Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van itt valaki, akivel beszélhetnék? fórum

Van itt valaki, akivel beszélhetnék? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
138. Lilibet28 (válaszként erre: 103. - Majom)
2019. nov. 19. 21:10
Szerintem válj el mielőbb. Semmi értelme erőltetni a dolgot, ha látod, hogy nem megy. Várni pedig nem érdemes, mi van ha később már nem lehet gyereked? Akkor bánhatod, hogy nem szültél előbb. Ahogy írtad ez a kapcsolat már később sem lesz jobb. Van rá lehetőséged, még találhatsz valaki mást akivel családot tervezhetsz!
137. Mezei Virág (válaszként erre: 136. - Vivo44)
2019. nov. 19. 17:56
Igen... Talán manapság azért már kevesebben vannak, de vannak!
136. vivo44 (válaszként erre: 135. - Mezei Virág)
2019. nov. 19. 17:54

Sajnos nem mindenki gondolja úgy mint te.

Nap mint nap látom, hogy tolja a szakadt babakocsiban a 3-4 hónaposat, de már szépen gömbölyödik.

Ott legalább nem az a kérdés, hogy lesz-e tesó, hanem hogy még mennyi:-)))

135. Mezei Virág (válaszként erre: 131. - Mézes-Krémes)
2019. nov. 19. 16:28

Na ilyen jellegű dolgokra mondjuk pont nem gondoltam.


Pedig ezek a dolgok nagyon is fontosak! Mert manapság csak mondják, hogy munkaerő hiány van, de a gyerekes anyukákat nem szívesen alkalmazzák sok helyen.

Szakrendelésre várólista van. Elviheted a gyerkőcöt magánba, fizethetsz is, de a papírjukat egyetlen állami intézmény sem fogadja el. Vannak unokáim, tapasztalat. Szóval nagy felelősség a szülőség!

134. Lávli (válaszként erre: 129. - Mézes-Krémes)
2019. nov. 19. 16:27
Igen, igazad van.
133. Mézes-Krémes (válaszként erre: 132. - Mezei Virág)
2019. nov. 19. 16:25

Ja, leesett. :D


Ebbe lehet bele se kéne menni, mert nagyon eltértünk a tárgytól, aztán repítenek minket innen. Egyébként van olyan lehetőség ami tényleg jó.

132. Mezei Virág (válaszként erre: 131. - Mézes-Krémes)
2019. nov. 19. 16:21

Na de hát nem írhatom ide, mert az itt tilos!

Támogatják a családot, vagy mégsem... Nnnna, ők!

131. Mézes-Krémes (válaszként erre: 130. - Mezei Virág)
2019. nov. 19. 16:14

Mármint ki szólt, hogy szüljünk? :D


Na ilyen jellegű dolgokra mondjuk pont nem gondoltam. :) De minden másra kb. igen.

130. Mezei Virág (válaszként erre: 129. - Mézes-Krémes)
2019. nov. 19. 16:07

Már szóltak, hogy szüljetek!

Ha a gyerkőc közösségbe kerül, kezdődik a sok gond...

Nincsenek gondozók a bölcsiben, oviban, lesz-e az anyukának munkahelye? Orvos? A tanítók, tanárok elfogynak.

Hááát, van mit előre gondolni. :(

129. Mézes-Krémes (válaszként erre: 127. - Lávli)
2019. nov. 19. 15:57

Ilyen előfordulhat szerintem, hogy amit el tudtál fogadni az elején, az később már az agyadra megy. Megeshet. Sajnos a házasságok nagyobbik része így végződik.... :S Viszont egész pici gyereke van, szóval már az első is így érkezett, hogy tudta ezt. Na, ez a döbbenetes. Mert kitől akarsz gyereket? Akit szeretsz, meg akivel úgy gondoljátok hogy ásó-kapa. Nem? Aztán lehet hogy tökre másképpen alakul, de az már más tészta.


Bakker, én meg mit össze agyalok azon, hogy való-e nekem/nekünk egy db gyerek vagy sem. Még azon is sokat szoktam gondolkodni hogy elég erős-e/érett-e a kapcsolatunk hozzá, hogy én elég érett vagyok-e hozzá? Egy csomó kételyem van magunkkal és magammal kapcsolatban! Pedig közösen gondolunk a gyerekre és jó a kapcsolatunk is. De még így is komoly döntésnek érzem ezt.


Más meg csak ösztönszerűen szaporodik és szül, mert ezt diktálja neki a biológia.

128. Mezei Virág (válaszként erre: 125. - 8d00a82c06)
2019. nov. 19. 15:40

Vannak "érdekes" emberek.

Neveletlen (lökött) szülőnek milyen lesz a gyereke?

127. Lávli (válaszként erre: 124. - Mézes-Krémes)
2019. nov. 19. 15:40

Na ja .. :))

Csóró férje meg lassan dönt és teszetosza. Mintha a házasságkötés előtt nem lett volna az. Csak mostmár a zokni is büdös, és minden unalmas.

126. Mezei Virág (válaszként erre: 123. - Mézes-Krémes)
2019. nov. 19. 15:39

De, le is írtam, önző.

Nem értem az ilyen embereket...

Az élet sohasem fenékig tejfel, de egy olyan kapcsolatba, ahol olykor utálom a férjet, nem vállalnék még egy gyereket. Egyszerűen számító, és játszmázik. Hacsak nem egy troll.

125. 8d00a82c06 (válaszként erre: 123. - Mézes-Krémes)
2019. nov. 19. 15:38

A minap a buszon egy 3 éves forma kisfiú egy fékezésnél a várandós anyukája pulcsiját kapta el. Erre anyuka akkora pofont lekevert neki hogy csak lestem. Ott üvöltött vele hogy mi lesz ha emiatt megsérül a baba...

Ott is a még meg sem született a fontos..

124. Mézes-Krémes (válaszként erre: 122. - Lávli)
2019. nov. 19. 15:35
Szerintem se gonosz amúgy. Tiffanys szerelem, ez jó! :D Ezek a Tiffanys sztorik szerintem soha nem életre szólóak. Ha meg azok, akkor hamar nem is lesz már olyan Tiffanys, mert mindketten tökéletlen emberek vagyunk csupán. És hát bizonyos idő után már a pulzusod se nő meg a másik látványától. Aztán már dolgozni kell azért hogy jó legyen.
123. Mézes-Krémes (válaszként erre: 120. - Mezei Virág)
2019. nov. 19. 15:32

Korábban írtam nem ennyire disztingváltan.... :D Bár még azon túl is gondolok dolgokat. Igazából gyerekgyártás előtt kéne felnőni az élethez meg a feladathoz. Csak ez nem sikerül mindenkinek.

A vicc az, hogy megállás nélkül a férjét szidja meg arról beszél hogy neki KELL még egy gyerek. Hogy a meglévő mit él meg vagy mit fog látni az egészből majd az eszébe nem jut. Nem tűnt fel? :)

122. Lávli (válaszként erre: 121. - Vivo44)
2019. nov. 19. 15:28

Nem gonosz ő (tudom, hogy nem is úgy gondoltad), csak unatkozik és rajongásra, szerelemre vágyik egy Igazi Férfitől :D

Olyan Tiffanysra.

Csak rájött, hogy közben férjhez ment :D

121. vivo44 (válaszként erre: 110. - Majom)
2019. nov. 19. 15:23

Azt mondod tesó kell!

Kinek? Neked? Szólj a szüleidnek, mert szerencsétlen 1 éves gyerek sajnos nem választhat, nem tudja még megmondani, hogy neki kell e tesó vagy sem.

Jól mondod, rendbe kellene hozni a dolgot, amit úgy néz ki, hogy csak is te egyedül idéztél elő.

A pasid pedig közel sem biztos, hogy olyan, amilyennek leírod, de persze senki nem fog fórumot nyitni, hogy (pasim szent én pedig a gonosz).

Ülj le, gondolkodj, mert először neked kellene tisztába tenni nagyon sok dolgot magadban és nem nektek.

120. Mezei Virág (válaszként erre: 118. - Mézes-Krémes)
2019. nov. 19. 15:18

Szerintem senki, de ezt írták ide legalább ketten, mert leírtuk amit gondolunk.

Na jó, csak a felét...azt is disztingváltan, hogy ne érje szó a ház elejét.

(mást is gondolok...)

119. 8d00a82c06 (válaszként erre: 110. - Majom)
2019. nov. 19. 15:08

Ezt mondom...

Beszűkűlt látásmódoddal csak tesó, tesó, tesó....


Hol fogtok lakni te anyák gyöngye?

Miből fogod felnevelni őket?

1 éves gyereked van, még fogalmad sincs mi vá rád!

Most még csak a cuki-muki kis játékok meg a csillogó rucik. Aztán az ovi, követelmények, suli, rohanás, leckék, komoly igények! Amikor majd nem a habos-babos rucika fog kelleni hanem a 25ezer forintos iskolatáska. Amikor már nem anyuci pici lánya lesz hanem anyuci lesz az ősellenség.

Ezzel egyedül, duplán?

118. Mézes-Krémes (válaszként erre: 114. - Mezei Virág)
2019. nov. 19. 15:06
Ki az aki itt rosszindulatú?
117. Piroska52 (válaszként erre: 110. - Majom)
2019. nov. 19. 14:49

tényleg nem érted,vagy csak nem akarod érteni,hogy mit irkálunk,mi ,,,gonosz rosszindulatú boszorkányok,,,

nem a kistesó kérdését kellene megbeszélni,hanem azt hogy az egyik erre, a másik arra,mert hogy ez igy nem működik azt ennyiből is leszűrtük,

ha utálok valakit,nem tervezek még 5-évet vele,hanem menekülök hanyatt-homlok,hogy legyen még esélye egy jobb életnek,,

ha ezt nem érted,nagy baj van veled,

116. New(l)
2019. nov. 19. 14:46
Troll ez. Hagyjuk, hadd fonja tovább! :)
115. Bözsi néni (válaszként erre: 110. - Majom)
2019. nov. 19. 14:41

Ne a tesó kérdésen lovagolj. Az se biztos, hogy jó testvérek lesznek.


Nekem pl. van testvérem (vagy volt, ki tudja), de soha nem volt az igazán.

Gyerekkorunkban utált, felnőtt korában csak akkor keresett, ha rossz helyzetben volt és pénz kellett neki.


Egyszer lett volna szükségem az anyagi segítségére, akkor azt mondta nekem, el lehet menni hajnalban újságot kihordani és lesz pénzem. Pedig én sokszor adtam neki.


Ez annyira szíven ütött, hogy azóta sem beszéltünk,nennek kb. 25 éve. Azt se tudom, mi van vele.


Na, ennyit a tesó kérdésről.

114. Mezei Virág (válaszként erre: 113. - Mézes-Krémes)
2019. nov. 19. 14:40

Nem érti...

De itt sok a rosszindulatú.

Én meg helikopter vagyok.

113. Mézes-Krémes (válaszként erre: 110. - Majom)
2019. nov. 19. 14:29

Értsd már meg, hogy nem a tesó kérdés az amit át kell gondolnia a férjednek meg neked. Hanem az, hogy egyáltalán együtt maradjatok-e. És a fórumodból inkább az tűnik ki a dologból hogy nem, minthogy igen. Ennek miért akarsz mindenáron kitenni egy újabb életet? Nem értelek!


Ha majd egyedül maradsz képes leszel 2 gyereket önállóan, egyedül eltartani? Később 2 gyerekkel sokkal nehezebben fogsz tudni ismerkedni mint 1 gyerekkel. Pláne, ha az egyik még pici lesz. Vagy maradsz a rossz kapcsolatban a férjeddel, és immáron 2 gyereket fogsz kitenni annak, hogy borzalmas mintában és szeretetlenségben növekedjenek fel? Úristen.

112. Mézes-Krémes (válaszként erre: 106. - Vivo44)
2019. nov. 19. 14:24
Szerintem egy követ fújunk. Akkor is le kell ülni beszélgetni ha ennyire nem működik a dolog. Sőt, talán akkor kell igazán beszélgetni. Méghozzá a különválásról.
111. fildus (válaszként erre: 110. - Majom)
2019. nov. 19. 14:01
TE szó szerint majom vagy, nem kistesó kell Neked, hanem egy pofon, hogy ne álomvilágban élj! Szánalmas vagy!
110. Majom
2019. nov. 19. 13:46

Jo, köszönöm a válaszokat.

Megprobalom akkor rendbe hozni a dolgot, és talán meggondolja a férjem a tesó kérdést 🙂

109. vivo44 (válaszként erre: 107. - 5236d12e25)
2019. nov. 19. 13:34
Arról nem beszélve, hogy ha iskolások lesznek, akkor egy pár évvel idősebb tesó jobban tud segíteni majd a gyakorlatban, a házifeladatban, mint közel azonos életkorú testvére...és ez csak az idő múlásával egyre fokozódik, mikor ki tud állni egyik a másikért, stb,stb.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook