Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rákosnak lenni, élni akarni! fórum

Rákosnak lenni, élni akarni! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Rákosnak lenni, élni akarni!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1427. Pan Dóra
2013. márc. 5. 09:49

Köszönöm mindannyiótok szavait, ezzel bearanyoztátok a napom :) 52 éves múltam, végbélrákom volt, és mindig nagyon fontosnak tartottam, ahogy amit csinálok, 100%-os legyen...nagyon soká jöttem rá, hogy ez így nem mehet tovább, de addigra már késő volt. Szerettem volna olyan dolgokat alkotni, amik túlélnek engem, ez sikerült is, de az elvárt elismerést mégsem kaptam meg érte. És most, amióta beteg vagyok, jöttem rá, hogy a családom itta meg a vélt karrierizmusom levélt... nagyságukat azonban mi sem bizonyítja jobban, hogy teljes mellszélességben mellettem állnak, és mindent elkövetnek, hogy velük maradhassak.


Sok csodaszert kipróbáltam már, de egyik se váltotta be a hozzá fűzött hatást, ahoz, ahogy az igazit megtaláljuk, milliókat kellene belelölni, hiszen nem tudni, melyek a valós gyógyító szerek, és hol próbálnak kóklerek becsapni minket. Nem vagyok elkeseredett, tudom, hogy a halál az élet része, és méltósággal fogadom, ha rá kerül a sor. Erre biztatom a családom is. Az is biztos, hogy a halált ki kell érdemelni. Hát ezen még dolgoznom kell, de nem sürgetem, mert nem vagyok türelmetlen:)

1426. N.Eszter (válaszként erre: 1423. - Pan Dóra)
2013. márc. 4. 20:13

Anyósomnál 2 hónapja vastagbélrákot diagnosztizáltak.Azóta a sógornőm belevetette magát a csodaszer-keresésbe.Sok dolgot mondott ezzel kapcsolatban, pl. a hatalmas dózis c-vitamin, ami nem is olyan nagyon drága, érdemes megpróbálni.A másik a kurkuma, amit anyósom naponta 1 evőkanállal eszik.Ez is olcsó, de gondolom hallottál róla.

A Gerzson-féle kúra is segíthet: sokféle zöldség frissen facsart leve.

És amivel kapcsolatban nagyon nagy csodákat hallottam: a macskakarom tea.Van egy tv műsor, úgy emlékszem az echo tv-n.Ott sokat beszéltek erről.Teljesen áttétes esetekben is használt.Kb 35 ezer Ft a havi adag ára.

1425. Bagira 2011 (válaszként erre: 1420. - Pan Dóra)
2013. márc. 4. 10:58

Szia!


Én téged akarlak ismerni,aki ebből a helyzetből meggyógyult.


Kitartást,és jobbulást kívánok!


Hány éves vagy?

1424. a0c1361e44 (válaszként erre: 1423. - Pan Dóra)
2013. márc. 4. 08:33

Istenem, Dóra...


Biztos írtad már, de nem emlékszem rá.

Milyen daganatod van?

Tegnap is volt a naplóban, hogy van valami új eljárás, bár az lehet csak melanomára, illetve azok áttétjéra. Nem mondták el, hogy milyen kezelés.

Hány éves vagy?


Igen, vannak csodák és bizz benne!

Szerezz be cicát is, hátha...

Ne add fel! Lehet az a gond, hogy mindent elrendeztél? A családod nem fog tönkremenni, tehát ne hidd azt, hogy jobb lenne mielőbb túl lenni az életen.

Nem is tudom mit mondjak még...

Én bízom benne, hogy még sokáig itt leszel!

1423. Pan Dóra
2013. márc. 4. 07:55

Köszönöm mindkettőtöknek az őszinte választ. Az első a "vannak még csodák" kategóriába tartozik, és a lelkem mélyén reménykedek benne, hogy talán közéjük tartozhatok, a másik a szilárd valóság, amelyet nap mint nap tapaszlatalok a környezetemben. A lelkem már felkészült a halálra, nem is félek tőle, csak jó volna még egy kis időt itt tölteni.A kezeléseket azért függesztettük fel, mert olyan iszonyatos fájdalmaim voltak, hogy ezek megszüntetését láttuk fontosabbnak, hiszen az 5 éves folyamatos kezeléssorozat enyhén szólva nem bizonyult eredményesnek (próbáltam a szőlőmagot is). Most elvagyok, vannak kimondottan jó napjaim, de vannak olyanok, amikor úgy érzem, nem érem meg az estét. Én nem magam sajnálom, és nem amiatt aggódom, hogy velem mi lesz, hanem a családom féltem, mert úgy látom, hogy ebbe az emberfeletti küzdelembe lassan bele fognak törni.

Az én életem szép volt és teljes, mindent megkaptam, amire ember vágyhat. A céljaim megvalósítottam, új terveim nincsenek... nincsenek függő ügyeim, az évek során ezeket mind lezártam... azt mondják, a halált ki kell érdemelni... hát... nem tudom, mi az ára:(

Köszönöm, hogy meghallgattatok!

1422. a0c1361e44 (válaszként erre: 1420. - Pan Dóra)
2013. márc. 3. 18:27

Dóra, sajnos nem ismerek senkit, aki morfium tapasz után meggyógyult volna.


Lehet inkább nem kellett volna válaszolnom. Miért nem kezelnek?


Annyira sajnálom, hogy nem vagy jól!

1421. N.Eszter (válaszként erre: 1420. - Pan Dóra)
2013. márc. 3. 17:50

Egy hiteles történetem van egy ilyenről.Utolsó stádiumban volt, szőlőkúrától jött rendbe.Személyesen nem ismertem az illetőt, a tanárom mesélte, de hiszek neki.

Nézd meg Barnai Robertó videóit.Minden ráknak lelki oka van.Ő is rákos volt, meggyógyult.

1420. Pan Dóra
2013. márc. 1. 12:31

MORFIUMTAPASZ


Nem segítséget, nem jótanácsokat és kezelési módokat várok a válaszadóktól, csak IGEN - NEM választ. 5 éve kezelnek daganattal, mostanra azonban eljutottunk odáig, hogy felfüggesztették a beavatkozásokat, és morfiumtapasszal csillapítják a fájdalmaim. Még itthon vagyok, de saját maga, ellátásán kívül nem vagyok képes semmire.


A KÉRDÉS: ismertek-e olyan embert, aki ebből a helyzetből visszajött, vagyis meggyógyult?

1419. maryann22
2013. márc. 1. 11:56

Sziasztok.Rogtn belevagok a kozepebe .Nemreg olvastam ki 1 konyv kotetet.Mikor letettem az utolso 9 konyvet is az az erzesem tamadt hogy midenkinek tudnia kell mit Anasztazia mond a betegsegekrol .Lehet hogy van tobb gyogymod is a betegsegek megelozesere vagy gyogyulasara o egyszeruen elmondja mit lehet ellene tenni .

Eloszor is kell 1 kis terulet ahol elultethetunk 1 fat vagy magocskat .mindenki segitseg nelkul maga csinalja meg .Ha magrol van szo - Amagot magokat melyek nincsenek eloaztatva tartsuk a nyelvunk alat 9 percig aztan 30 masodpercig a 2 tenyerunk kozot .Fontos hogy mezitlab ajjunk a telkunk teruleten hol a magocskat elultessuk .Ezutan leheljunk a magokra es tarjuk szet tellyessen a tenyerunket .Sajat kezunkel assunk ki 1 jukat vagy lyukakat es kopjunk a jukba .Majd helyezzuk a magokat a jukba es takarjuk be a kezunkel ,tapossuk meg a labunkal .Fontos hogy 3 napig ne ontozzuk meg .3 nap utan mossuk meg a labunkat csalanos vizbe es ezzel ontozzuk meg a magocskakat .parszor vagy 1 szer menyunk ki a termeshez es legalab 1 szer erintsuk meg .Ha beeret a termes akkor leszedes utan 3 napon belul fogyasszuk ell.Ha farol van szo akkor ugyan igy kel eljarni .A kezunkel kiasni a lyukat labunkal megtaposni a lyuk belsejet ,belekopni a lyukba es belehelyezni a fat ,betakarni kezunkel es megtaposni mezitlab .Ha valakinek barmilyen kerdese van nyugodtan irjon a e-mail cimemre ---- maryann22@azet.sk

Mindenkinek sok sok sok egeszseget kivanok .

2013. febr. 4. 21:12

Az a hír járja, hogy a macskák oda mennek ahol sok egy bizonyos fajta negatív energia Igaz? Pont azért mert szeretik és elszívják.

A rák betegséget is ez az energia táplálja. Aki még nincs végső stádiumban, tartson az ölében egy macskát naponta legalább 3 órát. A macska mivel hirtelen sok negatív energiát kap amihez nincsen hozzászokva belehal. Amikor már a 3. macska is meghalt a betegség eltűnik. Aki azt mondja hogy ez állat kínzás az haljon meg :) aki tenni is akar az ellen hogy rákos legyen és ne kerüljön ilyen helyzetbe az szerezzen be magának egy cicust és gyakran simogassa mert abba nem ha bele senki :) Hozzászólást csak attól várok aki ezt végigcsinálta.

1417. cabcd72c72 (válaszként erre: 1416. - CsillagTM)
2012. nov. 3. 22:46
:-)
1416. CsillagTM (válaszként erre: 1415. - Cabcd72c72)
2012. nov. 1. 22:23

mivel nem kívánok lealacsonyodni ehhez a fennhéjázós stílushoz, ezért erre nem reagálnék érdemben.

egyébként már az előző hsz-emben mindent elmondtam a témáról, amit gondolok.


kívánok minden rákos betegnek mielőbbi, teljes gyógyulást!

1415. cabcd72c72 (válaszként erre: 1413. - CsillagTM)
2012. nov. 1. 19:05

Mert nem csak ott található meg, de azt másoltam be teljes terjedelmében, a rövidsége miatt.

Orvosi lapokban is találhatsz rá utalást, de mindenütt csak kérdőjelezve beszélnek a témáról.


A dominós fórumon jeleztem előszór, de azt nem kívántam tovább offolni, így kerestem meg ezt a fórumot, mint amelyik a témáról szól.


Ismét bocsánatot kérek tőled, hogy a köreidet zavartam, de akik bajba kerülnek, azok minden szalmaszálba szeretnének megkapaszkodni.


A citrom "romboló" hatásáról más vonatkozásban nem olvastam, így ezt osztottam meg azokkal, akiket érdekelhet.

1414. CsillagTM (válaszként erre: 1413. - CsillagTM)
2012. nov. 1. 18:43

...bár neked is látnod kellett, h fake, mert a cikk így kezdődik:


"Nyelvtani hiányosságok és fordításbeli tévedések sem akadályozzák meg annak a körlevélnek a terjedését, mely a citromot ruházza fel hihetetlen gyógyító erővel.


A Snopes.com szerint az alább olvasható körlevél eredeti, angol változata valós és hamis információk egyvelege. Annyit elismernek az oldal szerzői, hogy a citrom és más citrusfélék tartalmaznak olyan összetevőket, amik bizonyos körülmények között rákellenes tulajdonsággal bírhatnak, és idéznek is három-négy ezzel foglalkozó kutatást. Ennek ellenére megállapítják, azt mondani, hogy a citrom általános rákgyógyító erővel bír („bizonyított orvoslás az ÖSSZES RÁK TIPUSOK ELLEN”), megöli a rosszindulatú sejteket, és helyettesítheti, sőt eredményesebb a kemoterápiás kezelésnél, túlzás – egyben felelőtlenség."

1413. CsillagTM (válaszként erre: 1412. - Cabcd72c72)
2012. nov. 1. 18:41

akkor még egyszer nekifutok, mert látom, nem értettél meg.

kíváncsiságból kérdem, miért tettél fel egy olyan cikket, ami az urbanlegendsen van - azaz azon a portálon, ahol a kamu dolgok?

1412. cabcd72c72 (válaszként erre: 1411. - CsillagTM)
2012. nov. 1. 08:51

Természetesen, hogy megkérdezheted, hisz nyilvános oldalakon vagyunk.


Válaszom, sajnos a korunk egyik fő "betegségéről van szó", így az ezzel kapcsolatos cikket megtalálva betettem a "dominózós" fórumba, ahol ugye nincs helye. Ezért kerestem egy témával foglalkozó fórumot, hogy ott tegyem be a teljes cikket, mivel a címsor alapján az érdeklődők nem találták meg, de olvasni szerették volna.


Természetesen elnézésedet kérem, ha zavartalak!

1411. CsillagTM (válaszként erre: 1410. - Cabcd72c72)
2012. okt. 31. 08:02
ezt megkérdezhetem, h miért tetted be, ha az urbanlegendsen van?
2012. okt. 30. 23:14

[link] rom-a-rakot/



A cikk:

A CITROM


Az alábbi cikk Dr. Dezsényi Emese doktornőtől jött, aki mentő-és katasztrófavédelmi orvos.


"A CITROM 10.000-szer erősebb mint a KEMOTERÁPIA. Elnézést kérek, hogy eddig nem fordítottam le, most veszem a fáradságot, hogy ingyen és bérmentve lefordítsam mindazoknak, akik nem tudnak angolul.


Figyelem: ami zárójelbe van téve ( ), az mind az én magyarázatom.

Az a jó hogy a citromot (nem a tablettát) lehet pl; enni, és készíthetünk citromfürdőt,

különösen a test befolyásolt területein (ott ahol rákos).

(A citrom minden fajtája rendkívül hasznos a rákbetegségek kezelésében, ill. megelőzésében.)

Vágj fel citromot és add oda a gyerekeknek, hogy szopogassák, vagy tegyél a pohár vizedbe egy pár szeletet, ezzel is megelőzheted a rákot.

Ha valakit ismersz, aki ezt még nem tudja, kérlek, hogy küldd el nekik, mert óriási szívességet teszel nekik azzal, hogy tudatod velük ezt.

A Citrom "Citrus", ez egy csodálatos termék ami MEGÖLI A RÁKSEJTEKET,10.000-szer ERŐSEBB MINT A KEMOTERÁPIA.

Miért nem tudjuk mi ezt ???

Azért, mert vannak laboratóriumok, amelyek érdekeltek egy szintetikus verzió elkészítésében, ami HATALMAS PROFITOT hoz nekik.

Te most úgy segíthetsz a szükségben levő barátaidon, hogy ezt a tudomásukra hozod, hogy a "valódi citromlé" (ami nem laboratóriumban készült) előnyös a betegségek megelőzésében.

Az íze kellemes és NEM hozza létre azokat a rettentő kemoterápiai effektusokat (mellékhatások).

Ha van lehetőséged, hogy egy citromfát ültess a kertedben vagy a teraszodon balkonodon, akkor még ma tedd meg.

Hány ember hal meg azért mert ez egy féltve őrzött titok, több, mint gondolnánk.

A multimilliomosok és a nagy cégek nem akarják nyilvánosságra hozni, mert akkor óriási haszontól esnének el. Amint tudjátok, a citrom fának nem kell sok hely és tudjuk, hogy sok fajta létezik belőle.


A citromot eheted különbözőképpen: megeheted a pépet, a kipréselt lét, készíthetsz hűsítő italokat belőle, sörbet (angolul sorbet), tésztákat, süteményeket.


A citrom sok kiváló tulajdonsággal rendelkezik, de a legérdekesebb az, amit a cisztákkal és a daganatokkal csinál.

Ez a növény egy bizonyított gyógyszer az ÖSSZES RÁKTÍPUS ELLEN !!!

Egyesek azt mondják, hogy a citrom nagyon hasznos különböző rákokra.

Anti-mikrobiotikus spektrum (választék) a BAKTÉRIUM, INFEKCIÓ és GOMBÁS MEGBETEGEDÉSEKRE, az ÉLŐSKÖDŐ PARAZITÁK ÉS FÉRGEK ELLEN, A VÉRNYOMÁST SZABÁLYOZZA AMI TÚL MAGAS, és ANTIDEPRESSZÁNS is (DEPRESSZIÓ, CSÜGGEDÉS ELLEN).

JÓ HATÁSÚ A STRESSZ ELLEN, és az IDEGI ZAVAROK ELLEN !!!

Ennek az információnak a forrása elbűvölő.

A világ legnagyobb gyártójától jön, amely azt mondja, hogy több mint 20 laboratórium tesztelte már 1970 óta, és ezeknek a kísérleteknek az eredményei bebizonyították azt, hogy:

MEGSEMMISÍTI A ROSSZINDULATÚ SEJTEKET.

12 típusú ráknál, beleértve a: VÉGBÉL-, MELL-, PROSZTATA-, TÜDŐ-,és a HASNYÁLMIRIGY-rákot.


Ennek a fának (citromfa) az összetétele valóban azt mutatja, hogy 10.000-szer jobb mint az ADRIAMYCIN, gyógyszer amit világszerte használnak a kemoterápiában, ami lelassítja a rákos sejtek növekedését.

És ami a legérdekesebb, hogy ez a CITROM alapú terápia nem csak hogy megöli a rosszindulatú ráksejteket, de NEM BEFOLYÁSOLJA AZ EGÉSZSÉGES SEJTEKET."


Fordította angolból:

Ifj. Balla Ferenc"

1409. honeywald (válaszként erre: 1408. - Csabi4)
2012. júl. 27. 07:14
vonzás törvénye működik...bár ez durván gyors ahhoz
1408. csabi4
2012. máj. 4. 18:28

[link]


a videót ajánlom mindenkinek ,látható a daganat eltúnik 2-3 perc alatt !!!

1407. csabi4
2012. máj. 4. 18:08
Ez igy van -de megint nem figyeltél eszerint az egyik részre - amikor valakivel közlik 3 hónapja van hátra minden gondolkodás nélkül bármit elfogad , a lényeg még az a medicinában és a való életben hogy ne féljünk a betegségektől -ez csak akkor lehetséges ha tisztában vagyunk velük -és a fő ami minden esetben igaz Mindenki Saját maga döntéséért felel . még egy videó [link]
1406. Pan Dóra (válaszként erre: 1405. - Csabi4)
2012. máj. 4. 17:53

Kedves Csabi! A lényeg az utolsó mondatomban van:

Az onkológiai kezelés nem kötelező, hanem LEHETŐSÉG. Vagyis a beteg dönti el, hogy kéri-e.

1405. csabi4
2012. máj. 4. 17:29

Kedves Pan Dóra -ugyan azt a hibát követed el amit az akadémikus tudomány tesz , csak részletekre koncentrál és nem az egész folyamatot látja -ez végzetes hiba -ezt a levelet egy belgyógyász írta és nagyon finoman fogalmazott .

nézzétek meg filmen

[link]

1404. Pan Dóra (válaszként erre: 1403. - Csabi4)
2012. máj. 4. 16:55
Nem néztem a linket, csak az idézetet olvastam, de a megállapításait, mondhatnám a vádakat túl keménynek és igazságtalannak tartom. A mai orvosok túlnyomó része tisztában van azzal, hogy a gyógyuláshoz kell a beteg is. Az onkológiai kezelést pedig nem kötelezően írják elő, hanem lehetőségként ajánlják fel - és van, aki elfogadja, van, aki nem.
1403. csabi4
2012. máj. 4. 07:13

[link]



"Egészen biztos vagyok abban, hogy valamikor az egészségügyben is lesz majd egy "nürnbergi per", ahol senki sem kap mentséget csak pusztán azért, mert úgymond "parancsra, szakmai előírásra" cselekedett! Minden bizonnyal a legtöbb vér az onkológiai intézetek dolgozóinak a kezéhez tapad, akik persze manipulált, megtévesztett voltuk miatt az egész tevékenységüket tévesen ítélik meg. A tragédia ott kezdődik, hogy a rendkívül költséges, alacsony hatásfokú kemo-és radioterápia teljesen felesleges és veszélyes élettani szempontból is, hiszen az evolúciónk során fejlődött ki az élő szervezetünknek az az adaptációs képessége, miszerint a szövetszaporulatokkal a különböző szerveink funkcióját képesek vagyunk fokozni, ami nélkül az emberiség feltehetően már régen kipusztult volna."

1402. csabi4
2012. máj. 1. 17:23
1401. vica009
2012. ápr. 27. 22:32
1400. -bodza- (válaszként erre: 1399. - Kenzol)
2012. ápr. 19. 21:37

Legjobbakat!

Most kicsit nekem is mumus a nőgyógy doki,én majd jövő héten jutok el hozzá,ha minden igaz.

1399. kenzol
2012. ápr. 19. 18:22

Sziasztok!

Ma megkaptam a nőgyógyászati szövettani eredményemet, a diagnózis: carcinóma

Nem volt bent a saját dokim, majd hétfőn jön valami onkológiai orvoscsoport a kórházba, akik elemzik a diagnózist és megmondják merre kell tovább lépni. Azt se tudom merre az arra :( A család előtt tartani magam, még én próbálom bagatellizálni a dolgokat, mert a férjem sík ideg a kicsi lányom még nem érti és nem is akarom megijeszteni, a nagy fiam meg érettségi előtt áll.

Azt se tudom mire készüljek......

1398. -bodza- (válaszként erre: 1397. - Enci28)
2012. ápr. 18. 16:07
Köszönöm Enci!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook