Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Stagnál a fogyás! - Mi a teendő? fórum

Stagnál a fogyás! - Mi a teendő? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
2004. márc. 9. 07:57
Fogyó hold??? Na, nálam katasztrófa határ!!! Én még csak nem is bűnöztem, szombaton még stagnált a mérlegmutatóm ma reggel meg +2kg!!! Azt hiszem a rossz időjárás lehet az oka! Biztos vagyok benne, hogy a mérlegem frontérzékeny, másra nem is tudok gondolni! Minden esetre nem vagyok hajlandó feladni! Életemben nem voltam még ennyire jól, mint az Atkins program alatt!!! De mitől van, +2 kg-om nem is értem??!!! Valaki tud rá magyarázatot? Mert azt szívesen elolvasnám!! Viszont - 1 cm a derékbőségből! És most már folyamatos székletem is van!
49. mrsmihaly (válaszként erre: 47. - Fd6e65c1a6)
2004. márc. 8. 20:05
menjel be a receptekhez, es talalsz ot !!!!
48. flo (válaszként erre: 45. - F954ece72f)
2004. márc. 8. 20:00
Lehetne egész évben fogyó hold,örülnénk
2004. márc. 8. 19:20
HÁT,fogy a hold én meg visszahíztam 0,5 kg .Igaz ami igaz bűnöztem ,ettem egy fél krémest.Sebaj majd lemegy CSAK LEGALÁBB 1 HÉT.Valaki nem tud valami ch mentes édességet?????????????????????
46. flo (válaszként erre: 40. - Bodsa)
2004. márc. 8. 13:35
Kedves Bodsa! Nem veszek komolyan semmit,még amit komolyan kéne azt sem.Pusszancs!!!
45. f954ece72f (válaszként erre: 41. - 1d1ca5cb3a)
2004. márc. 8. 13:06

Holnapra kevesebb leszel kb. 1 kg.-val.Látok amit látok:))

Fogy a Hold, fogyni fogsz Te is!

2004. márc. 8. 12:30

Köszönöm Mindenkinek!!!

Nagyon jól esik a biztatásotok! Igyekszem nem elkeseredni!


43. Hoxa (válaszként erre: 41. - 1d1ca5cb3a)
2004. márc. 8. 12:00

Szia Amyw!

Nekem 2 hét kellett, aztán megint megindult.

Csak kitartás!!

42. 09f469d1dc (válaszként erre: 41. - 1d1ca5cb3a)
2004. márc. 8. 11:41
Kedves AMYW! Ne csüggedj!!! Ezen mindenki átesik, ez egyéne válogatja, nekem 2 hétig stagnált.
2004. márc. 8. 07:57

Sziasztok! Már 2 hete Atkinsezem, és most vagyok a stagnálási szakaszban! Szerintetek mennyi idő kell, mire elindul a fogyás? Segísetek!!!

Amyw

40. Bodsa (válaszként erre: 39. - Flo)
2004. márc. 7. 19:00
Jajj ugyan :) Csak úgy láttam komolyan vetted picit :)
39. flo
2004. márc. 7. 15:30
Ha bárkit megbántanék,ne vegyétek fel én alap -járaton kretén vagyok!
38. flo (válaszként erre: 37. - Bodsa)
2004. márc. 7. 15:28
Ez is egy nagyon jó szempont!
37. Bodsa (válaszként erre: 35. - Flo)
2004. márc. 7. 14:31

Hát ez a hozzászólás vicc akart lenni..

Én mérem magam minden nap ált.ban este és reggel, és így nem lepődök meg, nem esek kétségne akkor sem ha visszajjön fél vagy 1 kiló, mert ismerem a testem, és tudom mi, mitől van.

Jobb tisztában lenni a dolgokkal, mint mondjuk a hát vágán megtudni, hogy több kiló vagyok, mint amikor kezdtem:) Ez tökre személyre szabott, valakinek ez a jó, másnak az.


36. flo (válaszként erre: 33. - D145dcbd82)
2004. márc. 7. 14:21
Igen, agyrém!!!!!!!MOSOLYOGTAM,MERT ELJUTOTTAM ERRE A SZINTRE.(képes voltam wc után is rá állni)Na ki vezet?
35. flo (válaszként erre: 34. - Bodsa)
2004. márc. 7. 14:18
Bodsa: Ha egy héten egyszer mérné magát a türelmetlen fogyózó akkor nem az látná,hogy ingadozó súlyokat mér a mérleg,hanem látványos 1-2 kg-ot súlycsökkenést lát helyette ami még nagyobb önbizalmat és sikerélményt jelentene.Tipp: Megkértem a páromat,hogy dugja el a mérleget,ez neki is jó,mert nem hallgatja,hogy borulok ki,szítkolodok és haragszom magamra.
34. Bodsa (válaszként erre: 33. - D145dcbd82)
2004. márc. 6. 20:15
Mi ebben a furcsa? Ezt így kell!!! :)))
2004. márc. 6. 19:07

Fel a fejjel!Én vezetek!!!

Én megmérem magam reggel anyaszült meztelenül, majd felöltözve, aztán este ruhában majd megint meztelenül!

Agyrém mi?

32. Hoxa (válaszként erre: 31. - Flo)
2004. márc. 5. 12:33
Flo: Én reggel és este is mérem magam :))
31. flo
2004. márc. 4. 14:48
sziasztok! Agyrém vagyok, mérleg és mérés függő vagyok és erről le kell állítanom magam.Atkins papa heti egy mérést javasol és mennyire igaza volt. Talán nagyon türelmetlen vagyok és emiatt elkeseredek,hogy a fenébe megint nem fogytam egy dkg-ot sem.
30. flo (válaszként erre: 27. - 9b408b55e1)
2004. márc. 4. 14:42
Szia Hexi! Ez nagyon elszomorító,de nehogy fel ad! Talán valami olyat sikerüt enni vagy inni ami újra felvitte a vérukor szinted! Modok egy példát és nem akarok okoskodni,mert nem tudhatja senki mitől ingadozik a súlyod ennyire! Lehet akár pajzsmirigy rendellenesség is.Szóval nekem a Meristin nevű görcsoldó tabletta vitte fel a vércukor szintem,mert burgonyakeményítőt tartalmaz!Tehát nem tudatosan estem bele ebbe a buktatóba!
29. 09f469d1dc (válaszként erre: 27. - 9b408b55e1)
2004. márc. 4. 11:42
Szia Hexi, légy üdvözölve, úgyis mint új, és mint "régi" tagsági igazolvánnyal rendelkező fórumlakó! Kiváncsi lennék rá, bár tudom ez még korai, de hát a fogyisok tudod türelmetlenek, hogy a kekwich diéta milyen, és mit érzel tőle?? (Na ezt aztán most tökéletes magyarsággal megkérdeztem..((
28. Hoxa (válaszként erre: 27. - 9b408b55e1)
2004. márc. 4. 11:32

Hexi:

Te vagy az első kekwickes a csapatban, ha jól tudom, úgyhogy várjuk a beszámolódat!!!!

Ha van kedved, akár külön topikot is nyithatsz róla, hátha többeket is érdekel, miket tapasztalsz.

Hoxa

2004. márc. 4. 10:11

Sziasztok!

Én még új vagyok Nálatok, már ami a hozzászólást illeti, de a kezdetek óta figyelem a honlapot, és ezúton is minden elismerésem Hoxának!

Talán néhányan már találkozhattatok velem a mindmegette fórumán, ott Andika néven szerepeltem, de ezt már itt lefoglalták.

Hoxa! köszönöm az e-mail, amiben megnyugtattál a kávé tekintetében, és írták a kekwich diétáról. Jelentem, tegnap elkezdtem. Ennek oka a következő volt: 02. 02-én kezdtem az Atkinst 68kg-al, és az első héten lement 3kg. Mindent betartottam, de amikor újra mérlegre álltam, (ez az előző hétvégén volt), akkor megint 68-at mutatott.

Én sem értem igazán, egyetlen dolog nyugtat, hogy a puffadásom elmúlt, jól érzem magam nagyon minden tekintetben, de azért szeretnék kilóban is összemenni...!

Tehát tegnaptól a Kekwich, remélem így már menni fog!

Mindenkinek szép napot, és jó fogyást!

Üdv, Hexi

26. DOMI
2004. márc. 2. 16:19

Lányok! Mindig is tudtam, hogy itt, ezen a fórumon tündik vannak, akik minden mellett ádáz kűzdelmet folytatnak a kg-jaik ellen, de mindig van annyi idejük egymásra, hogy vigyázzanak harcostársaik rogyadozó lelkivilágára. (Ezt mégegyszer nem tudnám összerakni). Remélem, hogy senki nem fogja elveszteni a jó humorát azzal, hogy duci FILIGRÁN lesz!!!!, csak az a fránya zsír hagy minket el és nem a kedvünk. Holnapig sziasztok és jó zsírégetést.



25. hoxa
2004. márc. 2. 15:50

DOMI: Kitartás! Én az első két hétben fogytam 4 kg-t, aztán 2 hétig semmit.

Borzasztó volt, mert naponta néztem, van-e változás, de most megint elindult.

Szóval a heti 1,3 nagyon jóóóóóó!!!!



2004. márc. 2. 15:42

DOMI: Ne csüggedj!!!!!!!!!! Ezen mindannyian átesünk, és utána csak folyik a zsírrrrrrrr.



23. DOMI
2004. márc. 2. 15:08

edit: Az én eredményem nicht ugribugri, langsam (nem tudok németül), mert én nem sokkal több mint 1.3kg-t fogytam egész héten. Talán az a nagy becsületesség!

Most egy kicsit jobban meglódulhatna, de nálam még mindig tart az a fránya mindent magamban tartani effektus. A nagy dolgokkal bajom van. A múltbeli reggeli cigi a KV-val elhagyása óta nem megy. Nem teljesen papsajt ez az egészséghez közeli életmód.



22. edit
2004. márc. 2. 09:38

DOMI: Szóval ebben is hasonlítunk? KENYÉRKE!!! Felőlem ellehet akárhány diétás édesség, meg nem kivánnám(főleg mióta valaki megkínált pár éve aspartamos üdítővel, és rosszul lettem, írtózom mindenféle műédestől), de a frissen sült kenyér nagy csábítás! Talán pár hét(hónap) múlva egy picikét bekaphatunk. Tegnap panaszkodtam hogy egyhét alatt csak fél kiló ment le, de valami vízvisszatartási gond lehetett, mert már estére is megvolt a másfél kiló, ma reggelre pedig kettő. Lehet, hogy tényleg nem szabad naponta mérni?



21. DOMI
2004. márc. 2. 08:12

hoxa:Köszi az Ő nevében is. Vele az volt a probléma, hogy önfejű gyermek volt, és homokba dugta a fejét. Inkább evett és tűrte a sok bántást, majd remetévé ment át(velünk nem!!). Aztán egyszer csak elmúlt a Csipkerózsika és Ő fedezte fel ezt és kezdte intézni. Ezzel kapcs. írásomat ezennel befejezem.

Atkins mára 40dkg-ot varázsolt le rólam. Ma reggel cukormérést tettem: 5 egész volt. A fejem idönkénti zúgását kivéve minden OKÉ. Kenyeret akarok!!! Tudom, Mária Terézia is megmondta, hogy ha a népnek nincs kenyere egyen kalácsot. Én inkább KENYÉRKÉT a finom héjával. FÚÚJJJJ. Nem is finom



❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook