Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szabadúszó leszek (itt bármiről beszélhetsz) fórum

Szabadúszó leszek (itt bármiről beszélhetsz) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2014. júl. 31. 11:17
1
982. unom (válaszként erre: 981. - E07918c005)
2014. júl. 31. 11:17
:D
2014. júl. 31. 11:16

Ezt benézte

Egy porszívóügynök betolakodik egy házba, és a háziasszony minden tiltakozása ellenére nagy rakás száraz lócitromot szór a szoba közepére.

A nő felháborodik:

- Mit képzel?

- Asszonyom, ígérem, amit ez a csodálatos porszívó nem szed fel, azt én magam fogom megenni!

- Akkor teszek rá magának egy kis tejszínhabot, mert nincs áram a házban.

980. vizslava (válaszként erre: 979. - Unom)
2014. júl. 31. 11:01
:DDDD
979. unom (válaszként erre: 978. - Vizslava)
2014. júl. 31. 10:40
Ábécérendben felsorolja a BK szereplőit? :D
2014. júl. 31. 10:38
Lassan csak eljutunk az ezredik hozzászólásig, de ha nem, majd a főnök bepótolja a hiányt, hogy a terv meglegyen. :D
977. 7e137d638c (válaszként erre: 974. - Vizslava)
2014. júl. 31. 10:38

Talán mégsem kellene lesüllyedni egy olyan szintre (hirtelen felindulásból), ahonnét azokat szeretnéd kirángatni, akik éppen ott vannak.

Ha nem állsz felettük, (mert te is lesüllyedsz), akkor hogyan akarod őket felfelé húzni!!!!

976. unom
2014. júl. 31. 10:38
Azt eltaláltad, hogy ez nem az első regem, ahogy neked sem, ugye? Csak én nem titkolom ellentétben veled.
975. unom (válaszként erre: 973. - 4510537174)
2014. júl. 31. 10:36

Látom, a humor, irónia még mindig ismeretlen számodra. Nicknévbe belekötni? Ez akkor szokás, mikor valakinek nincsenek érvei. Igaz, érveid eddig se voltak.

Gondolkodj el, a te neved mit árul el rólad.

974. vizslava (válaszként erre: 973. - 4510537174)
2014. júl. 31. 10:30

Igazad van, sosem kérted, hogy én álljak ki melletted, csak nehezményezted, hogy ezt itt senki nem tette meg. Bocsánat ha én magamat is beleértettem az itteni hozzászólókba.

A másik dolog, hogy én soha privát üzenetet nem váltottam veled, egyedül Inga volt az, akivel 2-3 üzenetet írtunk egymásnak, de egyiknek sem voltál a témája.

Egyébként pedig valóban pár hete jelentkeztem be ide, korábban nem írtam soha a hoxára. Most is csupán véletlenül, más témában keresgélve találtam rá - nem mintha magyarázattal tartoznék, de ezt tisztázzuk le.

A nevem kielemzése pedig totálisan gyerekes. Amiből összeállt, annak köze sincs az ugatáshoz, persze ezt te biztosan jobban tudod nálam.

Látom nem bírod a kritikát. Tőlem nem is fogsz kapni soha többet, ugyanis ez volt az utolsó eset itt a hoxán, hogy hozzád szóltam - kivéve persze ha más néven jelentkezel be, amit nem ismerek.

Egyetlen szó motoszkál a fejemben, amivel téged lehetne jellemezni. Én ezt a szót soha nem szoktam használni, mert nem jellemző rám a trágár beszéd semmilyen formája, de most olyan nagyon kikívánkozik. Azért pár betűt kihagyok belőle. Aki egyetért, úgyis rájön mit akartam írni, egy zseninek meg nem is okozhat gondot. Isten áldjon

F...KA.AP

973. 4510537174 (válaszként erre: 967. - Vizslava)
2014. júl. 31. 10:21

Úgy döntöttem, hogy így a vége felé feladom a korábbi finom, úri modoromat. Ezentúl sem leszek trágár, de a magam módján kiosztom, akiben nem a birálót, hanem a rosszindulatú kötekedőt látom.


Ami téged illet : sosem kértem, hogy álljál mellém. Senkitől sem kértem. Csak megjegyeztem, hogy a nők hada közül egyetlen alkalommal sem volt senki, aki egyetértett volna velem. Privát levélben annál többen. Közületek is. Persze úgy könnyű a szőnyeg alatt hízelegni.

Bár az adatlapodon csak pár hete jelentkeztél be, de meggyöződésem, hogy nevet változtatva. Ugyanez vonatkozik az Unom nevű hölgyre is. Ő is régi motoros a piszkálódásban.

Vizslava, Unom ...

Úristen ! Már a név választásotok sem volt normális. A Vizslavából a vizsla érthető. Olyan eb, aki vizslat. A va pedig rövidítése a vau-nak. Pedig egy jó kutya vauzva ugat, nem va-val...

Az Unom névre nem tudok mit mondani. Kész elmebaj!

972. unom (válaszként erre: 970. - 7e137d638c)
2014. júl. 31. 10:18

Ehhez önkritika kellene és nyitottság. Az ő korában nehezen változik az ember, ő pedig nem is akar, teljesen elégedett önmagával.

Olvasd a topicot úgy, hogy a humort keresed benn, van bőven. Igaz, nem szándékosan, de szórakoztató.

971. vizslava (válaszként erre: 969. - Csemár)
2014. júl. 31. 10:17

Szerintem maximum olyan baj van az önbizalommal, hogy az egészséges mértéken túlmegy. Így aztán szétzavarja a "baromfiudvart", mert nem vagyunk méltóak hozzá. :DDDDD

Mondjuk azt nem értem, hogy ha az a kb. 8 emberke aki ide írt, mind más véleményen volt mint a nagy Ő, ez nem gondolkodtatja el, hogy talán nincs mindig igaza? No persze itt lép életbe az egészségtelen önbizalom, mely szerint nyilván mindenki más ostoba.

Túlzás lenne azt állítani, hogy a topik tőle volt nagyon szórakoztató, mert a témák maximum egy nyugdíjasklub teadélutánján feleltek volna meg a délutáni szunyókálás közepette. Legalábbis szerény véleményem szerint. :)

2014. júl. 31. 10:16

Korábban én is viszonylag rendszeresen hozzászóltam. De egyre inkább az lett a véleményem, hogy nemcsak hogy a nők szellemi képességeit és ezáltal emberi értékeit nagyságrendjével a férfiaké alá helyezi, de ezt még olyan szinten hangsúlyozza is, hogy az már esetenként szinte sértő volt a női nemre nézve.


Az egy más dolog, hogy saját szellemi képességeit pedig a férfiak között is a legelsők közé sorolja. Ez már nemcsak beképzeltség, hanem totális önértékelési zavar!!


És teszi mindezt egy kifejezetten nők részére indított portálon, és a nőktől várja el a támogatást, azoktól, akiket annyira lenéz, akiket semmibe sem vesz,...

... szóval esetenként nem ártana tükörbe nézni, esetenként nem ártana egy kis önvizsgálatot végezni, esetenként nem ártana egy kicsit "visszább venni"...

969. csemár (válaszként erre: 967. - Vizslava)
2014. júl. 31. 09:57

Teljes mértékben egyetértek a gondolatmeneteddel, Vizslava. Nekem is valahogy ez "lett" a véleményem menet közben, azért is hallgattam el a napokban. Most az előbb aztán csak nem bírtam ki, hogy ne tegyek hozzá + 1 hsz.-t... :D Az 1000.-ig! :-DD Erre mi következik? :-DDD Még egy "Kösz!" SE! (Pedig mi volt "ez", ha nem segítő szándék, az abszolút szimpátia jele??! :-DDDD) Hanemcsakhogy"senkisseálltkimellettem,hölgyeim"

Ezek után nem is tudom, mit gondoljak: van-e vagy nincs, ill. milyen irányban van, ha van baj az önbizalommal?

968. unom (válaszként erre: 967. - Vizslava)
2014. júl. 31. 09:54
Egyetértek. Nomen nem beszélgetni akar, kinyilatkoztat és várja a helyeslést. Ha valaki nem helyesel az neki kötekedő, és megsértődik ahelyett, hogy érvelne. Kb. a tanár szerepébe képzeli magát ami a neten kívülről nézve szórakoztató.
967. vizslava (válaszként erre: 965. - 4510537174)
2014. júl. 31. 09:48
Én nem tudok olyan ember mellé állni, akivel nem értek egyet. Egyébként is egy beszélgetés (bármiről) arról kellene hogy szóljon, hogy ütköztetjük a véleményeinket. Írásaidból egyértelműen kiderül, hogy neked nem ez volt a célod. Nem akarlak ismeretlenül minősíteni, hiszen jó pár mondatból elég nagy elhamarkodottság lenne, de azért olyan sejtésem van veled kapcsolatban, hogy többre tartod magadat, mint ami vagy. Ez talán mások szemszögéből nézve negatív dolog, de a te szemszögedből nézve totális önbizalom, ami valamilyen szinten jó is lehet, csak ebben az esetben legjobb, ha saját magaddal "beszélgetsz". Akkor teljes lesz az egyetértés, nem lesz vita, nem lesz "furkálódás". :)
966. csemár
2014. júl. 31. 09:25
Boldog ember!
2014. júl. 31. 09:22

A pudding próbája, ha megeszik...


A fenti állítás sok mindenre vonatkozhat.

ez esetben a fórumozásra gondolok.

Elindítottam ez a topikot néhány hete, s már közeledünk az ezredik hsz- hoz.

A tények azt bizonyítják, hogy ezt a topikot érdemes volt elinditani.

Ám egy másik bölcs mondást sem hagyhatok figyelmen, kivül, miszerint : a csúcson kell abbahagyni.

Még harminc valahány hsz hiányzik, hogy elérjük az ezret. Részemről ez jelenti majd a "konyec filmát." Azt követően ide már nem irok, mert úgy érzem a topik elfáradt. Akik irtak ide és úgy gondolják, érdemes tovább folytatni, folytassák. Azt is tudom szerénytelenség nélkül, hogy nélkülem ez a topik már nem lesz az, ami velem.

Sz sincs arról, hogy a sok gonoszkodás,furkálódás amit a hölgyek árasztottak felém, késztetett volna meghátrálásra. Nem tagadom, jól esett volna, ha valaki legalább egyszer mellém állt volna, de ilyen nem történt. Egy újabb téma indításával folytatom a fórumozást, természetesen ugyan ezzel az " álnévvel."

964. csemár (válaszként erre: 962. - 4510537174)
2014. júl. 31. 09:10
Szerencsés ember!
2014. júl. 30. 20:57

apró hirdetés


2o14 augusztus 1-én lehúzzuk a rolot.

A bejáratott és lejáratott bolt vezetésére befektetőket keresek.

Ár : meg egyezés szerint.

A boltvezető más vállalkozásba kezd.

Érdeklődni ugyan itt

2014. júl. 30. 18:56
Egyetértek az előttem szólóval
2014. júl. 30. 13:32

A sok okos hozzászólást megszívleltem.

Levontam mindezekből a konkurenciát. Nagynénim is igazat ad nektek. Pedig ő beteg asszony. Mondta neki az orvos, hogy operáció előtt áll. Körülnéztem végre találtam egy operatört, aki elvállalja

az oper állást. Kaptam én is állás ajánlatot. De a tetov álláshoz nincs megfelelő pirc ingem csak egy hátulgombolós kockás inget tudok prejudikálni.

Most aztán futkoshatok Poncz Ilustól Pilótásig.

Azt mondjátok elment az eszem ?

Mert nem viszkács macska eledelt eszem ?

960. vizslava (válaszként erre: 957. - 4510537174)
2014. júl. 30. 12:05
Úgy érzed, hogy támadtalak? Én csak nem szeretem az általánosítást. Budapesttel kapcsolatban ugyan nincs tapasztalatom, de városban élek, és falun is laktam. Ha szerinted a bunkó viselkedés inkább a fővárosra jellemző, akkor pont azért nem helytálló amit korábban írtál, hogy a "magyar" irigy és unintelligens. Egyébként én tiszteletben tartom a véleményedet, és őszintén sajnálom, hogy ilyen rosszak a tapasztalataid. Az én környezetemben is van olyan, aki osztja a véleményedet, de az ő esetében az ő "készülékében" van a hiba, mert lenéz másokat, és tulajdonképpen nincs aki felérhetne az ő szintjére.
959. 3d787b167a (válaszként erre: 957. - 4510537174)
2014. júl. 30. 12:01

Beszélsz zöldeket!


Menj le vidékre, élj ott!


Ki lehet próbálni.

958. unom (válaszként erre: 957. - 4510537174)
2014. júl. 30. 11:58

Miért veszed kekeckedésnek azt, ha többen megírjuk, benned van a hiba? Bunkók mindenhol vannak, de nem ez az általános sehol. Dolgoztam pesten, évekig az egész napom ott telt. Természetes, hogy több ember=több bunkó, de az arányok ugyanazok. Manapság is sokat járok Pesten, tömegközlekedéssel, nincsenek rossz tapasztalataim. Ha kérdésem volt mindig kaptam segítséget például. Gondolom azért, mert nem veled találkoztam.

Szerinted nagy senki, de irigyled, és többet ért el, mint egy egyetemi tanár? Akkor mit is irigyelsz rajta?

2014. júl. 30. 11:54

Izlések és vélemények


Páran fel vagytok háborodva és rögtön támadtok. Jobb hiján engem.

Nekem van mindenről véleményem.

Nem fontos egyetérteni vele.

De mindenképpen tiszteletben kell tartani a mások véleményét.

Azzal, ha bárki kekeckedik, azzal nem változik meg az álláspontom.

Boldogok lehettek, hogy csupa nemes, jólelkű, kedves emberekkel találkozhattok.

Ennek egyik oka lehet, hogy nem a fővárosban éltek, ahol sajnos mások az emberek, mint vidéken egy kis faluban.

Magam is tapasztaltam, hogy ott nyugisabb az élet. Nekem, mint Budapestinek rosszak a tapasztalataim. Itt sokkal több bunkó, idegenből ideszakadt tróger él, mint az ország kis falvaiban. Aki járt már a Moszkva téren ( ma Széll Kálmán tér ) vagy a nyolcadik kerületben, annak van fogalma arról, hogy miről beszélek.

Az általam név szerint nem említett nagy senki nem budapesti, hanem tarjáni. Tehát nem kizárt, hogy vidéken is találhatók kőbunkók.

2014. júl. 30. 11:39
Azt hiszem, hogy a körülöttünk lévő emberek viselkedése nagymértékben függ attól, hogy mi magunk hogyan viselkedünk. Érdemes ezt megfontolni annak, aki csupán rossz tapasztalatokkal rendelkezik.
955. vizslava (válaszként erre: 954. - Unom)
2014. júl. 30. 11:38
Sőt tovább megyek, ha mosolyogva és normális hangnemben fordulsz valaki idegenhez, akkor az esetek kb. 95 %-ában ugyanúgy mosolyogva és kedvesen reagál. Tehát ne általánosítsunk!
954. unom (válaszként erre: 953. - Vizslava)
2014. júl. 30. 11:35

Egyetértek. Mindenki megteheti, hogy megválogatja a környezetében lévő embereket. Az, hogy milyen emberek veszik körül leginkább őt jellemzik.

Én azt sem vettem észre, hogy akárhol is a rosszindulat, bunkóság lenne jellemző. Ha normálisan áll hozzá valaki az emberekhez 90%-ban ugyanazt kapja vissza.

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook