Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Stagnál a fogyás! - Mi a teendő? fórum

Stagnál a fogyás! - Mi a teendő? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
80. edit (válaszként erre: 78. - DOMI)
2004. márc. 24. 13:05
Azért ha valami tuti módszert találsz, amivel nem kell éhezni, és az ilyen nyanyáknak is használ, mint mi vagyunk, tudasd velem is! Szerintem én már életem végéig a kilókkal fogok küzdeni, legalább ne legyen unalmas, hogy mindig azonos módszerrel!
79. d53ebb41c7 (válaszként erre: 78. - DOMI)
2004. márc. 24. 13:02

Domi, nehogy meglépdt a 800 kcalt.Ha 1000 kcal-t viszel be pokolian lelassitod az anyagcseréd én abbe is belebuktam.A szervezetünk úgy működik mint a kályha, ha kap enni éget, ha nem raktároz.

El kell. hogy induljon a fogyásod, hacsak nincs valami gond a paizsmirigyeddel.Erre nem gondoltál?

78. DOMI (válaszként erre: 76. - Edit)
2004. márc. 24. 12:54
Tudom, hogy ronda ilyet mondanom, de egy kicsit megnyugtattál. Nálam sem cm, sem kg. Ezek szerint nálunk más a célravezető? Ha legalább disznólkodtam volna. Majdnem túl becsületes voltam a szénhidrát terén. Tegnap elkeseredésemben ettem a saját tönkölyös kenyeremből egy fél szeletet (vékony) és mára nem változott a súlyom. Most a hashajtó fogyaszt, de nem ez a megoldás. Te viszont tarts ki, nagyon drukkolok Neked. Én áttérek a 800cal-ra. Talán az és a nyári idő maj meghozza a várt eredményt. Mindenkinek kitartást és ahhoz tartozó sikert kívánok.
77. gyöngyi (válaszként erre: 72. - D145dcbd82)
2004. márc. 24. 12:30

Helló Eri!

Köszi a nyugtatást. Elvileg a heti 1 mérés lenne a normális, de szerintem én akkor elengedném magam. megpróbálkozom a napi 1-gyel.

Szia : Gyöngyi

76. edit (válaszként erre: 75. - DOMI)
2004. márc. 24. 10:51
Domi! most olvaslak, nálam is elkeserítően semmi, 4 hét után ugyanott tartok, mint két hét után, azaz kb 2 kg -, de fel-le ugrál a súlyom, a centik sem mennek le, egyedül a hasam lett kisebb, mert nem vagyok felfúvódva. Szorgalmasan iszom a husk-ot, mégis kinlódva kétnaponként van eredmény-lehet, hogy kétszer kellene inni egy nap.Mostmár lemondtam az időnkénti gyümölcsről is, mert néha azt nem bírtam megállni, vettem Bio-krómot, tekerem a biciklit, hősiesen kertészkedem(még ások is), és várom az eredményt, nem akarom még feladni. Mindenesetre én ősszel a 90 napos fogyókúrával is keveset fogytam(8 kg), (pedig mindent betartottam), az mégis gyorsabban ment-csak éppen semmi idő alatt visszajött. Most többnyire 62-63 kg vagyok a 155 centimhez, és szeretnék valahogyan 55 lenni.Jövő hónapban mindenképp kell egy nagylabort csináltatnom, addig mindenképp kitartok, mert kíváncsi vagyok.
75. DOMI (válaszként erre: 66. - Edit)
2004. márc. 24. 09:02
Edit! Te most hogy fogysz(állsz?). Részemről maga a semmi. Eddig sem ettem sok szénhidrátot, de zöldet, gyümit igen. Mozogni viszont semmi. Az a feles 5kg nem megy semerre, viszont szorul ...., de rettenetesen. Amit ajánlottál az sem indított be, sót használtam. Valami. Nagyon a határán vagyok az Atkins befejezésének. Írj, remélem Te már a célodnál vagy.
74. 1d1ca5cb3a (válaszként erre: 73. - Dundy)
2004. márc. 24. 08:45

Kedves Dundy!

Eszméletlen, amit leírtál!!!! Az ember mindig tanul! :-)) Nem semmi, hogy Te is hasonló cipőbe jártál! Köszi a jótanácsokat és tapasztalatokat!

Ma nagyon boldog vagyok! Rámjött az a farmer, amit kb. 2 éve vettem, hogy majdan belefogyok...

Csúcs szuper!!!

73. dundy (válaszként erre: 69. - 1d1ca5cb3a)
2004. márc. 23. 21:08

Szia Amyw!

Én ünneplek mint Te.de más az ünneplés annál aki tbl-t szed, mint aki másképp( IUD ) védekezik.Nekem ilyenkor jönnek vastagon akilók. Van olyan hónap, hogy 3 kg, de 7 nap múlva meg -1 kg.Nem is strapálom magam, mert sokszor olyankos elviselhetelen vagyok saját magam számára nem hogy másokéra. De mivel a munkaidő 8 órájából 10 -et ügyféllel töltöm, ez nem látszódhat rajtam.Ki kell bírni. Ilyenkor volt olyan nap, hogy csak csokit ettem ésmikor elmúltak az ünnepek mégis minuszban voltam. Ne add fel.

2004. márc. 23. 17:54

Szia Gyöngyi!

Fel a fejjel!

Én amikor elkezdtem napi úgy 4-5 alkalommal álltam rá a mérlegemre .

Így lassan 2 hónap elteltével eljutottam odáig , hogy csak reggel állok rá.

Ez legyen a legnagyobb problémád!

Csók

71. 1d1ca5cb3a (válaszként erre: 70. - Gyöngyi)
2004. márc. 23. 14:52
Az igaz, hogy amikor mást mutat a mérleg valami felülmúlhatatlan mámor vesz rajtam is erőt! Most már! De azért próbáld meg, hogy legalább egy nap csak egyetlen egyszer méred magad! :-))
2004. márc. 23. 12:50

Hello Mindenki!!


Azt hiszem tényleg ki kellene bírni, hogy nem mérjük magunkat, ez nekem nem megy, van úgy, hogy naponta többször is mérek!!

Olyan jó látni, hogy nem annyi vagyok, mint egy hónapja.

69. 1d1ca5cb3a (válaszként erre: 68. - Gyöngyi)
2004. márc. 22. 10:47

Kedves Gyöngyi!


Képzeld mi történt! A menstrim ma reggelre jött meg! Tegnap reggel mértem magam, és megszabadultam -1 kg-tól, ami hatalmas meglepi a számomra, hiszen menstri előtt legalább +2kg-al fel szokot pumpálódni a testem tömege, amit a mérleg igazol!!!! Eszméletlen, hogy most még puffadás sem volt, még csak a melleim sem dagadtak meg mint szoktak! Észre sem vettem, hogy "érkezik" a piros betüs ünnepem! Eszméletlen ez a diéta, sőt ma reggel az érkezésével együtt még a nadrágom is lötyög rajtam, ami ilyenkor feszíteni szokott! Isten Áldja Atkinst, és a követőit! (Amen) :-)))))))))))

Kellemes hetet Mindenkinek! Happy vagyok!!!

68. gyöngyi (válaszként erre: 67. - 1d1ca5cb3a)
2004. márc. 21. 17:46

Szia AmyW!


Ne aggódj, csak tarts ki. Mindenkinél van ilyen időszak nekem 5 kiló után majdnem egy hétig semmi, aztán lement hirtelen 2 kiló. ( nem most menstruálsz?)

Gyöngyi

2004. márc. 19. 09:13
Olyankor mi a teendő, ha még mindig nem indult meg a fogyi? A 4. hetemet taposom és semmi!!! Viszont azt vettem észre, hogy e hét hétfőtől minden reggel úgy kelek fel, hogy érzem magas hőfokon ég a szervezetem és szinte lángol az arcom, olya pirospozsgás és ha a reggeli rántottámat megtudnám úgy sütni, hogy csak a tenyeremet érintem hozzá..., komolyan mondom sikerülne! Ez jelentheti azt, hogy beindult a zsírégetés? Ezért "lángolok"? Akkor valószínű, hogy elindul a kg lefelé??? Kérek tanácsot!!! Segítsetek!!! Ilyenkor mi van???
66. edit
2004. márc. 18. 13:12
Sziasztok! Hadd panaszkodjam ki magam: nemhogy stagnálok, de akárhogy nézem 0.5 kg plusz. Ráadásul cm-ben is csak a derekam kisebb, de ez inkább attól, hogy kisebb a hasam, mint amikor a sok ch-tól fel voltam fúvódva. Nagyon bánatos vagyok! Mindig nehezen ment a fogyás, mert lassú az anyagcserém (pl. az állandó testhőmérsékletem 35,5 ) de a dokik szerint ez még nem pajzsmirigygond(hiszi a piszi), mert a hormonszintem normális . Még nem adom fel azért!
65. Hoxa
2004. márc. 18. 12:02

Sziasztok!


Én is stagnálok, de úgy érzem a kilók ugyan nem csökkennek, de mintha centiben érezném a változást. Sajnos nincs mérőeszközöm, hogy leellenőrizzem, de ne adjátok fel, a kiló sem minden :)


Hoxa

64. batima (válaszként erre: 63. - Legike)
2004. márc. 13. 16:44

Sziasztok Mindenkinek!

azt hiszem én még "szűz" vagyok itt, de érdeklődéssel olvaslak Benneteket!:-)

Legikének szeretném üzenni, hogy a Q10-es tablettákat a gyógyszertárakban vagy herbáriákban lehet venni, vannak 30 és 60 szemes kiszerelésben, az a neve, hogy Bio-Q10. De azoknak, akiknek a székeléssel van gondjuk lehet Bio-Rost-ot is vásárolni, hátha segít. Bár az Atkins könyv elején járok, de mintha olyat olvastam volna, hogy a lenmag, gabonakorpa is nagyon jó székrekedésre, merthogy tiszta rost. (megnéztem, 89.old) Viszont azt írja, hogy folyamatosan kell szoktatni a szervezetet, mert még a fordítottját is elérhetjük. Lenmagot vásároltam az egyik ilyen drogériában, 200g 199,- Ft. Hát ennyit így bevezetésként az én okoskodásomból, Isten lássa lelkem, a jó szándék vezérel!:-) Mindenkinek kívánok sok sok kilót minuszba, mellette erőt, egészséget no meg kitartást!

63. legike
2004. márc. 13. 15:50

dundy!

biztos, hogy a Q-10tol volt etvagyad?

en nem tapasztaltam, hogy ehes lennek tole.

nem tudom magyarorszagon lehet-e kapni,en kulfoldon vettem,lehet hogy mas.

meg a konyvben olvastam, hogy kell a fogyashoz!

viszont mastol is hallottam,hogy meghizott tole.

kiprobalom es lecsokkentem en is az adagot !


62. dundy (válaszként erre: 59. - Legike)
2004. márc. 13. 04:40
Én is szedtem a Q10-et, nincs benne hashajtó, viszont remek étvágyat csinál.Nem is szedem csak hetente 3x.Egyébként nekem sincsenek székelési problémáim, régen mindig is voltak. Most én is megyek naponta legalább 2x.
61. mrsmihaly (válaszként erre: 59. - Legike)
2004. márc. 12. 09:02
Sziasz! Nekem is ez volt a problemam az elsö heten, de megszünt utana. Tudom hogy a gyomrom sosem birta a zsirosat, igy a fogyokura kedveert sem eszem meg. Azota semmi gondom. Kitartas :-)))
60. 49412e127f (válaszként erre: 59. - Legike)
2004. márc. 12. 08:52

Szia Legike!

Nekem is ment a hasam 3-napig ezt ugy halottam, hogy a nagyobb zsirfogyasztás miatt van.

Engemet még a Magnézium tabletta is meghajt.

59. legike
2004. márc. 12. 03:11

sziasztok!

en pont az ellenkezoje miatt kezdek aggodni.

etkezes utan rohangalok a rotyire napjaban tobbszor ,nem gyanus ez???egyebkent jo mert lement a hasam,de eleg gyenge vagyok.hexa, olvastam te is szeded a Q-10et , nem lehet ,hogy abban van valami jotekony hashajto???

volt valakinek hasonlo tapasztalata???


2004. márc. 11. 16:30

Lehet, hogy hülyeség, de azért is nem mondtam le a kávéról, mert nekem akkor nincsenek ilyen gondjaim. Ha megiszom a kávét, utánna nemsokkal minden rendben. Hátha másnak is használ...

Zsuzsóka

57. Hoxa (válaszként erre: 56. - D145dcbd82)
2004. márc. 9. 21:10

Psyllium husk. Egy növény héja.

Vízzel kell összekeverni és lehajtani reggelente, plusz még inni rá egy pohár vizet.


Tényleg drága, de jó. Atkins is ezt ajánlja székrekedés ellen.

56. d145dcbd82 (válaszként erre: 53. - Edit)
2004. márc. 9. 17:02
Kérlek ird le mi a fene ez!
55. 1d1ca5cb3a (válaszként erre: 54. - Kata)
2004. márc. 9. 10:19
Én is csatlakoznék Edithez! Szerintem is ez a legjobb, bár 2 hét után nekem autómatikusan beállt a "rendszerem"! Puszi Mindenkinek!
54. Kata (válaszként erre: 53. - Edit)
2004. márc. 9. 10:14
Köszönöm szépen, mindenképpen beszerzem és kipróbálom!
53. edit
2004. márc. 9. 09:42
Sziasztok, bocs, hogy hozzászólok én is kéretlenül, de én esküszöm a psillium huskra székrekedés ellen, próbáljátok ki! Esetleg először kis adaggal vegyetek, mert esetleg drága, bár a legolcsóbb NaturCare fajta nem olyan jó, mint a Husk, vagy a Colon cleanse. Bioboltok árulják, teljesen természetes, nem hashajtó, hanem rost.
52. Kata (válaszként erre: 51. - Kata)
2004. márc. 9. 08:54
Ja, a korpát már próbáltam és nem vált be!
51. Kata (válaszként erre: 50. - 1d1ca5cb3a)
2004. márc. 9. 08:43
Képzeld nekem is volt egyszer olyan, hogy mindenféle bűnözés nélül két kilóval több volt a mérlegen, mint, az azt megelőző napon, és estére minden visszaállt, sőt másnapra mínusz egy kiló is lement! Nem értem én sem mi volt ez! Viszont nagyon érdekelne, hogy jött rendbe a széklet gondod, mert én ma vagyok hatodik napos a bevezetőben, és sajna egyszer sem tudtam ez idő alatt Wc-zni! Ez nagyon aggaszt! Főleg, hogy kiizzadtam a három kiló mínuszt, vagy hova lett?!
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook