Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki Norbi kickbox tornáját? Mennyi idő után látszott eredmény? fórum

Próbálta már valaki Norbi kickbox tornáját? Mennyi idő után látszott eredmény? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
261. zani (válaszként erre: 259. - Pegasus0629)
2009. márc. 19. 12:47
semmi extra, tornázgatok, diétázni nem megy, még mindig gyenge vagyok hozzá. hétvégén családi buli volt szóval amit lefogytam az gondolom minden jött vissza szépen. a súlyom változatlan, de érzem az izmaimat, hogy keményednek, kicsit lazább a nadrág, de a centit nem vettem elő már két hete. na majd este lemérem a kerületeimet.
260. anni25
2009. márc. 18. 22:06

Én változatlanul cserélgetem a Kickbox 1-et és a Kiképzést. Bár ma reggel majdnem pihenőnapot tartottam, mert addig húztam halasztottam, hogy már nem volt kedvem elkezdeni, de erőt vettem magamon.

Ami jó, hogy most kezdett el igazán látszani, hogy három hónapja kitartóan tornázom, mert már nem csak a fogyásban mutatkozik az eredmény, hanem elég szépen kiizmosodtam. Kemény a fenekem, a hasamon szépen visszahúzódott a terhesség alatt kinyúlt bőr, már össze sem lehet hasonlítani a két hónappal ezelőttivel. Úszógumi még van egy kicsi, de már nem az a nadrágból kibuggyanós, inkább csak akkor látszik, ha ülök. A combom már majdnem olyan, mint egy afrikai futónőé, de a belsőcombra el kell kezdenem külön dolgozni, mert ott még vannak oda nem illő dolgok.

Viszont bármennyire nyomatom a diétát, alig fogyok, csak nagyon-nagyon piciket. Pedig elvileg még majdnem négy kiló van rajtam. Gyakorlatilag meg centikben és ruha szerint olyasmi vagyok, mint babázás előtt voltam mozgás nélkül, szóval most kezdem azt hinni, hogy a sok edzés miatt több a súlyom, mert az izom elvileg többet nyom.

De négy kilóval többet? Ezt azért nem hiszem.

2009. márc. 18. 21:41
Na kinek mizu a tornával?Meséljetek hogy haladtok?
258. Barbee (válaszként erre: 254. - Zani)
2009. márc. 17. 10:59
hát heti 6szor edzettem előző héten mert több időm volt.diétát ilyen sztárdiétákat meg x ideig tartókat nemcsinálok,olyat gondoltam el magamban, hogy tudjam tartani a súlyomat máskor is, sajnos bekellett látnom hogy hízékony vagyok(egyedül én a családban,ami elég idegesítő) :). szóval annyi hogy édesítővel iszom a kávét,nem tömöm már magam csokival,mert nekem az a gyengé,mcsak ilyen "jutalomfalat" szinten tartom,mert ha megvonom teljesen akkor utána megeszek egy táblányit. A péksütiket is mellőzgetem,de nem szigorúan,ha néha reggelire csak azt tudok vinni aztviszek. És minnél több folyadékot próbálok inni,csak nekem ez nagyon nehezen megy,egész kiskorom óta küzdenek ezmiatt velem. hát így nagyvonalakban ennyi. Jah és tegyük hozzá hogy most bőven van miből fogynom, a végén már nemolyan könnyű. Neaddfel^^:)
257. Pegasus0629 (válaszként erre: 256. - 8a8125e283)
2009. márc. 16. 17:23
:DDDD Nekem csak ez a csipő,derék,lumbágo fájásaim ne lennének:( Amúgy szeretem,meg sokszor ha nem csinálom már hiányzik is:)Csak a fájdalom nem
256. 8a8125e283 (válaszként erre: 1. - Pegasus0629)
2009. márc. 16. 16:57
Én is csináltam egy kis ideig de csak a lelkesedésem volt nagy. Amúgy nem rossz, csak alapról elkezdeni, úgy hogy semmi edzettségem nem volt...hát majd kiköptem a tüdöm aztán már csak ülve néztem. :-)
255. zani
2009. márc. 16. 16:54
n most nem merek mérlegelni mert a mamánál tegnap buli volt... nagyon finomakat főzött, sütött... de ma büntiben vagyok :)
254. zani (válaszként erre: 253. - Barbee)
2009. márc. 16. 16:53
GRATULA NEKED!!! hogy csináltad, csak a tornával vagy diétával együtt sikerült elérned?
253. Barbee
2009. márc. 16. 16:14

sziasztooook!


Végre boldogan írok. nagy nehezen leküzdöttem végre magamról az előző héten majdnem 2kg-t. szóval most boldogvagyok. vettem ma 3 capoeira aerobic dvd-t is nagy lelkesedésemben:)

252. Pegasus0629 (válaszként erre: 251. - Anni25)
2009. márc. 16. 13:49
Köszi megfogadom:)Egyébként egy ilyen torna után egész este azt érzem,hogy a lumbágom és a csipőm is nagyon fáj,de másnapra nagyjából elmúlik.Nemtudom mitől lehet ez pedig még csak 22 éves vagyok és már ilyen gondjaim vannak:(
251. anni25 (válaszként erre: 250. - Pegasus0629)
2009. márc. 16. 12:06
Nekem nem faj, a derekam, de ha neked igen, akkor ne hajolj olyan melyre, amennyire Norbiek teszik, mert tobbet art, mint hasznal. Inkabb hajolj lazabban, ugyanakkor a labaddal ereszkedj le kozben annyira, amennyire csak birsz, igy szerintem zsiregetes szempontjabol ugyanott vagy, de a deekad sem latja karat.
2009. márc. 15. 21:58
Nektek nem fáj a derekatok amikor a kick box tornánál el kell hajolgatni? Mert nekem állandóan:/
249. zani (válaszként erre: 248. - Anni25)
2009. márc. 15. 18:53

a sinkó-tornában valóban elsőre bonyolultnak tűnő gyakorlatok vannak, de ha az ember 3-4x megcsinálja már könnyen rááll és előre tudod, mi fog következni. én kb 5 éve csináltam utoljára és egyik nap elővettem és pontosan tudtam minden másodpercet, visszatértek az emlékek.

egyébként tök igazad van, hogy a "szerencsétlenkedésért" nem érdemes elvenni a gyermekedtől az időt.

248. anni25
2009. márc. 15. 10:49

Sziasztok!

Beszámolok nektek az elmúlt héten szerzett tornatapasztalataimmal. Akinek nincs kedve visszaolvasni, annak leírom, hogy az volt a "gondom", hogy két hónapon keresztül csináltam a kickbox fitness 1-et hetente 5-6 alkalommal, diétáztam is, fogytam sokat, viszont ez a torna már nagyon nem fárasztott le. Úgyhogy megszereztem a második részét, amiben meg csalódtam, csak egyszer csináltam végig, akkor is unalmas volt és nekem elég "lötyögősnek" tűnt, úgy éreztem, hogy nem mozgat meg. És ajánlották a Kiképzést, amit 6-án csináltam először. Azt tényleg meghozta azt, amit akartam, elfáradtam rendesen, újra felpörögtem, annyi a bajom vele, hogy a fekvőtámaszos részt nem tudom normálisan megcsinálni. Azóta sem, de nem adtam fel. Egy nap kivétellel csináltam azt egy hétig, még mindig jó volt, tegnap viszont úgy jött ki, hogy a konyhában kellett tornáznom (a férjem aludt a szobában), ott pedig nem akartam a padlón fetrengeni. Így elővettem ismét a kickbox 1. részét. És mit ne mondjak, ismét olyan hatással volt rám, mint az első időszakban. Kifáradtam rendesen, de még mennyire! :-)

Ma is azt csináltam, mert most is a konyhában kellett tornáznom és ugyanaz a hatás, mint tegnap. Úgyhogy most amondón vagyok, hogy felváltva heti három alkalommal csinálom majd az egyiket, heti háromszor a másikat, egy nap szünetet ugyanúgy tartok a héten, mint általában eddig is tartottam.

Egyébként megszereztem a Sinkó Andrea féle 3in1-et is. Aláírom, hogy jó, belenéztem, elkezdtem, de tíz perc után feladtam. Lehettem volna kitartóbb is, ez igaz, de az a helyzet vele, hogy olyan gyorsan követték egymást a gyakorlatok, a különféle általam nem ismert rúgások, mindenféle különösebb bemutató nélkül, hogy a tíz percből ötben csak rugóztam össze-vissza, meg csapkodtam, kapálóztam és próbáltam követni, így annyira felidegesítettem magam azzal, hogy a babám mellett van egy órám tornázni én meg ezt arra pocsékolom el, hogy szerencsétlenkedem, hogy inkább leállítottam és kicseréltem a kiképzésre és csináltam azt. Biztosan az én koncentrációmmal és koordinációmmal van a baj, de úgy érzem, hogy nekem egy szabad hét minimum kellene ahhoz, hogy azt a mozgást legalább nagyjából követni tudjam. Lehet, hogy majd egyszer ismét megpróbálom és rászánom az időt, de az nem mostanában lesz...

247. Barbee
2009. márc. 15. 10:07
én tudtam nemet mondani,amikor eléraktak egy csomó finom kaját:) nagyon büszkevagyok magamra,szerintem segít,mert mindig beugrik amit a bácsi mond.
246. zani
2009. márc. 14. 09:23
majd számoljatok be hogy használ-e
245. Pegasus0629 (válaszként erre: 244. - Zani)
2009. márc. 14. 09:15
Énis letöltöttem:) DE még nem hallgattam meg:)Majd ma
244. zani
2009. márc. 13. 19:02
valszeg mégsem ma próbálom ki mert mire letöltöm hazaér a Kedves és inkább vele töltöm az időt, na meg nehogy butusnak nézzen :)
243. zani
2009. márc. 13. 18:55
na majd mindjárt kipróbálom
242. Barbee
2009. márc. 13. 18:45

otthon,csak egy félórás.énis elég szkeptikus vagyok de hátha:) kikapcsolni kikapcsol. oo nekem mikor kezdődött 5-tel.:D ajajj:( nahmindegy. majd fogám:)


*****


innen le lehet szedni.egypróbát megér;)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
241. zani
2009. márc. 13. 18:39

a jsj= jaj akart lenni :)

új taktikám van a motiváció fenntartásában, mégpedig az, hogy reggel állok a mérlegre, olyankor mindig 5-tel kezdődik a súlyom és úúúgy tetszik :)

240. zani (válaszként erre: 239. - Barbee)
2009. márc. 13. 18:37
jsj bárcsak én is hinnék az ilyen módszerekben! és ezt otthon csinálod vagy pénzes?
239. Barbee (válaszként erre: 238. - Zani)
2009. márc. 13. 09:38
elvileg átprogramozza az agyadat, levisz a tudalattidhoz és ott elmondja h nemkell sokat enni, meg hogy képzeld el ígyúgy magad stb. elküldjem a linket?
238. zani (válaszként erre: 237. - Barbee)
2009. márc. 13. 09:28
mi az a hangosterápia, és mire jó?
237. Barbee
2009. márc. 12. 18:52
nagyon helyes:) tessék bizakodni:) én ma még egy hangosterápiát is bevetettem. kíváncsi vagyok használ e majd valamit.
236. zani (válaszként erre: 235. - Barbee)
2009. márc. 12. 17:50

szia! valóban régen jártál már erre, már gondoltam is hogy jól leléptél a körünkből :)

gratula a fogyásodhoz és a motiváltságodhoz! köszi a biztatást, próbálok kitartani, már 2(!) napja diétázom és várom az eredményt. na jó én sem kesergek, megpróbálom összekaparni magam. még bizakodok!

235. Barbee
2009. márc. 12. 17:14

sziasztok


nagyon rég írtam,de megvagyok, most jöttem a tornából. Állandóan elkeseredtem,feladtam stb de most végre teljesen elszánt és egészséges vagyok.és már fogytam is mert picit lazább a nacim ami majdnem szétrepedt rajtam:) mérlegelni még nem mérlegeltem,nehogy azlegyen h kidbom az ablakon:) zani ne keseredj el,nekem is vannak ilyen ismerőseim irigylem is őket énis rendesen. sikerülni fog biztosan.

234. zani (válaszként erre: 233. - Pegasus0629)
2009. márc. 12. 16:20
azért vagyok mérges, mert ismerőseim között vannak, akik úgy dobnak le 8-10 kg-t, hogy egyszerűen elhagyják a fehér kenyeret meg a cukrot. na kérem én azt sem tudom mikor láttam utoljára fehér kenyeret, már fél éve legalább nem eszem, krumplit is max kéthetente 1x, heti 2x csúszik be egy kis nasi, egy szelet süti vagy egy szelet csoki, de nem mértéktelenül csak óvatosan, közben gürizek a tornázásommal és mégsem történik semmi!! ez igazságtalanság!
233. Pegasus0629 (válaszként erre: 232. - Zani)
2009. márc. 11. 20:16
Igen nálam is ugyanígy van. Már el sem fáradok szinte a tornában,de a kilók nem mennek lefele.Érdekes dolgok ezek:)Azért egy szakértő jó lenne ha ezt megmondaná nekünk,hogy van ez.
232. zani
2009. márc. 11. 19:04
én most annyira gyenge vagyok -már ami a diétát illeti- egyszerűen nem tudom miért nem tudom tartani magam, hiába az elhatározás, meg a motiváció, akkor sem tudom betartani a szabályokat! tornázok becsületesen, már úgy érzem, hogy nagyon jó vagyok, épphogy kellemesen elfáradok, de úgy látszik ez nem elég, a kilók maradnak.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook