Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szellemek a házban fórum

Szellemek a házban (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
416. FunkyX
2010. márc. 19. 21:00
de most is kajálok azt mintha figyelne vki...
415. FunkyX
2010. márc. 19. 20:48
de amúgy én azt hallottam hogy a szellemidézésbe belelehet halni! mert h a szellem megszállja a testem stb...
414. FunkyX
2010. márc. 19. 20:46
köszönöm!
2010. márc. 19. 20:33

A szellemidezes cimu forumban a 31-es beszolast olvasd el , az 1-recept hogyan idezzunk szellemeket ! 2-en kell csinalni , szoval ilyenforman biztonsagos is :)

Megis azt ajanlom neked hogy , ne ragodj ezeken a dolgokon , ha ugy van irva hogy ezen a teren kifejlödj,fejleszd magadat az emberek,lehetösegek,segitök az orrod ele fognak jönni :)

412. FunkyX
2010. márc. 19. 20:18
de nagyon hiányzik az a bácsi:'( de jó lenne h vhogy tudnék vele beszélni! vagy vmi! de nemtudom h minek higgyek a szememnek? vagy nmtudom! mert amit éreztem azt éreztem!
411. FunkyX
2010. márc. 19. 20:16
bárcsak letudnék fényképezni egy ilyen jelenséget!!
410. FunkyX
2010. márc. 19. 20:12
háth igen nagyon érzékeny emberke vagyok! de csomó iyen dolog történt velem! de sokan hüjének néznek h hiszek bennük! meg olya is volt hogy csak magától beleesett a szivacs a vízbe! szval érdekes dolgok!
409. 274c9996b8 (válaszként erre: 407. - FunkyX)
2010. márc. 19. 19:41

Tudom hogy , vannak es elöfordulnak ilyen dolgok !

Velem meg eddig nem törtent ilyesmi , es ajanlom is a szellemeknek,halottlelkeknek stb hogy , tartsak tavol magukat tölem :)

408. 274c9996b8 (válaszként erre: 406. - FunkyX)
2010. márc. 19. 19:39
Nagyon erzekeny emberke vagy , ezert ajanlom hogy keresd az emberek,baratok,kislanyok tarsasagat es erezd jol magad ! Hagyd abba a filozast , ez nem tesz jot hosszutavon !
407. FunkyX
2010. márc. 19. 19:34
Köszönöm Sólyom!!! amúgy veled nem történnek ien dolgok? amiket leírtam?
406. FunkyX
2010. márc. 19. 19:33
De még történt más is! 2 szomszádom halt meg! egy 54 éves bácsi nagyon szerettem! mintha az apukám lett volna! de meghalt infarktus-ban!3 év elteltével egy másik bácsi is meghalt azt is szerettem! őt vmi daganat vitte el! elképzelhető hogy még mindig kötődnek hozzám? mert érzem a jelenlétüket! egyszer rohadt melegem lesz utána elkezdek fázni annyira h a fűtést felnyomom max-ra! vki írjon! de legiknább este szoktam ezt tapasztalni! úgy érzem mintha az ágyamon ülne vki és figyelne! de nem merem kinyitni a szemem! De vhogy kapcsolatba szeretnék ezzel a vmivel lépni! mert engem már nagyon idegesít h nem élhetem az életem! állandóan érzem a jelenlétét! meg pl olyan is volt h ismerősünk eljött hozzáánk! súlyzózott mahd a nem normális felrakta a polcra! 4 kilós súlyzó! kistesóm bejött és a polc alá ült! vmiért a súlyzó elkezdtett gurulni! és leesett! de a kistesóm vhogy arrébb esett! lehet hogy a szomszéd megakarta menteni!?
405. 274c9996b8 (válaszként erre: 404. - FunkyX)
2010. márc. 19. 19:22

Jarj sokat baratok köze,tarsasagba foglald el magad sportolj,szorakozz ! Ilyen dolgoknak nem kell olyan nagy fontossagot tulajdonitani :)

Föleg nem kell naphosszat agyalni !

404. FunkyX
2010. márc. 19. 19:15
Sziasztok! Sztem hülyének néz mindenkinek! kiskundorozsmai lakos vagyok Szeged külvárosa! Kiskundorozsma nagy rész temetőre épült! Van egy olyan szellem sztori hogy volt régebben egy idős nénike akinek volt egy cicája! de egy nap a cica eltűnt és a náni lelke még mindig itt van és keresi még mindig a cicáját4 addig fog itt maradni az élők között amíg nem találja meg a macskáját! egyszer barátaimmal bicikliztünk és egy fekete macska ugrott ki elénk, ok rendben volt minden mentünk tovább azután meg egy árnyék szerűség! nm voltunk biztosak abban h szellem volt de akkor mi? az egyik haverom felhozta lehet hogy a néni lelke volt? ki tudja aki elhiszi ezt a sztorit elhiszi ha nem nem! de ezt a saját szemünkkel láttuk! de mindenkit úgy lesokkolt ez a látvány hogy nem mert elővenni a telefoonját h legalább egy képet csináljon róla! de én mindenesetre még most is félek! és mindig az a gondolat jár a fejembe hogy mivan ha eljön ide??? de még sok minden más sztori van! például a régi iskolám is temetőre épült! este nyáron bementünk focizni!! és fehér alakokat láttunk a fánál! de ez nem vicc! meg én esténként a házunkban lépteket hallok! meg suttogást! ha vki nem hiszi el írja a véleményét! de ha lesz egy alkalom be is bizonyítom h láttam ilyen jelenségeket! jha egy olyan 2-3 héttel ezelőtt néztem este olyan éjféltájt a tv-t és egy halk gyereksírást hallottam! kinéztem és azt láttam hogy egy kis alak áll az ajtónk előtt! nmtudtam nyelni se de am kiderítettem ahol én most lakok itt régebben egy szegény család élt, sok gyerekkel! de egy kislány meghalt mert bennt égett a házban! nah sziasztok! ha vki tud vmi szellemes sztory-t pls írjon e-mail-re! (cseri94@freemail.hu) ellőre is köszönöm!!!
403. Tecu20
2010. márc. 14. 15:54
Sziasztok. Most lehet sok mindenki hülyének fog nézni... Az én családomba az édesanyám, a nővérem, és a húgom érzik a szellemeket,Főleg édesanyám ő nagyon. Én valamiért nem érzem,nem tudjuk miért.( Félek is az ilyen dolgoktól). A mamám tegnap reggel halt meg a korházba 1 hét komába fekvés után,Otthon volt leállt a szive a mentősök újra élesztették 15 percig, és akkor került be a korházba. Nem tért magához 1 hétig a gépek tartották életbe és tegnap sajnos bekövetkezett amire már számiottunk.:( Este mindenki lefeküdt aludni...( anyukám nem aludt itthon) a nővérem meg kint a nappaliba tévézett mert altatta a 3 éves kisfiát. Miután elaludt a gyerek a nővérem oda ült az asztalhoz gépezni,netezni, és hirtelen nagyon erősen elkezdte érezni,hogy nincs egyedül a gyerekkel a nappaliba. Valaki elkezdett pakolászni a konyhába és a háta mögött lévő dobozba valaki kutatott,Nővérem persze megijedt,( de ő hisz ezekbe a dolgokba) és hangosan mondta,hogy te vagy itt mama!? Még mindig pakolt valaki. A nővérem mondta hangosan,hogy ne haragudj,hogy nem mentem hozzád sokat. És hallotta a mamánk hangját,de nagyon halkan és nem is értette mit mond. Nővérem egyből telefonált anyunak éjfél után hogy itt a mama, és hogy fél egy kicsit.. Utána egy darabig még pakolt,és elment..... Anyukám mikor reggel haza jött, és a nővérem elmesélte neki,az egészet,hogy mi volt, anyukámon is végig futott a hideg, és mondta,hogy most érzi a mama jelenlétét... Én nem tudom,hogy hidjek-e ebbe a dologba én azért hiszek,mert a nővérem, anyukám és a húgom nem találnának ki ilyen dolgot. Én nem tudom miért nem érzem őket annyira de jobb is...félős vagyok ezen a téren. Most lehet sokan röhögnek, de ez tényleg megtörtént. Ma estére vagyok kiváncsi még...Tuti ma is eljön... És azon gondolkozunk,hogy valamiért nem tudd nyugdtan elmenni a mama,mint ha valamit akarna... Remélem nem ijesztettem meg senkit.
402. Brig9 (válaszként erre: 390. - Ce68f55a4e)
2010. jan. 17. 18:08

Szia Khira!


Tegyük fel, hogy valamilyen módon a két hetes baba tud mutatni! Bár érdekes feltevés, de tegyük fel!!!

Hogy bír el egy cumisüveget?????

És ha már elbírta, hogy van plusz annyi erő benne, hogy felfelé emelje?????

Az én gyerekem állítólag nagy erővel rendelkezik, és mikor kéthetesen felemelte a fejét és megtartotta kb egy percre, attól el voltak ájulva!!!!!!!

Na tényleg semmi sem lehetetlen, de érdekes!!!!

És az újjával mutat vagy csak felemeli a kezét??????

Nem kigúnyolni akarlak, csak érdekelne!

2010. jan. 15. 10:39

Nekem is sikerült már ilyen képeket csinálni. A vaku villanása, fényviszonyok, tükröződés vagy valami hasonló, dolog okozza. Új képet csináltam, más szögből, és akkor már nem látszódott.

Egészen biztos, hogy nem szellem, és nem is földön kívüli dologról van szó.

400. Juca78
2010. jan. 10. 19:59

A mi képeinken is vannak ilyenek, de ezek nem szellemek, és nem is energiagömbök.

Ezek sötétben, vaku használatakor jelennek meg. Ha a vaku az objektív mellett, azzal egy síkban van, és rávillant a levegő porszemcséire, akkor láthatók a képeken a gömbök.

399. alina13
2010. jan. 8. 20:31

Üdv mindenkinek. Egy kedves ismerősömnek van pár darab fotója amit digitális géppel készített.

A fotókon fehér gömbök láthatóak(nem mindegyiken) amire eddig a neten nem igazán találtam magyarázatott, miért vannak ott ha igazából nincs is ott.

Szeretném ha olyan válaszokat kapnék amit valóban alá tudtok támasztani, a teóriák annyira nem érdekelnek, hiszen csak szeretném bebizonyítani, ezek nem valamiféle "energia gömbök" hanem valamiféle tükröződés vagy technológiai hiba, stb...

Kiváncsi vagyok a véleményekre, mondom főképp arra várok hogy valaki bemondja a tutit, hogy ezek nem szellemek, nem megmagyarázhatatlan dolgok.

Mi abszolút laikusok vagyunk a témában, egyszerűen csak ott vannak ezek a gömbök a képeken és...de bármilyen véleményt szívesen fogadok, nem csak a szkeptikusokét!!!

398. d6b71af9a8 (válaszként erre: 390. - Ce68f55a4e)
2010. jan. 7. 21:56

Már bocs, de ezt Te sem gondolod komolyan ugye???? Vagy ha igen, akkor nagyon hülye vagy!!!!!!!!

De nem, ennyire hülye ember nem létezhet!!!!!:DDDDDD

397. tücsimücsi (válaszként erre: 390. - Ce68f55a4e)
2010. jan. 7. 20:57
azért a fórumból nem kéne viccet csinálni...hogy mutogatna egy 2 hetes csecsemő? Még azt sem tudja, hogy a világon van...
396. 39ff6fe670 (válaszként erre: 395. - 39ff6fe670)
2010. jan. 7. 18:11
bocs a hibákért :D
395. 39ff6fe670 (válaszként erre: 392. - Ce68f55a4e)
2010. jan. 7. 18:09

nézd, én azért látogatom ezt a fórumot mert érdekel a téma, hiszek is abban, hogy történnek paranormális dolgok..de ez túlmegy egy határon. egy kéthetes csecsemő nem mutogat! Egész egyszerű magyarázata van: neki a mutatás még legalább 9 hónapig..de inkább több nem értelmezhető, ugyanis ahogy az állat is a kezedet figyeli ha mutatsz nem arra néz amerre mutatsz, úgy a gyerek is ezen a fejlettségi szinten még nem értelmezi ezt a dolgot. Nem tudja még használni a kezét, pláne nem iylen összetett dologra.. de még csak ezt se tudja, hogy van ketze hisz kb 3 hósan fedezi fel! :)


kétheres csecsemő esetleg annyit csinál, hogy rámosolyog az anyjára, sír, eszik, alszik, tojik.. nézelődik már amennyit lát..hisz mint írtam, kb 30-40 cm-re képes ellátni.


Szóval ebben adologban nem a szellem irreális, hanem a gyerek aki látja :D

394. 083c00e999 (válaszként erre: 390. - Ce68f55a4e)
2010. jan. 7. 16:19
Miért kamuzol?:DD
2010. jan. 7. 16:17
de írtam is hogy "Pedig még csak két hetes"
2010. jan. 7. 16:17
Pedig ez halálosan komoly...
391. 39ff6fe670 (válaszként erre: 390. - Ce68f55a4e)
2010. jan. 5. 14:10
két hetes??? ezt most komolyan mondod? Egy két hetes csecsemő nem is lát még csak 30-50 cm-re és mutogatni meg aztán pláne nem tud!
2010. jan. 3. 10:38

Sziasztok!

kérnék egy kis segítséget, megszületett Dávid, az unokaöcsém, hazavitték, és minden rokon ment oda meglátogatni de Dávid csak a plafonra mutigatott, és röhögött... mit tehetnék, a játékát és az ételét is felé nyújtja, pedig még csak két hetes, azóta háromszor voltam ott, és mindannyiszor azt csinálja, megkérdeztem nagybátyám, "lakottt" e ott valaki, azt mondják egy macskájuk volt, de ő meghalt 48 napja...

389. Csigusz 79 (válaszként erre: 386. - Re87)
2009. dec. 29. 17:26
Akkor gondold el én is majd frászt kaptam,mert ülök a szobában,egyedül itthon,erre hallom valaki húzza le a wc-t,vagyis nyomja a tartályon a gombot és öblít :-O erre kiderült a macsek azzal passziózik :DDDDDD
388. Csigusz 79 (válaszként erre: 386. - Re87)
2009. dec. 29. 17:24
:-O :DDDDD jajj Istenem,ezek a macsekok :))
387. mrwhite
2009. dec. 29. 16:22

Sziasztok!

Rémelem tudtok segíteni...

Pár napja az történt velem hogy éjszaka volt és aludtam az ágyban amikor nagy csörömpölést hallottam.Felkeltem megnéztem hogy miaz, láttam hogy a piros matchbox autóm leesett a polcról a földre, pedig a polc közepén volt mindig!!!

Azért is érdekes mert ikertesómmal egy szobában alszunk és nagyon ritkán van olyan amikor egyedül alszok a szobában és pont egyedül aludtam. Ráadásul pont az én autóm esett le nem az övé pedig egymás mellett voltak!!!Az autó kicsit meszebb esett a dobozától és fel volt borulva.És ez éjfélkörül történt.Pedig a polcon nagyon sokminden volt akkor mért pont az én autóm esett le ami a polc közepén volt nem a szélén?!Egyébként mamám kb. fél éve halt meg lehet hogyy ő figyelmeztetett egy esetleges autóbalesetre?

Légyszi segítsetek!

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook