Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rákosnak lenni, élni akarni! fórum

Rákosnak lenni, élni akarni! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Rákosnak lenni, élni akarni!

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
1307. Zorkusz
2011. szept. 26. 23:10

Sziasztok!


Lenne par kerdesem,ha nem gond,hatha tud valaki segiteni.Egy nagyon kedves ismerosom rakos.52 eves,no.Par eve fedeztek fel nala ezt a dolgot.A veseje mellett van egy kb narancs nagysagu tumor.Nem mutheto,mert felo,hogy elverzik.Kemot kap,diabetesze is van,es mostanaban a szive is vacakol.Mar nem dolgozik,de az otthoni teendoket szepen ellatja,van ereje a napi dolgokhoz,de kemo utan nagyon gyenge,nagy fajdalmai vannak,es nem tud aludni.Ami szornyu,hogy 2 napja sebes lett a dereka,mintha "jonne kifele" a tumor,bocsanat szakszerubben nem tudom irni.


En az Usa-ban elek,(O is) es nem tudom,hogy tudnek neki segiteni?!A hazimunkaban nem fogad el segitseget,ami talan annyiban nem is baj,hogy "van dolga" nem csak a betegsegen jar az esze.Van csaladja,ferje,gyerekei,de nem sok idejuk van ra.

Sokat szoktam vele beszelgetni,de ezen kivul is szeretnek neki segiteni,nem tudom csak ugy tetlenul vegig nezni,ahogy leepul.


Alternativ gyogymodok is erdekelnenek.Pl a C Vitaminos infuzio,avemar,FLP,vagy barmi egyeb amirol van tapasztalatotok.Kerem aki tud,irjon!

(Ja es,hogy itt kint vajon mik azok a dolgok amik elerhetoek.Utana olvasok,hatha talalok vmit.)


Koszonom

1306. gyöngyi
2011. szept. 20. 10:58
Ahogy utána néztem ez vénagyulladás, de hogy lehet-e tenni ellene arról nem írtak sehol.
2011. szept. 18. 19:56
Szeretném felajánlani a segítségemet, EFT terápiával segítek embereknek a lelki fájdalmaikat, félelmeket, vagy bármilyen rossz érzést csökkenteni, feloldani, vagy rossz emlékeket feldolgozni. Ha bárkit érdekel, akár beteg, akár hozzátartozó, akár kívülálló, írjon és egyeztetünk. Nem kérek érte pénzt. Skype-on keresztül végzem az oldást. Gyógyulást kívánok mindenkinek!
1304. gaboca47 (válaszként erre: 1303. - Gyöngyi)
2011. szept. 18. 18:45
Ezüstkolloiddal kezeld, kívül, belül. Inni elég egy kis korty, előtte jól fel kell rázni és kb 1-2 percig nyelv alatt tartani, majd lenyelni.
1303. gyöngyi
2011. szept. 18. 17:37
Megvolt a 2. kemo, nem volt semmi rosszullét, de a kanül helye elég csúnyán begyulladt. Borogattuk, de nem akar elmúlni, kérdeztük, nem-e a kanül okozta(mármint, hogy nem túl jó minőségű esetleg...) de azt mondták, hogy nem attól van.
2011. szept. 17. 21:13
Bőrrák ellen mit javasolnátok?
1301. CsillagTM (válaszként erre: 1298. - Miszti3)
2011. szept. 15. 10:16
ez nem hangzik vészesen...
1300. jomami
2011. szept. 15. 10:01

5 napos bentlakásos tábor (ingyenes)


Alapítványunk 5 napos bentlakásos tábort szervez daganatos betegek részére 2011. október 3-7. között. A tábor célja, hogy a betegségük elején lévők segítséget kapjanak a daganatos betegséggel való megküzdéshez.


Az intenzív, öt napos, bentlakásos Tűzmadár programot a betegség kezdeti szakaszában ajánljuk, ezért érintünk benne minden olyan területet, ami a sikeres megküzdést elősegítheti. Kifejezetten számítunk azon betegekre, akik számára hátrányos szociális helyzetük miatt problémát jelentene a tábor költségeinek térítése, és esetleg vidéki lakhelyük miatt a program kínálta lehetőségek (pszichológus, dietetikus, mozgásterapeuta, stb.) nem érhetők el.

1299. jomami
2011. szept. 15. 10:00

Hellinger-féle családállítás


2011. szeptember 26-án 13 órától 19 óráig


Tűzmadár alapítvány.


Ingyenes!

1298. Miszti3 (válaszként erre: 1291. - CsillagTM)
2011. szept. 15. 07:49

Fizikailag kevesebbet bír, mint annakelötte, többet kiván pihenni, aludni. Persze, ez kisrészben a kora előrehaladásának is betudható.


Sűrűbben jár WC-re, kevésbé tudja visszatartani.

2011. szept. 14. 13:23

[link]


A C vitamin jótékony hatásáról ír a szerző.

1296. gyöngyi
2011. szept. 14. 07:40
Megy szépen lefelé az infűzió, nem volt gond vele, aludni is tudot tőle.
1295. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1294. - Gyöngyi)
2011. szept. 13. 10:07

Nem feltétlenül hánynak a betegek,mindenkinek egyénre szabottan adják és mást-mást. Párod ha szereti a mustot, préselj neki szőlőt, nagyon sok vitamin van benne. Öcsém se hányt, de a nagyedik után a nyálkahártyája "esett szét" persze ez egyéni.

Remálem Nektek nem lesz semmi gond. Mielőbbi teljes gyógyulást kívánok!

1294. gyöngyi
2011. szept. 13. 08:01
Az elsővel nem volt semmi gond, igaz nagyon enyhét kap és nagyon lassan. 48 óra alatt csöpög le a szer.
1293. honeywald (válaszként erre: 1292. - Gyöngyi)
2011. szept. 13. 00:33
nagyon gondolok rátok!!!! kitartást! és készülj fel, lehet h hányni fog, de ha nem, akor egy idő után lehet h akar már..apám hánytatta magát, mert a nyelőcsövében ment fel le minden.. plussz napokig nem érzett ízeket sem, nem tudta mit akar enni..édeset/sósat stb... egyetek almát! az segít
1292. gyöngyi
2011. szept. 12. 16:14
Honap kapja a párom a második kemot, ezzel már hazajöhet, csak naponta vissza kell menni, amikor elfogy a szer.
1291. CsillagTM (válaszként erre: 1289. - Miszti3)
2011. szept. 12. 14:02

és milyen hatásai lettek még az életére a műtétnek?

(pszichés, életmód, testi...)

1290. gyöngyi (válaszként erre: 1288. - Honeywald)
2011. szept. 8. 17:33
Június 30-án műtötték, azon már túl van.
1289. Miszti3 (válaszként erre: 1285. - Gyöngyi)
2011. szept. 8. 11:15

:-)))) De jó!!!

Akkor nagyon jó esélye van a teljes gyógyulásra is. :-))

Az én sógoromat 6 éve műtötték ugyanezzel, sőt, még a kelleténél kicsit később is, mertmár valamennyire "kirágta magát" a bélfalon kivülre is. Áttét még nála sem volt.

Szóval 6 év óta rendben van, de egy kis diéta, odafigyelés azért kell... Pár dolgot vissza kellett vennie. (vöröshús, cukor, fehérkenyér).

Üdv.

1288. honeywald (válaszként erre: 1285. - Gyöngyi)
2011. szept. 8. 08:49
mikor esedékes a műtét?
1287. CsillagTM (válaszként erre: 1285. - Gyöngyi)
2011. szept. 7. 22:58
szuper!!!
1286. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1285. - Gyöngyi)
2011. szept. 7. 18:42
Örülök neki, és drukkolok továbbra is.
1285. gyöngyi
2011. szept. 7. 18:38
Jó hírem van! A párom minden lelete, ct-je negatív. Nincs áttét sehol.Már a vérképe is normális. A kemo-t jól bírta, ahogy elmondták nagyon lassan csöpögött le és nagyon enyhét kap, ezért nincs mellékhatása.
2011. szept. 5. 17:28
1283. honeywald (válaszként erre: 1282. - Pan Dóra)
2011. szept. 4. 17:22
ezekre min igen a válaszom. inkább az anyj, a nagyanyám a bosszantó ebben az egészben. aki a tetmés szövegét irta meg, és nem voltam pl benne. a saját apám temtésén a szánalmas röhögés jött rám...
1282. Pan Dóra (válaszként erre: 1280. - Honeywald)
2011. szept. 4. 14:53

El tudtál-e köszönni apukádtól? Belenyugodtál-e már a megváltoztathatatlanba? Megnyugvással tölt-e el, hogy nem kell tovább szenvednie?

Ha nem, menj ki a sírjához, és "beszéld meg" vele. Tudom, őrültségnek hangzik, de próbáld ki! Aztán gyújts a síron egy szál gyertyát!

2011. szept. 4. 14:53
Szia! Nem vagyok álomfejtő, de szerintem a lelkiállapotoddal nyugodtan magyarázható. A gyásznak is van egy kifutási ideje,kinél hosszabb, kinél rövidebb. Este próbálj valami könnyedebb könyvet olvasni,filmet nézni.
1280. honeywald
2011. szept. 4. 14:27

Segítsetek!


Amióta apukám meghalt, folyton azt álmodom, h vki megakar ölni! nem szörny, de nem is átlag ember. mindig férfi, kicsit természetfelettibb kinézettel. . . ki tudja ez mit jelent? álomfejtés? :(

2011. szept. 3. 08:43

A Johnson and Johnson gyógyszeripari óriás bejelentése szerint együttműködésbe kezd amerikai orvosokkal, hogy továbbfejlessze vértesztjét, amely helyettesítheti a biopsziát, és átalakíthatja a daganatos betegségek kezelését.


A keringő tumorsejteken alapuló (CTC) technológia - amelyet feltalálói "folyadék-biopsziának" is neveznek - forradalmi változást vitt a rákdiagnosztikába, mióta pár évvel ezelőtt a Massachusettsi Általános Kórház orvosai kidolgozták.


Az új technológia segítségével a levett vérmintában megtalálhatnak és elkülöníthetnek akár egyetlen rákos sejtet milliárdnyi vérsejt közül anélkül, hogy a páciensnek invazív és gyakran fájdalmas műtéti biopszián kellene átesnie.


A vérvétel egyszerűsége és ismételhetősége miatt a daganatos betegség folyamata is nyomon követhető, "valós idejű" információval rendelkezhetnek az orvosok a betegség előrehaladásáról anélkül, hogy újabb és újabb szövetbiopsziának tennék ki a pácienst.



[link]

1278. honeywald
2011. szept. 3. 00:15
felháborító volt a mai temetés.... baromi nagyot csalódtam a rokonság azon ágában
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook