Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki Norbi kickbox tornáját? Mennyi idő után látszott eredmény? fórum

Próbálta már valaki Norbi kickbox tornáját? Mennyi idő után látszott eredmény? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
321. Bree25
2012. febr. 16. 15:17

Sziasztok!


Vannak azóta pozítív mérhető eredmények, hogy elindult a fórum? Nekem is megvan ez a dvd,de kb egyszer ha megcsináltam.

De lehet most megint neki kezdek.

320. dorianah (válaszként erre: 319. - Kisnyuszi82)
2011. ápr. 15. 14:31
Igazából erről nem Norbi tehet: az elején megmondta, hogy mindent erővel csináljunk. Egy rúgásnál alap, hogy jól befeszíted a rúgást, különben elszalad a térded! Erre tényleg mindenki figyeljen! Karnál is lábnál is feszíts! Nagyon könnyű úgy járni, mint kisnyuszi, sajnos...
2011. márc. 9. 23:13
Igen, próbáltam, most megyek térdműtétre. 28 éves vagyok, 8-10 kg túlsúllyal maximum és mindig bemelegítettem. Szóval nem ezen múlt. Amikor Norbi az egyik rúgásnál azt mondja a DVD-n: "Rúgj akkorát és ordíts hozzá, hogy a szomszéd is hallja!", hát akkor én ordítottam...Azóta nem tudok rendesen járni, lépcsőzni, hónapok óta várok a műtét időpontra állami kórházban, mert egy magándoki vizsgálatokkal, műtéttel együtt 100 000 Ft-ba kerül és 80 000 Ft-ot keresek. Szóval én köszönöm Norbinak, hogy fiatalon megkeserítette az életemet és ha tudtok egy helyet, ahol írhatok neki, kérlek, szóljatok. Köszönöm.
318. Pegasus0629 (válaszként erre: 317. - 1cc0ae71b9)
2009. júl. 8. 23:17
Biztos sikerülni fog a fogyás, de ne ess abba a hibába mint Én, hogy minden nap ugráltam a mérlegre:)
2009. júl. 8. 22:37

Biztos csak azért mert nagyon fáredt volt:)

Hát én izzadtam:)

Remélem fogok is és nem unom meg hamar! De már nagyon elegem lett a lustaságomból és abból, hogy mindig azt mondtam, majd holnaptól....

Most vagy soha!!! :)

Nekem Réka nehéz:(

Ha a kickboxtól fogynék 4 kg-ot nagyon boldog lennék. Úgy tervezem heti 5x csinálom. Aztán majd meglátjuk. Ártani nem fog:)

316. Pegasus0629 (válaszként erre: 315. - 1cc0ae71b9)
2009. júl. 8. 18:54
Én általában egy héten 3-4-szer tornázom esténként. Valamikor Rubint Rékára valamikor meg erre a kick boxra, ezeket váltogatom:) Csak egy idö után már olyan a kick box számomra,hogy meg sem izzaszt, kevésnek érzem:D Olyankor már nagyon jó kondiban vagyok. Aztán leállok vele egy hónapra és újra kezdem,akkor meg megint nagyon izzadok közben. Az én barátom volt, hogy végigaludta a szobában a tornám:)
315. 1cc0ae71b9 (válaszként erre: 314. - Pegasus0629)
2009. júl. 8. 16:20

Szia!


Köszönöm a bíztatást! Jól esik és rám fér!!!

Te szoktál tornázni? Én még nagyon haladó vagyok , de majd idővel profi leszek:)

Egyelőre a barátom mosolyog rajtam, mikor kijöttem a szobából leizzadva és azt mondta na mutasd meg hogy kell rúgni.... haha mondtam most nevetsz , de várd csak ki a végét :)

314. Pegasus0629 (válaszként erre: 313. - 1cc0ae71b9)
2009. júl. 8. 16:08
GRATULÁLOK!!! Ez az, mondtam, hogy csalódni nem fogsz,söt! Ez egy nagyon jó kis torna,élvezetes és tényleg tanulható, és követhetö. Örülök,hogy tetszik, és napról napra hidd el, hogy jobban fog tetszeni:) Majd még azért írj ha tudsz:)
2009. júl. 8. 15:22

Pegasus!


ÉLJEN!!!

Végig tudtam csinálni a kickbox 1-et!

Pedig meg voltam győződve, hogy a lábam sem fogom tudni felemelni, vagy ha valamlyen csoda folytán mégis, akkor tuti eldőlök majd, mint egy zsák krumpli, de NEEEM :) És tényleg jobb az egy, mint a kettő. Olyan kazettát vettem ( mivel csak ilyen volt) amin az 1, 2, és a junior is rajta van (dupla dvd)

Tehát tényleg nem csalódtam benne, sőt!!

Először végignéztem mindet és megjegyeztem, " mitől izzad Norbi?? " Hát miután végig csináltam, mintha szaunából jöttem volna ki!! Tehát összegezve én a lusták lustája meg vagyok győzve!!!

312. Pegasus0629 (válaszként erre: 311. - 1cc0ae71b9)
2009. júl. 7. 00:12
Szia! Oké, rendben várom:)
311. 1cc0ae71b9 (válaszként erre: 310. - Pegasus0629)
2009. júl. 6. 20:41

Szia Pegasus!


Köszönöm a tanácsod. Gondolkoztam, hogy a második részt veszem először, mert az biztos jobb, de így inkább maradok az első résznél, mint extra kezdő :)

Ha megvettem és kipróbáltam küldöm a tapasztalataim :)

310. Pegasus0629 (válaszként erre: 309. - 1cc0ae71b9)
2009. júl. 5. 22:34
Szia! Igen szerintem feltétlen vedd meg, mert tuti nem fogsz benne csalódni. Mármint a kickbox elsö részében, mert a 2. az már követhetetlen állítólag. Szóval az elsö részében nem fogsz csalódni, ha igazi izzasztó tornára vágysz:) Próbáld ki, és légyszives utána írj, hogy mi a véleményed róla:)
2009. júl. 5. 16:49

Sziasztok!!


Tényleg jó a kick box dvd??

Végig csinálható?? Eddig csak azért nem vettem, mert félek, hogy idétlen ugri-bugrit és össze vissza kalimpálásokat fogok csinálni a gyakorlatok helyett:(

Szerintetek érdemes elsőként ezzel kezdenem NAGYOn lusta vagyok sajnos. 54kg és nyamvadt 4-et szeretnék fogyni elég rég óta, eddig sikertelenül, mert mindig abbahagyom a kitartó tornákat...

Szóval szerintetek ez a kick box szerethetőbb lenne, mint a földön fekvős lábemelgetős tornák??


Köszi a válaszokat!

Jaaa !! És mindenkinek kitartás!! (többet, mint ami nekem van :(

308. Pegasus0629 (válaszként erre: 307. - Zani)
2009. máj. 19. 14:23
Oké, várom:) Egyébként Én most egy új fogyi kapszulát szedek, ma kezdtem, majd szólok ha észlelek valami változást:)
307. zani
2009. máj. 9. 21:03
persze majd begépelem és elküldöm, nem ígérem h holnap de a napokban
306. Pegasus0629 (válaszként erre: 305. - Zani)
2009. máj. 9. 19:21
Én még mindig nem vettem rá magam a tornára, pedig már tényleg jó lenne elkezdeni. Nekem is eltudnád küldeni azt az 1 hetes étrendet?:)
305. zani (válaszként erre: 304. - Pegasus0629)
2009. máj. 9. 09:06

hát az nem semmi lehetett, szerencsére mi csak nézelődni járunk addig a telekre, nem kell kerülgetni semmit. csak akkor költüzünk be ha már minden kész.bár már nagyon mennék az új kuckóba, lehet beköltözök amikor tető alá kerül. :)

és te hogy haladsz a fogyival? én most kihasználom a szombatot h semmi tennivaló, Drágám is dolgozik, összeállítok egy jó kis étrendet, de csak egy hétre h ne legyen nagyon ijesztő, update-et, megcsinálom, aztán majd amikor látom az eredméynt az lesz a motivációm.

2009. máj. 7. 18:31
huuhh hát akkor nem csodálom,hogy nincs erőd tornázni.Akkor Neked most lehet nemis ezen kellene filoznod, hogy tornázz is ennyi jövés-menés mellett:) Mi nyáron építkeztünk, az egész ház berendezését ki kellett pakolni az udvarra, mert bennt minden ki lett betonozva, gondolhatod deszkákon lehetett csak bejönni a fürdőszobába és nemis aludhattunk itthon vagy másfél hónapot:) Azt hittem sosem lesz vége, de hála kész van:)
303. zani
2009. máj. 4. 19:54

ja nekem is megvolt az elhatárzás megint, neki is kezdtem aztán jöttek az ügyintézős hétköznapok s negyon kiveszi az energiát, építkezünk és rengeteg a tennivaló, intézkedés, jövök megyek egész nap na és persze mukahelyen is helyt kell állni. És mindeközben házasodunk is ami miatt viszontnagyon kellene haladni a fogyással.

Kéne egy kis biztatás valahonnan, vgy valami jó motivációs trükk...

2009. máj. 4. 13:32
Már megint rajtam van a lustaság, ajjjj:( De hogy vegyem rá magam, hogy belelendüljek újra a tornába?Elkezdem aztán meg megunom és feladom.
301. zani (válaszként erre: 300. - Barbee)
2009. ápr. 26. 18:49
ja nekem is van, csak 2 hónapja nem használom, de egyébként tényleg jó, nekem sokat használt, nem azt mondom h teljesen sima lettem, de sokat javult a helyzet. rövid idő alatt ki lehet tapasztalni a használatát, csak az a pár alkalom elég kellemetlen lehet. a rekongemes fórumba leírtam a tapasztalataimat.
300. Barbee (válaszként erre: 299. - Zani)
2009. ápr. 25. 21:52
én vettem paprikaolajat. egyiknap bemasszíroztam felvettem rá egy vastag harisnyát. hmm mondom jó kellemesen melenget. jólesz ez. ma rákentem egy kicsit a többet "hogy hasson még jobban" címszó alatt. torna közben megint jóvolt. de utána. nemtudtam ülni annyira égett a fenekem hogy majdnem belehaltam:D de amugy tényleg hatásos tornával az ilyen kence.
299. zani (válaszként erre: 298. - Pegasus0629)
2009. ápr. 25. 18:58

Jelentkezem! :D

már annyiszor mondtam azt a bűvös szót, hogy "holnap" de mostmár tényleg!!! egész nap a naribőrömet nézegettem... egy lusta disznó vagyok, de reggel nagy elhatározással ébredek, és jól lecseszem magam az eddigi tunyulásért. itt a nyár, strandszezon én meg csak növezstem magam és a gödröcskéimet...

2009. ápr. 25. 18:17
Zani! Hova lettél?:D
297. Barbee (válaszként erre: 295. - Zani)
2009. ápr. 21. 19:30
neeem nem koplalok egyáltalán:) kevesebbet eszem, nekem az édesség a gyengém, de még néha az is becsúszik, maximum akkor mást visszafogok. és est figyelek leginkább az étkezéseimre, pedig akkor tudnék ám enni néha,hazaszaladva a suliból. nah mindegy. szóval az edzés az meghozza önmagában is az eredményt ha nem zabálok mellette. Tornázni vagy taposoógép, és utána kombinálom hasazással,posi,comb és kar gyakorlatokkal, vagy capoeira aerobicot csinálok czanik balázstól és néha előveszem gyilkos rubint rékát is. nemszeretem a hangját, de menni alig bírok miután megcsinálom:) szóval tényleg hatásos:)
296. Pegasus0629 (válaszként erre: 294. - Zani)
2009. ápr. 21. 14:55
Hááát...kicsit jobbra számítottam, túl sok ott a fickó,akik állandóan nézik az embert, főleg ha új:) Ja és a taposógép még elmegy, na de a többi kar meg váll gyúró gép az valami.... Szerintem ez inkább szélesedni akaró férfiaknak való:) Na mindegy rájöttem nem nekem való ez, inkább maradok a pörgős ugri-bugri tornámnál. DE legalább már tudom milyen egy kondi terem:) Te voltál már ilyen helyen?
295. zani (válaszként erre: 291. - Barbee)
2009. ápr. 21. 12:39

szia!

gratula az eredményes és kitaró mnkádhoz!

és ezt tornával sikerült elérned v koplalsz is? mit tornázol? (bocs de olyan régen hallottunk már rólad h elfelejtettem)

294. zani (válaszként erre: 293. - Pegasus0629)
2009. ápr. 21. 12:37
na milyen volt?
2009. ápr. 20. 17:22
Na holnap reggel 6.30kor megyek életemben először konditerembe:D Kíváncsi vagyok milyen lesz:) A taposógépre hajtok a legjobban:)
292. Barbee
2009. ápr. 19. 10:38
a perjel az 6os akar lenni:)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook