Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rákosnak lenni, élni akarni! fórum

Rákosnak lenni, élni akarni! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Rákosnak lenni, élni akarni!

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
1277. foltosleopard (válaszként erre: 1275. - Rising Sun 1)
2011. szept. 2. 16:15
Köszi az infót, én is remélem.
2011. szept. 2. 16:01

Sziasztok !


Abram Hoffer és Linus Pauling vezettek kontrollált vizsgálatot olyan páciensekkel, akik abbahagyták a kemót ill. sugárterápiát, azok eredménytelensége miatt.


A vizsgálat során a kezelt csoport naponta kapott szájon át 12g C-vitamint, 800 NE E-vitamint, nagy mennyiségű B-vitaminokat, Beta-karotint, szelént , valamint kalciumot és magnéziumot.


A kezeletlen, kontroll csoport túlélési ideje 5,7 hónap volt.


Ezzel szemben a C-vitamin kezeltek

20%-a 10 hónapig,

47%-a 72 hónapig,

33%-a pedig 122 hónapig élt.


Azóta tudni lehet, hogy a D-vitamin és a P-vitaminok : Rutin, Quercetin is beindítja a rákos sejtek pusztulását.


A D-vitaminból az emberi szervezetnek 4000 NE-re van naponta szüksége, ami 20-30 perc UVB fényvédő mentes napozással meg is teremelődne májustól-szeptemberig.


Az említett vizsgálat eredeti közzététele :


Hoffer A & Pauling L: Hardin Jones biostatistical analysis of mortality data for cohorts of cancer patients with a large fraction surviving at the termination of the study and a comparison of survival times of cancer patients receiving large regular oral doses of vitamin C and other nutrients with similar patients not receiving those doses. J Orthomolecular Medicine 5:143-154, 1990.


Angol nyelven itt olvasható a teljes pblikáció :


[link]



Ezt azért is írtam le, mert ha valaki a C-vitamin infúziók beadását szeretné, és nem tudja elég gyorsan megtalálni a megfelelő orvost,(ill. ha abban reménykedünk,hogy néhány hónap múlva már OEP támogatott lesz) sok időt nyerhet a vizsgálat tapasztalatainak alkalmazásával, és az általános egészségi állapot javulását is el tudja érni.

1275. Rising Sun 1 (válaszként erre: 1273. - Foltosleopard)
2011. szept. 2. 15:31

Szia !


Jó hír, hogy egy magyar kutató-orvos csoport szeretné elérni, hogy mindenki választhassa a C-vitamin terápiát, állami költségen.


Remélem, sikerül.

1274. Pan Dóra (válaszként erre: 1269. - Honeywald)
2011. szept. 2. 14:44

Műttesse meg magát! Az alternatív módszerekkel kísérletezgetni kell, ami az egyik embernél beválik, a másiknál nem biztos. A daganatos ember nem játszhat az idővel!

De miért is vezetnék ki a belét?! Ha jól értettem, a prosztatájával van baj. A sztóma egyébként csak annak nem nagy "cucc", aki a saját testén nem tapasztalta meg... ezt lelkileg kell túlélni :(

1273. foltosleopard (válaszként erre: 1271. - Rising Sun 1)
2011. szept. 2. 13:45

Ez mind szép és jó amit leírsz, de sajnos ha nincs valakinek havi 80-90 ezer forintja erre a terápiára, annak bizony csak az "ingyenes" kemo és a sugár marad.

Nem értem, miért nem támogatja a TB, hogy a beteg legalább a választási lehetőséggel élhetne.


Mondjuk én tisztában vagyok a miértjével, de nem írom le ide, nehogy kizárjanak az igazságért.

1272. foltosleopard (válaszként erre: 1270. - Gaboca47)
2011. szept. 2. 13:36

Én elolvastam és el is mentettem:

[link]

1271. Rising Sun 1 (válaszként erre: 1261. - CsillagTM)
2011. szept. 2. 09:48

Szia !


Semmi tünete nem volt, de biopsziát végeztek ?!


Ilyenkor megsértik "megszúrják" a daganatot, és a szervezet által elhatárolt rákos sejtek "szabad utat" kapnak, és eljuthatnak a test számtalan pontjára.


Egy ismerősöm barátjának is úgy találtak rosszindulatú daganatot, hogy nem volt semmi baja. Neki gyomorrákot diagnosztizáltak. Döntenie kellett, végül vállalta a műtétet. Most ( néhány hónap telt el ) haldoklik.


Azt lehet javasoloni, hogy konzultáljatok több orvossal, és kérjetek tájékoztatást a műtét kockázatáról és annak következményeiről , pl.: műtét során sérülhet-e még jobban a már így is megsértett daganat, alakulhat-e ki a műtét következtében szóródás, tehát továbbterjedhet-e a rák ?


Kanadában és az Egyesült Államokban jelenleg több FDA (Amerikai Gyógyszerészeti Felügyelet)által engedélyezett klinikai vizsgálat van folymatban, ahol nagy dózisú C-vitamin infúziókat adnak más szerekkel együtt, vagy önállóan.

Ahol együtt adják, ott is felhívják a figyelmet, hogy a kemoterápiás szerek az esetek relative többségében eredménytelenek.


Az Európai Unióban jelenleg Dániában folyik klinikai vizsgálat, ahol egyedül C-vitamin infúziót adnak. Ennek címe : C-vitamin,mint rákellenes szer !


Kedves Hoxa !

Csak információkat osztok meg, remélem nem sértem a fórum szabályzatát.


Három ismerősöm is a C-viatmin terápiával gyógyul.

Kemó és sugár nélkül.


Orvosoktól ill. orvosi felügyelet mellett kapják a C-vitamin infúziókat.


Egyikőjüknek nyilatkoznia kellett, hogy a C-vitamin infúziók beadását ő kéri, és a felelősséget is ő vállalja.


Megkaptam szkennelve. A beteg és az orvos is aláírta. Ha valakinek segítség, akkor el tudom küldeni.


Ez szerepel benne :


Név:

TAJ szám:

Lakhely:



BETEGNYILATKOZAT



Alulírott ............. .............. nagy dózisú C vitamín infusió beadását

kérem háziorvosomtól.


Megértettem , és tudomásul veszem , hogy háziorvosom Dr. ............ ................

kezelésem érdekében ehelyett a bronchoscopíás vizsgálatot és mintavételt

javasolta, mint az adekvát kezelés mielőbbi elindításának feltételét.



Ennek ellenére a C-vitamin infusios kezelést kérem saját felelősségemre.



..................


beteg aláírása



Mivel nem ismert a Ringer infusióban beadott nagy dózisú C-vitamin terápia

ártalamssága, a fentieket tudomásul veszem.



Dátum

.......................................

orvos aláírása


CRP szintet, sajnos nem mindenkinél mérik, pedig 50 rákos beteg vizsgálatakor kiderült, hogy az alacsony C-vitamin szint magas CRP-szintet eredményez. A magas C-vitamin szint pedig alacsony CRP-t és hosszabb életet jelent.

1270. gaboca47 (válaszként erre: 1267. - Honeywald)
2011. szept. 2. 01:09
Én is találtam:gmarta5 fórumozónknak van egy naplója:Figyelemre méltó...vmi ilyesmi címe van, ott nagyon sok hasznos, daganatos betegeknek szóló dolog van összegyűjtve egy helyen. Érdemes benne böngészni.
1269. honeywald (válaszként erre: 1265. - CsillagTM)
2011. szept. 2. 00:23

műttesse....semmit ne halasszon el.... ha kivezetik neki hasfalon áta végbelét,hát nagy cucc.... ha meggyogyul visszapakolják!


gondolj apámra, aki vasárnap ment el...ő is tétovázott....másfél éve volt. és ez viszont baromi gyorsan áttétesedik.


[link]

1268. honeywald
2011. szept. 2. 00:21
1267. honeywald (válaszként erre: 1266. - Foltosleopard)
2011. szept. 2. 00:20

gyomorsav ellen nagyon jó a szódabkarbónás bubimentes ásványvíz, tejszín, citrom (bizony, az eredeti citrom lúgosít). :)

ha viszont daganatod van, akkor nemtudom, ami enghedélyezett ezek közül pl..


találtam vmikor egy oilyan oldalt, h mit egyen az, akinél előjött a baj azota is keresem

1266. foltosleopard (válaszként erre: 1260. - Honeywald)
2011. szept. 1. 19:56
Almával én is próbálkoztam, de sok tőle a gyomorsavam. Ez ellen mit lehetne tenni?
1265. gyöngyi
2011. szept. 1. 19:51
Az én páromat(vastagbél-daganattal) szinte azonnal műtötték, most nincs sehol semmi áttét!
2011. szept. 1. 17:34

Ezt most találtam. Talán itt a megoldás:

[link]

1263. CsillagTM (válaszként erre: 1259. - Gyöngyi)
2011. aug. 31. 16:09
értem, köszi a tippeket!
1262. CsillagTM (válaszként erre: 1260. - Honeywald)
2011. aug. 31. 16:09
köszi nagyon az infókat!
1261. CsillagTM (válaszként erre: 1260. - Honeywald)
2011. aug. 31. 16:09

most beszéltem apummal.


semmi tünete nincs. egy szűrés alkalmával (veseköve volt régebben, azért jár, plusz az apujának is voltak anno prosztatagondjai) derült ki. a PSA értéke 4, 5-5 körüli, ha jól értem. a szövettan állapította meg, h rosszindulatú daganat.


a dokik nagyon a műtétet nyomják. ő meg -érthetően- fél, nehogy vizelési zavarai v egyéb baja legyen utána, főleg, h most ugye semmi panasza nincs. . . 2 hét múlva kell megmondania, h vállalja-e a műtétet.


mit gondoltok?

1260. honeywald (válaszként erre: 1258. - CsillagTM)
2011. aug. 31. 15:47

szia!


egyiik ismerősömnél ott kezdődött, h napi 1kiló almát evett...nem volt kemoterápiája. napi fél-1kilo almát egyen meg!!! komolyan.. nagyon sokat számit..többit megérdeklődöm neked.

a másik, hogy érdemes a műtétet elvégezni.

ja, és eperrel a rák ellen! bár nincs idénye, nem élrdeme svenni sem. de mutatok neked egy oldalt, érdemes elolvasnotok nagyon!


holnap megírom mit tudtam meg. de alma kötelező!


[link]


amugy tilos a cukrozott üditő, max a tartósítószermentes teák (nestea pl) mehetnek. citromost facsarni vízbe.

húst el kell hagyni, mert ewteti a ráksejteket, és élteti. cukor is. fehér liszt is.


[link]

ezen az oldalon keress rá hogy prosztatarák, és sok videót ki ad!

psuzillak, szólj, bármi van!

1259. gyöngyi
2011. aug. 31. 15:41
Az én páromnak vastagbéldganata van eddig az Avemar-t szedte és a Flavon pirosbogyós-gyümölcs lekvárját.Most kapja a kemoterápiát és nem érez mellékhatásokat.
1258. CsillagTM
2011. aug. 30. 22:25

sziasztok.

apumnál tegnap derült ki a rosszindulatú prosztatarák. 52 éves, erős, tünetei nincsenek. a dokik műtétet javasolnak, de várjuk a vizsgálatok eredményét, h van-e áttét.

van valakinek tapasztalata, h milyen kiegészítő gyógymódokkal érdemes próbálkozni?

1257. gyöngyi
2011. aug. 30. 19:14
A páromnak ma kezdték a kemot. Eddig elég jól bírja, nincs rosszul azt mondja nem érez semmit.Bár nem is tudjuk mit "kellene" éreznie...
1256. 3b41f6053f (válaszként erre: 1246. - Honeywald)
2011. aug. 30. 17:46
Részvétem :(
1255. 83e25137af (válaszként erre: 1254. - Pan Dóra)
2011. aug. 30. 15:03
igazad van a hit fontos. köszönöm
1254. Pan Dóra (válaszként erre: 1253. - 83e25137af)
2011. aug. 30. 14:37
Én soha nem hallottam ezekről a termékekről, de egy biztos: a hit csodákra képes! Kívánom, hogy ez Rátok is igaz legyen!
2011. aug. 30. 10:49

sziasztok, rég jártam erre.

Aput most megtalálta egy ismerős és elkezdte az organi.c m.issio.n cuccait szedni. de annyi rosszat hallottam róla hogy placebo meg ilyenek hogy a szkeptikus vagyok ezzel :S persze apunak nem mondom. mit gondoltok?

1252. honeywald
2011. aug. 29. 23:59

köszönöm szépen, hogy megtaláltam ezt a fórumot.

köszönöm az együttérzést is..sajnos későn kerültem már ide,én is indítottam egy fórumot, de közben valaki meghívott ide.


gmarta5: gyújtottam itt is gyertyát :)


Mindenkinek köszönök mégegyszer mindent. nem hagyom itt a fórumot, veletek maradok!!!!!!!


sok puszi


Pénteken lesz a temetés fél12kor

1251. 41fdab80c1 (válaszként erre: 1246. - Honeywald)
2011. aug. 29. 20:10

Együttérzésünk jeleként és lelki békéjéért itt gyújthatunk egy szál gyertyát:


[link]


Nyugodjék békében!

1250. gyöngyi
2011. aug. 29. 15:30

A páromnak holnap kezdik a kemoterápiát. 48 órát bent kell lennie a kórházban, mert nagyon lassan kapja.

Azt mondta a doktornő, hogy elvileg ezzel haza is jöhetne, ha lenne olyan pumpájuk, ami adagolja.Volt ilyenjük, csak elfogyott rá a keret. Sajnos már nincs pénze rá a kórháznak, de ha mi beszerezzük, hazajöhet, csak az első kezelést kell ott tölteni és ha jól bírja a másodikkal már itthon lehet. Ez azért lenne fontos, mert itthonról tud dolgozni.

1249. gyöngyi (válaszként erre: 1246. - Honeywald)
2011. aug. 29. 15:26
Küldtem privit.
1248. jomami (válaszként erre: 1246. - Honeywald)
2011. aug. 29. 08:34

Együttérzésemet küldöm!


Vigyázz magadra!

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook