Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei fórum

PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei (beszélgetős fórum)


141. ee02af809f (válaszként erre: 133. - Szamy36)
2009. okt. 30. 17:50

Szia Szamy36!


Hát reggel bementem a kórházba, már 8-ra, aztán felvettek rendesen az osztályra,én ágyat is kaptam, mert utána azért néhány órát bennt kellett lennem, pihenni.

Maga a művelet, a rtg-ben történt, a röntgenasztalra kellett felfeküdni, felhúzott lábbal, aztán hüvelyfertőtlenítés, majd a méhszájtágítás, ami nagyon fájt, és utánna elkezdtem azonnal görcsölni, majd jött a kontrasztanyag, amiről meg jobb ha nemis írok, mert szinte elviselhetetlen volt! Lehet, hogy én vagyok túl kényes, de nekem tényleg nagyon fájt!

Aztán feltoltak egy gurulósszéken a szobámba és pihiztem néhány órát.

nagyjából ennyi volt.

puszi

140. vnékata (válaszként erre: 139. - Ee02af809f)
2009. okt. 30. 17:43

Drága Esztike!

Tudom, hogy nem szabad feladni, és ígérem nem is teszem, csak ma egy kicsit eltörött a mécses...

Puszillak

2009. okt. 30. 17:40

Kata!!


Nagyon nagyon sajnálom, de fel a fejjel,legközelebb sikerülnie kell!!! :))

Tudom, ilyenkor nem lehet vigasztaló szavakat írni, de soha nem szabad feladni!!

Puszi

138. vnékata (válaszként erre: 137. - Szamy36)
2009. okt. 30. 16:32

Köszönöm, kaptam egy idézetet és ígérem próbálok eszerint tenni:

Sírj, ha attól jobb lesz! Nincs abban semmi.

Kapálózz, kiabálj! Az is belefér.

S ha kiadtál magadból mindent,

szórj minden aggodalmat egy nagy bőröndbe,

zárd le, és így, megkönnyebbült

szívvel vágj bele!

Donna Fargo

137. Szamy36 (válaszként erre: 136. - Vnékata)
2009. okt. 30. 16:26

Akkor rögtön folytatják! Azért az nem rossz.

Gondolom vigasztalhatatlan vagy. Így nem is teszem.

Azért kitartást kívánok.

puszi

136. vnékata (válaszként erre: 135. - Szamy36)
2009. okt. 30. 16:23

Szia Szamy!

Először pisi-teszt, majd hüvelyi u.h., sajnos mindegyik azt mutatta, hogy nincs babó:-(

A folytatás: Ultro-t abba kell hagyjam, aztán jön piri pár nap múlva, harmadik naptól Closty, majd u.h.-k és újabb inszem.

pusz

135. Szamy36 (válaszként erre: 134. - Vnékata)
2009. okt. 30. 16:19

Kata! Milyen vizsgálatot csináltak?

Mi a folytatás.

Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült,

2009. okt. 30. 15:40

Sziasztok Lányok!

Hát...ez most nekünk sem jött össze, sajnos:-(

133. Szamy36 (válaszként erre: 132. - Ee02af809f)
2009. okt. 30. 13:34

Az nem jó, ha nagyon fájt! :(

Leírnád a menetét! Már úgy gondolom, hogy bementél reggel a kórházba.........

Köszi!

Én el se mennék, de az inszeminációhoz kell e a vizsgálat. Sajna.

132. ee02af809f (válaszként erre: 131. - Szamy36)
2009. okt. 30. 12:45

Szia!


Nincs mit! Igen, ambulánsan csinálták, kb. 5 perc volt az egész művelet, maga! De sajnos, nem akarlak megijeszteni, nekem nagyon fájt!! de kibírtam, hiszen mindent a cél érdekében.

Puszi

131. Szamy36 (válaszként erre: 130. - Ee02af809f)
2009. okt. 30. 12:24

Köszi!

Milyen volt a HSG??????

Én jövő héten megyek. Ambulánsan csinálják?

Köszi

2009. okt. 30. 12:16

Szamy36!


Köszi szépen a gólya jelet, nagyon ari vagy!! Remélem mindannyiunk háza táján körözni fog nemsokára!! :)

ha nem gond, én leírnám eddigi tapasztalatomat, kérdésedre válaszolván:

Mi először szeptemberben mentünk el Tapolcára, aztán következtek a szokásos vizsgálatok, mint vérvétel, hormonok, Uh, férjemnek spermaminta adása, stb. Múlt héten volt HSG-m, az itthoni kórházban.Most ugye október vége van, de már szedem a Clostit az inszemre, ami remélem nemsokára meglesz!! Remélem evvel is segíthettem!

Puszi

129. Szamy36
2009. okt. 30. 09:52

Kata! Én is várom a híreket!

Kérdés: Mennyi idő telt el az első (remélem utolsó)inszeminációig.

2009. okt. 30. 09:42

Sziasztok Csajszik!


Hát igen én is el vagyok kenődve, bár tudom, nem kéne, lehetnék rosszabb helyzetben! Csak erre tudok gondolni! De tegnap még bőgtem is, szegény férjem, meg vigasztalt!! Nagyon édes tud lenni! :)

Valahogy úgy érzem, nagyon sokára fog sikerülni, és nem tudom ezeket a gondolatokat elhessegetni magamtól!! :(

Kata nagyon drukkolok, aztán amint tudsz jelentkezz ám!! Többieknek is megy mindig a drukk!! Most van egy kis munkám, úgyhogy majd délután benézek.

Puszi

127. Szamy36
2009. okt. 30. 09:28

Sziasztok!

Köszi mindenkinek.


Szerintem szabad elkenődni. Sőt sírni is szabad, mert "kimegy" vele talán a feszültség egy pici része. A pozitív gondolkodás, valóban nagyon fontos!

126. bessi
2009. okt. 29. 23:55

Sziasztok Lányok!

Vroni! Esztike!

Nem szabad negatívan gondolkodni! Tudom, hogy mindenkit elkap néha a depi, de nem szabad hagyni. Tegnap én is elkenődtem egy picit, de a héten nagyon jó csapattal dolgozom. Így szerencsére legalább ott ki tudok kapcsolni. Annyi mindenre kell figyelni, hogy nincs időm ezen rágódni. Meg aztán elég sokat lehet velük hülyülni. Így az idő is megy, meg a munka is.

Kata!

Sok sikert holnapra! Gondolok rád!

Szia Szamy!

A sógórnőm 35 évesen szült, és elég nehezen jött össze nekik. De összehozták. Úgyhogy szerintem se a korral van gond. Remélem sikerül nektek is.


Puszika

125. vroni
2009. okt. 29. 18:07

Sziasztok!

Szamy "üdv a klubban". Reméljük, hogy Neked is hamarosan jön a baba, és csak megviccel a szervezeted, ha egyszer sikerült, sikerülnie kell mégegyszer. Ráadásul vki 40 évesen szül, minden komplikáció nélkül, úgyhogy nem hiszem, hogy a korral lenne a gond, esetleg annyi, hogy nem egyik pillanatról a másikra költözik be a pocaklakó, hanem több idő kell neki. Akkor Ti is inszem-re vártok?

Drága Katám! Holnapra nagy drukk, remélem jó hírekkel térsz haza, és hamar megosztod velünk is. Szorítok és gondolok Rád holnap!

Esztike, szerintem mindannyian nagyon várjuk a csodát, és már nagyon-nagyon örülnénk, ha eljönne. Csak türelmesnek kell lennünk, ami nem mindig egyszerű, sőt, mindig egyre nehezebb, azt hisszük, sose érünk az út végére, de egyszer oda kell érnünk.

Puszi Nektek!

124. Szamy36 (válaszként erre: 122. - Vnékata)
2009. okt. 29. 15:27

Köszönöm.


Holnapra: csak jó híreket!!!!!!!!!

123. Szamy36 (válaszként erre: 121. - Ee02af809f)
2009. okt. 29. 15:25

Szóval! Van egy 15 éves fiam. Elsőre,tervezetten megfogant:) A tesó nem akar:( Mi az első "megjelenésen" voltunk Tapolcán. 19.-én lesz az "eredmény hirdetés". Jövőhéten megcsinálják a HSG. Elvileg nincs gond velünk, mégis van, mert nincs babánk:( Lehet, hogy a 36 évem a gond. Nem tudom. Lassan kifutunk a biológiai időből!!!

A párom sperma vizsg. nem lett tökéletes, de állítólag nem rossz. Bízom az inszeminációban.


Tudtok olyat akinek az sikeres volt????


Még valami! Soha nem gondoltam volna, hogy ilyen rossz ha várni kell a babára. Illetve, annak az esélye, hogy nem lesz. Mindenkinek nagyon szorítok!Puszi

2009. okt. 29. 15:07

Sziasztok Lánykák!

Jaj, én annyira, de annyira izgulok már, de azért sem csinálok tesztet, majd holnap szépen minden kiderül! Remélem sikerrel járok és kívánom mindenkinek ugyanezt! Szamy válaszoltam a kérdésedre, Drága!

Millió Puszi

2009. okt. 29. 14:54

Szia Szamy36!


Köszöntünk köreinkben!! Ti mióta jártok Tapolcára és milyen probléma miatt, ha megkérdezhetem?

puszi

120. Szamy36 (válaszként erre: 115. - Ee02af809f)
2009. okt. 29. 13:25
Szia! Szóval Török doki velünk sem "töltött" sok időt! Nem erre számítottam:(
2009. okt. 29. 13:13

Sziasztok Lányok!


Hát az én kedvem sem a legjobb a mostanság, valahogy úgy érzem nem fog sikerülni, de nem is az inszem, hanem már maga a peteérés nem fog összejönni!! Ez csak egy megérzés...

Nagyon sokat gondolok Rátok! Kata nagyon drukkolok Neked holnapra, majd jelentkezz ám, ahogy lehet!!! Bessi és Vroni nektek is hasonló jókat kívánok, és remélem nemsokára ennek az útnak a végére érünk és akkor ott fog minket várni egy csoda!! Puszi

118. bessi
2009. okt. 28. 10:34

Sziasztok Lánykák!

Vroni!

Ne légy elkeseredve. Most én is arra várok, hogy megjöjjön. Bár nekem renszeres a piri, így nem tudom milyen, ha gyogyit kell szedni, hogy megjöjjön. Én azon emésztem magam, ha rendbe van mindenem, meg a bébikémnek is, akkor miért nem jön össze?! Múlt hét hétfő óta ezen gondolkodom. Elméleteket meg hiába gyártok, úgysem fogok ráhibázni. Azért próbálok pozitívan a dolgokhoz állni, de amíg várakozni kell elég nehéz. Remélem, hogy már nem kell sokat várnod. Sokat gondolok rátok, hogy sikerüljön.

Puszika

2009. okt. 27. 18:44

Drága Kicsi Vronikám!

Ne add fel, küldök neked pozítiv energiákat, csak nyisdd ki az ablakodat, rendben? Kitartás, hidd el tudom mit jelent, néha nehezen megy, de akkor sem szabad elkeseredni, mert annál pocsékabbul érzi magát az ember lánya:-( Szerintem Veled is annnyit foglalkozik a doki, mint mással, csak néha nekünk tűnik úgy, hogy a másiknak több jut.

Puszi Neked!

116. vroni
2009. okt. 27. 18:11

Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy eltűntem, de semmihez sincs kedvem. Még mindig negatív oldalát látom mindennek. Még ezt a hetet megadtam lehetőségnek, hogy megjöjjön, bár úgysem fog, hiába fájdogál úgy a hasam, mintha meg akarna jönni, aztán elkezdem szedni a Norcolut-ot, majd a Closty-t. Szerintem a múltkor a lapar után azért jöhetett meg, mert bennem "turkáltak". Másra már nem tudok gondolni. Meg ugye akkor hol az a tüsző, amit látott a doki?! Gondolom megint átalakult szépen kis cisztává, és nem volt semmi értelme a laparnak. Úgyhogy én így vagyok!

Esztike örülök, hogy Te legalább előrébb jutottál ma. Kata Neked pedig kitartást péntekig és vigyázz Magadra, vagy lehet, már Magatokra kéne vigyáznod. :-)

Bessi, látom, Te is mindig úgy jársz, mint én, és Esztike, mindig csak gyorsan elmotyog vmit a bajusza alatt, aztán már Viszlát! Ez egy kicsit engem idegesít, mert alighogy kijövök, rájövök, mennyi mindent szerettem volna kérdezni. És mindig azt érzem, hogy mással többet foglalkozik, mint velem. :-(

Puszi Nektek!

2009. okt. 27. 15:57

Sziasztok Lányok!!


Végre itthon, megjöttünk Tapolcáról! Szóval ismét csak néhány másodpercig voltunk Török dokinál, úgy látszik nagyon siet, mindig hamar kidob minket..:)A lényeg, hogy felírta a gyogyót, napi 2X1 Clostilbegytet, 5 napig, és jövő kedden megyek ismét, UH-ra.Már egyet be is vettem. Nagyon kíváncsi leszek az eredményre, mivel nekem már egyszer volt szerencsém ehez a gyógyszerhez, igaz csak 1 szemet szedtem akkor, de nem hatott egyáltalán... úgyhogy sok reményt nem fűzök hozzá, de majd kiderül. Veletek Lányok mizujs? Kata érzel már valamit? Drukkolok ám nagyon, hogy jó hírt kapjál pénteken!! Vroni,hová bújtál, jelentkezett az a fránya piros?? Bessike Neked is megy ám a drukk!! Jelentkezzetek mindenképp, kíváncsi vagyok ám Rátok!!

Én meg csak szedem hősiesen a bogyókát, aztán megírom, mik a fejlemények.

puszi

2009. okt. 26. 17:24

Sziasztok Lánykák!

Bessikém, nem tudok mást írni, csak azt, hogy fel a fejjel és kitartás, egyébként eszembe jutott, hogy talán a köv. hónapodat végig szeretné kisérni minden szempontból, vérvétel-hormonvizsgálat, folyamatos u.h., stb.!?!

Esztike Drága, ez remek hír, aztán írd ám meg szépen, hogy mik is a fejlemények!!

Vronika, Te merre jársz?

Puszi

2009. okt. 26. 09:33

Sziasztok Csajok!!


Képzeljétek holnap mehetünk Tapolcára, már nagyon örülök neki, kíváncsi vagyok mit mond a doki, bár még csak a gyógyszeres stimut kezdjük, de én már ennek is nagyon örülök!! :)

Hát ezen nem csodálkozom Bessi, ezt én sem értem.... Mondjuk én is sokmindent szeretnék ott kérdezni a doki bától, de úgy sietnek, legalábbis én így érzem, persze tudom, hogy nagyon sokan járnak oda!! Most nagyon pozitívan állok a dolgokhoz, remélem egyikünknek sem kell csalódnia!! Hajrá Lányok, csak előre a kismamaságért!!

Puszika

112. bessi
2009. okt. 25. 21:18

Szia Kata!

Alighogy megvizsgált, rohant telefonálni. Akkor meg mikor mondta, hogy mi van, egész meglepődtem. Úgyhogy így jártam. Az aszisztens pedig ugyanazt elmondta, mint a doki. Mármint azt, hogy mikor menjek. Tudom, hogy sokan vannak akik idevárnak, de azért dióhéjban kérdés nélkül elmondhatná, hogy mi van. És akkor nem lennék ilyen tanácstalan. De az orvosok állandóan rohannak. Ez van. Remélem, hogy következő alkalommal hamarabb kapcsolok és kérdezni fogok.

Puszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook