Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szellemek a házban fórum

Szellemek a házban (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
2009. márc. 28. 16:36
josok általában tuloznak szerintem, aztán mivel az ember naiv el is hiszi, és tudatalatt ugy alakitja az életét, hgoy ugy tunjon mintha a jos tényelg megmondta volna, holott nem, csak befolyásolta.
265. c42aaaac41 (válaszként erre: 261. - Adrianyu)
2009. márc. 28. 16:36
Ez nagggyon durva!!!!
264. 89b99f816e (válaszként erre: 257. - C42aaaac41)
2009. márc. 28. 16:35
Huh ez milyen érdekes feltevés! Ja, ki tudja...
263. 39ff6fe670 (válaszként erre: 262. - C42aaaac41)
2009. márc. 28. 16:35

Elkanyarodva a témától: ő is hengsúlyozta ezt.

De elmondta milyen lesz a házunk és ezt már most tudjuk mert kész a terv de még sehol sem áll viszont egyszer elkészül, szóval beigazolódik. :D

262. c42aaaac41 (válaszként erre: 256. - 39ff6fe670)
2009. márc. 28. 16:33
De egy jó jós azt is elmondja,hogy a jövő az csak egy lehetőség! A sorsodat te alakítod!Nekem is sok dolgot elmondott a jós akinél voltam,de a jövőm tök más lett!:)Más útra léptem,mint amit ő mondott.Csak azt nem mondta el anno,hogy ne vegyem szent írásnak amit ő mond és én kis naív pedig azt hittem,minden úgy lesz!Tegyük hozzá,nagyon gyerek voltam és annyira hinni akartam neki...
2009. márc. 28. 16:33

Pont fasírtban voltak nem beszéltek 3 napja..

Csendespihi a nappalibantévé megy alszanak apu a fotelben anyu a bejárattal szembeni kanapén.Anyu valamiért felébredt és ott állt vele szemben a függönynél egy alak kockás plédbe takarva és őt nézte...

Ugy megilyedt szólt apunak nézzen már oda ki áll ott?Addigra nem állt ott senki de a függöny (fa gyöngyökből,minden ablak csukva)lengett....Utána tudtuk meg azt is hogy a srác holttestét egy kockás pléddel takarták le a helyszínen...

260. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 257. - C42aaaac41)
2009. márc. 28. 16:32
igen errol van szo. sose tudhatod. a kisgyerekek meg amugy is érzékelik oket, ergo szerintem a felnott is, csak nem tudatosul benne, mert fél tole, a gyerek meg még nem tudja, hogy mikor van szo.a felnott kizárja magát ebbol, mert csak a valosnak hisz, amit lát, de sose tudhatja, hogy biztos a valosat látja e?
259. 39ff6fe670 (válaszként erre: 254. - Brilliantgirl)
2009. márc. 28. 16:31
borzongató mégis izgis olvasni a sztorikat :)
258. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 254. - Brilliantgirl)
2009. márc. 28. 16:31
igen, allitolag akkor szoktak még igy uzengetni, amikor pár napja haltak meg. a nénikém is anyukája temetése után 2 vagy 3 napja látott valamit amit nem tudott megmagyarázni, én csak a parfumje illatát éreztem, és kérdeztem anyumat, hgoy elhozta e a parfumot a nagyi lakásábol, vagy vett e egy olyat, mert azt érzem amikor egyedul vagyok itthon, mjad mondta,hogy nem ,és o se használ olyat, de o nem érzi.
257. c42aaaac41 (válaszként erre: 253. - 5a5c6c6a02)
2009. márc. 28. 16:29
Jaj most olvasok egy ponyvát,és ott morfondírozik így a főhös.Soha nem tudhatod,hogy ki az a tömegből aki valós!Lehet,hogy látsz 100 embert,de abból csak 98 az aki fizikailag is ott van....
256. 39ff6fe670 (válaszként erre: 250. - C42aaaac41)
2009. márc. 28. 16:29

Egyébként azt alá is írom, hogy kell egyfajta érzékenység ehhez.. én nem lennék való médiumnak. Érzem ha van ott valami de megmarad ezen a szintem az egész. Gyanús..ködös.. és itt le is van zárva.


ÉS arra is rájöttem, hogy ami velem történt az megtörtént de mégis olyan homályos.. csak úgy hiszek benne.. ennyi. NADE! Nem tudom, csak hiszem, hogy megtörtént az amit gondolok.. viszont miután a párom jósnőnél járt egy hónapja, és olyan szinten lesokkolt a nő minket azzal amit tud, hogy nincs mese: az agyamnak is fell kell ezt dolgoznia... Kiakadtam.. az agyam tiltakozik, hogy ez nem lehet.. azért tiltakozik mert szembesült vele, hogy létezik olyan ember aki kajakra LÁTJA a jövőt és a múltat. Nem ködösen.. hanem konkrétan.

És mosta az van, hogy könnyebb hinnem abban, hogy mikor démont idéztünk óriási vihar lett és dübörgött az egész lakás mert nem bizonyosodott be számomra, hyog az démon vaolt.. mint abban, hogy egy nő kérdések nélkül tudta a férjem nevét, hogy hol él, hogy bár fiút mondtak de lányna születik.. hogy miylen lesz a házunk.. stb.


hmmmm..:/

255. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 252. - Adrianyu)
2009. márc. 28. 16:28
biztos van ilyen, hoyg amikor valakit már annyira nyuznak, hogy hidd már el, o meg csak azért is nem nem és nem, nah akkor már lehet, hogy tuti o fogja látni.akkor meg ott fog visongatni neked.
2009. márc. 28. 16:27

Sziasztok.

Én nem igazán hiszek az ilyen túlvilági és földönkívüli dolgokban, mégis a mai napig azt gondolom már találkoztam szellemmel is és valami UFO félét is láttam. A szellem: édesapám halála után pár nappal, gyerekeim még aludtak, férjem elment dolgozni...valaki lehúzta a WC-t, eltelt 5 perc kb. +int...és még1x. Gondoltam +nézem melyik gyerekem járkál ki ilyen gyakran, de mindkettő aludt, mint a bunda.Visszafeküdtem, és minden +ismétlődött.Gondoltam elromolhatott a budi (bár kétségeim voltak, hogy magától csak úgy) Odaálltam kukkolni...és láttam ahogy a lánc mozdul, mintha valaki lehúzta volna...visszaspuriztam a szobába, magamra húztam az ajtót, nem tudtam mit tegyek, eszembe jutott...lehet apa szelleme, letettem egy üres fehér lapot az asztalra, és hangosan azt mondtam, ha itt van mozdítsa el, majd csörgött a telefon a konyhában, kimentem és mire visszaértem a lap egész más helyen volt...spuri a gyerekeimhez, remegtem, mint a nyárfalevél felköltöttem őket, elmeséltem, kinevettek. Még akkor reggel vasalni kellett a ruháikat, és láttam, hogy a folyosón fehér "lepelben" 2-3szor átszalad valami. Na gondoltam szólok haladjanak az öltözéssel ne rohangáljanak itt lepedőbe csavarva, mert elkésnek...az egyik gyerek még az ágyban volt, a másik már felöltözve ült az ágyon egyik sem jött ki a szobájából...Azóta sem tudom, mi volt ez, de még így elmesélni is olyan borzalmas...és ha nekem mesélné valaki biztos mosolyogva fogadnám én is. (na jó sokat írtam, az UFOt majd legközelebb)

2009. márc. 28. 16:26

meg lehet szokni szerintem, ha nyugis az illeto, semmit nem tudok rola, mondtam neki amikor már néha tököm ki volt,hogy valamit uzenj, hogy ki vagy vagy valami,mert elég idegesito, hogy itt hisztizik és nem tudom, hogy miért. segítek ha tudok, de ha nem akarja, akkor nem eroszak a disznotor.


én ugy vagyok ezzel, hogy látni vagy nem látni, hogy sose tudhatod h amikor mész az utcán, hogy akkor ki az igazi és ki nem...

2009. márc. 28. 16:26

Bocsi a beleszólásért..

Anyu mint mondtam nem hisz semmi ilyesmiben apu az ellenkezője.

Szokott neki kirakni egy pohár vizet mert éjjel mindíg csöpögött a csap meg ilyenek.De volt olyan is hogy apu mondt neki hogy kapcsolja már le a villanyt,hogy anyu elhigye és megtette de anyu nem "dőlt"be.És érdekes mégis ő látta!Na utána elhitte:(

251. 39ff6fe670 (válaszként erre: 246. - 5a5c6c6a02)
2009. márc. 28. 16:20
irigylem a nyugalmatokat, én valahogy nem kívánok egy szellemmel vagy entitással (vagy minek nevezzem) együtt élni.. :D
250. c42aaaac41 (válaszként erre: 249. - 39ff6fe670)
2009. márc. 28. 16:20
Azt mondom,szerencsére én sem láttam!Azt hiszem meg is őszülnék még jobban,ha szembe találnám magam valakivel aki nem oda való.:D
249. 39ff6fe670 (válaszként erre: 242. - C42aaaac41)
2009. márc. 28. 16:17

na hallod, fogalmam sincs.. anyám is mesélte, hogy a dédi látta valamelyik rokonát a szőlőben..


..na ez az látod, hogy én nem zárom ki, hogy ez létezik.. sőt, az tuti, hogy egy ideig maradhatnak a halottaink mert apám olyan szinten szkeptikus, hogy csuda, de még ő is érezte az apjának szellemét mikor az meghalt.. ahogy a családból én is és anyu is.


Talán látni is lehet őket, nem tudom.. én sosem láttam semmit.

248. c42aaaac41 (válaszként erre: 247. - 5a5c6c6a02)
2009. márc. 28. 16:17
Hát ja ez egy para a tükörrel!De a tiétek elég nyugisnak tűnik,talán nem fog irogatni.mondjuk az durva az előző lakóval! Szegény!
2009. márc. 28. 16:15
leszek kicsi szellemekkel suttogo, ha kell, csak ne hozza rám a frászt. amikor zuhanyzok akkor még mindig akkor parázok, hogy ha elhuzoma fuggonyt, akkor valami fel lesz irva a tukorre, mert be van párásodva tudod. :)
2009. márc. 28. 16:14
á, fogalmam sincs, az a baj, hogy nem tudok utana járni, hogy kik lakhattak itt. mondom több mint 200 éves ház, az elozo lako ugy 30 évvel ezelott teljesen be volt kattanva állitolag, a szomszéd mesélte, mindig azt mondta, hogy valaki járkál a házban, és nyitogatja a szekrényt stb, ezért mindig leragasztotta oket, hogy lássa és be tudja bizonyitani de senki nem hit neki. anyum is mondta, hogy vannak itt, meg a bátyám is, oket nem zavarja, vagy csak nem mondjak.
245. c42aaaac41 (válaszként erre: 243. - 5a5c6c6a02)
2009. márc. 28. 16:12
Hűűűű...Ez durva!Még jó,hogy így el tudtad fogadni!És kiderült,hogy ki lehet az?
244. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 242. - C42aaaac41)
2009. márc. 28. 16:11
az nem energia, Ők léteznek, valaki képes látni valaki nem, aki meg nem látja az szkeptikus ilyen téren. a bátyám is addig volt az mig nem latott egyet Balatonon éjjel, kicsit lefehéredett a lelkem, és megijedt,de azota már o is bátrabb, és néha még poenbol koszon is nekik.
243. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 240. - C42aaaac41)
2009. márc. 28. 16:10
hogy viseltem? bocsánat a kifejezésért, de fostam, volt bajom, nem mertem sötétben kimenni a konyhába, az osszes létezo villanyt felkapcsoltam stb. aztán egyszer, egy jo pár éve, kb 8-9 éve otthon voltam egyedul,és akkor is mozgott a csillar, pedig nem is volt nyitva az ablak meg semmi, kulonos parfum illatokat éreztem meg hangokat hallottam a konyhábol és akkor eldontottem, hogy na most ennek vége, és elkezdtem beszélgetni vele, egyoldalu volt egy ideig mert semmi reakcio nem volt. aztán volt, ide oda pakolgatta a cuccaimat amit leraktam az asztalra vagy leesett a pohár az asztal közepérol stb. szép lassan megnyugodott. aztán most már csak mokázik.de ritkábban, szerintem megnyugodott vagy nem tudom.
242. c42aaaac41 (válaszként erre: 241. - 39ff6fe670)
2009. márc. 28. 16:09

Saját bőrömön tapasztaltam a tárgy röpködését.Ugyanis olyan helyről esett a fejemre a szűkítő,ahonnan fizikailag lehetetlen,hogy oda érkezzen.

Biztos,hogy van olyan jelenség,amit az emberek elfojtott energiái gerjesztenek!De mi van a látott jelenségekkel?Akiket ténylegesen láttak?Az nem csak egy energia!

241. 39ff6fe670 (válaszként erre: 230. - C42aaaac41)
2009. márc. 28. 16:01

jesszus.. erre valóban képesek? Én kicsi koromtól kezdve tizenéves koromig elég aktívan érdeklődtem a tulvilági és ezoterikus dolgok iránt.. elmerészkedtem addig is, hogy szeánszozzak de tárgyak sosem repkedtek. Történtek félreérthetetlen, egyértelmű dolgok de enniyre nem durvult el a helyzet. Mivel nekem csak dübörgéses meg hasonló tapasztalataim vannak, én fenttartásokkal fogadtam a régi jól bevált mesézgetéseket, hogy felemelkedett valami meg tárgyak röpködtek. nem azért mert kizártnak tartom, hanem mert én effélét nem tapasztaltam pedig volt dolgom velük.


Egyébként mit gondoltok? Valóban az illető van itt? Egy eltávovott ember lelke? Mert én valahogy úgy magyaráznám ezt, hogy maga a lélek annál sokkal egyetemesebb és a földi tapasztalatai felett áll.. mintsem itt ragadjon és ne szakadjon el az lezárt életétől. Viszont vannak esetek amik olyan érzelmi energiával bírnak, hogy létrehoznak valamiféle erőt, vagy entitást és az marad itt, fenttartva a feszültséget amit az ügy keltett.

Mondok egy példát:

Annak idején sok banda járt ki hozzánk vidékre a kikötőbe szeánszozni. Az addig csendes vízparti kikötő kezdett kifordulni magából, olyan szinten, hogy az emberek évekig nem jártak le mert nem érezték ott magukat biztonságban. A hely szinte élt, mindenkin úrrá lett valamiféle félelem és elég ijesztő dolgok történtek. Aztán szépen megtisztult és visszaált minden a régibe.

Azt gondolom a rengeteg szabadjára engedett érzelem, akarat biztos kaput nyithat bizonyos erőknek.. de nem hinném, hogy ezek szellemek vagy démonok mert bár nem zárom ki a létezésüket, valahogy azokat értelmesebbnek tartom. Ezek sokkal inkább az ember által létrehozot energiák.. hisz azt gondolom odaát nincs se pokol sem démonok.. ezek csak az ember félelmeinek kreációi. Sajna nagyon is valóságos és ártalmas kreációi. Én úgy hiszem, hogy a poltergeist jelenségek és a démoni megszállások nagyon is emberhez kötött síkokon jönnek létre.. és nem különálló lények hanem valakihez tartoznak vagy tartoztak. A démonjainkat mi teremtjük.. szerintem.

Ezt alá is támasztja pl emily rose esete ahol mai napig nem derült ki, hogy démoni megszállás vagy elmebaj volt a háttérben.. pedig a kettő épp lehet ugyanaz is. És ha az ember teremt a félelmeivel, agressziójával, vágyaival, fájdalmával ilyen lényeket a saját síkján, az bizony itt is ragadhat, vagy félelmetes dolgokat művelhet..

240. c42aaaac41 (válaszként erre: 239. - 5a5c6c6a02)
2009. márc. 28. 16:00
Minden tiszteletem a tiéd!Az első időben hogyan viselted az idegen jelenlétet?
2009. márc. 28. 15:58
ezért nem szabad szellemeket idézni,mert akkor nem tudod, hogy mik szabadulnak el, ha jönni akar ugyis jön, de nem szabad kényszeriteni oket... én elvagyok veluk, már itt lakom 20 éve legalább.
238. c42aaaac41 (válaszként erre: 237. - Adrianyu)
2009. márc. 28. 15:55

Hát igen!Egy szellemidézés ártalmas is lehet,ha olyanok csinálják akik nem értenek hozzá!


Üdv kedves szellem!

237. Adrianyu (válaszként erre: 235. - C42aaaac41)
2009. márc. 28. 15:52

ugye ugye..gon,dol,tam bemutatozom:)

én is gondolkoztam régen az idézésen de hál isten túl fosós vagyok hozzá...

❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook