Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szellemek a házban fórum

Szellemek a házban (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
2010. ápr. 10. 11:32
Én arra tippeltem, hogy a gerendák recsegnek, mivel 1 éve, hogy elkészült a tető, de párom szerint annak nem ilyen a hangja. Ez olyan, mintha teljes erőből becsapná valaki a szekrényajtókat. És ez a mi szobánkból jön, mert párommal mindketten felébredtünk rá, a gyerekek még egyszer sem.
445. 39ff6fe670 (válaszként erre: 444. - Aa35c27f5c)
2010. ápr. 10. 10:56
férjed már utánajárt éjszakaa zajnak? hátha valami normális magyarázat van rá.. :S
2010. ápr. 10. 06:52
Már írtam egy másik szellemes fórumba, de nem jött válasz... Ti mennyire hisztek ezekben a dolgokban? Nálunk január környékén kezdődtek a furcsaságok. Éjszaka kellős közepén erős csattanás, lámpafelkapcsolódás, egyéb zajok. Volt éjszaka, hogy vizesre izzadtam a takaróm, annyira féltem...Aztán néhány hete megszűntek ezek a hangok. Pontosabban akkor, amikor egy fiatal pár eljött megnézni az eladó babakocsinkat...Tegnap éjjel puffanásra ébredtem, de ez valahogy más volt, mint azelőtt...Teljesen új építésű ház, anyumék telkén, ahol egyébként az ő házuk is áll, és ahol 20 évig éltem. Szóval ha szellem, akkor hoztuk magunkkal vagy valaki hozta magával. Ettől függetlenül rettegek, mert vszeg. jövő hónaptól párom 3 műszakban fog dolgozni. Félek az éjszakáktól...szerintetek honnan lehet tudni, hogy van -e szellem vagy nincs?
443. 32787c09c7 (válaszként erre: 442. - 2df6501868)
2010. ápr. 7. 15:39
Ezért csinálunk kis esküvőt! A szüleim ahogy a bátyámnak, úgy nekem is felajánlottak 1 milliót, hogy nagy esküvőm lehessen! De mi inkább úgy döntöttünk, hogy felújítjuk a lakást. Ezen a pénzen kívül van még 2 mill lakás kasszám. A páromnak is van némi félre tett pénze! a lakás nagyon sokat fog érni 2-3 év múlva főleg a ha rendbe tesszük! Hitelmentes, lakás 25 évesen egy ifjú párnak? nem sok mindenki mondhatja el ezt magáról! Később majd eladjuk amikor már kertes házra vágyunk és ennek az árából tudunk venni olyan kertes házikót hogy csak na! addig pedig marad az hogy sok olyan dologgal teszem tele és díszítem ki a lakást ami az enyém nem pedig másé!
442. 2df6501868 (válaszként erre: 437. - 32787c09c7)
2010. ápr. 4. 22:31

Rendezzétek át a lakást, - jó alaposan -, és meglátod, hogy a rossz érzés elmúlik.

Ez tapasztalat.

Persze a legeslegjobb az lenne, ha elköltöznétek. (ez is tapasztalat:P)

441. 66cec28b76 (válaszként erre: 437. - 32787c09c7)
2010. ápr. 4. 15:04
Szia! Tegnap este egy igaz történet alapján játszódó filmet láttam,sajnos nem tudom melyik csatornán volt már. És nagyábból ue. történtek benne amiket írsz. Csak az segített a családon hogy eladták a házat. A család akik megvették pár hónap múlva szintén eladták mert érezték ők is a dolgokat. Még pap is volt kinn hogy elúzze a gonoszt de utánna még rosszabb lett.
440. 32787c09c7 (válaszként erre: 438. - FunkyX)
2010. ápr. 4. 14:50
Tegezhet persze! Nincs még porontyom! De most hogy így kérdezi! A keresztfiam pár napja nagyon szeretett volna ide jönni! sírt is nagyon a telefonba. Ami elég fura mert máskor kértem már tőle hogy jöjjön de akkor meg nem akart! Elég távol lakom a szüleimtől és tőle is! Számomra egy jel volt mert a gyerekekben van valami amit megéreznek! Arra gondoltam, hogy védelemként akar eljönni hozzám!5 éves!
439. 39ff6fe670 (válaszként erre: 431. - 274c9996b8)
2010. márc. 30. 21:10
:)köszönöm a válaszod
438. FunkyX
2010. márc. 30. 20:22
az durva! B-KP legyél nyugodt! keress fel szerintem is vmi papot vagy pszichológust vagy vmit! mert ez rettenetes! Elnézést de tegezhetem? mert így fura lenne kérdéseket feltenni!? vannak gyerekei? ha vannak akkor minél hamarabb költözzenek el vagy keressen fel vkit! ha nincs akkor is mert mi lesz ha az a démonfajzat rá száll a porontyra:S
437. 32787c09c7 (válaszként erre: 436. - 274c9996b8)
2010. márc. 30. 15:05
igen igyekszem minél több pozitív dolgot tenni ami boldoggá vagy legalábbis jó kedvűvé tesz! De egyenlőre nyomaszt ez a lakás. Minden bútor az utolsó szőnyegig és függönyig még mindig ugyan azok vannak a tragédia óta!Ezekből is érzem a negatív dolgokat! Most felújításra készülünk és esküvőre. Úgy várom már mint egy kis gyerek!! Biztos vagyok benne hogy a saját dolgainkkal és a saját ízlésünknek megfelelően berendezett lakás már nem fog"bántani".
436. 274c9996b8 (válaszként erre: 435. - 32787c09c7)
2010. márc. 30. 14:48

Ne hogy , azt kepzeld hogy , van a vilagon teljessen normalis ember aki 100% megfelel mindenfele elvarasnak ! ? Ilyen nincs ! Mindnyajjunkban van egy csomo gyengeseg ,kevesbe kifinomult oldal stb...

Azok az emberek akik mint jomagad erzekelik a jot/rosszat/szellemi - lenyeket stb meglehetössen erzekeny,kifinomult idegrendszerrel vannak megaldva ! Ezert kell vigyazni es apolni a lelketeket , pl jo ,kellemes tarsasaggal,kellemes elmenyek megelesevel stb,stb...

2010. márc. 30. 12:48

Mindenképp menni akarok pszichológushoz

mert kell sajnos egyéb dolgok miatt is!! Hiába érzem azt hogy határtalanul boldog vagyok!! hamarosan esküvőm lesz mindenem meg van!! de még is valami nem stimmel!!

434. 274c9996b8 (válaszként erre: 433. - 32787c09c7)
2010. márc. 30. 12:39

Nem rosszindulatbol ajanlottam neked 1-jonevu pszichologust , hanem azert mert az irasodbol azt vettem ki hogy , nagyon benne elsz a dologban ! Marpedig idegileg kiborulhatsz ha,ezen ragod magadat ! Persze ugyanilyen erövel beszelhetsz egy pappal is , mert mind a 2-tönek az a dolga hogy , halgassa az embereket :)

Ha rosszat erzunk , "rosszat" tapasztalunk,talalunk.......-:(

2010. márc. 30. 12:06

Én felkeresném de nem csak én érzem itt a rosszat!!

A házat elakarjuk adni de még nem tudjuk!! Nincs rá még lehetőség!! Mindenképp mennni akarunk majd innen!!

432. 274c9996b8 (válaszként erre: 429. - 32787c09c7)
2010. márc. 30. 12:03

Nem jo am az ilyen dolgokba belelovalni az embernek magat ! Költözzetek el mielöbb , szerintem.

Az sem art ha felkeresel 1-jonevu pszichologust akivel öszinten beszelhetsz a dologrol !

431. 274c9996b8 (válaszként erre: 427. - 39ff6fe670)
2010. márc. 30. 11:59
Alltalaban az ilyesmi magatol elmulik , erre nem kell szakember ! A szulök szeretete,megertese viszont nagyon kell !
430. 32787c09c7 (válaszként erre: 427. - 39ff6fe670)
2010. márc. 30. 11:51
Szerintem hogy ne legyen később gondja és az apuka hisz ebben a dologban az anyuka nem akkor az anyukával apa nézessen meg egy filmet! A címe Paranormal Activity felírtos film. IGAZ TÖRTÉNET!!! Nem színészek játszák!!!
2010. márc. 30. 11:41
Viszont most nagyobb a baj! Hallottam már olyanról hogy egy eltévedt szellem rátelepszik egy általa legalkalmasabbnak vélt személyre amíg be nem fejezi az itteni célját vele marad. Nos ahol most élek a párom lakásában borzalmas dolog történt! Félek itt lenni egyedül mert itt gonosz dolog van. A párom anyukája meghalt és az apukája is. Itt ebben a házban...Attól tartok hogy az anyukája "telepedett rám" védelemként.Ő nagyon jó ember volt! Viszont az apukája nagyon gonosz ember volt és sokat bántotta őket! Történt már hogy a párom álmában rám támadt...megakart fojtani..fura hangon és érthetetlenül beszélt suttogott a fülembe közben....másnap semmire nem emlékezett! elmondtam neki mi történt elhívtunk egy nőt aki igazából be sem mert jönni a lakásba. Azt mondta itt van egy démon. aki a negatív energiánkból táplálkozik és abból él! Meg is figyeltem már, hogy ha feszültebb napjai vannak a páromnak akkor éjszaka mindig beszél hozzám és veszekedik nyitott szemmel. De másnap nem emlékszik rá....A nő aki itt járt azt mondta ő nem tudja elűzni kiűzni a lakásból ezt a démont. pedig ő tehet a szülők haláláról és a mi veszekedéseinkről is. Félek attól is ha nem tudjuk innen kitenni a szűrét akkor velünk is megtörténik az a rossz. Az apukája kés által halt meg a konyhában. ha ott vagyok sokszor van hogy kiesik a kezemből a kés és oda esik ahol elhunyt. nem egyszerű oda csúsznia meg esnie a tárgyaknak mert asztal van ott és székek de rengetegszer előfordult már. Nem tudom kihez fordulhatnánk ez ügyben hogy elűzzék innen ezt a valamit mert nem hagy minket nyugodtan élni. van hogy nem merek mozdulni. zavar mind a kettőnket és megmérgezi a kapcsolatunkat! Korábban volt hogy kiadta a párom ez egyik szobát egy fiatal jogász lánynak. De pár héten belül elköltözött és csak egy üzenete hagyott hátra hogy ne haragudjon, hogy csak így elmegy ilyen hirtelen de nem bír itt maradni mert fura megmagyarázhatatlan dolgok történtek... Valaki aki tud kérem segítsen!!!
2010. márc. 30. 11:22

A nagy mamám halála óta érzem azt, hogy valaki folyton van velem!Tudom, hogy ő jó ember és senki ellen nem tett semmi rosszat!! Rengetegszer kerültem már halálközi állapotba autóval. De a nagyim az őr angyalom. Aznap éjszaka amikor meghalt mi ott voltunk náluk. Szerintem azóta van velem.

Később a nagypapám is meghalt! Ő nagyon harcias és büszke ember volt! nem igazán szívlelte se édesanyámat sem a bátyámat! Miután én kollégiumba kerültem és a hét legjavát az otthonomtól távol töltöttem édesapám pedig éjszakás műszakban ezért sokszor maradtak ketten otthon! A bátyámmal sosem volt meg az az igazi testvéri kapcsolat. De egy péntek délután amikor haza étrtem a koliból beült hozzám a szobámba. Aznap az anyukám is éjszakás műszakban dolgozott. Így szintén csak ketten maradtunk otthon gyerekek. A testvérem megkért halkan és rémült szemmel hogy: HUGI aludj el minél hamarabb hogy nem halljad ami történik itt!Mi most abban a házban élünk ami a öregszüleimé volt.Azt mondta: mindig éjfélkor jönnek. A bátyám és az anyukám zajokat hallottak a padlásról erős súlyos lépéseket a nagypapám elég nagydarab 100kg felüli ember volt!Dübögéseket a szobák a konyha irányából! Nagyon féltek! Volt olyan hogy, a bátyám egyedül maradt otthon... hirtelen bekapcsolódott a zene a szobájában éjszaka, aztán ki be-ki be-ki...A nagyikáim nagyon szerették az édességet.... A tesóm szobájában volt egy fél szelet torta egy villával. Lefeküdtek aludni a barátnőjével és arra keltek fel hogy a villa mozog a tányéron...

Amikor én otthon voltam akkor sosem történtek zajos dolgok! Amikor szólt hogy aludjak el mert ilyen dolgok történtek már csak a kíváncsiság miatt is ébren maradtam.. LÁTTAM ŐT!! Igaz hogy csak egy árnyék volt az ajtóm előtt de láttam! háttal voltam az ajtónak de biztos volt már nektek is olyan érzésetek hogy valaki néz! Megfordultam és ott volt egy árnyék az ajtóm előtt semmit nem tett csak ott állt! NEM A BÁTYÁM VOLT MERT AZ ÜVEGAJTÓN KERESZTÜL LÁTTAM VOLNA HOGY Ő AZ. Ez csak egy árny volt! Többször elsuhant az ajtóm előtt aztán elaludtam..De én nem féltem nyugodt voltam mert tudtam hogy sosem bántana és nem rémítene meg!Azóta Rendszeresen beszélgetek velük! És folyton velem vannak! Otthon is megszűntek a megmagyarázhatatlan lépések dübögések zajai mióta megkértem rá őketHogy nem bántsák anyát meg a tesómat!

2010. márc. 30. 10:44

Kérdés!


Tegnap felhívott egy barátnőm és elmesélte, hogy a bátyja kislánya szellemeket lát. Már régóta gyanította az apuka, hogy valami van. . de nem tudta és most sem tudja kiszedni a kislányból. Minden éjjen sírva ébred.

Akkor bukott ki a dolog, mikor az óvodába (5 éves) nem mert a többi gyerekkel kimenni az udvarra, azt mondta az óvó néninek, hogy lebegő emberek vannak a folyosón.

Az óvó néni mondta ezt el a szülőknek.


A kislányról annyit mesélt még a barátnőm, hogy nagyon jószívű, sosem akart birtokolni semmit. Van egy kishúga, aki pedig elég rámenős, akaratos. . ő a domináns. Nagy a kontraszt a két gyerek között.

A kislány, akiről szó van, nagyon érzékeny teremtés, jólelkű, imádja az állatokat. Az elmondottak alapján nekem az indigók ugrottak be, bár nem találkoztam még ilyen kisgyerekkel (vagyis nem tűnt még fel) és a barátnőm még csak nem is hallott ilyen gyerekekről. . szóval nem ő rakta össze. :)


Én sem tanácsolnám a pszichológust. . . elsőre valami nagyon megbízható természetgyógyászra gondoltam. Olyanra, akinek van valamilyen 6. érzéke. . de nincs elszállva semmilyen téren. . két lábbal áll a földön. Olyan, aki felismeri és elfogadja, hogy némelyeik gyereknek inkább élénk a fantáziája. . és nincs paranormális háttere a dolognak. Mert én csak egy ilyen szakemberben bíznék meg. . a tv-ben látott (frabato és társai) nekem nem szimpik, mert én is nyitott vagyok arra, hogy van túlvilági élet, vannak különleges képességű emberek. . de a belemagyarázásra meg arra, hogy egyből kijelentik a hülyeségeket, hogy ilyen meg olyan rontás van rajtad ha 20 évesen még nem találtad meg a szerelmet. . meg hasonlók. . na ettől falnak megyek. :)


Ha valaki tud megbízható látót-természetgyógyászt, az szóljon, legyen kedves. Az apuka nyitott a spirituális világra. . de az anyuka nem igazán.

De azt gondolom, hogy ha nyitottak is lennének mindketten, nem biztos, hogy jó, ha nem próbálják meg középúton kezelni a dolgot. tehát fel kell ismerni és el kell fogadni, ha a kislány valóban szellemeket lát. . de egy gyerekről van szó aki nagyon érzékeny és aki sérülhet ettől. . szóval ráerőltetni a képesség megtartását se biztos, hogy szerencsés. . :S Nem mindenki bír ilyen „áldással” élni, a szakember jó ha felismeri, hogy mi a legjobb a gyereknek.

426. Juca78
2010. márc. 30. 08:42
A szellemek biztos leléptek
425. FunkyX
2010. márc. 29. 22:08
ejjha mivan itt? Senki nem ír semmit? Ez a fórum nagyon kihalt!XD
424. FunkyX
2010. márc. 23. 20:41
háth őőő! én nem vagyok annyira otthon az ien dolgokban! de engem is kiráz a hideg! és aztmondták h szellem van nálam! szval nah! de ha visszaolvasol néhány oldalt akkor biztos leírják!:D
2010. márc. 22. 22:25
Mellékesen azt nem tudjátok, hogy lehet-e köze szellmekhez az, hogy csak ugy néha kiráz a hideg, de teljesen spotán, van amikor órán, vagy úszás kőzben. Ilynekor mintha hideg vizzel leöntöttek volna.
422. Sleepy491 (válaszként erre: 421. - FunkyX)
2010. márc. 22. 21:51
Nem történt semmi, pedig a hamva ott van az előszobában a halott macskám hamva mellet, akit nagyon szeretett. furcsa, mert az óra az előszobábanazota már nem olyan fura, lehet csak jobban megszoktam.
421. FunkyX
2010. márc. 22. 21:31
de utána mármint a kutyás dolog után történt még valami?
420. FunkyX
2010. márc. 22. 18:34
azigen:O az komoly!
2010. márc. 22. 18:22
Hello! Egyszer amikor 8-9 éves voltam ültem az asztalnál és éreztem, hogy valaki mögöttem állt még oda is köszöntem, hogy szia nagypapa (akkor még a nagyszüleimmel éltem), de senki nem válaszolt ezért hátrafordultam, de senki nem volt ott még meg is kérdeztem nem jöttek-e be a szobába, de végig csak én voltam. Nem hiszem, hogy képzelődtem, mert soha többet nem történt ilyesmi. Egy másik történet, hogy amikor a kutyám meghalt arra rá 1 hétre vettem észre, hogy megállt egy óra, de nem tudom mikor, mert az előszobában van, magasan, ezért nem nagyon veszem észre. Addig eleve valahogy nem szerettem azt az órát nem tudom, mért. Amikor az időpontot nézem akkor veszem csak észre, hogy kb. akkor állhatott meg amikor a kutyám meghalt. :O
418. FunkyX
2010. márc. 19. 22:24
nah yoo sztem most hagyom el ezt az oldalt! végigolvastam és szómiszó nemistom mien érzés de ....áhh! 15 éves létemre félni?? azéért durva!!! így olvasgattam kirázott a hideg a szívem dobog mint állat! ez az oldal csak erős idegzetűeknek való! haveromnak megmutattam az bőgött szinte! de énis a torkom összement egyből! nagyon szar! de sztem én vagy ok hülye vagy nemtom! nekem is kéne vmi őrangyal vagy nemtom! hogy a gonosz lelkeket elűzze! mee mingyááá bef****k!! wháháhááháh
2010. márc. 19. 22:23

Több vagy masmilyen tanacsokat nem tudok adni :)

Talan akad itt mas , tölem okossabb ember aki meg hozzatud valamit fuzni ? !

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook