Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Rubint Réka Napi 20 perc önmagadért, Add önmagad1/2 - Mik a tapasztalataitok? fórum

Rubint Réka Napi 20 perc önmagadért, Add önmagad1/2 - Mik a tapasztalataitok? (beszélgetős fórum)


2009. jún. 29. 17:30
Csajok!Lelkiismeret-furdalásom van, ha pihenőnapot akarok tartani.. Nektek nincs?
2009. jún. 29. 15:19

Nálam is ez a kritikus rész.Körülbelül a 6. alkalom után tudtam csak megcsinálni megállás nélkül.Valahogy összeszorítom a fogamat,és végigcsinálom,de kell hozzá kitartás és megszállottság.

Mindig ezzel kezdem a dvd-t,mert ehhez kell számomra is a legtöbb energia,utána meg azt kapcsolok hozzá amit akarok.A térdem az nekem is kész van alatta,vennem kellene valami térdvédőt hozzá.

325. cranberry28 (válaszként erre: 323. - Rencsiii)
2009. jún. 29. 13:35
Én nagyon nehezen csinálom végig a popsi részt. Egyrészt fáj a térdem, másrészt, meg a célzott terület:) Eléggé nyögve nyelősen csinálom végig a 20perc popsit, de utána meg úgy vagyok vele, végül is túl vagyok rajta:)
2009. jún. 29. 12:12

Jah és a taposást kikell hagynom, mert nekem nincs taposógépem! :(

A steppadom is készülőbe van! Párom azt mondta csinál nekem! :D

Most az érettségis mappáim a steppadom! :D

Érettségi után betettem őket egy szatyorba, és most azt taposom! :D Most bűnhődnek, hogy ennyit kellett ülnöm felettük!:D De nem baj, túl vagyok rajta! :)

Puszi nektek!!

2009. jún. 29. 12:08

Na túl vagyok a mai tornámon, ez a hatodik napom, holnap még egy utolsót comb részezek! Aztán egy 2 nap pihenőt tartok!

Utána egy hetig begyakorlom a fenék csípőformáló részt! És utána már rendesen csinálom akkor...

3-4 naponta akkor beiktatok egy pihenő napot! :)

Egész jól belejöttem... :) Ma már 6 percet felső testeztem! Holnap megpróbálok még többet!

A diétával is egész jól állok!

Igaz ma bűnözni fogok, mert anyának a sajttal sonkával töltött lángosának nem tudok ellenállni!!!! :D Már nagyon rákészültem!

Úgyhogy a mai vacsim kimarad! De nem baj, megéri!

Viszont nagyon félek a fenékformáló résztől, szerintem nekem nem fog menni! :( Nagyon keménynek látszik!

Nektek hanyadjára sikerült végig csinálni???

2009. jún. 29. 11:59
Szia! Nekem taposógépem van. 40 perc az én teljesítményem naponta :) fokozatosan növelem a nehézséget.
321. Panna!! (válaszként erre: 320. - Rencsiii)
2009. jún. 29. 11:40
nekem mini stepperem van és azt hívom taposónak, mivel a kondi termekben ami van, az tök más:) szóval igen, nekem van itthon:)
2009. jún. 29. 11:22

Na sziasztok!

Már napok óta azt nézem, hogy ti tapostok! :D De min? Van taposógépetek??? Vagy levagyok maradva valamiről??? :D

319. Szilvia.21 (válaszként erre: 315. - Reni33)
2009. jún. 28. 20:18

Szia!

Én ugyanigy csinálom mindennap 3x20percet (kivéve felsőtest)és utána taposok 30-35percet,szerintem elég,mert már látszik a hatása centiben is és kilóban is! Mondjuk Én még plusszban este fürdés elött is taposok 25-30percet.

Ja képzeljétek tegnap mértem magam és most 2 hét alatt 1 kilót fogytam,viszont a gatyóim ugy lógnak már rajtam. :) Tökre örülök neki :)

318. Panna!!
2009. jún. 28. 18:15

arról viszont nagyon megoszlanak a vélemények hogy mikor érdemes taposni...van aki szerint torna előtt van aki szerint után...de párom pl mikro konditeremben fogyasztotta magát régen akkor neki edzés után kellett taposnia és mentek is le a kilók...

én meg kevésbé bírnám a tornát ha fél óra taposás után mondjuk RR combot szeretnék csinálni:D

317. Panna!! (válaszként erre: 315. - Reni33)
2009. jún. 28. 18:13
szia:)én is fél órát taposok:)először 45percet csináltam, de úgy érzem magamon hogy a fél óra is elég:)
316. Panna!!
2009. jún. 28. 18:13

Ja igen, én mindig hosszú leveleket írok:D


tegnap jól megtornáztattam magam:D

napi 20perc-ből popsi, majd ugyanebből has, aztán 30perc kar, majd 30 perc stepper:) nagyon jó érzés volt:)


tegnap előtt délután megmértem végre magam kilóban is:D

illetve tegnap reggel is, és ehhez képest ma reggel az előző reggelihez képest 70dekával voltam kevesebb, most délután meg a 2 nappal ezelőtti délutánihoz képest 40-el:D, jó nem sok eredmény, de legalább valami látszik:D

315. Reni33
2009. jún. 28. 18:12
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni,hogy ti a torna után mennyit szoktatok taposni? Én ma megcsináltam R.R 3x20 percét(felsőtestet kivéve) és utána tapostam még fél órát,ennyi elég? Köszönöm!!
314. Panna!! (válaszként erre: 313. - Rencsiii)
2009. jún. 28. 18:08

Gratulálok a kitartáshoz:)

A párodnak igaza van, tényleg 3naponta érdemes pihenő napot tartani, én 1-et szoktam..van mikor 2 naponta, erőnléti állapotomtól függően...az izmoknak szükségük van a regenerálódásra...

1 dolgot viszont ne felejts el, mivel az a réka 4.kazijából szerintem nagyon hiányzik, a nyújtás...én torna után 5 percet szánok rá, és lenyújtom a testem...ez pl a combnál nagyon fontos, hogy szebb legyen:)

A narancsbőr nekem is elkezdett eltűnni...ahogy feljött a pár kiló, nekem nagyon durván megjelent:O, de a torna is serkenti a vérkeringést szóval az is tök jó rá, illetve a sok folyadék, és én masszírozom is esténként...


A felső test részt én nagyon szeretem:) nekem a vállam illetve a bicepszem nagyon nagyon szép lett tőle, hogy őszinte legyek én most imádom a vállam:D, a tricepszel(integető izom) van még gondom, de az nehezebben fogy, mivel ott több is felesleg....sztem ha folyamatosan csinálod a felső test részt, akkor egy idő után végig fogod tudni csinálni:)


ami még tudok ajánlani az réka 2-es dvd-jéből a combos rész(20 perc), ahol kicsit a kart is edzi, mivel az elején súlyzóval tornázik, és az is izzaszt, az kicsit kardiós, ami ugye nagyon kell a zsírégetéshez:)én mostanában azt csinálom:) abban is ugyanolyan gyakorlatok vannak mint a 4-esben....

2009. jún. 28. 12:59

Na jó, hát visszatértem!

Elkezdtem a felsőtest formálást, de 5 perc után abbahagytam, nem bírtam! Leszakadt a karom...:(

Úgyhogy elkezdtem a szokásos combfeszesítős részt, végig csináltam egyre jobban megy!

De a szokásosnál sokkal jobban izzadtam, úgyhoy igaza van Anonimának!

Azt mondta hogy ha fogyni akarok akkor csináljam meg a felsőtestes részt, mert a karok munkája miatt sokkal jobban begyorsul a pulzus szám és elkezdesz izzadni!

Hát én csak 5 percet karmunkáztam, de a szokásosknál vagy 5ször jobban izzadtam!

Úgyhogy mindennap fogok egy kicsit felsőtestezni, előbb-utóbb talán bele is fogok jönni! :)

2009. jún. 28. 12:01

Jah, és még azt elfelejtettem mondani, hogy én elkezdtem szedni szűz tea kapszulát, napi 3at, sok rosszat hallottam róla, de nekem eddig bevált...

Napi 3szor eszek, előtte 20 perccel beveszek egyet... szóval diétázok is!

4 napja tornázok és diétázok valamint szedem a kapszulát és azért látszik némi eredmény...

Pl. a narancsbőr szépen kezd eltünni a combomról és kezd egyre feszesebb lenni :)

Szóval tényleg megéri csinálni:)

Megyek neki is ugrom a felsőtestes résznek(ma csinálom először) majd a combos résznek (ma 5-jére).

Majd ha végeztem írok, hogy mennyire volt nekem nehéz a felsőtest formáló rész! :)

2009. jún. 28. 11:57

Szia Panna!

Köszönöm a tanácsaidat!

Azért gondoltam azt, hogy egy hétig csinálom csak a combfeszesítős részt, utána meg egy hétig a fenékformálót, hogy egy kicsit belerázódjak mindkettőbe!

És akkor utána csinálnám egyik nap ezt a másik nap a másikat... Vagy ez így tényleg nem jó???

Még azt szeretném kérdezni, hogy hány nap után kell pihenő napot tartani? 7 torna nap után egy nap pihenő jó???

Párom azt mondta h csináljam úgy, hogy 3 nap edzés 1 vagy 2 nap pihenő!

Mert ha 7 napig csinálom mindegyik részt akkor izmosodni fogok, és nem fogyni...

És hát erre a lábra ha izmosodnék az elég gáz lenne... inkább fogyni kéne belőle és utána izmosodni...

Jó azért nem vagyok egy hatalmas darab... de felszaladt rám 10 kiló az utóbbi fél évbe! :(

És persze mától elkezdem a felsőtest formálás részt is a combfeszesítővel Anonima tanácsára...

Állítólag így lehet fogyni...

A felsőtest formálást minden nap kell csinálni, vagy elég minden másnap?

310. Panna!! (válaszként erre: 309. - Rencsiii)
2009. jún. 27. 20:33

én mikor kezdtem, akkor csak a napi20perceset csináltam, aztán egy idő után megnéztem a régebbi dvd-ket....

Most a felső testre a 30perceset csinálom, mert abban több a tricepsz edzés:D, hasra a kedvencem a napi 20 perces, ha rövidebbet szeretnék edzeni akkor popsira a 2.dvd popsis részét csinálom, nekem az is hatásos...és mostanában ugyanebből csinálom a comb részt, mert az picit könnyebb, és munka után mikor egyfolytában talpon vagyok és fáradt lábakkal érek haza akkor nem bírnám a 20 perceset...

Szóval én váltogatom, már csak azért is hogy ne szokjon meg egy bizonyos terhelést a szervezetem:)


Szerintem ne heti váltásban csináld a popsit meg a lábat...mire le telik a popsis hét újra tök nehéz lesz a combosat csinálni, szerintem felváltva csináld 1ik nap az 1iket másik nap a másikat...illetve pihenő napot is tarts:)

2009. jún. 27. 18:49

Jah és most olvastam h nemsoká megjelenik Réka 5. dvd-je!

Nekem mindegyik megvan kivéve az a dvd amin 3*30 perces részek vannak, azt hiszem az a 3.!

De egyiket sem használtam még, mert azokat akkor kaptam amikor megvettem a 4*20 perceset...

Érdemes valamelyiket használni inkább a 20 perces helyett???

Minden tanácsnak örülök, mert most teljesen tanácstalan vagyok! :(

2009. jún. 27. 18:45

Anonima0611 és Panna köszönöm a válaszokat!

Ma is végig csináltam a combfeszesítős részt, úgyhogy már negyedjére túl vagyok rajta! Ma már nem is volt olyan vészes! Viszont őszinte leszek...:( Próbáltam már a 4 napom alatt mióta megvan a dvd a hasizmosat, de nekem kb 4 percig megy! :(

Úgyhogy feladtam egy időre...

Viszont Anonima megfogadom a tanácsod és holnaptól elkezdem a felsőtestes részt is a comb résszel, hátha tényleg jobban fogyok!

Szerintetek mennyire jó ötlet az, h egy hétig csinálom a comb részt, azaz még 3 napig, és utána meg a popsisat egy hétig??? Utána meg felváltva egyik nap popsi, másik nap comb??? Nekem kell egy hét legalább, h belerázódjak a részekbe... :(

És akkor a felsőtesteset minden nap valamelyikkel... Ez így hatásos lehet?

A hasizmossal nem tudom mi lesz??? Ezek szerint én vagyok csak ennyire gyenge hozzá? :(

Bocsi a hosszú levélért... :)

307. 5e48d37001 (válaszként erre: 303. - Rencsiii)
2009. jún. 27. 16:08

Szió:)

Én ezt a dvd-t ,mindig a popsival kezdem,mert arra kell a legtöbb energia,hogy végigtudjam csinálni megállás nélkül.Utána azt kapcsolod hozzá amelyiket akarod,de ha szeretnél egy kicsit jobban fogyni is nem csak formálódni,akkor a 20 perc felsőtetet,mindenféleképpen csináld meg.A karmunka nagyon felpörgeti a pulzust,és magas pulzusszámnál indul be a zsírégetés.


Amúgy nekem is csak 1 hét után ment úgy előszőr,hogy megállás nélkül megtudtam csinálni a popsis részt.

2009. jún. 27. 12:38
Mi'zu a Norbival? Bejött?
2009. jún. 27. 12:37
Egyetértek a Pannával, én nemrég találtam rá a 20 percesekre, felváltva csinálom, de has az mindig fix, hogy van benne;)
304. Panna!! (válaszként erre: 303. - Rencsiii)
2009. jún. 26. 23:07

én az elején úgy csináltam hogy egyik nap mondjuk a comb, plusz has vagy comb plusz kar, másik nap popsi+kar v. has...mivel egymás után én sem tudtam a 2-t:D

Aztán utána már úgy csináltam hogy mondjuk popsi, aztán has és utána a comb, így a hasazás alatt pihent a lábam:D

2009. jún. 26. 14:29

Én 3 napja kezdtem el a Réka 20 perces dvd-jét, sztem nagyon kemény! Eddig még csak a combfeszesítős részt csináltam 3szor!

Próbáltam utána a csipő és fenekes részt, de nem tudtam végig csinálni! :( Van vmi ötletetek, h mikor kezdjem el a többi részt is, hogy hatásos legyen????

2009. jún. 26. 11:38
Nem próbáltam, őszintén szólva nem csípem...Még nincs meg a salsa, lehet ma, ez lesz a pihenő napi programom. Hány pihenőt tartatok egy héten? 1 napot?
301. Panna!!
2009. jún. 26. 10:11
Rá kell kapcsolnom most ezerrel a torna diétára,mert 1 hónap múlva haza látogatunk:D, aztán jó lenne normálisan kinézni:D
300. Panna!! (válaszként erre: 299. - A27fa3271c)
2009. jún. 26. 10:10

nos, idáig 2 salsát és 2 tahiti táncosat próbáltam:D

ebből az 1. salsa tetszett, amiről meséltem is:)a 2. majd késöbb ha már belejövök:)

Na ezek a tahitisek meg nagyon nagyon tetszenek, csak az tuti hogy nehéz lesz, tudjátok ez a tipikusan kb fűszoknyában mozgatom a csípőt popsit:)nagyon szép, meg szép testük van a csajoknak, és tuti fogyasztja a csípőt is csak ez idő még a mozgást megtanulja az ember...

MOst norbi aerobikot fogom majd kipróbálni , a földön vízen levegőben....valaki csinálta már ezt?

2009. jún. 26. 07:26
Panna! Új tapasztalatok, DVD-k?
2009. jún. 25. 13:07
De jó neked.. a hasizmom, az ugye fájdogál, de azt eddig nem nyúztam, a többi az oké, vagyis még a karom...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook