Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki Norbi kickbox tornáját? Mennyi idő után látszott eredmény? fórum

Próbálta már valaki Norbi kickbox tornáját? Mennyi idő után látszott eredmény? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
291. Barbee
2009. ápr. 19. 10:38

sziasztok:)


régen írtam ide,de nagyon nemtudtam volna mit. / hete edzem folyamatosan, hol heti 6 napot, hol négyet,de a négyet minimumnak mindig betartom. Még nem nagyon olvadnak a kilók ezért úgy döntöttem nem idegesítem magam vele,úgy hetente fogok mérlegelni. Bár kitudja ezt megállni:D nahmindegy. sokszor elkap a hév és rápattanok és akkor persze dühöngök:)de amikor a tükörbe nézek megnyugszom,mert szépen alakul a pocim vonala, izmosodik a fenekem meg a karom, szal néha már majdnemhogy tettszek magamnak. Az eddigi legnagyobb dícséret a páromtól jött: amikor megölelt a derekamnál és azt mondta hogy: milyen pici lettél. :) nah ezért érdemes folytatni. Nektek is nagyon drukkolok, és ha nemis minden nap de megpróbálok már többször írni. hajrá csajok lassan tényleg itt a strandszezon:)

290. zani
2009. ápr. 19. 09:54

nagyon jó az elhatározás, drukkolok h legyél kitartó. várom az eredményeidről a beszámolót. igen már én is megtapasztaltam, hogy a "holnap kezdem" az nem jó, mert akkor mindig csak a holnap kezdem :) és ma még jól tele eszem magam, és elpusztítok otthon mindent ami hízlal :D

énmost elég laza vagyok, de ma semmiképpen nem kezdhetem mert akkor rögtön elbukok, mert ma családi névnapi ebéd, és lesz süti is. érdekes h nekem mindig csak a süti a problémám, lehet a menü felőlem bármi, megtartóztatommagam, de ha süti van akkor végem van...

szóval a lényeg az, hogy lehet h ha időben hazaérünk akkor én is letornázom amit megettem, de ha későn akkor nem. egyébként nem tornáztam márr majdnem 1 hónapja :( szégyellem is magam, pedig mindjár itt a strandszezon és már meg is vettem az új bikinimet, olyan szép :)

289. Pegasus0629 (válaszként erre: 288. - Zani)
2009. ápr. 19. 09:09
Képzeld Nekem is ugyanúgy 1,5 kg jött vissza:DDD Szomorú is lettem. Most azért is jöttem ide, hogy bejelentsem ma újra indul a tornázásom. NEM HÉTFŐN KEZDEM HANEM VASÁRNAP, MERT MINDENKI MINDENT HÉTFŐN KEZD ÉS ÁLTALÁBAN ANNAK NINCS IS KITARTÁSA:( ÚGYHOGY EZENNEL KIJELENTEM, HOGY MA INDUL A TORNÁM, ÉS REMÉLEM KITARTÓ LESZEK JÓ IDEIG:)A SIKEREIMRŐL MAJD BESZÁMOLOK:)
288. zani
2009. ápr. 17. 18:15
bekövetkezett amitől féltem! sajnos a húsvéti nagy ebédek során visszajött a 1,5 kg amitől a múlt héten elbúcsúztam :(
287. Pegasus0629 (válaszként erre: 286. - Zani)
2009. ápr. 10. 08:35
Igen, Énis ezt szoktam mondani, hogy majd jövőhéten lefogyom:DDD Sokszor sikerül is:) ÉN már várom a sonkás, főtt tojásos étkezést de nagyon:))) Nyami:)
286. zani
2009. ápr. 9. 21:03

igen én is gondoltam már erre de már 3 napja ugyanezt mérem (mert én mindennap ráállok a mérlegre)

mindegy is hogy miért van íyg,mert teszik ez nekem. bár most a húsvéti ebédek veszélyesek rám... mindkét nap megyünk a mamákhoz ebédre... igazából nem a hagyományos húsvéti menü a problémás, mert hát a sonka meg a tojás az update1, csak a desszert. ja és szombaton még a tesóm meg az én szülinapomat is tartjuk. na majd jövő héten lefogyom.

285. Pegasus0629 (válaszként erre: 284. - Zani)
2009. ápr. 9. 17:17
Nekem is így van ám amúgy, hogy visszatértem a normál kajálásra, mindent eszek ami csak hizlaló:D És mégis 68,5 helyett 67,7 mutat a mérleg, na de nem mindig ám, mert utána visszaugrik másnap 68-ra:( Szerintem ez attól is függ, hogy kinek épp mennyi vizet raktároz a szervezete, vagy hogy mikor volt wc-n, szóval sok mindentől függhet. Na de ami most van meleg az is égeti a zsírt:D
284. zani
2009. ápr. 9. 12:51

valami történik.... két héttel ezelőtt ugyanennyi ruhában 61 kg voltam, most pedig 59,4 kg!!!! ki érti ezt??? pedig nem csinálok semmi különöset, sőt, hétvégén születésnapoztunk, tortáztunk, tegnapelőtt pedig kelt kiflit sütöttem... finom volt :)

leht, hogy csak sorvadok mert nem tornázok? de tornász-korom előtt is 61 voltam. tényleg nem értem.

283. zani
2009. ápr. 8. 15:32
akkor te kitartóbb vagy mint én :)
282. Pegasus0629 (válaszként erre: 281. - Zani)
2009. ápr. 8. 13:33
Igen az Én párom is akkor ül le megenni az ebédet, mert előtte nemsokkal ér haza:) És mindig mondja, hogy menjek ki vele a konyhába beszélgetni, ami Nekem annyiból elég rossz, hogy ott eszik mellettem, de sokat csacsogok és így nem arra koncentrálok, hogy épp mit eszik:)
281. zani (válaszként erre: 280. - Pegasus0629)
2009. ápr. 8. 10:51

úgy tényleg nem jó, náthásan az ember alapállapotban is nehezen kap levegőt, torna közben meg...

ügyes vagy. én ezt az esti nemevést nem tudom betartani, mert a Drágámmal akkor tudunk leülni együtt enni, ebédidőben dolgozunk, és a közös vacsik kellenek a lelkemnek. :)

280. Pegasus0629 (válaszként erre: 279. - Zani)
2009. ápr. 7. 22:18
Én sem tornázom már egy jó pár hete sajnos, meg most megis vagyok fázva, szóval így betegen nemsok kedvem van. DE annyit betartok, hogy 16:30kor eszem utoljára, és így már érzem a fogyást:)
279. zani
2009. ápr. 7. 16:42

jól elhanyagoltam a fórumot... bevallom töredelmesen nem volt mivel dicsekednem, mert semmit, azaz SEMMIT nem csináltam az elmúlt napokban, és a lelkiismeretem miatt inkább nem is néztem a környékre...

DE most újult erővel és lendülettel ismét diéta következik!!! később majd tornázok is.

278. zani
2009. ápr. 6. 16:09
te nem mérted a centit?
277. zani
2009. ápr. 6. 16:08
szia, nekem sem változott a súlyom, illetve fél-egy kiló mozog ide-oda, de épp az előbb mértem magam és derék -2 cm, csípő -1 cm. egyebekben változatlan vagyok. de ez azért biztat egy kicsit. érdekes mert most tényleg seemit sem csináltam, 1,5 hete se nem tornáztam, se nem diétáztam... amiért persze irgum-burgum magamnak!
2009. ápr. 5. 09:52
Sziasztok! Na ki hogy áll a mérleggel?:) Nekem változatlan a súlyom, de viszont centiben biztos ment le, mert sokan megjegyezték, hogy fogytam, azon veszem még észre,hogy a köldököm is sajnos átalakult:( de mindegy ez sajnos ezzel jár
275. Pegasus0629 (válaszként erre: 274. - Zani)
2009. márc. 28. 09:21
Lehet nekem is valami hasonlót kellene kitalálni:)))
274. zani
2009. márc. 25. 19:33
egy üvegmatrica-tehénke díszíti a hűtőmet, így amikor odanegyek, hogy egyek valamit mindig eszembe juttatja, hogy nem szabad, mert "tehénke" maradok :)
273. Pegasus0629 (válaszként erre: 271. - Zani)
2009. márc. 22. 09:30
Nem bírtam ki és ettem belőle egy szeletet:)Nagyon finomra sikerült:)))Amúgy gondolhatod,hogy még bírtam volna belőle enni.Dehát a mértéktelenségnek ára lenne:D
272. zani
2009. márc. 21. 18:56
amúgy az én anyum islert sütött, veszélyes.......
271. zani (válaszként erre: 270. - Pegasus0629)
2009. márc. 21. 18:55

hogy sikerült a puncstorta??

én ritkán ugyan, de szoktam engedni magamnak egy kis bűnbeesést, mert ha nem kapom meg úgyis hamar feladom és azt mondom magamnak, hogy "mivel lennék boldogabb -10 kgmal?"

ezzel az édes kis bűnözéssel nem is lenne semmi baj, ha legalább azt be tudnám tartani, hogy csak délelőtt legyen, ahogy az a Nagykönyvben meg van írva...

270. Pegasus0629 (válaszként erre: 269. - Zani)
2009. márc. 20. 23:50
Az biztos,hogy felfrissit a zöld tea,ha jót tesz neked akkor sztem érdemes rendszeresen innod:)Holnap anyum puncs tortát készül sütni,de megpróbálok erős lenni:DDD Pedig úgy szeretem:D
269. zani
2009. márc. 20. 21:05

nem halt ki, legalábbis én még itt vagyok :)

csak sajnos nem tudok semmi pozitívról beszámolni :( jelenleg annak örülök, hogy még mindig nem adtam fel, kitartóan tornázok, heti 4x.

tegnap kellett sütnöm a Drágámnak olasz rétest, és kicsit ettem belőle, de letornáztam!!

én amúgy szeretem a zöld teát, jót tesz az egészségemnek meg a munkabírásomnak :)

2009. márc. 20. 18:57
Kihalt a fórum???:(((
267. Pegasus0629 (válaszként erre: 266. - Zani)
2009. márc. 19. 20:28
Jó az is,csak elsavasodik tőle a gyomrom és nagyon fáj:(A zöld teát Énis ittam 2 évig minden nap,de esténként nem aludtam tőle jól és még ráadásul nemis fogytam:(
266. zani
2009. márc. 19. 17:33
én most azzal trükközök, hogy napi fél liter zöld teát iszok, meg ebéd és vacsi után egy pohár almaecetes vizet. egyik ismerősöm ettől az almaecetes dologtól 4 kilót fogyott
265. Pegasus0629 (válaszként erre: 264. - Zani)
2009. márc. 19. 17:08
Igen,akkor Neked ez nehezen menne:)Amúgy Énis csak erőltetni szoktam már a végét.Ja és 1 hete kezdte inni anyukám barátnője is és anyum ma mondta,hogy üzeni Nekem,hogy már bővebbek a ruhái rá:)Szóval működik amúgy:) A szünetemet várom,mert akkor nem kell menni reggel sehova és bebirom tartani minden nap
264. zani (válaszként erre: 263. - Pegasus0629)
2009. márc. 19. 15:43
hú ez elég durván hangzik, jó ha egész nap foylamán meg tudok inni ennyit :O ha egy nagy pohár vizet meg kell innom már hányingerem van, kortyolgatni meg ilyen mennyiséget..lehet, hogy 5-kor kellene ahhoz felkelnem hogy elkortyolgassam mire el kell indulni.
2009. márc. 19. 15:33
Próbáljátok ki,hogy ha reggel felkeltek akkor azonnal másfél liter vizet megisztok! Nagyon hatásos,kipucol az emberből minden méreganyagot ami este dolgozott:DÍgy fogyott egyik ismim anyukája 20 kilót,és most hugom is elkezdte már 3 kiló lement neki valamint a nadrágjai is bővebbek.3 napja Énis elkezdtem és tényleg kipucol mindent,én érzem a jó hatását.Csak kár,hogy mikor suliba kell mennem korán reggel akkor nemtudom betartani,mert a buszon összepipilném magam:D
262. zani
2009. márc. 19. 14:34

a fenébe is! azt írtam, gyenge vagyoka diétához, na de alapjáraton eszek úgy, mint más amikor diétázik!fehér kenyeret messze elkerülöm, teljes kiőrlésűt is csak heti kb 3 nap. krumplit kb. kéthetente 1x, nem panírozok, semmibe nem használok cukrot, csak annyi amennyi a 3in1 kávéban van. nehogymár az a heti 2 szelet csoki miatt ne fogyjak???!!!

még mit csináljak?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook