Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szabadúszó leszek (itt bármiről beszélhetsz) fórum

Szabadúszó leszek (itt bármiről beszélhetsz) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2014. júl. 28. 10:52

"Jól jár, akivel csevegek..."

Ebben igazad van, nem árt néha a magyar ábécé-t átismételni.

892. unom (válaszként erre: 890. - 7e137d638c)
2014. júl. 28. 10:46

Szerintem nagyon jól csinálták. Igaz, mi szívtuk épp meg, de ettől függetlenül jó taktika.

A továbbiakban a csapatok már erre is készülni fognak, illetve megpróbálják majd alkalmazni.

891. unom
2014. júl. 28. 10:42
Úgy látom, Nomen marad a kékharisnya díj örökös tulajdonosa :D
890. 7e137d638c (válaszként erre: 873. - Egypt)
2014. júl. 28. 10:34

Egyébként pedig, hogy a szerbek olyan taktikávál jöttek elő, amit még sohasem alkalmaztak, ezért nem is lehetett előre felkészülni ellene, egészen biztos, hogy hónapokkal előtte már úgy edzettek, hogy tudták, erre szükségük lesz, itt a döntőben:

képesek voltak 1 perccel, pár másodperccel hosszabb időn keresztül a vízből kiemelkedve tartani magukat, és amikor a védelem és a kapus már süllyedt vissza a vízbe, akkor lőtték a gólokat. A riporter is mondta, hogy ehhez óriási lábmunka és izomzat kell, ez nem megy úgy, hogy csak elhatározom. Erre bizony hosszasan kell "gyúrni"!

És ezt a tudásukat a szerbek az egész EB alatt nem "mutatták be"! Titokban tartották a döntőig!

889. unom (válaszként erre: 888. - Vizslava)
2014. júl. 28. 10:32

8. Ausztrália

9. Egyesült Államok

10. Németország

11. Kanada

Ez a tavalyi vb-n a "komoly, nagy országok" által elért helyezés.

A magyar focistákat már akkoe istenítenék, ha egyáltalán kijutnának, egy 11. helyért aranyba öntenék őket.

888. vizslava (válaszként erre: 883. - 4510537174)
2014. júl. 28. 10:29
Komoly nagy országok? Ugyan már! Ez egyébként más sportágaknál is úgy van, hogy pár országban népszerű, más országokban meg nem. Az általad felsorolt "nagy országok" pont nem érdekelnek senkit.
887. unom
2014. júl. 28. 10:28
Szerinted egy sportág vb-jén csak az első 3. illetve 6 hely jó eredmény? Egy 9. 10. hely szóra sem érdemes? VB-ről beszélek, nem kontinensbajnokságról.
886. 7e137d638c (válaszként erre: 865. - 4510537174)
2014. júl. 28. 10:28

Valóban nem sokat értel hozzá!

Azt mondom, nagyon szép eredmény!

Jómagam már akkor megmondtam előre, hogy mi ott csak ezüsérmesek leszünk/lehetünk, amikor a 2 bíró személyét ismertette a riporter!!

És aki ez mellett még azt is látta mérkőzés közben, hogy mikor milyen "apróságokért" állítottak ki magyar játékost, és milyen víz alatti-feletti velünk szemben elkövetett vétségeket is elfelejtett a bíró lefújni, szóval csak ismerni kell a szabályokat, és esetenként nemcsak a tv-ben, hanem élőben is célszerű végignézni egy-egy jófajta polót....

885. unom (válaszként erre: 883. - 4510537174)
2014. júl. 28. 10:25

Komoly, nagy országok...

Írj még, szórakoztató vagy így reggel.

884. vizslava (válaszként erre: 876. - 4510537174)
2014. júl. 28. 10:21
A vízilabdához nem értek, ettől függetlenül szurkoltam a fiúknak, és nem vagyok elégedetlen az ezüst éremmel. Ők viszont biztosan haragszanak magukra, hogy alulmaradtak. Nyilván nem boldogok az ezüsttől.
2014. júl. 28. 10:20

A vizilabdáról még annyit :

Legközelebb Szerbiában lesz az Európa bajnokság.

Ott a magyar fiúk lét évvel idősebbek lesznek, visszavághatnak a Bpesti vereségért.

Nem hiszek benne.


A vizilabdát világviszonylatban a magyarokon kívül csak a volt jugoszláv államok, olaszok és a spanyolok veszik igazán komolyan. Komoly nagy országok, mint Anglia, Kina, Japán, FRanciaország, Németország soha nem tündökölt ebben a sportágban.

882. 7e137d638c (válaszként erre: 863. - 4510537174)
2014. júl. 28. 10:20

[link]


Itt is tévedsz!

A Kékharisnya Társaság először szociális munkát végző nők részére alakult meg, nem pedig a "művészetekbe belekotnyeleskedő" nők részére!!!

881. egypt (válaszként erre: 876. - 4510537174)
2014. júl. 28. 10:19

Atyaég, hogyne lenne hátrány??? Mentális érettség, összeszokottság, meccsrutin és egyebek??? Nem a felkészítéssel volt a gond. Igazából messze jobban teljesítettek az elvárhatónál az ezüsttel is! És NEM MEGALÁZÓ a vereség aránya, egyáltalán nem.

Te nemcsak a vízilabdához nem értesz, de úgy tűnik, a csapatsportokhoz sem, különben nem írtál volna ilyet.

880. gyöngy:) (válaszként erre: 874. - 4510537174)
2014. júl. 28. 10:19

Az első mondatod is valami szakvélemény? Hogy jön ez ide?

Nagyon veszélyes ha valaki csak a negatív gondolatokat sulykolja, mert megbetegszik!

879. vizslava (válaszként erre: 869. - 4510537174)
2014. júl. 28. 10:19

A topik címét meg kéne változtatni "Beszólok Gyurinak" vagy "Vitába szállok Gyurival"-ra. :D

Én is vitatkozom veled egy kicsit, mert láthatóan vagy nem utazol tömegközlekedési eszközön, vagy csupa szende nyugdíjassal találkozol, ha ilyen tapasztalataid vannak. Én olyan nyugdíjassal találkozom főként, aki lökdösődik, tolakszik, törtet előre hogy legyen helye, és unalmában 26 ezerszer utazgat naponta. Lehetőleg csúcsidőszakban, vagyis reggel mikor más iskolába, munkába megy, és mikor onnan hazafelé tart. Az udvariasságot elvárja, sőt időnként ki is követeli. Ha valaki beteg, nehezen mozog, az ember alapból átadja a helyét, de ha valaki már eleve úgy száll a járműre, hogy a könyöke az oldalamban van, a lába pedig a lábamat rugdossa, akkor bizony hajlamos vagyok nem tekintettel lenni a korára. Sajnos az idős emberek többsége elvárja, hogy a kora miatt tiszteljék. Csupán azt felejtik el, hogy az időskor is csak egy állapot, és csupán azzal hogy megért X évet, még nem vívta ki mások tiszteletét. Tudom, minden korosztályban vannak elviselhetetlen és undok egyedek, de ez alól a nyugdíjas sem kivétel, sőt... Még azt se tapasztaltam, hogy köszönnek a sofőrnek, csak azt, hogy átgázolnak rajtam, és leszálláshoz készülődve (jóval idő előtt), már taszítanak az ajtó irányába.

878. 7e137d638c (válaszként erre: 861. - 4510537174)
2014. júl. 28. 10:18

Te valóban ennyire alulművelt vagy, esetleg csak megjátszod, vagy ennyire alulműveltnek nézed a nőket?

Miért pont egy női portálon kötöttél ki? A Hoxa női portál.

Talán félsz, hogy egy kifejezetten férfi-portálon már a kutya sem foglalkozna veled?

Hidd el, itt is előbb-utóbb utólér a sorsod, ha ilyen lealacsonyító véleményed van a nőkről.

Tudod, sok lúd előbb-utóbb disznót győz!

Azért talán mégsem kellene ennyire lenézni a nőket!

877. unom (válaszként erre: 876. - 4510537174)
2014. júl. 28. 10:16

Te azt hiszed magadról, sok mindenhez értesz. A slágereken és operetteken kívül eddig ebből semmit nem mutattál.

Komolyzenéhez biztos, hogy nem értesz. Én sem, de én nem is akarom az ellenkezőjét elhitetni.

876. 4510537174 (válaszként erre: 873. - Egypt)
2014. júl. 28. 10:11

Ismétlem, a vereség elfogadható.

De a vereség aránya, ami megalázó.

Nehogy már a fiatalság hátránya legyen egy csapatnak. A csoportmeccsek során megverték a szerbeket. Akkor is fiatalok voltak.

A döntőben már nem tudtak bizonyítani, mert a szerbek minden tekintetben jobban lettek felkészítve.

Kételkedhetsz abban, hogy nem értek a vizilabda sporthoz, maradj ebben a hitedben.

875. unom (válaszként erre: 874. - 4510537174)
2014. júl. 28. 10:05

Ez csak téged jellemez. Akinek egy EB ezüst megalázó az mindenben megtalálja a rosszat, megkeseredett ember.

Vesztes meccs után persze, hogy nem örülnek, de attól még szép eredmény. Remélem a te hozzáállásod lassan eltűnik.

Sajnos ma még jellemző az országra, hogy mindenben a rosszat keressük. Ha nyernek azon fanyalognál, hogy miért csak X góllal.

874. 4510537174 (válaszként erre: 871. - Gyöngy:))
2014. júl. 28. 10:02

Tudom, a vizipólós fiúk a nők kedvencei. Én is csipem őket, mert sok sikert hoztak az országnak.


Vannak és voltak sportágak, ahol az ezüstérem is szépen csillog.

1954- ben, amikor az ARanyc csapatunk csak második lett a világbajnokságon, csak a kertek alatt tudtak hazajönni, mert a népharag szétszedte volna őket.


Most a közönség ünnepelte a pólós fiukat. De, ha megfigyelted, egyikük sem örült az ezüstéremnek.


Nem kell ahhoz, vizilabdásnak lennem, hogy szakszemmel megítéljem a kudarc mértékét.


Hazai pályán ilyen politikai, gazdasági és szurkolói támogatás mellett ílyen vereséget szenvedni megalázó. Ha te nem így látod, az is egy vélemény.

873. egypt (válaszként erre: 867. - 4510537174)
2014. júl. 28. 10:00

Elfogadom, csak éppen nem értek egyet, szakvélemény meg max. akkor lehet, ha van valamiféle vízilabda edzői képesítésed, amit kétlek.

Ismétlem, ez egy abszolút megfiatalított csapat, más sportágaknál több év szokott eltelni, mire egy fiatalítás után jönnek az eredmények, ők pedig gyakorlatilag azonnal világbajnokok lettek, most pedig egy EB ezüst, na nehogy már BÁRMIT szégyellniük kelljen! Egyetlen meccset vesztettek az egész EB_n, nagy volt a nyomás, az elvárás, és ez a fiatal csapat még nem bírta. Rossz napot fogtak ki, a szerbeknek meg nagyon ment. Személy szerint kinyílik a bicska a zsebemben, mikor ilyenkor valaki elkezdi a saját csapatunkat szidni a fotelből.

872. unom (válaszként erre: 869. - 4510537174)
2014. júl. 28. 09:57

Egy tévedés:az ingyenes utazás korfüggő, nem minden nyugdíjasnak jár.

Az, hogy a nyugdíjasok felismerhetők az öltözékükről a szokott általánosításaid egyike, nem tévedés, egyszerűen hülyeség.

Az alább általad feltett kérdésedre mi a szerinted helyes válasz? :D

871. gyöngy:) (válaszként erre: 867. - 4510537174)
2014. júl. 28. 09:51

SZAKvélemény?

Milyen tisztséged van/volt az úszó és vízilabda szövetségben vagy melyik csapat játékosa vagy/voltál?

870. unom (válaszként erre: 867. - 4510537174)
2014. júl. 28. 09:41
Ez nem szakvélemény, hanem kötekedés. Akinek egy EB ezüst szégyenletes kudarc az nézzen magyar focit, megérdemli.
2014. júl. 28. 09:29

Lenézett " szakma " a nyugdíjas


Kis hazánkban úgy tűnik, több a nyugdíjas, mint az aktiv dolgozó.

Nemcsak idős korban nyugalomba vonulók tartoznak ebbe a kategóriába, hanem a fiatalon leszázalékoltak, és a fegyveres szolgálati időt letöltött fiatal emberek is.


Aki nyugdíjba ment örült, hogy végre pihenhet, s kapja havonta a tuti nyugdíjat.

Mások viszont szomorkodnak, mert úgy érzik, nincs rá szükségük a társadalomnak. De ez ma már nem korfüggő.


A nyugdíjast fel lehet ismerni, akárcsak a kanászt cifra járásáról.

A nyugdíjast is felismerhető az öltözéke és kinézése mellett húzós kerekes szatyráról.


A nyugdíjas lenézett " szakma" egyben irigyelt is.

Ingyen utazhatnak, ez állampolgári jogon jár nekik. Mégis, amikor felszállnak a buszra, villamosra, olyan alázatosan köszönnek a sofförnek, villamos vezetőnek, mintha nekik köszönhetnék ezt az előnyt.


Ha nyugdíjasról beszélnek a fiatok, már nem mondják, hogy Pista bácsi vagy Julis néni, csak öregként, vagy öregasszonyként emlegetik őket.

Az öreg otthon ül

Az öregasszony főz.

Mindenki lesz egyszer nyugdíjas és öreg.

Ha megéri.

Ha még akkor lesz egyáltalán nyugdíj.

2014. júl. 28. 09:17

Mi a legnagyobb sértés kis hazánkban ?


Nézzük a legjellemzőbbeket :

Az anyázás. Az anyák ősi mesterségére valóutalás, szinte benne van mindenkinek a szótárában.

Szemtől- szembe azért ritkább, mert egy füles kinéz az illetőnek, aki ezt emlegeti.


Cigányozás, zsidózás.

Ezt hívják rasszizmusnak.


A korra való sértő utalások

A vén qrva

A vén buzeráns stb.

A fantázia itt igen gazdag.


És a nyugdíjasok...


Ez utóbbi egy külön fejeztet érdemel.

Meg is nyitom, eggyel feljebb

867. 4510537174 (válaszként erre: 866. - Egypt)
2014. júl. 28. 00:22

Ez a vereség kicsit a brazilok foci vereségére emlékeztetett a németek ellen. Ott is a gólkülönbség volt katasztrofális.

Ha a polósok nagy harcban kikapnak 1-2 góllal oké.

Úgy éreztem, nagy volt a mellény , mentális felkészítés is rosszul sikerült.

Nehogy már én szégyenkezzem, hogy elmondtam a szakvéleményemet.

Tartsuk tiszteletben a másik véleményét.

866. egypt (válaszként erre: 865. - 4510537174)
2014. júl. 27. 22:30

Szerintem meg óriási dolog az ezüst. Ez egy fiatal csapat, világbajnokok lettünk nagy meglepetésre, most meg EB ezüstérmes. Kicsit nagy falat volt nekik a döntő, elfáradtak fejben, de küzdöttek, mit kéne ezen szégyellni? Bárcsak a falábú fociválogatottunk produkálna hasonló eredményeket!

Szerintem a te hozzáállásod a szégyen.

2014. júl. 27. 22:28

A vizilabda EB döntőjében a szerbek győztek.

Nem a győzelmük volt meglepetés, hanem a gólkülönbség

Megalázó vereség volt.

Hazai pályán ilyen lelkes közönség előtt szégyen.


Ezzel a lehangoló eredménnyel zárom a hetet.

864. unom (válaszként erre: 863. - 4510537174)
2014. júl. 27. 21:39

Amit most írtál elég volt. Kis kereséssel kiderült, hogy kevés az esélye, hogy nem keverted a szerzőt.

Simán megkaphatod, megérdemled. Épp azt teszed amit írtál, azt, hogy férfi vagy, neten nehéz bizonyítani,és jelentősége sincs.

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook