Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei fórum

PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei (beszélgetős fórum)


171. vnékata (válaszként erre: 170. - Szamy36)
2009. nov. 3. 19:35

Szia Szamy!

Ez nagyon jó hír, csak így tovább!Próbálkozni mindig lehet, he-he :-P

Puszi

170. Szamy36 (válaszként erre: 168. - Vnékata)
2009. nov. 3. 19:32

Szia Kata! Örülök a pirinek, ami egyébként a nem várt "várt":)

Beszéltem a Csongrádyval. Jövő kedden megyek fél hatra. a következő piri után talán meg is csinálja. Nem baj, most akkor lehet próbálkozni élesbe.:)))

Hátha összeszedik magukat a sejtek. Nem volna baj!

2009. nov. 3. 19:20

Hahó Lánykák!

Megjött, egyértelműen, ez egy igazi mensi :-D

Harmadik naptól Closty,hurrá, újabb remény!!

puszi nektek

2009. nov. 3. 18:39

Sziasztok!

Drága Esztike, nyugi,kérlek, ne idegeld már magad most ki teljesen, ráérsz majd az inszem után idegeskedni, hogy sikerült-e vagy sem...ugyis sikerül, de ahhoz kicsit próbálj meg lehiggadni, oké!?! Szóval, Kicsi Esztikém a doki inszem előtt újból fog csinálni egy u.h-t, ahol megint mindent megfog nézni és ha mindent optimálisnak talál, akkor megcsinálja az inszemet, ha van még kérdésed tedd csak fel nyugodtan, próbálok válaszolni, rendben?Csak kérlek ne idegeskedj már előre, mert az nagyon nem jó, tudom, hogy rohadt könnyű ezt mondani, de akkor is próbálj meg nyugodt maradni, igaz nekem sem sikerült ez a higgadtság dolog, tudom, hogy az ember ilyenkor milyen boldog is, hiszen érzni végre elindult az úton és kívánom, hogy minél előbb sikerrel jár!

Drága Többiek, kivel miújság? Szamy tudtál Csongrády-val beszélni?

Millió puszanat mindenkinek!

167. Szamy36
2009. nov. 3. 14:06

Szia Eszti!

Biztos minden rendben lesz!

Hétfőn inszem! Az jóóóó! Bárcsak már mi is ott tartanánk.

2009. nov. 3. 13:00

Sziasztok Csajszik!!


Megjöttünk Tapolcáról, szerencsére nem voltak sokan előttünk, így viszonylag hamar bekerültem.Szóval az eredmény, az, hogy van két db. 11 mm-es és egy 10 mm-es tüszőm, a méhnyálkahártya az meg 4,5 mm.Ez lehetne szerintem jobb is, de majd még alakul. Szombaton délután 17-kor kell beadnom magamnak a Decapot, aztán hétfőn reggel 9-re kell odaérni és megcsinálják az inszemet. Nagyon kíváncsi vagyok és várom is egyben!!

Azonban néhány dolgot szívesen megkérdeztem volna a Török dokitól, de már megint úgy érzem, gyorsan meg akart szabadulni tőlem, elég morci egy pasas...Meg igazából azt sem értem, legalábbis abban a tájékoztatóban amit az inszemről kaptam, az van, hogy legalább két Uh, és hormonmeghatározások vannak az inszem előtt, hogy lássák hogy fejlődnek a tüszők, milyenek a hormonszintek. Ehez képest csak ma volt Uh, vérvétel nem volt. Én igazából attól félek, hogy nem fejlődnek tovább a tüszők, hanem cisztákká alakulnak, mivel hát tudjuk, hogy PCo-s vagyok!! Szóval, lehet, hogy csak én vagyok ilyen gyagya, de ki tudja nincs-e igazam.. Mert ha igen, akkor felesleges beadnom a szurit és az inszemnek sem lesz értelme... Na mindegy, majd meglátjuk!

Szóval ez a helyzet Lányok!! Nem vagyok egyszerű eset... :)

Veletek mizujs?? Vroni megjött már a várva várt piros?? Többiek is remélem jó úton haladnak a babásodás felé!! Kata Neked is csak egy UH volt, és vérvétel volt?? Vagy ez nem is fontos? Nem tudom, kicsit tanácstalan vagyok!!

írjatok ám, kivel mi van!!

Puszi Nektek

165. Szamy36
2009. nov. 3. 11:21

Sziasztok!

Tudnátok segíteni abban, hogy a hormonvizsgálat ami a menstruáció 3. napján készül, hogy értelmezendő,már az eredmény!!?? Aki látott ilyet az tudja mire gondolok.

Köszi.

164. Szamy36 (válaszként erre: 163. - Bessi)
2009. nov. 3. 07:34

Bessi! Az ajkai kórház szülészete valóban az utóbbi időben borzalmas.

A kórház maga haldoklik, tudom, mert ott dolgozom.

Pár hete lakom Veszprémben ezért is gondoltam, hogy itt csináltatom meg a HSG-t. Nagy csalódás volt az orvos is, de ahogy előadta a dolgokat, az volt igazi hideg zuhany. Remélem ma sikerül a másik dokival értelmesen megbeszélni a dolgokat.

163. bessi
2009. nov. 2. 23:01

Szia Szamy!

Sajnálom, hogy Veszprémben ez van. Én Ajkára mikor telefonáltam másfél hétnél többet nem is kellet várnom. És még azt hittem, hogy az ajkai kórház egy katasztrófa. Remélem sikerül elrendezned.


Puszika

162. Szamy36
2009. nov. 2. 21:24

Köszi Kata!

Holnap a Csongrády Attilát keresem meg. Magánrendel itt Veszprémben. Tapolcán remélem meg is csinálja. Sajna így csúszik az inszem. egy hónapot. Na de pozitív gondolkodás.

161. vnékata (válaszként erre: 160. - Szamy36)
2009. nov. 2. 20:04

Szia Szamykém!

Fel a fejjel, és ha valóban úgy gondolod keress másik orvost. Én tudom neked ajánlani a sajátomat, aki ugyan Siófokon rendel és műt,kicsit morci, de elismert orvos. Dr. Takács a neve...és hát Siófok és Veszprém között nem olyan nagy a távolság!

Puszi

160. Szamy36
2009. nov. 2. 20:01

Sziasztok. Ma voltam Veszprémben nőgyógy. HSG vizsgálatot szerettem volna megbeszélni.

kb. 3 hónap múlva.:( Vicc.

Holnap másik dokit próbálok.

Elvagyok keseredve. Nem elég az ember baja, akkor még ilyen hülyeségekkel kell foglalkozni.

2009. nov. 2. 18:24

Sziasztok Csajszikák!

Eszti holnap kérjük a beszámolót és gondolni fogok Rád! Nálam semmi fejlemény, piros még mindig nem érkezett meg :-(

Veletek mizu?

Millió puszi

158. Szamy36 (válaszként erre: 157. - Ee02af809f)
2009. nov. 2. 14:25

Sziasztok!

Eszti, remélem holnap minden rendben lesz. Írj ám, hogy mi volt.

Kata, nagyon eltűntél! Minden rendben van??????

2009. nov. 1. 11:09

Sziasztok Lányok!!


Először is nagyon nagyon köszönöm a jeleket,amiket küldtetek, remélem mindannyiunknak szerencsét hoznak ezek a kis gólyák!! :))

Nekem ma már egy fokkal jobb kedvem van, két napig nagyon el voltam anyátlanodva!! le voltam törve, de tudom soha sem szabad feladni és én küzdeni fogok, hogy kisbabánk lehessen!!

nagyon várom mit fog mondani dokibá, van-e petesejtem, nagyon remélem lesz!!

Szamy, én kedden délelőtt megyek Tapolcára. UH lesz, hogyan hatott a Closti. Remélem minden rendben lesz!! Remélem mindenki jól van, további szép hétvégét kívánok mindenkinek!!

Puszillak Benneteket!

156. Szamy36 (válaszként erre: 147. - Vnékata)
2009. nov. 1. 10:19

Kata!

Megjött a pirid?

155. pmjudit (válaszként erre: 154. - Szamy36)
2009. okt. 31. 19:52

:))

Nekem mindkettő nehezebben jött az átlagnál - lényeg, hogy vannak, egészségesek.

Biztosan meg volt az oka, hogy akkor születtek, amikor. Tuti nálatok is valamiért még várni kell.

De jönni fog! -a msáodikról már szinte lemondtunk, amikor....:))))

154. Szamy36
2009. okt. 31. 19:12

Judit!

Örömmel látom, hogy egy "évjárat" vagyunk :)

Már írtam, de láttam Te nem olvastad el az eddigieket, hogy nekem van egy 15 éves Olivérem!!:)

21 évesen a fogantatás nem volt gond. Tervezetten érkezett.

Sajna a kis tesó már nem ilyen "aktív".

Bízom Tapolcában. Nagyon-nagyon.

153. pmjudit (válaszként erre: 150. - Szamy36)
2009. okt. 31. 18:19

Sikerülni fog!


Annyira emlékszem, mikor első alkalommal Tapolcán megkérdeztem, hogy lehet-e gyerekem, a válasz: igen, csak még nem tudjuk hogyan!


Nektek is sikerülni fog!!!!

2009. okt. 31. 18:19

Kedves Szamy!

Ámen :-)

151. pmjudit (válaszként erre: 149. - Vnékata)
2009. okt. 31. 18:18
Sikerülni fog!!!Én szorítok!
150. Szamy36 (válaszként erre: 148. - Pmjudit)
2009. okt. 31. 18:07

Köszi Judit!

Kata, nem is olyan sokára, már az át nem aludt éjszakákról beszélgetünk. Amit a babáinknak köszönhetünk:)

2009. okt. 31. 17:40

Kedves Judit!

Köszönjük, hogy leírtad röviden a történetedet, erőt ad mindannyiunknak!

Kata

148. pmjudit
2009. okt. 31. 17:31

Sziasztok! Most találtam erre a fórumra, mi már régebben jártunk ott, de ennek köszönhetem a kislányomat.

Évekig tartó orvostól-orvosig járás után találtunk AZ INTÉZETRE - ahol tudtak segíteni.

Megállapították, hogy méhen belüli fertőzésem volt, kaptam gyógyszert januárban, a következő menstruációm ár meg sem jött. Október 2-án megszületett a kislányunk - aki most múlt 7 éves.

Nagyon nagy hálával, szeretettel gondolok ma is az intézetre, még most is könnyes lesz a szemem, ha róluk hallok. Emlékszem, mennyire örültek, mikor 4 hósan elvittük megmutatni:))

Ma is hallom a doki hangját és látom az arcát, mikor megpillantotta az ultrahangon és örömmel, mondta: "nézzék, ott dobog a szíve".


Nem olvastam végig a fórumot, ne adjátok fel semmiképpen sem. Több ismerősünk ment oda utánunk, mindenkinek sikerült a baba! :))

Nekünk is lett még egy kisfiúnk, de akkor már nem kellett Tapolcára járnunk /története az adatlapomon/

2009. okt. 31. 17:18

Sziasztok!

Kicsi Bessikém, Kicsi Vronikám és Drága Többiek! Ma már kicsit jobb,nem mondom, hogy nem fáj, de azért jobb, fel kell állnom és tovább kell mennem az útamon és különben is...nem akarom azt a látszatott megdönteni, hogy nem vagyok eléggé pozítiv,igenis az vagyok, annak kell lennem és érzem ám az energiát, amit küldtél nekem Vronikám!

Most azt várom, hogy jöjjön piri, remélem az utrogestan nem kavart be, aztán harmadik naptól újra Closty és telefon Pri-be!!! Úgyhogy Szamy-kém én a dátumban még bizonytalan vagyok!Hiszem, hogy a jelek hatni fognak:-D

Puszi mindenkinek!

146. Szamy36
2009. okt. 31. 17:06
Lányok! Ki,mikor megy Tapolcára?????
145. bessi
2009. okt. 31. 08:42

Szia Kata!

Nagyon sajnálom, hogy nem jött össze. Remélem a köv. sikerülni fog. Egyébként nagyon jó az idézet, és köszönöm a jelet.

Puszika

144. Szamy36 (válaszként erre: 141. - Ee02af809f)
2009. okt. 30. 21:47

Nem hangzik jól!

Hát ez van:(

143. Szamy36 (válaszként erre: 138. - Vnékata)
2009. okt. 30. 21:46
Nagyon jó az idézet!
142. vroni
2009. okt. 30. 20:34

Drága Katám!

Szívből sajnálom, hogy nem sikerült, reméljük, a következőnél már tuti sikerülnie kell, és sikerülni is fog!!! Elhiszem, hogy nem vagy ma a legjobb hangulatodban, de az azért mindenesetre jó - szerintem - hogy a doki már meg is célozta a következő alkalmat. Ezek szerint a Closty Nálad bevált, nem gondolta úgy a doki, hogy szurizni kéne magad. Ez azért jó hír, véleményem szerint.

Az idézet csodás, és valahogy olyan igaznak tűnik minden sora.

Most pihend ki magad, ha kell, sírj, nem mondom, hogy ne, utána jobb lesz. És persze a párod ott van melletted, aki továbbra is támogat, ebben biztos vagyok. Most pedig én küldöm Neked a pozitív energiát, remélem odaér Hozzád!

Puszi Neked és jó éjt!


Csajok, Nektek is jó éjt!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook