Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szabadúszó leszek (itt bármiről beszélhetsz) fórum

Szabadúszó leszek (itt bármiről beszélhetsz) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
743. 7e137d638c (válaszként erre: 741. - Dodi44)
2014. júl. 24. 07:31

Tudtommal a Jonathan alma 25 évvel ezelőtt eltűnt, amikor a rendszerváltás után tőlünk keletre legelőször nem vették át az alma-szállítmányt tőlünk, pedig előtte 50 évig nagyon szerették!

És kiderült, hogy tőlünk nyugatra ugyanazt az almát még "lé-alma" néven sem vették meg.


Vágjuk ki az almáskerteket Szabolcsban, vessünk bele bukfencet, és ettől kezdve mind az almát, mint az alma-üdítőt vegyük meg nyugatról!!!

742. vizslava (válaszként erre: 741. - Dodi44)
2014. júl. 24. 06:59
Jól ki van ez találva. Túl soknak találják a Földön élő emberek számát, ezért nem árt ritkítani. Na nem nyíltan, hanem burkolt módon. Lehetne még példaként hozni a gyógyszeripart is. A szomorú az, hogy kivédeni ezeket a támadásokat csak részben lehet. Mindenesetre meg kell próbálni.Nem véletlen az, hogy egyre többen próbálnak valamilyen szinten önellátókká válni.
741. Dodi44 (válaszként erre: 738. - Pipi57)
2014. júl. 24. 00:43

A negyszogletes dinnyet a szalitasok konnyitesere, terkihasznalas tokeletesites gondolataval elonyben terveztek. A magtalan valtozatat meg kettos cel hajtotta a kifejleszteset:

1. GEN modositasal elertek, hogy a vetomagot minden evben meg keljen vasarolnod, az alltaluk megkivant arert.

2. az etkezes kenyelemert. De az elso pont az igazi mervado!

(nezd meg a computer ipart, manapsag mar olyan iranyzatot vett, hogy Neked, a tulajdonosnak havonta dijjat kelljen fizetned. Egy az internet hasznalataert, a masodik dij, meg a Data-d tarolasaert is, mert az uj hozdozhato computerokban mar nincsenek Winchesterek, vagy nagy mennyisegu tarolasi lehetosegek. A kozponti taroloknak kell extra bert fizetni.

Az elemiszerek mind GEN valtoztatottak lesznek, nyiltan vagy titokban.

Az elelmiszereket nagyon sok fele celra fel lehet hasznalni. Ugyan csak a vedo oltasokat is.

A nagy Multikban vasarolt gyumolcsoknek milyen az ize? Az alakja, merete, kinezete, mint a fenykep! A polcon valo elete, az eredetinek a tobbszorosere megnovelve. Az ize nem szamit, a varosi ember ugysem tudja az igazihoz hozza hasonlitani, mert talan nem is veszi eszre a kulonbseget. Azoknak meg az is jo... mert mar igazi jo izut, lampassal kell keresni... Az igazit meg nem lehet majd kapni.

Minallunk a Jonathan alma mar a multe...

A magos dinnyet dupla aron aruljak a magtalanhoz hasonlitva. Ha a vasarllok az ar szerint vasarolnak, egy par ev, es magos dinnye el fog tunni a piacrol.

Az irany politika az elelmiszer iparban egy igazan jelentos eszkoz es fegyver.

2014. júl. 23. 23:08

Jövök minden este mint a házmester, becsukom a kaput.

Kapupénzt nem kérek


Már sejtem, mikor lettem elátkozva.

Amikor minden éjjel ketttő felé mentem haza, felébresztettem a házmestert és csak 1 ft borravalót adtam neki.

2014. júl. 23. 23:06

Utolsó szó a dinnyéről


Még régebben egy csaj azt találta mondani nekem : Dinnye vagy.

Akkor nem értettem, hogy mire céloz.

Ma már tudnám mire gondol, aki nekem ezt mondja : hogy magos vagyok.

738. Pipi57 (válaszként erre: 737. - 7e137d638c)
2014. júl. 23. 19:25

A négyszögletűt a japánok találták ki,a nagyokosok.

Amerikában már van.

A mag nélkülit meg itt a közelünkben Nagycserkeszen vettem.Itt sokan foglakoznak vele.

737. 7e137d638c (válaszként erre: 736. - Pipi57)
2014. júl. 23. 19:20
Persze, hallottam már a magnélküli dinnyéről, de még nem láttam. A négyszölgetűt pedig pár éve a tv-ben mutatták. Jó nekem a hagyományos is! Csak adják minél olcsóbban! :)))
736. Pipi57 (válaszként erre: 735. - 7e137d638c)
2014. júl. 23. 18:56

De most komolyan kérdem.Mert van ilyen is.

Én már ettem ,és nagyon finom volt,csak annyiban volt furcsa hog nem kellett piszkálni,keresni a magokat.

Én van amikor lenyelem a magot is.

És négy szögletű dinnyéről halottál?Vagy láttál?

2014. júl. 23. 18:49

Háááát!

Amikor sikerül minden magot kibökdösni belőle :)))

734. Pipi57
2014. júl. 23. 18:34
Ettetek már mag nélküli dinnyét?
733. Pipi57 (válaszként erre: 732. - 7e137d638c)
2014. júl. 23. 18:33

Amoda játszok, és ide ugrott:)

Hiába A gép is szereti ezt az oldalt:)

732. 7e137d638c (válaszként erre: 731. - Pipi57)
2014. júl. 23. 18:31

:)))

Most már nekem is leesett!!!

731. Pipi57
2014. júl. 23. 18:29
Bocs!A 729-730 nem ide tartozik!
730. Pipi57
2014. júl. 23. 18:28
anomália
729. Pipi57
2014. júl. 23. 18:28
anális
728. Pipi57 (válaszként erre: 727. - Pipi57)
2014. júl. 23. 18:16
De viszont mondom a végletet is .Nem most történt,már egy pár éve.Bementem az egyik zöldségeshez egy vasárnap, venni akartam egy fél dinnyét.Megjegyzem akkor még 300 ft körül volt az ára kg.-onként.Adta volna egyből,de megkérdeztem hogy nem -e lehet megkóstolni.Az eladó rám förmedt,hogy na még csak az kéne,jól nézne ki ha mindenki végigkóstolná nem maradna belőle.A kóstolás amugy csak annyi, hogy 1 mm széles kis lapocskát leszelnek belőle. Jól van mondtam neki,ahhoz meg túl drága hogy tököt vegyek. Kiforultam a boltból és eljöttem.Mondanom sem kell hogy azóta én abba a boltba nem járok....
727. Pipi57 (válaszként erre: 725. - 4510537174)
2014. júl. 23. 18:06

Nálunk a piacon,vagy a zöldségesnél még mindig meglékelik a dinnyét ha kérem.

Csak olyan helyről veszem eleve,ahol garantáltan jó dinnyét árulnak.

Nem is beszélve arról ,hogy volt olyan is, hogy kettőt vettem .Az eladó ismert ,mert vettem tőle többször dinnyét.és azt mondta nyugodtan vigye vissza ha bármelyik nem jó.,ad helyette másikat.

És tényleg ugy volt hogy az egyik nem igazán ízlett.

Nem vittem vissza,de legközelebb amikor vettem ismét, mondtam neki hogy meg kellene nézni mert a multkor az egyik nem volt jó.Szó nélkül adott dinnyét egy másikat cserébe.

726. 7e137d638c (válaszként erre: 725. - 4510537174)
2014. júl. 23. 17:44

Ismered a mondást?

"Ha citromot kapsz, csinálj belőle limonádét!"

2014. júl. 23. 17:41

A görögdinnyéről


még emlékszem azokról az időkre, amikor a görögdinnyét lékelték.

az árus a dinnye közepéből kivágott egy szeletet, amit odanyújtott a vevőnek kóstolásra.

Ha ízlett, megvettük, hanem, ottmaradt.

Ma a görögdinnyéknek különböző áruk van.

A legolcsóbbak 8o ft kürül, a nagyáruházakban.

Csak egy gond van velük.

ezeket a dinnyéket nem lékelik.

Megveszel egy nyolc kilós dinnyét, otthon derül ki, nem dinnyét, hanem tököt vettél.

724. 4510537174 (válaszként erre: 723. - 7e137d638c)
2014. júl. 23. 17:34

Kedves vagy, hogy figyelsz a mondataimra, de, meg kell vallanom, hangulat ember vagyok, ez kiütközik amikor irok. Szerencsére az élet nagy dolgaiban nincs problémám, tehát nincsenek anyagi gondjaim, nem vettem fel hitelt és nem vettem el olyan asszonyt sem, akivel bajom lehet. Nem szingli vagyok, hanem magányos farkas ( olykor bárányka )

Ennek ellenére soha nem unatkozom, még a Metró lépcsőjén sem. Játszom. Pl. Kiválasztom a lépcsőn utazó hölgyek közül azokat, akiknek szépségére 5- öst adnék, vagy próbálok híres emberek hasonmásait keresni, de még sorolhatnám. Mindig valamin spekulálok. Ahogy a mondás idézi : Gondolkodom, tehát vagyok.

723. 7e137d638c (válaszként erre: 722. - 4510537174)
2014. júl. 23. 17:05

No igen!

Sok igazság van abban, amit írsz, de:

most úgy érzem, hogy valami olyasmi történt nálad/nálatok, ami miatt egy kicsit padlóra kerültél! Elárulod mi a gond? Mi történt?

Ha nem publikus, de úgy érzed, jó lenne valakivel megbeszélni, írj nyugodtan privit. Hiszen te is emberből vagy!


Egyébként nekem még a tárcámban van az a kis kártya, amivel a körzeti orvost ki kellene/lehetne választani. Még nem volt szükségem rá!


A politikusokról jutott eszembe: tv-ben, zálogházról műsor, beviszik a műtárgyat, értékbecsűs szakvéleménye: "ez olyan hamis, mint a politikus mosolya!"

Tiszta, egyértelmű, világos!!! :)))


Azt írod, a halál ellen nincs orvosság. De legalább ebben az egyben van igazság a földön! Aki egyszer megszületett, az előbb-utóbb meg is hal!

Nincs kivétel, nincs osztály-rendszer, nincs különbség gazdag-szegény stb. stb. szerint. Ha jöttünk, megyünk is!

2014. júl. 23. 16:45

Kiben higgyen az ember ?


Elsősorban önmagában.

Mert, ha az ember már magában sem hisz, megette a fene.

Ami engem illet, sok mindenben nem hiszek.

A csodákban semmiesetre sem.

Az emberek jóságában sem. ( eddig legalábbis nem volt pozítiv tapasztalatom. Igaz, nem is próbáltam ki. Elvem, nem kérek soha kölcsön semmit, de még szivességet sem.


Nem hiszek a papoknak és főleg nem a politikusoknak.

Végül, nem hiszek és nem bízom az orvosokban.

Évek telnek el, amíg elmegyek a rendelőbe.

Ilyenkor megkérdem a doktort : Doktor úr a maga szíve sose fáj ? Láthatóan jól esik nekik, hogy valaki tőle is megkérdi. Biztatom, mondja el nyugodtan. És a doki panaszkodik. Végül megkérdi és maga miért jöttel hozzám ? Csak akartam tudni, doktor úr, hogy van. Ez nem vicc.

Azóta nem bizom az orvosokban, mióta megállapították, hogy vakbéllel meg kellene operálni. Aztán kiderült, sérvem volt.

Úgy vélekedem a fájdalmakról, ahogy jött, úgy el is megy.

Csak a halál ellen nincs orvosság.

721. 7e137d638c (válaszként erre: 720. - Fokhagyma)
2014. júl. 23. 15:29

Sajnálom!

Mikorra igérték az eredményt?

720. fokhagyma (válaszként erre: 719. - 7e137d638c)
2014. júl. 23. 15:12
Lehet, hogy engem meg a főnök vált le, mert betegen nem tudok dolgozni. Nem részletezem, hogy miért, de most egy szövettan esetleges rossz eredményére várok. Amiatt is és a fizikai problémák miatt is olyan lelkiállapotban vagyok, hogy képtelen vagyok miniszterkedni.
719. 7e137d638c (válaszként erre: 718. - Pipi57)
2014. júl. 23. 14:32

Hagyd már!

A főnök úr tegnap bal lábbal kelt fel (vagy "rosszul símult anyuka") és zsinórban mondott olyanokat, amik nyomán ma már te a harmadik miniszter vagy, aki benyújtja a lemondását. Első volt Csemár, másodiknak én (de aztán megbocsátottam neki), most kiderül, hogy téged is megbántott valamivel!


Szóval ezek szerint meg kell nevelnünk a főnököt, vagy leváltjuk!!!!

718. Pipi57 (válaszként erre: 682. - 4510537174)
2014. júl. 23. 13:10
Ha ennyi nem fér bele a *szabadúszó leszek* projektbe,akkor én a továbbiakban nem szólok egy szót sem.
717. 7e137d638c (válaszként erre: 716. - 4510537174)
2014. júl. 23. 10:29
Ezt úgy ismertem, hogy: villamost, buszt és vonatot lekésni nem lehet, csak korán kimenni a következőhöz!
716. 4510537174 (válaszként erre: 715. - 7e137d638c)
2014. júl. 23. 10:25

Kevés dolgon tudok igazán begurulni. A foci olyan, aminek igazán tudok örülni, ha jó és k.anyázok, ha nem tetszik. Nyilván ez abból adódik, hogy gyerek korom óta fociztam, később igazolt játékosként is rúgtam a a labdát

Egyrészt Újpest szurkoló vagyok, ami nem sok örömmel jár, másrészt Real Madrid, ami annál többel.

A férfiak másik örök témája a nő. Velük is volt sok mérgem, de még több örömöm.

ÚŰgy voltam ezzel a kérdéssel : villamos és nő után sose fuss, mindig jön egy másik.


Na ez sincs bent a bölcsességek könyvében.

715. 7e137d638c (válaszként erre: 714. - 4510537174)
2014. júl. 23. 10:15

Igazad van!

A falábú focisták nevelése azért sem igazán jó gazdasági döntés, mert kis hazánk nem bővelkedik fában, importra szorulunk belőle. Jobban meg kellene nézni, hogy mire is használjuk el-fel, a drága pénzen megvásárolt fát.

714. 4510537174 (válaszként erre: 710. - 7e137d638c)
2014. júl. 23. 10:11

Az utánpótlás 19 éves futballistái Magyarországon vizsgáznak.

A magyar fiatalok hazai pályán először kikaptak 3-1-re az osztrákoktól, tegnap este pedig 6-1 -re a portugáloktól.

Épül a sok stadion, még felcsúton is épült a Pancsó aréna. Akár egy ékszerdoboz.

Mi lett volna, ha Orbán szülőfalújának nem lenne élvonalbeli csapata. A Puskás Akadémia. Szegény Puskás, forog a sírjában, soha nem járt ebben a nevesincs kis faluban. Az ő nevét hordjaolyan Akadémia, amelyben nemhogy akadémisták nem fociznak, még középiskolások sem. Már ami a játéktudást illeti.

Pechje van Magyarországnak, hogy egy olyan kormányfője van, aki szereti a focit.

A magyar focit nem lehet szeretni. Legalábbis ezt, amit napjainkban produkálnak. A jövőt is lehet látni. Az utánpótlásunk falábú focistáit látva semmi remény, hogy utól érjük Európát. Évtizedekkel vagyunk leszakadva.

Akinek van kedve vigasztalódhat a vizilabdázóinkban. Ezt a sportágat rajtunk kívül csak a volt jugoszláv államok veszik komolyan.

Soha nem lesz tömegsport belőle.

Jó lenne már végre olyan kormányfő, aki nem foci őrült, hanem az ország felvirágoztatásáért tenne meg mindent.

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook