Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szellemek a házban fórum

Szellemek a házban (beszélgetős fórum)


2008. dec. 18. 14:46
Engem nem érdekeltek az ilyen dolgok régebben...Féltem is amúgy belegondolni hogy valaki ott van velem éjszaka...De amióta meghalt a barátom :( nagyon érdekelnek ezek a dolgok,nyitott lettem rá,sokszor érzem hogy itt van velem.Igazán jeleket nem ad de van hogy olyan hideg van a szobámban mint egy jégveremben máskor pedig nem fázom.A fűtéssel nincs gond :)Apró kis hangok vannak meg egyszer olyan volt hogy a tv-m teljesen lehalkult mellette aludtam el ki sem kapcsolt.Az ajtóm zárva volt kulcssal.Ki tudja mi volt de nyitottan várom hogy adjon valami konkrét jelet hogy tudjam hogy ő az...A jelenlétét szoktam érezni és már vannak egészen furcsa, vicces álmaim is régebben keveset álmodtam és szinte mindegyikben benne van.22 éves volt mégcsak és állitolag nagyon furcsa volt a halála napján és el is köszönt persze akkor senki nem vette észre.Mi összevesztünk előtte 1 nappal bár tudtam hogy ki fogunk békülni mert mindig így volt.Álmomba viszont már kibékültünk azóta efelől megnyugodtam.Előtte ez is bántot :( Érdekes egy történet de még babát is várok tőle amit megtartok :|
2008. nov. 7. 08:09

Az egyik kolleganőm ezt mesélte fél órával ezelőtt: kb. 1 hete meghalt a testvére, még életében viccelődtek azon, ha valamelyik meghal a másiknak elmondja van-e túlvilág.

Semmi különös nem történt végül is annyi, hogy a kolleganőm mindig 4 óra 20-kor kel reggel. Az óra ma reggel 4 órakor csörgött, 4 órára volt beállítva, de sem ő, sem a férje nem állította át az órát előző este. A testvére pontban hajnali 4 órakor halt meg.... ??????

2008. nov. 3. 01:13
Ahogy elkezdtem itt olvasni az első hozzászólásokat, tisztára úgy éreztem mintha a Szellemekkel suttogót nézném. Jujjj, de libabőrös lettem. Már egész kezdek félni. Tényleg igazából vannak szellemek? Én még nem érzékeltem soha ilyet. Hogy lehet őket érezni? Ez csak úgy jön? Vagy a szellem tudatja valahogy az ottlétét?
143. kívülálló (válaszként erre: 140. - Gyöngyöss)
2008. okt. 5. 18:48
szerintem ezek az érzékeny elektromos szerkezetek(hiszen ezek a gömbök csak azután jelentek meg a fotókon miután az analóg fotózás visszaesett,én sem emlékszem olyan régi fényképekre amin porszemgömb" lett volna,márpedig por akkor is volt,meg vaku is))szóval ezek érzékelnek olyan "energiát" vagy változást a környezetünkben amit mi csak a fotón veszünk észre..hiszen a tévéadást sem látjuk ahogy bejön a lakásunkba,és a rádióhullámok is körbevesznek mégsem érzékeljük..és akkor ki tudja még mi az az ismeretlen energia ami most is ott van velünk :)))
142. Csigusz 79 (válaszként erre: 140. - Gyöngyöss)
2008. okt. 5. 18:06
Érdekes lehetett.
141. Csigusz 79 (válaszként erre: 139. - Kívülálló)
2008. okt. 5. 18:04
igen,irtam privit hogy hova,köszi.
2008. okt. 5. 18:02
Nekem az egyik telefonos fotómon piros fénysugár lett a fejem fölött,meg is van a kép,és utánna fotózgattam a lakást,és a felső sarokba került ez a fény,de már nincs ott.Mennyi furcsaságot lát az ember...gondolkodtam már hogy mi lehetett,mert csak a telóba láttszott,nem jöttem még rá.Szerintetek?
139. kívülálló (válaszként erre: 138. - Csigusz 79)
2008. okt. 5. 17:31
küldjek neked érdekel?
138. Csigusz 79 (válaszként erre: 137. - Kívülálló)
2008. okt. 5. 17:19
Nekem sajna nincs,pedig nagyon sok képem van.
2008. okt. 5. 17:13
de ha van valaki akinek van valami érdekes fotója,akkor feltehetné.hogy tudjunk beszélni róla
136. kívülálló (válaszként erre: 135. - Csigusz 79)
2008. okt. 5. 17:12
nem rakom fel elvből,mert már régebben egyszer megtettem,és azonnal jöttek az okostojás szkeptikusok röhögni,és offolni.de ha adsz egy mail címet akkor neked elküldöm szívesen,biztos tetszene van Angliában egy barátnőm aki érzékeli a szellemeket már kiskora óta,és szoktak időközönként szervezni szellemvadászatokat,olyan jó lenne ha itthon is összehozni egy ilyet,ha valakit tényleg érdekel akkor beszélhetünk róla.
135. Csigusz 79 (válaszként erre: 133. - Kívülálló)
2008. okt. 5. 17:07
Igen érdekesek ezek a gömbök,bár tényleg nem tudom mi lehet.Nyugi,biztos ezt is ki tudnák magyarázni :)Nem tudnál fölrakni valamikor képet?Kiváncsi lennék.
2008. okt. 5. 17:04
és ha porszem lenne akkor az összes képen kellene lenni belőlük..és csak nagyon ritkán fordul elő nálam,és akkor érezni is szoktam valamit.aztán fotózok,és amikor meglátom hogy egy barom nagy gömb van a képen akkor már be is gazoltam :) érdekel nagyon,de azért félek is tőlük.neked vannak ilyen képeid?
133. kívülálló (válaszként erre: 132. - Csigusz 79)
2008. okt. 5. 17:02

azért egyedül én sem vállalnék be egy temető melletti lakást.

A gömböket nagyon érdekes dolognak tartom,és szerintem nem porszem,van pár olyan képem, amin megtaláltam a gömböket,és már sokszor hallottam hogy ezek a szellemi energiák megjelenésének első fázisát jelentik.már csak azért sem porszemek mert van olyan képem is amit sötétben készítettem a Szigeten,vaku nélkül a templomrom mellett,éreztem is hogy volt velünk még valami,és aztán itthon egy nagy sötétség volt a képen,és világosítottam rajta,és csak ekkor láttuk hogy vannak rajta fehéres gömbök..szóval ha a vaku fénye által megvilágított porszemek akkor hogy magyarázzák az előbbit?

132. Csigusz 79 (válaszként erre: 131. - Kívülálló)
2008. okt. 5. 16:53

Nekem is lakik ismerösöm temetö mellett,az udvartol pár méterre sírok vannak,hát nem akarnék ott aludni!

A gömbökröl tapaztalatom nincs,de elég sokan akarják megmagyarázni hogy porszem :) ebben nem tudok vitázni mert fogalmam sincs.Te mit gondolsz?

131. kívülálló (válaszként erre: 130. - Csigusz 79)
2008. okt. 5. 16:48

csak hogy mindenki megnyugodjon! :))))

én egyszer voltam vendégségben egy ismerősömnél vidéken,én amikor megérkeztem akor vettem csak észre hogy a temető mellett laktak kb. 15 méterre a síroktól,és az erkélyről szép kilátás nyílt:) éés ami furcsa,hogy nagyon nyugodtan és békésem aludtam ott náluk,egyáktalán nem zavart,rég nem aludtam olyan kellemesen.

mi a véleményetek a gömbökről ami néha feltűnik a fényképeken?

130. Csigusz 79 (válaszként erre: 129. - Erikpipi)
2008. okt. 5. 16:40
De lehet temetöre épült :)))))))))
129. erikpipi (válaszként erre: 123. - Kívülálló)
2008. okt. 5. 16:39
Én mázlista, új a házunk.:)
128. Csigusz 79 (válaszként erre: 127. - Gyöngyöss)
2008. okt. 5. 16:36

Ha magátol kikapcsol mert nem használjátok akkor Intelligens :)na jó hülyülök :)

Szerintem nem kapcsolnak be maguktol,de hogy mitöl azt nem tudom.Jó sokat segitettem mi? :D

2008. okt. 5. 16:12
És arról mi a véleményetek,hogy a számitódépet mikor úgy hagyom,és magától kikapcsol mert nem használjuk ilyenkor elég csak hozzáérni és bekapcsol.És soxor volt már hogy magátol bekapcsolt,pedig nincs ilyenre beállítva.Az vajon szellem vagy a gépek bekapcsolódhatnak maguktól is?
2008. okt. 5. 00:18
Akik most készülnek lakás- házvásárlásra, ajánlom kerssenek rá, vannak gyertyás tisztító "szertartások", amivel meg lehet úgymond szentelni a házat, lakást.
2008. okt. 5. 00:15
Igenis vannak szellemek és vannak őrangyalok, a sajátommal többször is sikerült kapcsolatba lépnem, és jópárszor megmentett... A szellemek általában emberekehez kötődnek, ritkán helyhez. El kell gondolkodni, melyik elhunyt szerettünknek lehet még dolga, mondanivalója. Bizony én is megéreztem az apám jelenlétét mindaddig, míg meg nem bocsátottam neki és el nem engedtem... És ez nem para, sok embert ismerek, akinek hasonló tapasztalatai voltak, csak erről ugye nem nagyon illik beszélni. De attól még van.
124. Csigusz 79 (válaszként erre: 122. - Kívülálló)
2008. okt. 4. 23:35

Igen jó hogy ö másként gondolkodik,elég ha én vagyok ilyen parás :)

Tudod én hiszek sok mindenben de ez a Táltos dolog,hogy levesznek rólad szellemeket ezt valahogy nem hiszem.

2008. okt. 4. 21:36

ui:

ha valaki a másik fórumot nem olvasná,leírtam egy történetet,hátha érdekes lehet itt is :)

pár évvel ezelőtt voltam egy kis baráti összejövetelen egy kedves ismerősömnél. annyit tudnotok kell hogy ez egy kis egyszobás garzonban történt, ahol előtte a tulajdonos nő az ágyában halt meg, napokig ott feküdt élettelenül, még korábban a háború idején pedig katonai betegellátó volt)

amikor odamentem általában éreztem furcsa dolgokat, hőmérsékletcsökkenést, és a barátnőm aki ott lakott szintén érzett egyfajta jelenlétet, sokszor félt is egyedül.

amikor már vége lett az összejövetelnek, kb. 3 vagy4 körül már mindenki aludt a szobába, csak én és egy barátnőm beszélgettünk, amikor megint éreztem hogy a hideg átjárt, és éreztem hogy valami biztosan velünk van. ekkor életemben először magamban kértem, hogy ha tényleg van ott valami, akkor tessék, mutasson valami jelet, hogy komolyan tudjam venni.

ekkor a barátnőm háta mögött az asztalon látom hogy világítani kezdett a mobilom, szóltam is neki hogy tegye meg, és adja ide, azt gondoltam üzenetem érkezett vagy valaki hívni próbál. . de nem így volt.

akkor még a régebbi nokia telefonom volt, és nem volt rajta az automata billentyűzár)és valami megnyomta rajta a 7-es számot!beütötte a 7-est!pedig senki, még a közelében sem volt, nagyon megdöbbentem, azzal együtt hogy szinte vártam a történést. .

egy másik esetben biztosan belemagyaráznám hogy véletlen, de ezen az éjszakán biztos voltam, és vagyok a mai napig is hogy jelként kell értelmeznem.

122. kívülálló (válaszként erre: 118. - Csigusz 79)
2008. okt. 4. 21:35

Még az a szerencséd hogy a párod racionális ember,képzeld csak el ha ő is parázna mi lenne veletek :)és legalább ha kezdesz nagyon megijedni akkor segít egy kicsit visszazökkenni.

én is ép lakásvásárlás előtt vagyok,és nagyon félek hogy beválasztok valami durva szellemjárta házat,itt olvastam a táltosokról,meg erről a táltos egyház nevű dologról hogy ők végeznek tisztítást,valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?

köszi

121. Csigusz 79 (válaszként erre: 119. - 20eebe3d4c)
2008. okt. 4. 18:51

Jó hozzáállás :)

Csak mikor hallom a bögrémbe hogy csak a kanál csörög bazi hangosan nekem valahogy nem jut eszembe hogy földrengés volt,pláne már napok ota.

Komolyan lehet én vonzom most már be ezeket mert most is arra gondolok ugyan ma mi lesz,ha igy állok hozzá akkor tui lesz.

2008. okt. 4. 18:05
Egyébként egyszer nappal ebédf után mikor lefeküdtem,még a másik lakásomban,arra ridtam fel édesded álmomból hogy a harmónika ajtót mint ha egy óriás rázná két kézzel,olyan hangosan zörög.Szerintem akkor is földrengés lehetett,csak a 2-3 erősségü rengésekről a média nem harsog.
2008. okt. 4. 18:04
Na nekem a multkor sem a szellemek jutottak először eszembe,hanem hogy földrengés lehetett.Az ágyunk mellett van egy asztalka és azon van egy földgömbös lámpa,éjjeli lámpaként funkcionál.Szóval ez annyira közel van a falhoz,hogy kb 1 centire és egyik éjjel,úgy kb 5-6 napja de lehet több is,már félálomban voltam mikor hallom hogy a földgömb a falnak koppangat.Én is majd befo**tam,de nekem az jutott eszembe hirtelen,hogy a részecskegyorsítóban elszabadult egy fekete lyuk,vagy földrengés van.D
118. Csigusz 79 (válaszként erre: 117. - Walaki24)
2008. okt. 4. 15:43

Szia!


Igen szoktam vele beszélgetni,öszintén már szeretnék kimenni de mivel más országban élek most jelenleg nincs lehetöségem hazautazni,de Nov.1-én mindenképp ott leszek és az én lelkem is megnyugszik.Igen,lehet hogy Ö szeretné jelezni hogy hiányzom :(

Amugy tegnap ismét volt furcsa zaj,söt párom is hallotta,de ö nem hisz ilyenekben,még mondta is hogy "biztos szellemek"!Ilyennek is kell lenni a családban aki nem hisz :)

117. Walaki24 (válaszként erre: 116. - Csigusz 79)
2008. okt. 4. 11:04
Szia csigusz.Ha kimész anyudhoz szoktál vele beszélgetni?Ha nem hangosan csak gondolatban?Gondolom igen...Valoszinü,ha ritkán mész ki hozzá hiányol és 'jelzi'hogy szeretné ha meglátogatnád..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook