Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szellemek a házban fórum

Szellemek a házban (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
476. 39ff6fe670 (válaszként erre: 462. - 32787c09c7)
2010. ápr. 17. 10:16

Én úgy hiszem, hogy az ilyen démoni teremtmények ember által teremtett negatív energiák.. halottak után pláne maradhatnak itt ilyen felfokozott érzelmek, amiket ha az ott lakók még jobban táplálnak akkor komoly baj lehet belőlük.


Nem vonom teljesen kétségbe démonok létezését, de én úgy hiszem, ezeket mi teremtjük.


Egy példa: van itt nálunk egy hely, egy régi kikötő.. egy időben rengetegen jártak le szeánszozni. A hely egy ideig mindenki szerint rémisztő volt, szkeptikusok is féltek ott.. aztán ahogy eltűntek a szeánszozó csoportok, a hely kezde magát megtisztítani és olyan lett mint azelőtt: egy hely a sok közül.


A ti esetetek nem ilyen egyszerű, mert a haláleset sokkal mélyebb nyomot hagy. Én -ha csak lelki megynugtatás végett- mindneképp csináltatnék egy ezoterikus tisztítást. Ezen kívül nagyon jó ötlet a lakás felújítása.. minden régit ki kell dobni, teljesen át kell festeni..stb. Egy térrendezés is kell, hidd el, hogy a lakás újjászületése nagyon pozitívan fog hatni rátok.

Mindezekkel együtt muszáj kerülni a veszekedést a feszültséget, hogy felemésztődjön a sok negatív energia.


És igyekezz nem úgy gondolkodni, hogy ez valami démon.. ez nem egy értelmes gonosz lény, hanem egy csomó negatív emberi érzelem.. leginkább őrült érzelem. Inkább valami asztrális elementál lehet.


Szerintem mikor nem agyi rendellenesség áll egy pszichiátriai betegség mögött akkor is arról van szó, hogy az illető belegabalyodik a sok negatív érzelembe, és már átveszik az irányítást, ráadásul a tudata is már elhiszi, hogy minden rossz. ÉSn végül elhatalmasodik rajta saját teremtménye.

Az elme teremt, és bizony teremthet magának csodás dolgokat de pokoli dolgokat is.


Ez a tény, és az, hogy a szülők így lelték halálukat, nagyon erőssé tette azt az energiát ott a lakásban.. de ne adjatok neki még nagyobb hatalmat azzal, hogy intelligenciával ruházzátok fel. Nem áll felettetek, nem bánthat csak akkor ha ti ezt elhiszitek.


Minden számodra megnyugtató rituálé megsemmisítheti a gonosz érzéseket.. tessék szépen felvenni a kesztnyűt, elhatárolódni az ősük bajaitól, lezárni a múltat és elkezdeni szeretni egymást.


Ha a lakás felújítása nem elég, akkor irány egy családállítás, mert akkor bizony fel kell oldanotok az ősök problémái alól magatokat és őket is. Mert ilyen is van, hogy itt ragadnak és továb örökítik a karmát.


A harmadik lehetőség, hogy valóban léteznek démoni lények.. nos.. ezzel én nem tudok mit kezdeni, én nem hiszek ebben..de nem tudok én sem midnent. Mindenesetre egy démont is csak úgy lehet legyőzni, ha elhiszed, hogy erősebb vagy. Márpedig erősebb vagy!

475. nana00
2010. ápr. 17. 07:48

Éjjel is volt rémület. Még jó, hogy a kicsik már aludtak. Kisfiamnak van egy távirányítós autója, amit ha nem kapcsolunk ki, megindul egy idő után, jelezve, hogy tegyük off-ra. Félálomban voltam, mikor beindult. Huh, hát betojtam rendesen! Aztán nevettem magamon, hogy ez csak kocsi. Elaludtam, most eszembe jutott, hogy megnézzem. És a kocsi ki van kapcsolva. Nem keltem fel éjjel.

Régebben nem tapasztaltam ilyesmiket. Most meg, ....

474. aa35c27f5c (válaszként erre: 472. - Cili80)
2010. ápr. 17. 06:02
Lehet, hogy korábban ott elütöttek valakiket, és rendre újra játszódik? Legalábbis a filmekből kiindulva...
473. aa35c27f5c (válaszként erre: 471. - Nana00)
2010. ápr. 17. 06:01
Nálunk "csak" a villany kapcsolódott fel hasonlóképp...Párom úgy rohant fel utána az emeletre, mint egy kisgyerek :D MÓkás volt, közben majd' össze tojtam magam. Egyszerűen éjjel arra ébredtünk, hogy a földszinten világít az egyik lámpa, holott -mivel a gyerekek miatt nem zárjuk a szobánk ajtaját- ha valóban világított volna, mikor lefekszünk, azonnal észrevesszük, mert áradt volna befelé a világosság...
472. cili80
2010. ápr. 16. 21:00
Sziasztok!Ne haragudjatok,de le kell írnom ami történt velem,mert nem hagy nyugodni.Este jöttem haza egyedül autóval,senki nemvolt sem előttem se utánam! .Hozzáteszem minden kedden és csütörtökön este itt járunk a barátnőmmel hazafelé,de ő most nem volt velem!Ahogy beértem a várost jelző táblához jobb oldalról egy felnőtt és egy gyerek árnyékát láttam akik fogták egymás kezét és egyszerűen leléptek a kocsim elé majd középen eltűntek!tiszta volt a levegő az eső sem esett és mégis mintha ők ködből lettek volta!Borzasztó rossz érzés volt még ma sem tudom hogy ez mi lehetett!Volt már valakinek ilyenben része?Akiknek meséltem,azt mondták,hogy lehet hogy valakit régen itt elütöttek?!
471. nana00 (válaszként erre: 467. - 32787c09c7)
2010. ápr. 16. 18:44

Ma reggel én is megfigyeltem egy érdekes dolgot. Bár ez már éjjel elkezdődött. Kezdem azzal, hogy nagyon nehezen aludtam el, mert valami rejtélyes ok miatt tiszta ideg voltam. Ezt akkor annak tudtam be, hogy több mint egy hete elutazott a férjem (még egy hétig lesz távol), és a 3 gyerek miatt, meg hogy minden a nyakamba szakadt vagyok kiborulva. Éjjel kimentem a wc-re, és olyan hangot hallottam, mintha a kerti csapból folyna a víz. Kinéztem az étkező ablakon (pont a csapra látok), és semmi. Se ember, se víz, se hang. Ez még egyszer megismétlődött. Gondoltam csak hallucinálok. Erre reggel öltöztetem a gyerekeket, mit látok? A kerti csapon rajta van a nyitókallantyú, alatta áll a víz. Amit minden használat után le szoktunk venni, mert a gyerekek mindig pacsálnak. Tegnap is levettem, ez biztos, mert este kimentem ellenőrizni.

Bocsi, hogy ilyen hosszú lett.

470. 32787c09c7 (válaszként erre: 469. - Aa35c27f5c)
2010. ápr. 16. 16:34
Na jó én is ezt akarom....:) De még sem kérhetem úgy hogy ...Istenem kérlek segíts, hogy eltakarodjanak innen ezek a genyók! :) De a cél az! Végül is csak itt rekedtek valamilyen oknál fogva! nem tudom olvastad e már Miszti3 naplóját...Vannak benne érdekes dolgok! sztem olvass bele!!
469. aa35c27f5c (válaszként erre: 468. - 32787c09c7)
2010. ápr. 16. 16:21
Remélem, beválik :) Én önző mód nem az ittrekedt szellemek lelki békéjéért imádkozom, hanem azért, hogy takarodjanak el, ha itt vannak :D
468. 32787c09c7 (válaszként erre: 453. - Aa35c27f5c)
2010. ápr. 16. 11:49
Én sem vagyok hívő ember de megfogattam a tanácsod! Ki fogok tartani szerintem nagyon sokáig! 2éve kaptam az anyukámtól egy kerámia medált, Mária és Jézus van rajta és a hátán az írás Istennek szt anyja MÁRIA imádkozz értünk! Ezt az anyukám akkor a saját nyakából vette ki és azzal a adta a kezembe, "Azért kapod, hogy vigyázzon Rád ha én nem tudok" Akkor azért kaptam mert másik országba jártam át dolgozni az országon át kellett vezetnem és mindig kocsival mentem. Ezt a medált szorongatom hallom anyukám szavait,hogy ez a medál vigyáz rám és kérem Istent, hogy segítsen az itt rekedt szellemeknek a helyes útra térniük!
2010. ápr. 16. 11:41

Reggel megint érdekes jelenség volt! Örültem neki!! Majdnem el is estem!! Rosszul jártam volna!A párom elment dolgozni!fél hat körül...Én meg beültem egy kád forró vízbe. El voltam lazulgattam. Aztán egy jó tíz perc eltelt már mire hallom, hogy nem csöpög hanem folyik a víz a konyhában. Hurrá!! próbálgattam elemezgetni hogy csak a tányérból folyik amit akkor raktam bele vagy tényleg folyik...

Kiszálltam a kádból köntös fel és lám csak rendesen folydogált a víz!! Mérges lettem!! Elzártam és mikor indultam vissza nagyon megcsúszott a lábam!! :) Megrémültem cseppet hogy ott esek hanyatt...

2010. ápr. 16. 05:05
Jesszusom, ez hátborzongató...Na, ilyenben ne legyen soha részem...A mi zajos szellemünk vagy laminált padlónk kutyafüle ehhez képest...
465. Juca78
2010. ápr. 15. 16:16

Én a helyedbe csinálnék 1 alapos nagytakarítást ferötlenítéssel, meg hasomlók.

Ha kell elhúzom a szekrényt is, de a nyugalmam fontosabb, mint hogy azzal a tudattal keljen minden este lefeküdnöm, hogy véres a padló stb.

Hidd el, utána sokkal jobb lesz.

2010. ápr. 15. 12:32
Igen tele van én is érzem és korábban mi is sokat veszekedtünk a párommal!! Minden bizonnyal ezek miatt a negatív események és energiák miatt! valamint Amiatt, mert itt van valami démoni lény. Itt járt korábban bizonyos okokból kifolyólag egy nő aki ilyesmivel foglalkozik és azt mondta hogy van itt egy démon aki a negatív energiáinkból táplálkozik! minél többet veszekszünk az az izé annál erősebb lesz! És végül képes lesz felettünk is uralkodni:( Ő elűzni nem tudta mert nem démonokkal foglalkozik......úgyhogy valószínű, hogy azóta is itt van! Bár veszekedni már nem veszekszünk boldogok vagyunk hiszen hamarosan összeházasodunk...De én mindenképp szeretném megtisztítani a lakást ezektől az izéktől amik miatt félelemben vagyok és amik itt kiszipolyozzák belőlem minden energiámat! Azért költöztem ide mert szeretem a páromat tűzön vízen keresztül, na meg akkor még nem tudtam, hogy itt mi történt és egy jó ideig velünk sem történt semmi! Most Pedig azért vagyunk itt mert nem tehetjük meg hogy máshova mennyünk! Ez ilyen egyszerű..... Ha tehetnénk elköltöznénk...De sajnos nem tehetjük!
463. Re87 (válaszként erre: 462. - 32787c09c7)
2010. ápr. 15. 12:16
Annyira összevesztek???Akkor az a lakás tele lehet negatív energiával.Én tuti nem költöztem volna oda!
2010. ápr. 15. 11:24
A szülei csúnyán összevesztek! Az apukája a lakásban halt meg az anyukája később a kórházban.
461. Re87 (válaszként erre: 459. - 32787c09c7)
2010. ápr. 15. 11:16
Milyen tragédia történt ott?
460. nana00 (válaszként erre: 459. - 32787c09c7)
2010. ápr. 15. 10:57
Hát elég ijesztően hangzik. Mi azért ilyeneket nem tapasztaltunk.
2010. ápr. 15. 10:01

Honnan lehet tudni, hogy jó vagy rossz szellem vagy démon van lakásban? A jó szellemtől is van egy fura félelem érzetem de azt tudom, hogy nem bánt! De erről ezt nem tudom elmondani! Sőt néha úgy érzem többen vannak! talán ketten!

Rettentően félek egyedül és sajnos egyre rosszabb ez az érzés!! Már néha akkor sem nyugszom meg ha a párom is itt fekszik mellettem az ágyban és átkarol! Érzem és hallom nem merek forgolódni az ágyban. Éjszaka se inni sem Wc-re nem merek kimenni! Már ahhoz is bátorságot kell összeszednem hogy felüljek inni! Addig amíg sötét van nem merek mozdulni sem. Van valami ami nappal nem ad ki hangot pedig direkt figyelem már. Éjszaka meg ugyan olyan időközönként kattan egyet. Pl; 10-20 másodpercenként! Az ajtó vagy a tv állvány! Erre még jött hogy tegnap éjfél után pár perccel csak úgy a kitámasztott esernyő elborul és feldönti az üres colás flakont! A szívem úgy vert hogy majd kiugrott! Nagyon rossz volt!Mellesleg ott van felakasztva a párom anyukájának egy kardigánja. Hozzá sem merek érni ahhoz a kardigánhoz pedig már régóta el akarom onnan venni! lassan egy éve ismerem a párom és elég régóta élünk már együtt de a kardigán mindig is ott volt! nem tudok hozzá érni! Őt pedig nem akarom azzal megbántani hogy tegyük el....

Az egész lakás téma akkor kezdett durvulni és akkor vettem észre egyre különösebb dolgokat amikor beköltöztem ebbe a lakásba és csináltam egy nagy takarítást! Kihuzigáltam a szekrényeket is stb...az egyik helyiségben viszont sokkot kaptam kihúztam a szekrényt és ott volt még a vér...azután kezdődtek egyre furcsább dolgok! Nem mertem mondani páromnak../ egy vita során ő hozta fel, hogy a francnak kellett kihúznom azt a szekrényt..addig nem volt semmi baj!/ Amikor megláttam vissza is toltam gyorsan...:(levegőt nem kaptam hosszú hosszú percekig. Azóta is úgy van! Nem merem kihúzni mert félek a következményektől! De a lakás minden szobájában van ilyen folt a padló szőnyegeken a szekrényeken! Azt gondolom, ha már nem lesznek itt azok a tárgyak azok a dolgok amibe beleivódott az a tragédia ami itt történt akkor megszűnnek ezek a jelenségek ezek az érzések!! Szerintetek?

458. nana00 (válaszként erre: 457. - Juca78)
2010. ápr. 14. 20:16
Így már értem. Persze, ha nem egyenletes akkor természetes, hogy ahogy igazodik a helyére, hangokat "ad". Nálunk a konyhában, az átadó pult alja van szekrénnyé alakítva, aminek az ajtaja lambéria. Na az is szokott fura hangokat produkálni. Pár hete a macsek nekidőlt, és kinyílt az ajtó. Kicsit megereszkedett az ajtaja, ezért súrolja a követ. Fényes nappal volt, de kicsit megijedtem. :)
457. Juca78 (válaszként erre: 455. - Nana00)
2010. ápr. 14. 19:07

Értem

Nálunk évekig hullámos volt a laminált padló, aztán ahogy kiegyenesedett, úgy maradtak el a pattogások

a szekrény szokott nagyon ritkán, de már alig vesszük észre.

456. Re87
2010. ápr. 14. 17:35
Az én fiam mostanában azt beszéli lefekvés előtt,hogy bejön az árnyék,meg hogy amikor elalszik elviszi őt az ágy.:)Gondolom az álmait értelmezi úgy,hogy elvisz az ágy.
455. nana00 (válaszként erre: 451. - Juca78)
2010. ápr. 14. 10:51

Szia!

Nálunk is laminált van minden szobában. Tavaly lett újrarakva, de mi nem tapasztaltunk igazodási hangokat, zajokat. Mikor a még nagyszüleimnél laktam, ott a régi, hagyományos parketta mindig pattogott, ahogy száradt. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy Ti nem azt halljátok, ne érts félre, nem kötekedni akartam. :)

454. nana00 (válaszként erre: 453. - Aa35c27f5c)
2010. ápr. 14. 10:17

Nálunk a kicsi 2 éves, 2 napja lefekvésnél mondja, hogy valaki van ott. Tegnapelőtt az asztal felé mutatott, tegnap este pedig az ágy fölött lévő falra.

Érdekes. Én sem hittem a szellemekben vagy hasonló dolgokban, ám keresztapám halála óta (6 éve), mintha valaki mindig mellettem lenne, vigyázna rám. Eleinte azt gondoltam, csak a képzeletem és az Ő hiánya okozza ezt az érzést. Férjemen kívül nem is nagyon beszéltem erről senkinek.

Egy hete vittük a kocsit szerelőhöz, mert éreztem, hogy valami nincs rendben. Mondtam is a férjemnek, hogy nincs fék a jobb oldalon. Pedig nemrég volt műszakin! Nem értek a kocsikhoz, jogsim sincs. Honnan tudhatta, hogy a fékkel van baj? A szerelő szerint szerencsénk van,hogy még élünk!

Brrrrrrrr....

Futkos a hideg a vállaimon.

453. aa35c27f5c (válaszként erre: 452. - Nana00)
2010. ápr. 14. 05:18
Nem mindenki fogékony az ilyen dolgokra, talán ezért furcsállotta nagyobbik gyerkőcöd a kérdést...Kislányom két éves volt körülbelül, amikor mutogatott az útszéli fejfához, ahol elütöttek egy férfit kb fél évvel korábban, hogy elesett a néni a biciklivel. Elmeséltem a szomszédnak, aki azt mondta, hogy a férfi biciklin ült, mikor elütötték, és hosszú haja volt! - Na én azóta hiszem el, hogy a kicsik tudnak valamit. Anyukáméknál többször mondta anno, hogy egy néni van a fürdőszobában, aztán elmaradoztak ezek a dolgok. Most kisfiam kezdte ugyanezt, kb. abban az időben, amikor párom nagymamája meghalt, bár 60 km-re innen. Ezután volt 2 hónapunk, amikor nem volt hajlandó aludni sem a saját, sem a nővére szobájában, pedig ő 4 hetes kora óta külön tudott csak aludni, velünk vagy mással egy szobában nem! Szóval vannak fura dolgok, és lehet, hogy tényleg tapasztalt valamit a kisebbik gyermeked. Én megfogadtam egy tanácsot...Nem vagyok templomba járó hívő, de tiszta szívemből kérem minden este Istent, hogy óvjon meg a rossz szellemektől...Amint olvashattad lejjebb is, elég fura dolgok történnek nálunk is, amitől már párom -férfi létére- is fél sokszor! Én sem tudom hova tenni ezeket a dolgokat...
452. nana00
2010. ápr. 13. 14:59

Sziasztok!

Nem olvastam még vissza.

Kislányom nagyon fél az egyik szobában. Mindíg azt mondjaí hogy olyan fura érzései vannak ott. Napközben még bemegy, de szürkületkor nem. Egyik barátnőm szó szerint fél abban a szobában. Lányom úgy érzi, hogy figyel valaki az ablakokban. Minden ablakban, de különösen abban a bizonyos szobában. 5 éve költöztünk ide, és az első időkben lányom sokat sírdogált, hogy ő nem akar itt lakni. Akkor arra gondoltam, h csak új a hely neki. Mielőtt ideköltöztünk, tesóm párja lakott itt a családjával. Már ők is említették, h furcsa zajokat hallanak néha. Akkor ezt elvicceltük. Tudomásom szerint nem halt meg senki a lakásban. A régi tulaj, egy idős néni egy otthonban halt meg. Nem tudom mit gondoljak az egészről. Én nem nagyon hiszek/hittem ilyesmiben. Most viszont féltem a gyermekeimet. Szerintetek? Ja a szobában nagyobbik gyermekem tanyázik, ő 14 éves, de kérdésemre, hogy tapasztalt-e valami furcsát, azt mondta, a kérdés furcsa.

451. Juca78 (válaszként erre: 450. - Aa35c27f5c)
2010. ápr. 10. 22:43

Tuti biztos erről van szó, előbb-utóbb megszűnik.

Rám is a frászt hozta, de már régóta nem kattog pattog vagy mi a neve.

450. aa35c27f5c (válaszként erre: 449. - Juca78)
2010. ápr. 10. 19:52
Hát, nagyon örülnék, ha valóban erről volna szó :)
449. Juca78 (válaszként erre: 448. - Aa35c27f5c)
2010. ápr. 10. 17:11

Ja tényleg én írtam rosszul, nem parketta, laminált padló. Ezeket mindig keverem.

Nálunk pár éve sokszor volt ilyen, éjjel arra riadtunk fel, mintha leesett volna valami nehéz tárgy.

Aztán idővel abbamaradt.

448. aa35c27f5c (válaszként erre: 447. - Juca78)
2010. ápr. 10. 15:19
Laminált padlónk van, de ez akkora csattanás, mintha tényleg valaki mérgében bevágna egy szekrényajtót
447. Juca78 (válaszként erre: 446. - Aa35c27f5c)
2010. ápr. 10. 13:52

Van parkettátok?

Nálunk is voltak ilyen zajok, és ez azok miatt volt.

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook