Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki Norbi kickbox tornáját? Mennyi idő után látszott eredmény? fórum

Próbálta már valaki Norbi kickbox tornáját? Mennyi idő után látszott eredmény? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
201. zani (válaszként erre: 199. - Pegasus0629)
2009. márc. 8. 09:33

te tartasz valami diétát is vagy csak tornázol?

én is kezdem már unni, hogy lement 1,5 kg és azóta sem történt semmi. az étkezésemre odafigyelek, de nem mondanám diétának, amit csinálok. de regel ahogy felébredtem pont ezen gondolkodtam és elhatároztam, hogy a mai naptól szigorú leszek magamhoz!!! olyan sok sikersztorit olvastam már, "csupán" update-tel, nemigaz, hogy én nem tudom megcsinálni! Mostmár irgum-burgum magamnak!

200. ELEN
2009. márc. 7. 20:54

Én is sokáig csináltam a Kiképzést,de a fekvőtámaszok nekem se mentek soha:)

Most megint várom hogy meglegyen,már nagyon kezdeném újra.

Fekvőt. nélkül:)))

2009. márc. 7. 20:12
Engem annyira zavar,hogy a kilóm nem indul lefele egy dekát sem csak áll a súlyom egy helyben:(( Nemtudom ennek mennyi idő kell, hogy meginduljon:(
2009. márc. 6. 21:59
Én ma kivételesen nem tornáztam,de már lelkiismeret furdalásom van:)))
197. anni25
2009. márc. 6. 10:04

Jah, egyébként ma a Kiképzést csináltam meg, most fejeztem be. Egyenlőre tetszik. Eléggé megmozgatott, érzem a lábaimban, a hasamban és a hátizmom is feszül, amire így szülés után rá is fér a feszülés...

Egyedül a fekvőtámasszal van problémám, képtelen vagyok egyet is csinálni. Próbálkoztam kitartóan, de nevetségesen szerencsétlen vagyok. Voltak nagyon sportos éveim, de a fekvőtámasszal mindig gondban voltam. Nah, ma megpróbálom a páromat megkérni, hogy mutassa meg, mit csinálok rosszul...

196. Mar.csi
2009. márc. 6. 09:54

Én ezeket kombinálok: Norbi Fitness 1000 kalória, Rubint Réka 2, Béres A. Pörgesd fel és Béres A. 200 % alakformálés mesterfokon. Nagyon szeretném beszerezni a Czanik Balázs féle Capoeirás edzést. Ha valaki esetleg tud ebben segíteni, akkor írjon privátban, légyszíves! Előre is köszönöm!


Vagy esetleg még akármi más ilyen edzésprogram érdekelne!

195. anni25 (válaszként erre: 193. - Zani)
2009. márc. 6. 09:44

Én úgy tudom, hogy ha aerob mozgást csinálsz, akkor azt annyiszor csinálod, amennyiszer csak akarod, akár minden nap lehet.

A testépítésnél bevett dolog az, hogy egy pihenőnapot hagyni kell a héten az izmok regenerálódása, vagy valami hasonló miatt. A testépítéstől messze állok, ezért nem vagyok képben vele, meg igazából nem is célom hozzá közelebb kerülni...

194. anni25 (válaszként erre: 192. - Zani)
2009. márc. 6. 09:42
Van rá példa, hogy kétszer, de nagyon ritkán. Általában az egy is elég. De amikor nagyon unatkozom, mert mondjuk a babám bealudt korán és a férjem még nincs itthon, akkor rávetemedek arra, hogy este is ugrabugráljak egy kicsit. Rendszeresíteni nem tudom. Meg nem is akarom. :-)
193. zani
2009. márc. 6. 08:38

szerintetek mi lehet az oka annak, hogy a fogyis tanácsokban mindig az szerepel, hogy heti 4x mozgás? miért nem javasolják hogy mindennap? lehet, hogy az sem jó, ha minden nap tornázunk?

most én is az aerobzónát csinálom, a kiképzéses fekvőtámaszok nekem sem mentek, úgyhogy volt amikor csak az első 40 percet csináltam, amikor meg folytattam, akkor mindig csak normál fekvőtámaszt "csináltam", inkább csak próbáltam. :)

192. zani (válaszként erre: 188. - Anni25)
2009. márc. 6. 08:36

Te naponta kétszer tornázol???!!! le a kalappal előtted!

én a 2. részt nem ismerem, de az első kickbox szerintem is jól össze van rakva, jól követhető.

191. zani (válaszként erre: 184. - Barbee)
2009. márc. 6. 08:32
azt ajánlgatom itt másoknak, én nem vagyok szakértője a letöltéseknek, nekem se sikerült, de megmutattam az oldalt hozzáértő ismerősömnek aki letöltötte nekem ami kellett.
2009. márc. 6. 08:21
én csináltam. de nem fogyás miatt. 50 kg voltam. csak a mozgás miatt csináltam. és nagyon jó volt.
189. 3d37fa6615 (válaszként erre: 188. - Anni25)
2009. márc. 6. 06:04

Szia!

Nekem a kich-box első része van meg!Szerintem fenomenális!Ezt úgy mondom,egyébként egy lusta disznó vagyok, de amióta az aerobzónát kölcsönkaptam függőnek érztem magam.Most kombinálom a kettőt.A kiképzéssel az a problémám, hogy nem bírom megcsinálni a fekvőtámaszos részt, és a hasizom gyakorlatokat rendesen!De az előző kettő nagyon szuper!!

188. anni25
2009. márc. 5. 20:10

Akkor koszonom szepen a valaszokat! Igazabol nincs bajom a Norbi videokkal, de nekem kicsit ugy tunik, hogy a masodik resze a kickboxnak minosegileg, osszeszedettsegben is gyengebbre sikeredett. Valahogy az elso reszben tobbszor ismetlodtek a gyakorlatok, nyolcas ismetles mindig megvolt, sokszor 16os inkabb. A szereplok nem hibaztak es ugy egymasra epultek a gyakorlatok. Mindig volt bemutato is.

Itt meg neha ugy tunt, hogy csak csapkodok jobbra-balra, mint a kifogott hal a vederben, es nem csak en voltam igy vele, hanem neha ok is meg-megbotlottak, vagy mast csinaltak. Az is furcsa volt, hogy a vegen egy-egy komplett gyakorlatsor csak haromszor volt megismetelve. Mire belelendultem volna, addigra mar fordultunk es csinaltuk a kovetkezot...

Most elohalasztam a Kikepzest, holnap kiprobalom azt, illetve megprobalom a Sinko felet is megszerezni, mert olvastam, hogy tobben dicseritek. Kiserletezgetek.

Ha sok idom, meg energiam lesz, akkor ezentul a kickboxot megprobalom esti mozgasnak berakni, es a szokasos hajnali tornamra remelem, hogy talalok valami utoset.

Bar az esti torna elegge alomnak tunik a pici babam mellett, de ez legyen a legnagyobb problemam. :-)

187. Pegasus0629 (válaszként erre: 186. - 3d37fa6615)
2009. márc. 5. 17:30
Szia! Neked nem volt olyan ha régóta csináltad vagy gyakran hogy már nem izzasztott meg eléggé? Mert pár napja kevésnek érzem sajna
2009. márc. 5. 17:27

Sziasztok!

Én a norbi fórumról jövök és beleolvasgattam ide is.Nekem az aerobzóna jött be eddig a legjobban, de ha megunom előszedem a kich boxot is.Valamikor régen tornáztam rá,szerintem hatásos.

185. Pegasus0629 (válaszként erre: 183. - Zani)
2009. márc. 5. 17:27
Köszönöm megkaptam:)
184. Barbee
2009. márc. 5. 16:44
zani onnan töltesz le amit én mutattam? mert nekem valamiért az nem mükszik mostanában:(
183. zani (válaszként erre: 179. - Pegasus0629)
2009. márc. 5. 16:25
küldöm priviben :)
182. zani
2009. márc. 5. 16:25
ti nagyon ügyesek vagytok! én még most is kivagyok a duci tréning 4-től is. egyébként egy torna 2. része nem feltétlenül keményebb az elsőnél, nem mindig folytatása, egy következő szintre lépés, van, hogy csak ki kellene adni már egy új lemezt, hogy dőljön a lé, és csinálnak még egy hasonlót. de ez ne szegje kedveteket, csak tornázzatok szépen!
181. Pegasus0629 (válaszként erre: 180. - Anni25)
2009. márc. 5. 14:55
Szia! Én ugyanezt tapasztalom mint Te,hogy az elején nagyon izzadtam,meg lógott a nyelvem rendesen,de eltelt 1 hét és már kevésnek érzem,szinte alig izzadok pedig Énis becsületesen csinálom.Nem értem Én ezt:)
180. anni25
2009. márc. 5. 11:13

Sziasztok!

Van egy olyan problémám, hogy a kickbox fitness első részét csináltam két hónapig, amit már eléggé kevésnek éreztem, nem fáradtam már el tőle úgy, mint az első hetekben. Sokszor már észre sem vettem, hogy tornáztam egyáltalán...

Úgyhogy ma lelkesen nekivágtam a második részének, tudtam követni, elejétől a végéig megcsináltam és mégis gyengének, kevésnek érzem. Fele annyira sem mozgatott meg szerintem, mint az első rész (akár két hónap után). Most ezt nem tudom mire vélni, mert beleadtam mindent, normálisan csináltam, lendületesen, nem sumákoltam, mégis kevésnek tűnik. Ti tapasztaltatok ilyet?

Mit lenne érdemes még kipróbálnom szerintetek?

Amúgy hetente ötször tornázom, általában reggel, vagy hajnalban, ahogy a babám engedi.

179. Pegasus0629 (válaszként erre: 176. - Zani)
2009. márc. 4. 20:32
Ezt nekem is elküldenéd?Köszike:)
178. zani
2009. márc. 4. 20:00
elküldtem, ügyeskedjél. sok sikert.
177. Mar.csi
2009. márc. 4. 19:48
köszike :) utánanézek, esetleg ha tudsz oldalt, ahonnan le lehet tölteni, elküldenéd priviben?
176. zani
2009. márc. 4. 19:47
:) ismerem az érzést! különben ha visszaolvastál láthattad, hogy írtam már a sinkó andrea 3in1 tornájáról, az szerintem a neked való, abban van 40 perc kickbox aerobik, 20 perc zsírégető alakformálás és 20 perc stretching. azt írja hogy 3 hét után látható eredmény és ez így is van.
175. Mar.csi (válaszként erre: 174. - Zani)
2009. márc. 4. 19:40
köszike, az is megvan, és akkor sztm felváltva fogom csinálni, az amúgy tényleg nagyon gyilkos, utána remegett a lábam rendesen. Másnap meg alig bírtam menni :)))
174. zani
2009. márc. 4. 19:38
hát én már sokmindent próbáltam, de régebben nem fogyás csak súlymegtartás miatt tornáztam így nem tudom melyikkel hány kilót/centit lehet fogyni. csak azt tudom, hogy melyik mozgat át jól, milyen izomlázam lesz stb. ha formálódni ill. izmosodni akarsz akkor inkább a réka alakformáló tornáit javaslom.
173. Mar.csi
2009. márc. 4. 16:04
Vki próbálta az 1000 kalóriásat? És hatott? Mármint centiben? Mert fogyni nem lenne olyan fontos, csak centiben karcsúsodni. Help me please vki!!!
2009. márc. 4. 15:42

Sztem nagyon jóóó (mármint az 1.) ha rendszeresen csinálod és persze utána nem kajálsz jól be (esetleg mé vissza is veszed a kajálást) tuti hamar látszani fog! És rendszeresen futok 10km-t de ettől mindig full izomlázam lesz ha előveszem véletlen :))

Sok sikert kitartást!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook