Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van az az ok, amiért így beszélhet velem? fórum

Van az az ok, amiért így beszélhet velem? (beszélgetős fórum)


27. Csillagszem38 (válaszként erre: 24. - Ágio8405)
2022. jan. 18. 10:17
tessek?😂
2022. jan. 18. 10:16
hat igen, lehetett sejteni h ilyen, akkor nem irnal ki forumot h meg tudd beszelni vkivel :(
25. Marina99 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 17. 17:31
Lépj le! Minél hamarabb megteszed, annál kevesebbet fogsz sérülni. Ez csak rosszabb lesz. Ilyen a természete.
24. Ágio8405 (válaszként erre: 22. - Csillagszem38)
2022. jan. 17. 16:01
Írj rám nyugodtan ha gondolod.
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Ágio8405)
2022. jan. 17. 15:58
Anyukámmal beszéltem erről, de ő is "csak" azt mondja, hogy felejtsem el a fiút,jobbat érdemlek. Csak ő nem ez a lelkizős fajta ember...
22. Csillagszem38 (válaszként erre: 18. - Ágio8405)
2022. jan. 17. 15:19
Engem is ez marcangol most :( h nincs akivel megbeszélje...:(
2022. jan. 17. 15:17

Ezek nagyon durva dolgok, amiket mondott. Biztos szereted is meg, de legalábbis ragaszkodsz hozzá.


Hidd el, van élet ezután a fiú után is, nyilván nem így érzel most. Valakivel a családból nem tudod ezt megbeszelni?


Elszomorito h itt kell tanácsot kérned. :(

20. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 17. 11:47
Még mielőtt végig olvasnám a hozzászólásokat, örülj neki, hogy már nincs a közeledben.
19. semleges (válaszként erre: 18. - Ágio8405)
2022. jan. 17. 11:43
És egymás után születnek ezek a fórumok amikor a nő lemegy a lábtörlő alatti szintre. Sosem fogom megérteni.
18. Ágio8405 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 17. 11:41
Egy ujabb példa hogy a szülő nem volt képes egy normális önertékelésü embert nevelni 😞 gondolom szüleiddel nem is tudod, nem szoktad ezeket a dolgokat, érzéseidet megbeszélni..??
2022. jan. 17. 11:29
Nincs! Miért hagyod? Sosem fogom megérteni.
2022. jan. 17. 10:46
Pszichopata.
2022. jan. 17. 09:06
Az erőszaktevők is azt szokták mondani, hogy "ő akarta, ő váltotta ezt ki belőlem". Mindenkinek saját akarata van, ami szerint dönt és cselekszik. Azért, amit mondott vagy tett, csakis ő a felelős. Nem foghatja rá másra.
14. Amaunet (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 16. 20:14

Előtted az élet!


Rázd le magadról ennek a pasinak még az emlékét is!

Hidd el lesz másik aki valóban szeretni fog, tisztel és nem beszél majd úgy veled, mint egy kapcaronggyal.


Tereld el a gondolataidat tanulással, munkával, barátokkal!

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Bichi)
2022. jan. 16. 19:54
18 éves vagyok.
2022. jan. 16. 19:32

Már egy korábbi fórumban is leírtuk többen.


Nem, ez nem normális, ha valaki így beszél veled. Nincs erre mentség, nincs erre magyarázat. Talán csak annyi, hogy az, aki ezt megengedi magának másokkal szemben az egy bunkó paraszt.


Ez kell neked?


Hagyd a fenébe! Lépj tovább!

11. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 16. 19:30
Hány éves vagy?
10. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 16. 19:01
Nem volt jogos. Szerintem ha meg engedheted magadnak keress fel egy szakembert aki segít az önértèkelésedet újra vagy felépíteni és segít ezen túl lenni. Keress ilyen témàban cikkeket. Ha rendben lenne az önértèkelésed fel sem merülne benned hogy igaza volt vagy hogy te tehetsz bàrmiről is.
2022. jan. 16. 18:38
Nincs.
2022. jan. 16. 18:34
Nincs. Legfeljebb akkor beszélhet így veled, ha te is így beszélsz vele. Nem vagy a lábtörlője, vagy igen? Örülj, hogy megszabadultál tőle.
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 16. 18:21

Az, hogy többedszerre itt ki mit gondol erről, teljesen mindegy.

A lényeg, ez neked miért felel meg, hogy fér bele ez a viselkedés a normádba?

A szüleid is így beszélnek veled, vagy egymással, nem volt előtted példa?


Gondolkozz el azon, szeretnéd, ha a gyerekeid, ezt a példát lássák, hogy egy q.rva , mert nem azt tetted, amit a pasi elvárt?

6. Channa* (válaszként erre: 5. - Channa*)
2022. jan. 16. 18:16
-s
2022. jan. 16. 18:16

Nem, nincs olyan ok?, hogy így viselkedjen valaki. Már mindenki ezt írta előttem.

Örülj neki, hogy nem kellesz neki!

Ez sokkal rosszabb lett volna később!


És amin még megakadt a szemem azaz, hogy egy ilyen féreg miatt te győzködted a szüleidet!?


Azt hiszem a szüleid nem elég szigorúak! Az én szüleim, ha ilyet hallottak volna egy férfitól, mármint, hogy így beszél velem, akkor örökre eltiltottak volna tőle, és a pasi örülhetett volna, hogy ennyivel megússzta...

2022. jan. 16. 18:10

Már kiírtad egyszer, és akkor is százan leírtuk, hogy nem, nem jogos, és nincs az az ok amiért bárki így beszélhet a párjával. Vagy ha már itt tartunk akkor bárkivel aki minimálisan is számít. A kutyámnak nem mondanék ilyeneket...


Próbáld valahogy kiverni ezt a srácot a fejedből... Tiltsd le, tereld el a gondolataid. Nyilván időbe telik feldolgozni, de ezen ne pörögj hogy vajon ő jól tette-e amit tett, és te viselkedtél rosszul, mert nem. Nyilvánvalóan egy toxikus manipulatív s.ggfej. Örülj neki hogy megszabadultál tőle, ez egy az egyben egy bántalmazó kapcsolat. A következő valószínű az lett volna hogy meg is üt, ugyanezzel a manipulatív dumával hogy te hoztad ki belőle.

3. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 16. 18:07

Nem. Nincs olyan ok ami miatt elhordhat téged.

Ez egy idegbeteg barom volt, örülj, hogy megszabadultál tőle!

Előbb utóbb a keze is eljárt volna.

Az ilyentől az ég óvjon minden nőt!

2. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 16. 18:07

Még csak csúnyán beszélt veled, ha együtt maradtok, meg is üt. Örülj neki, hogy vége lett.

Nem létezik olyan ok, amiért ezt a stílust bárki megengedheti magának.

2022. jan. 16. 18:01

Sziasztok!



Mit gondoltok arról, hogy egy kapcsolatban a fiú csúnyán beszél a lánnyal? A kezdetben csak mikor ideges, aztán egyre többet. Olyanokat mondd, hogy nyomorék, hülye p*csa, hisztis p*csa, k*rva any*zott,f*szfejnek hívja a barátnőjét. Az ok erre: "Te váltottad ki belőlem, miattad van!". Ez a dolog sírásig fajult, hiába lett kérve, hogy ne tegye, mert rosszul tud esni nagyon. A kapcsolat elején nem ilyen volt, nagyon kedves volt. Aztán mikor rájött, hogy a szüleim szigorúbbak kicsit, akkor mindennek elhordta őket, mindig azt éreztette velem, hogy én tehetek arról, ha a szüleim nem engednek meg valamit. (hiába próbáltam győzködni a szüleim)


Az egyik nagy problémája az volt, hogy nem sűrűn engedték a szüleim az együttalvást, pedig 2,5 évig együtt voltunk. Minden rajtam csattant, és hibásnak érzem magam.


3 hónapja szakítottunk, mert azt mondta nem szeret és lehet, más tetszik neki.


Nem dolgoztam még fel sem ezt, sem pedig, hogy csúnyán beszélt velem.



Szerintetek jogos volt tőle, hogy ilyen okot hozott fel, hogy "te váltottad ki belőlem"? Mindig ezt hozta föl.

Illetve, szerintetek van az az ok, amiért így beszélhet valaki a párjával?


Köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook