Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szabadúszó leszek (itt bármiről beszélhetsz) fórum

Szabadúszó leszek (itt bármiről beszélhetsz) (beszélgetős fórum)


23. ina87
2014. júl. 9. 16:26
azt kellene elfogadni h nem mindenkinek kell megfeleni,tehát el kellene fogadni a nem szot sokan kisem monsódják amit igazán gondolnak persze van kegyes el halgatás de többségében ki kelene mondani amit gondol az ember.
22. 4510537174 (válaszként erre: 20. - Bárányka)
2014. júl. 9. 16:20

Báránykám, lehet, hogy neked a korod ellenére jól áll. Persze, kérdés, melyik testrészeden és milyen méretben vannak ezek a tetkót.

Intim testrészeken például egy kalózfej, vagy Segal portréja ellenkező hatást válthat ki a pasikból.

21. 4510537174 (válaszként erre: 19. - Vacsa)
2014. júl. 9. 16:16

Sok szülő büszkén mutogatja poronty fotóit másoknak, akik megállapítják csúnya kis béka a kölyök. Viszont ezt mondják :De cuki, de aranyos.

Vajon mi lenne, ha mindenki azt mondaná, amit gondol ?

Én ezek a ritka kivételek közé tartozom.

Nehezen dicsérek.

Legszebb dicsérő szavaim : " nem rossz", " tűrhető ", " elmegy"

A nőket udvariasságból, nem mindig meggyőződésből dicsérem. Úgy tudom mondani, hogy ejha, hűha, hogy el is hiszik.

20. bárányka (válaszként erre: 18. - 4510537174)
2014. júl. 9. 16:13

Nem értek egyet Veled!

Az első tetoválásomat az 50. születésnapomra csináltattam, a másodikat 52.-re a harmadikat pedig az 55.-re.

Nem gondolom, hogy ezért én nevetséges vagyok!

A környezetemben nem egy embernek láttam s Ők sem a tini korosztályhoz tartoznak, persze van ilyen is!

19. vacsa (válaszként erre: 11. - 4510537174)
2014. júl. 9. 16:09

Ok, persze füllentünk, nem mindig a teljes igazságot mondjuk.

De alapvető dolgokban sem itt, sem máshol nem hazudok.

Nekem pl. nem megy hogy valakire azt mondjam hogy "milyen csinos vagy", ha nem érzem úgy.

Nálam az "inkább hallgatok" megoldás kerül előtérbe ilyenkor. Nem tudok bűbájoskodni, bájologni...


Nem gond hogy csalódtam itt emberekben, nem fogtam fel tragikusan. Ez az élet velejárója :)

18. 4510537174 (válaszként erre: 17. - Bárányka)
2014. júl. 9. 16:07

A tetoválás napjaink divatja.

Gusztus kérdése kinek tetszik.

A tetovált művek egyik- másika jól nézne ki vásznon is. KAron, hason, háton nem tudom díjazni.

Egy nagymamán, nagypapán szerintem nevetséges.


Gyerek koromban csak börtön viselteknek és téri csibészeknek volt tetoválásuk.Vagy a születési évüket tetováltatták a karjukra, vagy a szerelmük nevét. Ezeket az embereket nem engedték be az úri kaszinóba...

17. bárányka (válaszként erre: 12. - 4510537174)
2014. júl. 9. 15:53

Szia!

Szerinted a tetoválás korfüggő? Illetve egy bizonyos kor után röhejes?

Miért?

16. Briell14 (válaszként erre: 11. - 4510537174)
2014. júl. 9. 15:42
Igaz! Gyakran kényszerülünk kegyes hazugságra. Meg amúgy is...szerintem mindenki szokott....néha muszáj. :D
2014. júl. 9. 15:41

Ezt a fórumot úgy tekintem, mint egy újságot.

" Szabadúszó a címe"

Szórakoztató napilap úgy is mondatnám kulturált bulvár újság. Naponta jelenik meg többször is.

Témák : erotikától - az impotenciáig

Romantikától - a válásig

Jellemek a jellemtelenségig

Sport, szabadidő.

Utazások. Eszkimoktól a melegebb éghajlatig.


Mindenkinek ajánlom, kortól és nemtől függetlenül, optimistáknak és búval bélelteknek egyaránt.

14. Briell14 (válaszként erre: 8. - Vizslava)
2014. júl. 9. 15:40

Nem tudom miért, de én 6 éven át mondtam azt, hogy 27 éves vagyok. :)

Tetszett nekem az a kor. Aki tudta, hogy igazából mennyi vagyok...nem kérdezte. Akinek mindegy, csak úgy kérdezi, annak meg...úgy is mindegy. :DDDDDD

13. Briell14 (válaszként erre: 7. - 4510537174)
2014. júl. 9. 15:37
Már értem miért hívtál ide. :DDDDD Hiszen én is a koromról írtam, amivel kapcsolatban bizony szoktam füllenteni. :)
12. 4510537174 (válaszként erre: 8. - Vizslava)
2014. júl. 9. 15:23

Jól látod a hölgyek furcsa öltözködési szokásait.

Ehhez még hozzátenném a piercingek és a tetoválásokat is, amelyek tényleg korhoz kötöttek.

Egy tetoválás akkor lesz majd kellemetlen, ha olyan korba lépnek, amikor röhejes lesz.


Ami azt illeti, mi magyarok nem dicsekedhetünk eleganciánkkal. Igaz, a híres párizsi divatot sem tapasztaltam az Effel torony közelében...


Slamposak vagyunk. Kevés jól öltözött embert látni az utcán.

Nemcsak azért mert nyár van...

De szeretünk divatbemutatóra járni és ott megkritizálni a sok örült modellt.

Talán senki nem venne magára ilyen göncöket.

Persze, a modellek 18o centi magasak és48 kilók...

11. 4510537174 (válaszként erre: 10. - Vacsa)
2014. júl. 9. 15:13

Szeretettel köszöntlek. Bármilyen kritikus kijelentést teszek, általában odaírom, tisztelet a kivételnek. Helyesen tetted, hogy nem változtatsz nevet. Csak az bujkál új nevek alatt, akinek van takargatni valója. Azaz, lebukott valakinél valamilyen hazugsággal.

Semmi értelme itt hazudni, megteheti bárki és meg is teszi a való világban. Sajnos, ki kell jelentenem, hazugság nélkül nem lehet élni.

Csúnyán hangzik ?

Gondolj bele, hány apró hazugság van mögöttünk, még ha ezeket szeretjük olykor kegyes hazugságnak is feltüntetni.

Irod, csalódtál itt emberekben. Igérem, itt nem lesz csalódásod.

10. vacsa (válaszként erre: 7. - 4510537174)
2014. júl. 9. 14:21

Ne általánosíts:-) Én sok éve itt vagyok, az első és egyetlen nevemen. Nem szeretem a kamuzást és nem is igazán értem. Vállalom hogy amit leírok az a véleményem. Persze változhat, de emiatt nem törlök és regizek újra.

Életkoromról, súlyomról sem kamuzom, de fotóm (felismerhető) csak ideig-óráig van kinn.

Naív vagyok? Tudja fene. Én elhiszem amit leírnak, nem gondolok a sorok mögé valami teljesen mást... Odakinn a való világban is így működöm.

Persze én is csalódtam már itt emberekben. De hol nem csalódunk?

2014. júl. 9. 14:15
"stírölgetett" akart lenni az a szó, ami érthetetlenre sikeredett. :DDD
2014. júl. 9. 14:14
Nem igazán értem, hogy mi értelme van az életkort eltitkolni. Azt sem értem, hogy néhány nő miért tekint úgy a 40.évének betöltésére, mintha onnantól kezdve már öregasszony lenne. Én is nő vagyok, de nem veszem sértésnek, ha rákérdeznek a koromra. Igazából nem is az számít, hanem az, hogy ki hogyan áll az élethez. Ismerek jó néhány koravén fiatalt, aki már most olyan, mintha hálni járna bele a lélek, és olyan időset, aki még mindig fel tudja dobni a napomat akár egy vidám mondatával is. Ostoba dolog az is, ha (akár férfi, akár nő), az öltözködését úgy igyekszik alakítani, hogy tininek látszódjon. Ettől csak nevetségessé válik mások szemében. A múltkor buszra várva voltam tanúja, ahogy egy hölgyeményt stírölgetekk két fiatalember. A nő háttal állt, miniszoknyában, valami függöny volt rajta felsőrész gyanánt, szőke festett, derékig érő haj. Jó alakja volt, ez tény, csak sajnos pár perc után megfordult. Az a döbbent ááááááááááá-t, mindenki hallotta egy km-es körzetben. :DDDDDDDDD
7. 4510537174 (válaszként erre: 5. - Vizslava)
2014. júl. 9. 13:56

Mennyi idősek vagyunk ?

Hogy nézünk ki ?


Sokszor felmerülő kérdések itt nyílt fórumon és a privátban is.

A hölgyek érthetően hiúak, nem szívesen beszélnek az életkorukról, mellesleg bunkó, aki erre rákérdez.

Annyit azért megtudunk, amit önként elmondanak, hogy legalább tíz évet letagadhatnának a korukból.

Nos, aki nem szerepel a lexikonokban, az le is tagadhat.

De vajon van-e értelme letagadni a korunkat ?

Sajnos van.

Az előítéletek miatt is.

Ha egy csinos hölgyről megtudjuk, hogy bizony már túl van az ötvenen, hatvanon, már nem annyira vonzó a dolog. De, ha a hölgy csak 42 -t vall be, mindjárt vonzóbb lesz.

A férfi bármilyen snájdig öregfiú, ha bevallja, elmúlt már hatvan vagy hetven, aligha buknak rá a harmincas, negyvenes nők, hacsak nem a pénze, a vagyona miatt.

A fáknál, ha minden igaz, meg lehet állapítani, hogy mennyi idős.

Az embereknél meg lehet saccolni.

Ám bizonyos koron felül, szinte lehetetlen.

Ki tudja, hogy kell kinézni egy hetven, nyolcvan, kilencven évesnek ?

Egy nyolcvan éves nyugodtan állíthatja magáról, hogy csak hetven vagy hatvanöt. Senki sem kételkedik. Ebben a korban már nem lehet lebukni.

Honthy Hanna sokáig titkolta a korát.

Mikor 75 éves lett, bevallotta. Mert akkor már büszkeség volt, hogy abban a korban milyen remekül néz ki, és , hogy tud táncolni.

Minden relatív, az életkor is...

6. 4510537174 (válaszként erre: 5. - Vizslava)
2014. júl. 9. 13:42

Nos, erre gondoltam. Ilyen jellegű hozzászólásokkal lehet párbeszédeket kialakítani.

Amít leírtál,mindennel értek.

Szívesen látlak itt máskor is.

5. vizslava (válaszként erre: 3. - 4510537174)
2014. júl. 9. 12:22
Én is viszonylag új vagyok a Hoxán, de nem úgy új, hogy időnként visszajövök másik névvel. :) Igazából csak tapogatózom, próbálom kisilabizálni, hogy van-e bármi értelme itt lenni. Esetenként szórakoztat, néha elképedek. Nem is annyira a hozzászólások módján, hanem azon,hogy milyen témában képesek fórumot indítani. :)Túl sok időt nem tudok, és nem is akarok itt tölteni. Unaloműzésnek néha jó - bár ritkán van időm unatkozni. Abban igazat adok neked, hogy itt barátra találni, vagy ismerkedni eléggé kockázatos lehet. Nem lehet tudni ki van az álnevek mögött, és mennyi a hazugság amit leír. Itt aztán mindenki eljátszhatja azt, ami/aki lenni szeretne, vagy akár kiélheti agresszióját is esetenként, beszólogathat - amit egyébként a való életben nem mer megtenni. Így aztán komolyan venni nem nagyon érdemes semmit.
2014. júl. 9. 12:16

Ez egy szabadon gondolkodó, elgondolkodó kigondolkodó, elmélázó, kimélázó egyéni fórum?



Amúgy ugyan miért baj, ha valakinek van humora?


Nem törvényszerű, hogy mindenki hazudik.


Ne magadból indulj ki!

2014. júl. 9. 12:13

Elmélkedés a fórumban használt " álnevekről"

A közvetlen megszólítás esetenként megoldhatatlan. Miként néz ki, ha valakit kedves laposvasnak, vagy kedves Farkasvakságnak nevezek ? Kissé hülyén. Nem is kissé...

Amig engem illet, a nomen est omen sem megszólítható. Van, aki nomennek, más omennek titulált. Hazudnék, ha azt mondanám, tetszik ez a megszólítás. Igazából György, Gyuri vagyok. A családnevem maradjon titokban, nincs rá szükség.

Sokan választanak idegen hangzású nevet, amellyel lehet, hogy angol nyelvű ismereteit szeretné ilyen módon közölni. Mivel ez a fórum nem társkeresés célját szolgálja, naiv az, aki úgy gondolja, hogy itt megtalálja élete párját, vagy akár barátra lel. Nem hiszek ebben.

A fórumozás szórakoztató, de valljuk be őszintén, hazug műfaj. Itt aztán lehet kamuzni mindenkinek.

Sokan meg is teszik. Tisztelet a kivételnek.

2014. júl. 9. 11:59
Amúgy tudsz úszni?
2014. júl. 9. 11:57

Pár hónapja kalandozom a különböző Hoxa fórumokon.

Ez idő alatt, gazdag, de nem mindig pozitív tapasztalatokat szereztem.

Minden igyekezetem ellenére, nem alakultak ki folyamatos, okos párbeszédek. Akadtak, akik kifejezetten akadályozták ezt a törekvésemet.

Ezért aztán arra az elhatározásra jutottam, hogy ezentúl szabadúszó leszek.

Divatos " szakma" sokan választják ezt az utat, különösen a művész világban. A színész, aki nem akar színházhoz kötődni, inkább szabadon úszik.

Most én is ezt teszem. Egyetlen fórumhoz sem csatlakozom. A mondanivalómat csak itt írom le, sehol máshol. Ez egy különleges fórum lesz, ahol mindenről szó esik, ami aktuális. A közérthető, érdekes színvonalat biztosítom.

Ha valaki ide benéz és értelmes mondanivalója van,szívesen látom, s arra természetesen reagálok.

Ha senki nem néz be ide, az sem tör össze. Jól meg vagyok magamban is.

Jobb egy okos ellenség, mint egy buta barát- vallom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook