Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Rubint Réka Napi 20 perc önmagadért, Add önmagad1/2 - Mik a tapasztalataitok? fórum

Rubint Réka Napi 20 perc önmagadért, Add önmagad1/2 - Mik a tapasztalataitok? (beszélgetős fórum)


2009. júl. 4. 21:50
En hiztam a heten1 kerek kilot. :(( lassan feladom.
356. Panna!!
2009. júl. 4. 21:03

szép estét mindenkinek:)

lassan megyek tornázni:)ki hogy áll??olvadnak a kilók???

Ti nem szoktátok azt érezni, hogy megy le a zsírpárna, tök jó érzés, a látvány is, de ha felöltöztök akkor még mindig olyan semmilyen??

szerintem amúgy csak elégedetlen vagyok:D, mármint ruhában is látom az eredményt csak még nem felel meg:D és ez mindig aggaszt...:(

355. Panna!! (válaszként erre: 354. - A27fa3271c)
2009. júl. 3. 22:55

örülök hogy tetszik:)

nekem ma tuti kimarad:)mert így is mire befejezem a tornát...:) még csak most értem haza, pár perc pihi aztán neki kezdek:D

2009. júl. 3. 19:27
Sziasztok! Panna, a salsa jó tipp volt, nekem is tetszik. Tegnap végre volt rá időm.. Jól vagytok?
353. 1fdcfbed41 (válaszként erre: 352. - Panna!!)
2009. júl. 2. 12:19
Valami hatasa csak van....remelem nem dobtuk ki a penzt hiaba.
352. Panna!! (válaszként erre: 351. - 1fdcfbed41)
2009. júl. 2. 11:09
minden esetre én i elkezdtem használni a niveás krémet, hátha rádob valamit:D
351. 1fdcfbed41 (válaszként erre: 350. - Panna!!)
2009. júl. 2. 07:30
nalunk is ugyanigy megy a torna, ha otthon vagyunk indketten. En hasznalok Avonos kremet, de nem tudom, hogy annak a tornanank, vagy a dietanak van hatasa.
350. Panna!!
2009. júl. 1. 22:56

na megyek is tornázni:)

párom is itthon van, úgy hogy ilyenkor vicces, egyik gépen filmet nézünk, közben én lehalkítva nézem a másikat is és csináloma tornát:D

349. Panna!!
2009. júl. 1. 22:55
uh, ti krémet, masszírozást próbáltatok a narancsbőrös területre??
2009. júl. 1. 14:01
Azt hallottam a leg magic jó erre a problémás területre...
347. 1fdcfbed41 (válaszként erre: 346. - Panna!!)
2009. júl. 1. 13:31
Nekem is, de ahogy fogyok tunik el lassan.
346. Panna!! (válaszként erre: 344. - 5e48d37001)
2009. júl. 1. 13:18

igen, mióta a fehérjét iktatom be én is délutánra nekem is más lett a formám:D


azt hittem valaki tud valami csodamódszert, csoda gyakorlatot:D

marad a kitartó munka:D

a legnagyobb problémám a narancsbőrrel van, mivel ahogy meghíztam pár hónap alatt, nagyon megjelentek:(

345. 1fdcfbed41 (válaszként erre: 343. - Panna!!)
2009. júl. 1. 12:20
En is ezekkel kuzkodok, innen megy le a legnehezebben. Nem tudom mit csinaljak mar. Taposok dvd-kre is tornazok. Beres Alexandrara is es RR-re is.
344. 5e48d37001 (válaszként erre: 343. - Panna!!)
2009. júl. 1. 12:00

Nekem is ez a legkritikusabb területek.A Csipő,az egész felsőcomb,körbe-körbe.A belső combra,Én az Add önmagadról csinálom a nyitogatásokat.Lábsúllyal nehezítve.És ( bár ezt nem mindenki tudja megcsinálni) Lenyújtom magam spárgába és úgy maradok.Sajnos a siker kicsiny:(

Ami egyedül bevállt eddig,az a délutáni fehérje evés.Kettőig minden,kettő után meg csak fehérje,semmi nasi.Ettől beindult egy kissé jobban a fogyás ezeken a területeken.

Köszi a gratulácót:)

343. Panna!! (válaszként erre: 339. - 5e48d37001)
2009. júl. 1. 11:01

gratulálok nagyon szép eredmény:)

amúgy a RR 20 percesből a has rész nagyon gyönyörűen formál:) legalábbis engem:)


nos nekem a legnagyobb problémáim(több helyen is vannak de amik a leges legek:) ) a csípő, és a comb(abból is a felső comb, lovagló és belső izom:) )

Van valaki aki hasonlóan ezzel a testrésszel küzködik, küzköd és bevált neki valami?

nekem csípőre abszolút a kardió kezd jó lenni, illetve ugye a salsa, plusz Rékán kívül egy a párom által mutatott gyakorlat

342. 5e48d37001 (válaszként erre: 340. - A27fa3271c)
2009. júl. 1. 09:38

Köszönöm szépen:)

Én úgy csinálom,hogy 7 nap után 2 nap pihenőt tartok.És megint 7 nap.Ha nagyon nincs kedvem Rékázni,akkor csak Norbitól nyomom valamelyik ducitréninget vagy a 3-at ,vagy a 4-et.Az nem erölteti meg az izmokat.Köszi mégegyszer,neked is hasonló jókat:)

2009. júl. 1. 09:07
Tegnap az Add onmagad-ra tornaztam. Van egy kis izomlazam tole a hatamban. Jol esik. Elegge kikeszitett, de vegigcsinaltam. A taposassal csak nem mozgatok meg mindent. Nekem is tettszene a salsa, csak nem megy a letoltes.
340. a27fa3271c (válaszként erre: 339. - 5e48d37001)
2009. júl. 1. 08:23
GRATULÁLOK!!! Nagyon szép eredmény! Heti hányszor Rékázol? Csak így tovább!!!
339. 5e48d37001 (válaszként erre: 332. - Rencsiii)
2009. júl. 1. 08:19

Igazad van,tényleg emiatt szólják le.Senki sem tehet róla,hogy milyen a hangja.

Mondjuk mikor megvettem a legelső dvd-ét a RR 1-et,megállapítottam a hangjával vannak némi problémák,de hamar megszoktam.

Nekem már az alakja nem igazán tetszik,túl izmos,masculan lett.Az arca is bekeményedett neki.(ezalatt nem a kor múlásást értem)Az első dvd-én nagyon csinos volt,hihetetlen nőies alakkal,a másodikon is csinos volt még,bár már izmosabb.

Mos aerobzónázok is.Ez a duci Tréning 4,hihetetlen,de tényleg fogyaszt.Pedig olyan kis tingli tangli tornának tűnik.

Tettem föl képet magamról,hogy milyen változást értem el a RR2-vel és a napi 20 perc önmagadért dvd-ékkel.A májusban még feszült rajtam az a naci.

Igaz csaltam egy kicsit a fotó készítése közben,mert behúztam a pocimat:-)

2009. júl. 1. 07:52
Panna, te most akkor rékázol, taposol és salsázol is? HŰHA
2009. júl. 1. 07:46
Sziasztok! Nekem is kb. 1-1,5 hónapom van :D. Addig meg örülök a tavalyi kedvenc gatyóimnak és szoknyáimnak.. mennyit jelent egy kis sport sosa gondoltam volna. De biztosan jól is kell választani. Rékán nagyon jókat kacagok néha én is... Salsát ma tesztelem, ha minden összejön..majd elmondom a tapasztalataim.
2009. jún. 30. 22:09
Panna, ezzel én is így vagyok, nekem is a magyar strandokon lesz jelenésem:)
335. Panna!! (válaszként erre: 327. - A27fa3271c)
2009. jún. 30. 22:08

amúgy nekem is volt lelkiismeret furdalásom a pihi nap miatt....de már nincs:)én is olyan napokra teszem amikor tudom h nem fogok tudni tornázni, pl mikor párommal egyszerre vagyunk szabadnaposak:)akkor mindig megyünk valamerre, meg akkor pihenünk együtt:)

ééés, a másik meg hogy mikor minden nap tornáztam, akkor kb a 3. héten sokkal fáradtabban csináltam végig a tornát...és mikor elkezdtem hogy pihenek egy héten 1-2 napot, utána másképp néztem ki...hülyén hangzik, de mintha tényleg kellene a testemnek a pihenő, hogy az izmok regenerálódjanak...ugyanis ha be van durranva nekem sokkal vastagabbnak látszik a combom:O

334. Panna!! (válaszként erre: 331. - A27fa3271c)
2009. jún. 30. 22:06
húúúú én ma is salsázni fogok:D komolyan mondom mióta ezt beiktattam a torna végére, beindult a fogyás...:D nyílván a több kardió miatt van:D
333. Panna!! (válaszként erre: 332. - Rencsiii)
2009. jún. 30. 22:05

nekem nem a hangjával van bajom, hanem amit néha mondd:D de mondjuk én csak mosolygok rajta nem azért nézem, meg hallgatom hogy a hangját kritizáljam hanem hogy fogyjak!:D

"Szebb vagyok már mint a béka, mert az edzőm Rubint Réka"...ezt a mondatot mostanában sokat hallom:D


Nálam új motiváció lépett fel:D 1hónap múlva magyar strandokon van jelenésem:D...ez nagyon motivál:D

De nagyon várom már, ugyanis otthon fogunk nyaralni:D már most be vagyok zsongva hogy megyek haza:D....

Este pakoltam a sütis polcot melóban és mosolyogtam a sütiken, hogy dehogy eszem én ilyet, akkor mit fognak szólni otthon???hihi:D

2009. jún. 30. 11:16

Sziasztok! Hát ma lesz a 7. napja, h tornázom... :)

És hát sztem már meg is látszik, a hasamból elég sok lement, pedig arra nem is tornázom, csak figyelek az étkezésekre... 6 után egyáltalán nem eszek... és ha mondjuk délben többet ettem volna mint kellene akkor vacsira már csak ilyen 7-17-es kajakiegészítőt iszok...és semmi mást!

Közben szedem a szűz tea kapszulát, nekem nagyon bevált! Nincs semmi bajom tőle!

Szóval lelkiismeretesen lenyomtam mindennap a combfeszesítős részt, 2 napja hozzátettem a felsőtest formálást és már látszik az eredmény!

Nagyon örülök neki!

Lassan megyek neki is állok az utolsó combos napomnak, aztán egy két nap pihi, mert ez lesz a 7. nap, hogy minden nap tornázom! :)

Amúgy meg olvastam, h mindenki Réka hangján van kiakadva, na most pont az amiről az ember nem tehet, h milyen hangja van!

Pl. én is nagyon utálom a hangomat, mert sztem nagyon nyávogós! De erről se én, se ő nem tehet!

És hát ha elnézzük az alakját, Ő már azért valamit letett az asztalra!

2009. jún. 30. 08:13
Jó reggelt mindenkinek! Akkor ma megpróbálom én is, de nem ígérek semmit. Panna, a salsával még mindig nem vagyok meg..
330. Szilvia.21 (válaszként erre: 327. - A27fa3271c)
2009. jún. 29. 21:06
De van,de ha muszáj...
329. Szilvia.21 (válaszként erre: 324. - Rencsiii)
2009. jún. 29. 21:06
:DDD
2009. jún. 29. 17:51
Nekem is. Igyekszem 1 heten egyszer tartani, de sokszor nincs idom es nem tornaozk csak 3-4szer egy heten. Viszont jot tesz a pihenonap. En mar ereztem 4 nap utan, hogy az izmaim beadjak a kulcsot, nehezek a labaim, meg minden. Szoval erdemes pihenni, jobba dolgozik utanna a szervezet. En igyekszem akkora programalni a pihenonapot, mikor tudom, hogy nem is lenne idom tornazni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook