Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szellemek a házban fórum

Szellemek a házban (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
536. 9342f3e94d (válaszként erre: 533. - 209fcc17a2)
2010. ápr. 22. 13:20
Szia! Ne izgulj, ezeket a zajokat nem szellemek okozzák. Sokkal inkább a nyestek. Tényleg félelmetesek, és a szívbajt hozzák az emberre, de csak amíg meg nem szokod. Tudom, mert nálunk is vannak. Jó néhány évvel ezelőtt, amikor először jelentek meg, arra ébredtem az éjszaka közepén, hogy valaki mászkál a padláson. Ébresztettem a férjemet, felment, körülnézett, persze senkit, semmit nem talált. Elbújtak a kis "aranyoskák". Védettek, így sok mindent nem lehet tenni ellenük. Létezik ugyan egy ultrahangos riasztó, de az is csak ideig hatásos. Megszokják, és visszajönnek. Néha hónapokra eltűnnek, aztán visszajönnek. Állítólag, ahol kutya van, ott ritkábban fordulnak elő.
535. sajudit
2010. ápr. 22. 07:43

Helló!


Kicsit furán érzem magam és nem igazán tudom, mit kezdjek a történtekkel! Tegnap mikor készítettem az ebédet a konyhában a nappaliban bekapcsolt a Tv magától!!!!!! Nem volt kép csak rózsaszín háttérszín és abban függőleges csíkok!!!! Én hiszek a szellemekben! Nem érzem, hogy félnem kellene! Ezt most a készülék csinálja? Kb. két hete volt már egyszer, hogy kijöttem a hálóból és akkor is ment a TV ugyan ez a kép volt! De akkor megmagyaráztam, hogy mi is lehetett! De most ott voltam…és csak én kb. 10méterrel a készüléktől!!!!! Szerintetek szellem van a lakásban? Ha tényleg szellem van itt, akkor honnan tudom biztosra!? Ha valaki tud, segítsen!

534. 274c9996b8 (válaszként erre: 533. - 209fcc17a2)
2010. ápr. 21. 21:01
Macska is vadaszhat a tetön :)
2010. ápr. 21. 20:22

Sziasztok!

Nem tudom biztosan, ide tartozik-e amit írok, de már nem nagyon tudok másra gondolni, mint szellemekre vagy vmi ilyesmire... Több mint 10 éve épült fel a házunk, azelőtt nem tapasztaltam különösebb furcsaságokat - eltekintve persze az időnkénti reccsenésektől, pl. lépcső, ami mindig rámhozza a szívbajt :D meg sokszor ha egyedül vagyok ott, mintha ajtónyitogatást is hallanék (ezt különben a családtagjaim is hallják). De ezek fényes nappal is vannak, és annyira nem zavarnak. Viszont egy vagy két éve gyakran elég megmagyarázhatatlan zajt hallok éjszakánként... van amikor már este megkezdődik, de a lényeg, hogy csak sötétben. Tetőtéri szobám van, és dobogást, dübörgést hallok a tetőről, leginkább olyan, mintha vki járkálna a fejem fölött, de iszonyat nagy zajt csapva. Utána pedig a tetőtéri ablak(ok)on mintha vmi leperegne, vagy nem is tudom, hogy írjam le érthetően... mintha törmelék vagy apró kövek hullanának rá. És ez bizonyos időközönként ismétlődik. De nem minden éjjel. Már többször is, ha éppen jobb lelkiállapotban voltam, rögtön felugrottam, felkapcsoltam a lámpát, és mentem az ablakhoz, kinyitottam, és természetesen semmit nem láttam... Egyszer amikor kinyitottam az ablakot, madárrikoltással lett vége a zajnak, de azt azért kétlem, hogy a madarak a tetőn ilyen nagy robajt tudnának csapni, főleg éjszaka... Igazából most már az egyetem miatt nem lakom ott, csak egyes hétvégenként megyek vissza, és van hogy hallom, van hogy nem... Gondoltam arra is, hogy a szomszédos házakból hallatszik át vmi, de nem tudtam meggyőzni magam... teljesen a tetőnkről hallom, és sokszor emiatt nem tudtam/tudok aludni, mert annyira hangos, és kicsit félek is.

Szerintetek elképzelhető, hogy ez vmi szellemféleség v. másnak tudható be a jelenség? :| Belátom, ez nem olyan durva és ijesztő, mint amiket lentebb olvastam, de akkor is zavar, ezért gondoltam, írok ide...

2010. ápr. 21. 19:39
Szerintem abban a lakásban a sok rossz dolog lenyomatai is ottmaradhattak, ami rosszabbá teszi az egészet, ami történik ott.
531. 32787c09c7 (válaszként erre: 530. - Evawitch)
2010. ápr. 21. 19:28
Engem már nem érdekelnek, hogy mik.. A lényeg, hogy megkeserítik az éjszakáimat!
530. Evawitch (válaszként erre: 514. - 32787c09c7)
2010. ápr. 21. 17:36
Ezek azt hiszem, hogy az antitánsok vagy mik. Nem megszállnak, csak hasonló, irányítanak.
529. aa35c27f5c (válaszként erre: 510. - 1d1ca5cb3a)
2010. ápr. 21. 04:51
Köszi a tanácsot, olvasgatom folyamatosan, ahogy időm engedi :)
528. Barát1 (válaszként erre: 527. - 32787c09c7)
2010. ápr. 20. 23:07
Várom.
527. 32787c09c7 (válaszként erre: 526. - Barát1)
2010. ápr. 20. 23:06
írok priviben
526. Barát1 (válaszként erre: 523. - 32787c09c7)
2010. ápr. 20. 22:53
Nagyon nehéz lehet Neked, a Szüleid tudnak ezekről a dolgokról?
2010. ápr. 20. 22:51
sajnálom:(
524. Barát1 (válaszként erre: 523. - 32787c09c7)
2010. ápr. 20. 22:51
Én rögtön olvasom, Évi a másik fórumon elköszönt, nem győzte kivárni.
2010. ápr. 20. 22:49

Az itteniek már olvasták de nektek elmondom megint! Szóval! Ahol most lakom az a párom lakása.örökölte. a szülei évek óta rossz kapcsolatban éltek. El is váltak de egy háztartásban maradtak. sokat bántotta páromat és az anyukáját is az apja. egy nap nagyon csúnyán összevesztek a szülők....

Az apukája itt halt meg a lakásban... az anyukája meg később a kórházban. Sokáig nem tudtam, hogy mi történt itt! De mindig is voltak fura érzéseim! furcsa dolgok történnek! leesnek tárgyak.. vagy más helyre kerülnek. zajok vannak éjszaka. A párom a többi lakóra fogja de hallom, hogy nem a felettünk lévő vagy az alattunk lévő lakásból jön! vannak olyan dolgok pl szekrény polc tv állvány ami napközben nem ad ki hangot! viszont éjszaka mikor lekapcsolom a villanyt a párom elalszik ezért kikapcsolom a tvt azonnal lehet hallani. szinte szabályos idő közönként 10-20 másodpercenként! Érzem valakinek valaminek a jelenlétét! gyerek korom óta vannak ilyen érzéseim...de eddig nem féltem.. most meg annyira rettegek a sötéttől, hogy nem emberi! nem merek elaludni egyedül csak ha már elájulok, hogy véletlenül se kelljek fel! az éjszakáim borzalmasak ha itthon van a párom akkor is! Mert nem merek az ágyban még csak megfordulni sem. nem merek felülni inni vagy kimenni a wc re...voltak már érdekesebb dolgok is de az már sok volt akkor el is költöztem! De annyira szeretem a páromat,hogy nem tudok nélküle lenni! Ő nem tud ettől a lakástól elszakadni egyenlőre nincs is rá lehetőségünk! Az után a durva eset után amikor elköltöztem volt itt egy nő aki megpróbálta megtisztítani a lakást de nem tudta! Úgyhogy most így élünk itt! Minden nap kérem istent és krisztust, hogy vigyék el innen!! valamennyivel mintha javult volna a helyzet! De nem sokat! A Párom akkor is és most is beszél kiabál és fura dolgokat csinál álmában! persze másnap nem emlékszik rá.... nem csupán alva járásról van szó! Tudom!

522. Barát1
2010. ápr. 20. 22:45
Nem írod meg?
521. Barát1 (válaszként erre: 518. - 32787c09c7)
2010. ápr. 20. 22:38
Megesz a kíváncsiság, hogy mi az ami miatt félsz egy kicsit, itt még nem olvasgattam vissza, ezért tudatlan vagyok.
520. Évi-
2010. ápr. 20. 22:36
itt vagyok, mi történt?
519. Barát1 (válaszként erre: 518. - 32787c09c7)
2010. ápr. 20. 22:34
mesélj, jön Évi is
2010. ápr. 20. 22:33
én is!
517. Barát1 (válaszként erre: 516. - 32787c09c7)
2010. ápr. 20. 22:30
Én itt vagyok, meséld el mi történt.
2010. ápr. 20. 21:12
Engem nem hiszem, hogy megszállna! Éreztem már, hogy próbálkozik.....de ellent tudtam állni!! Viszont a páromat lehetséges!! Régebben többet foglalkozott a dologgal és sokkal sokkal többet veszekedtünk!! valószínűnek tartom, hogy a sok negatív energia és düh miatt sikerült annak az izének!!Tett megmagyarázhatatlan dolgokat hihetetlen helyzetben és másnap még csak nem is emlékezett rá!!
515. barat55 (válaszként erre: 514. - 32787c09c7)
2010. ápr. 20. 21:08
ez attol is fugg,hogy mennyire foglalkozol gonosz gondolatokkal.
514. 32787c09c7 (válaszként erre: 513. - Barat55)
2010. ápr. 20. 21:06
akkor ezek szerint megszállhatnak bennünket a gonosz szellemek?? Képesek úgy cselekedni?
513. barat55 (válaszként erre: 512. - Evawitch)
2010. ápr. 20. 21:04
a gonosz szellemek hogy aktivalni tudjak magukat szukseges hogy egy fizikai hus ver testet uraljanak maskepp nem kepesek barmit is cselekedni a fizikai vilagban.
512. Evawitch (válaszként erre: 511. - Barat55)
2010. ápr. 20. 20:57
Akkor milyen lények láthatók?
511. barat55
2010. ápr. 20. 20:54
a szellemeknek nincs fizikai testuk es igy nem lathatoak.
510. 1d1ca5cb3a (válaszként erre: 509. - Aa35c27f5c)
2010. ápr. 20. 06:08

Szia! Tökéles a leírás! Kezdeném azzal, hogy érdemes lenne kb. 475-től 479-ig átolvasnod a sorainkat, biztos találsz közöttük csemegét, ami a hasznodra válhat!


A másik dolgok ajánlom, hogy nézz be abba a fórumba, hogy 'Hiszel a szellemekben?' ott is ehhez hasonló témákat boncolgattunk a csajokkal, szerintem érdemes lenne átolvasnod!! Biztos vagyok benne, hogy találsz olyan dolgokat, leírásokat, amik hasznodra vállnak! A kérdés az, hogy Te honnan várod a megoldás kulcsát! Legtöbb esetben mivel személyre szólóak a történések, jelenések, érdemes magának az eseményt átélt személynek megtennie azt, amit meg kell, mert igazán neki kell megértenie mi miért? milyen jelzéssel történik! :))


De azért írj nyugodtan, ha kérdésed van! :)

509. aa35c27f5c (válaszként erre: 490. - 1d1ca5cb3a)
2010. ápr. 20. 04:59
Igazából kezdődött a feloltott lámpával, a megszólaló gyerekjátékkal. Ezek azon az éjjelen, mikor párom nagymamája 60 km-rel odébb meghalt. Aztán abbamaradt, majd januárban az egyébként jól alvó kisfiam átszokott a mi ágyunkba, mondván szörny van a szobájában. A maga két éves módjára el is mesélte, hogy az ablakban állt, stb...Aztán egyik éjjel a polcunkon lévő 2 db elem szétrobbant, majd ugye sistergett. Sem hőnek, sem napnak nem volt kitéve. Ezután kezdődtek a csapódások, mely nyilvánvalóan nem a gyerekek szobájából jött, mert ők aludtak, mint a bunda, viszont párommal felébredtünk rájuk. Ez hetente többször előfordult. Nagyon nagy erejű csapódásokat képzelj el, mind amikor teljes erőből becsapsz egy szekrényajtót. Előfordult az is, hogy valamelyik gyereket mentem át megnyugtatni a szobájába, miközben mozgást hallottam, melyre párom azt mondta, ő volt az, majd másnap közölte, hogy csak azért mondta, hogy ő volt, hogy ne kérdezgessem őt az éjszaka közepén, de egyébként nem ő volt az. Kisfiam szobájában egyszer lecsúszott néhány könyv a szekrényről úgy, hogy senki sem volt ott, bár ez lehetett amiatt is, hogy rosszul voltak felállítva. Érdekes az, hogy mióta volt itt nálunk egy házaspár babakocsi nézőben, azóta szinte teljesen megszűntek. Eddig azt hittem, hogy tényleg totál megszűnt a jelenség, de van, hogy előfordul olyan, hogy kimegyek a szobánkból este/éjjel, amikor már mindenki az emeleten van, és minta a földszinten valaki sietve ajtót/hűtőajtót vagy valamit becsukna, hogy meg ne lássák, hogy kinyitotta...Remélem, érthetően fogalmaztam :)
508. badonyimariaeva (válaszként erre: 507. - Evawitch)
2010. ápr. 19. 21:00
Ez borzasztó!
2010. ápr. 19. 20:58
Én nem hisek el mindent, amit látok, azt sem biztos. A két hülye madarat, ami az ágyam melletti széken állt, azt is hól megtaperásztam, hátha képzelődtem. De nem! Később féltem is tőlük, pedig csak ott voltak és kész. Akkor még 4 éves voltam. a kopogó szellem, meg nem érdekelt volna, ha nem lett volna hangos. Volt, mikor húgom tanulni akart és arra értem haza, hogy üti az ablakot és beszél a "szobai mumusnak" (így hívtuk), hogy menj már innen, tanulni akarok! :D
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook