Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szellemek a házban fórum

Szellemek a házban (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
506. barat55
2010. ápr. 19. 20:54
vannak dolgok amik tortennek korulottunk es akkor nem ertjuk oket de az nem feltetlenul azt jelenti hogy szellemek vagy demonok.
505. 32787c09c7 (válaszként erre: 504. - Evawitch)
2010. ápr. 19. 20:53
SZIA!! Itt is? Úgy tűnik ezek a jelenséggel kihatással vannak a depressziónkra is!! talán valamilyen formában az okozói is!??
2010. ápr. 19. 20:51
Sajnos nem álom volt... Húgom is tanúja 2 esetnek!
503. barat55 (válaszként erre: 502. - Evawitch)
2010. ápr. 19. 20:50
az ember ha sokat foglalkozik bizonyos gondolatokkal,almodik vele es abba a hibaba esik hogy maga ele kepzel dolgokat es azt hiszi hogy latja is oket.
2010. ápr. 19. 20:46
Sziasztok! Én olyan vagyok, hogy hiszem, ha látom, szeretem kideríteni a dolgokat. Néha nem sikerül. Régebben történtek velem furcsa dolgok, (madarak minden éjjel az ágynál, kopogószellem, anyámból 2, stb) de nem tudom, mik lehettek...
2010. ápr. 19. 20:43
mosolygok ám!! pedig most is egyedül vagyok itt!!
2010. ápr. 19. 20:42
Köszönjük!!
499. barat55 (válaszként erre: 498. - 32787c09c7)
2010. ápr. 19. 20:42
isten aldasa legyen rajtatok!
2010. ápr. 19. 20:39
Nem hagyom hogy az az izé "felfaljon" minket
497. 32787c09c7 (válaszként erre: 496. - Barat55)
2010. ápr. 19. 20:38

Már nem gondolkodom ilyeneken!! Mindig próbálom a bosszúságokat nevetésbe vagy ölelkezésbe fojtani!!

Eddig bejött! :) :) Ha kicsit idegesebb feszültebb előveszem azt az énem amit annyira imád!! Szereti, ha kicsit kislányosan babásan viselkedem.. ha valami miatt leszid vagy morcos lesz akkor nem hagyom , hogy én is mérges legyek... inkább lebiggyesztem a szám lelógatom magam mellé a kezem és nézek rá bánatos őzike szemekkel... ilyenkor mindig elkap és össze vissza puszilgat aztán egy jót nevetünk a butaságon ami miatt morcos lett!!

496. barat55 (válaszként erre: 493. - 32787c09c7)
2010. ápr. 19. 20:32
aljatok ellen a gonosznak es elfut eloletek, amikor erzed hogy nem tudtok egyeterteni valamiben es jonnek gondolatok a fejedben hogy mar megint nem lehet ezzel az emberrel beszelni,mostmar elegem van megmondom neki a magamet,hat minek nez o engem,-ilyenkor alj meg es gondolkozz es ne hirtelenkedj hisz o is szeret teged es te is szereted ot,miert okoznak neki fajdalmat,es mond neki inkabb,hogy nagyon szeretlek,meglatod valtozasok lesznek jo iranyba,a szeretet mindent legyoz meg a gonoszt is es elfut eloletek.
2010. ápr. 19. 20:32
Köszönöm!! Bízom, hogy velük sikerülni fog!
494. barat55 (válaszként erre: 493. - 32787c09c7)
2010. ápr. 19. 20:25
fogadd jezust a szivedben mert o az egyetlen istenhez vezeto ut.azt irja a biblia; akik befogadtak ot hatalmat ad azoknak hogy isten fiaiva legyenek[jezust befogadni] egyedul jezus krisztuson keresztul jutnak az imaink isten ele. jezus mondja;barmit kertek az atyatol az en nevemben megadja nektek.tehat jezus az egyeduli kozbenjaro isten es ember kozott. aki hisz az isten fiaban annak orok elete van, aki hisz es megkeresztelkedik udvozul.
493. 32787c09c7 (válaszként erre: 489. - Barat55)
2010. ápr. 19. 20:17

Köszönjük szépen! Vajon az is befolyással van ezekre a jelenségekre, hogy nem vagyunk egyikőnk sem megkeresztelve??

viszont tervezzük, hogy megkeresztelkedjünk!! 2 okból is és most már a 3. ok is meg van!! egyre jobban érzem magam amikor istent vagy Krisztust kérem, hogy vezesse a gonoszt el tőlem.... lehetséges, hogy anélkül is meghallgatásra találnak szavaim, hogy nem vagyok megkeresztelve?

2010. ápr. 19. 20:16
Az sokat számít, ha te magad is úgy érzed, hogy jó irányba haladtok! Ne egy nap alatt váltsd meg a világot, hanem lassan, de biztosan! ez a lényege! :) Biztos, hogy nagy türelem kell hozzá, de ha igazán szereted a párodat, akkor tuttira megéri!
491. 32787c09c7 (válaszként erre: 486. - 1d1ca5cb3a)
2010. ápr. 19. 20:12
igen értem!! Ezért sem erőszakoskodom! Ő nagyon szerette és szereti most is az anyukáját ők ketten nagyon jó viszonyban voltak!! nagyon sok helyen meg sem közelítik az ő kapcsolatukat! Fura dolog mert sokszor hasonlít hozzá! Pl a főzés! Senki főztjét nem ette meg csak az anyukájáét! Meg a saját készítésű ételeit! aztán jöttem én... azt mondta hogy ugyan olyan ízűre csináltam mint az anyukája!És majdnem minden ételnél ezt mondja! Még olyanra is amit előtte még sosem csináltam! nem akarom egyből és azonnal kiragadni ebből a dologból sok kicsi sokra megy! eddig szépen haladunk!! :)
490. 1d1ca5cb3a (válaszként erre: 488. - Aa35c27f5c)
2010. ápr. 19. 20:12
Mik voltak még nálatok?
489. barat55 (válaszként erre: 464. - 32787c09c7)
2010. ápr. 19. 20:07
szia ,arra kerlek ne higy minden buta beszednek,ulj le szepen a leendo ferjeddel es beszeljetek meg,a biblia azt irja,hogy elvalik a fefi az o anyatol es ragaszkodik az o felesegehez es lesznek ketten egy teste,tehat ti ketten egyek vagytok a szeretetben,egy masik helyen pedig igy irja,a ferfiu ugy szeresse az o feleseget mint a sajat testet. a demonokkal kapcsolatban pedig azok nem a hazban vagy a levegoben vannak hanem amikor az ember megkoti magat egy bizonyos dolog mellet ha nincs is igaza,csak az o akaratat akarja ervenyesiteniolyankor adunk utat a szivunkben a gonosznak.en azt tanacsolnam hogy uljetek le es beszeljetek meg szepen a dolgokat szeretetben es bekessegben. a szeretet nemkeresi a maga hasznat mindent eltur mindent elfedez. isten aldasat kivanom a hazassagotokra.
488. aa35c27f5c (válaszként erre: 478. - 1d1ca5cb3a)
2010. ápr. 19. 20:03
És mi van velünk...nekünk teljesen újépítésű a házunk, és nem készen vettük. Ismerősök építették, nyomon követtük minden mozzanatát...
487. aa35c27f5c (válaszként erre: 475. - Nana00)
2010. ápr. 19. 20:00
Nálunk az elemes bébitévé (vagy mi az) szólalt meg az éjszaka kellős közepén :D
486. 1d1ca5cb3a (válaszként erre: 485. - 32787c09c7)
2010. ápr. 19. 19:51
Helyes!! Jó irányba haladsz, viszont, ne legyél nagyon erőszakos sem! Csak finoman, csak okosan, csak módjával, és sok-sok szeretettel! :) Lehet, hogy az is közrejátszik nálatok, hogy a párod nehezen tudja elengedni az édesanyát! Sok türelem kell hozzá, megértés! De minden képpen változásnak kell bekövetkeznie, hogy megértse azt a párod is, hogy számára Te vagy az új család!!! Remélem, érted...?! :)
485. 32787c09c7 (válaszként erre: 477. - 1d1ca5cb3a)
2010. ápr. 19. 19:14
Próbálok már most is olyan is apró lépéseket tenni hogy igen is most már ÉN ÉLEK itt és nem ők! Pl máshova rakom az evő eszköz szárítót! vagy nem oda teszem a kéztörlő ruhát! De akkor jön a kedvesem és visszarakja, mert hogy régen az anyukája is oda tette és az anyukája így csinálta és hogy az ott milyen jó helyen van! Elmosolyodom és hagyom! MOST még!! De amint az én ízlésemnek megfelelő járó lap csempe, padló, szőnyeg és sok más egyéb lesz a lakásban akkor már nem az lesz amit" Anyu" akar!!! az lesz amit én megszoktam ami nekem megfelelő és úúgy hogy nekem kényelmes legyen az ÉN kezem alatt legyen minden!! MOST MÁR AZ ÉÉÉN KONYHÁM!!!
484. 32787c09c7 (válaszként erre: 478. - 1d1ca5cb3a)
2010. ápr. 19. 19:07
KÖSZÖNÖM SZÉPEN!! Rajta vagyunk az ügyön remélem hamarosan rendeződnek a pénzügyi dolgaink és akkor tetőtől talpig kirittyentem ezt a helyet és akkor már tényleg elmondhatom majd hogy itthon vagyok és ez az enyém is!
483. 32787c09c7 (válaszként erre: 476. - 39ff6fe670)
2010. ápr. 19. 19:05
Köszönöm a biztató szavakat!! Itt ég mellet egy órási gyertya! Olvasva a biztató szavaidat szinte erősebbnek érzem magam!
482. 32787c09c7 (válaszként erre: 471. - Nana00)
2010. ápr. 19. 19:00

Semmi gond!nem kell elnézést kérni a hosszú levélért! Azért vagyunk itt hogy megosszuk egymással a tapasztalatinkat észrevételeinket stb..és ha tudunk segítsünk egymásnak valahogy!!

Merőben furcsa ami ott történt! eszméletlen dolgok vannak!! Olyan kár és olyan furcsa, hogy nem minden ember hiszi el és érzékeli ezeket a dolgokat! Elkeserít!! nem tudom néha mi lenne a jobb,ha mindenki érezné....vagy ha én is azok közzé az emberek közzé tartozhatnék akik nem érzik ezeket a jelenségeket és nem is veszik észre! Próbáltam azt, hogy nem veszek róluk tudomást! De nem ment sajnos!

481. 1d1ca5cb3a (válaszként erre: 480. - Nana00)
2010. ápr. 18. 21:01
Helyes! Gondolj a kis családi fészketekre szeretettel! Légy hálás, hogy van férjed, van házasságod, van kire támaszkodnod! Légy hálás a mindennapokért, a szeretetért-szerelemért... minden apróságért, amit együtt teremtettetek meg! Sőt, ha védeni akarod a fészketeket, javaslom, elalvás előtt, vagy akár reggel ébredés után még ne nyisd ki a szemed, lásd magad előtt, hogy a házatok köré gyönyörű fehér fényt burkolsz, ami minden negatív töltést, energiát kizár, a fehér gömbön belül meg képzeld el a mókát, kacagást, pozitív érzéseket! Ezt a fehér burkot akár növelheted is, vagy csökkentheted is attól függően mi köré akarod vonni? Egy adott szoba köré, vagy esetleg az egész udvarra?? Csak rajtad áll! Ez amolyan megerősítés, és egy kis nyugalom-sziget köréd és a szeretteid köré! :)
480. nana00 (válaszként erre: 479. - 1d1ca5cb3a)
2010. ápr. 18. 18:32
Elgondolkodtam azon, amiket írtál. Igazad lehet. Azóta észlelek fura dolgokat, mióta a férjem elutazott. Ennek most 1.5 hete. Volt egy nem is kis vitánk telefonon. Akkor szinte féltem éjjel. Füleltem. Most, hogy közeleg a hazaérkezésük, és megbeszéltük a vitát kiváltó okot, nincs gond. Tegnap nyugodtan aludtam, nyugodtnak is érzem magam.
2010. ápr. 18. 15:52

A másik dolgok:

Hiszek a szellemekben, nálam is voltak furcsa jelenségek, sőt!! Édesanyám sajnos 2006-ban meghalt. A sors fintora volt, hogy 27 évesen szült meg engem, én 27 éves voltam, amikor elveszítettem. A lényeg, a lényegben, hogy amióta ő a másik oldalon van, a lelkem mélyén érzem, hogy biztonságban vagyok, minden rossz identitástól, entitástól, rossz szellemtől. Előtte én is mindenféle jelenséget érzékeltem, de amióta Anya vigyáz rám, azóta a negatívitások megszűntek.

Mi álmomban kommunikálunk, ha valami változás, vagy mérföldkő jön életem során, álmomban mindig megjelenik, és rejtvény formájában közli velem, az eljövendőt.


Amikor a páromhoz költöztem, akkor is álmodtam Anyával. Álmom: Lázasan segített pakolni nekem, és miután végeztünk, két nagy bőröndöt emelt elő a semmiből, és közölte, hogy ő is költözik velem, és nem hagy magamra! :) Nekem Ő lett az én védőangyalom!

2010. ápr. 18. 15:46

Mindenkinek, de főleg B-KP-nek tudom javasolni, hogy tényleg teljes nagytakarítást, házfelújítást csináljon!! Itt én még a ház kifestésén is elgondolkodnék, illetve, úgy ahogy a többiek is jelezték, minden felesleges holmitól, ami nem oda való, értem itt a kardigánra - mert, hogy a ruhák tudva levően a tulajdonos energiájával, érzéseivel töltődnek fel - szabadulj meg! Nincs már rá szükség, hiszen a pároddal, Ti vagytok az új nemzedék, a jövő!! Ne hozott negatív energiák uralják a kapcsolatotokat, hanem "tiszta lappal", kivirulva, tele új élményekkel, és pozitív energiákkal tisztuljon meg a lakás!! Ajánlom az erősítő tárgyakat is, akár párkapcsolat, akár ház tisztulás terén!!! :)

Sok cserepes növény, vidám színek, vidám tárgyak - ami a pároddal függ össze, ami közös emlék, amire tiszta és meleg szívvel gondolsz! Közös fényképek a falon! Tényleg éljen az a ház!!! :)

Sok sikert hozzá!

477. 1d1ca5cb3a (válaszként erre: 476. - 39ff6fe670)
2010. ápr. 18. 15:42

Sziasztok!


Csatlakoznék elevensors-hoz. Nagyon is igaza van, és azzal bővíteném ki a mondókát, hogy a lakásfelújítást a legapróbb részletekig tegyétek meg!!!

Végig olvastam a fórumot, hogy a lakásokban zajok vannak, hangokat hallottok, igen, lehetséges. Bár démonokban én sem hiszek, viszont abban igen, hogy az előző tulajtól maradhatott negatívitás, jó esetben pozitív erők, amik körülölelik a házat.

Vagyis: a ház, remélem, sokan tudjátok, egy idő után átveszi a lakói közegét, engergetikáját, auráját, a mindennapos érzelmeket. Ezért is van az, hogy ha elmégy egy másik lakásba, érzed az ottani légkört. Sőt, sokszor a jó érzést, és biztos sokan tapasztaltátok már, hogy egy vendégségbe szívesen vagytok idegen házba, de előfordult már, hogy míg a vendéglátó és családja társaságát élveztétek, ennek ellenére nyomasztott a lakás.

Negatív energetika, mint ahogy többen is írtátok: a veszekedés, fájdalom, szomorúság, minden lehangoló gondolat, érzés, amit kibocsátunk magunkból, hiszen mi is energia lények vagyunk!

A pozitív energetika: szeretet-szerelem, boldogság, nevetés, szabadság érzés.


Ne feledjük el, hogy mindezt a ház is érzékeli, és mindent magába szív.

Pl.: Ha egy rosszindulatú néni élt előtte a házban, aki magányos volt, gonosz, tele fájdalommal, és irigységgel, egyértelmű, hogy a ház csak a negatívumokat fogja magába fogadni, nem úgy, mint egy boldog családnál!


Egy új lakónál, ha nincs alapos nagytakarítás-átalakítás, akkor egyértelmű, hogy ott lesznek a ház falai között a "vegyes érzelmek", tehát erre mondjuk, hogy él a ház, lelke van a háznak(!).

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook