Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Plasztikai sebészet fórum

Plasztikai sebészet (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8
tegnap 15:09
Üdv, valaki nem tudná megmondani, hogy mennyibe kerülne, hogy nőiesre plasztikáztassam az arcomat?
okt. 11. 20:14
Sziasztok.Hamarosan hasplasztika műtétem lesz hasi sérv miatt.Dr Sebestyén Judit fog műteni.Ha valakit műtött már közületek ,írjátok meg a tapasztalatokat.Köszönöm
231. liliom** (válaszként erre: 226. - Liacica89)
szept. 30. 06:44
Nekem nem volt ilyen műtétem, de heggel szerintem mindenképp számolj. Személyes tapasztalataim alapján továbbá azt kell mondanom, hogy a hegeket nem egyszerű eltüntetni, nekem pl. nem is sikerült (sőt a Blaha Lujza térnél levő Medaid Klinikán végzett lézeres beavatkozások után még rosszabb lett az eredmény, mint volt). Azért is meggondolandó továbbá mert olyan "ügyes" plasztikai sebésznél mint akinél én voltam pl. (lásd alább László zsolt), a heg mellett még lehet, hogy az eredmény sem lesz olyan, mint amilyet szerettél volna, illetve lennie kellene.
szept. 30. 06:26
vele nincs tapasztalatom, de Dr. László Zsolttal van. Nem javasolnám bárkinek is hogy hozzá (László Zsolthoz) menjen mert teljesen megkeserítette az életem, olyan munkát végzett rajtam. Roppant hanyagnak tartom aki a pénzemért olyan eredményt produkált több beavatkozásnál is, ami rosszabb lett, mint volt. Aztán "természetesen" nem foglalkozott ezzel. GYŐZTEM/GYŐZÖK TOVÁBBI MŰTÉTEKRE JÁRNI, HOGY VALAHOGY KIKORRIGÁLJÁK A SZAR MUNKÁJÁT, DE SAJNOS NEM IS LEHET HELYRE HOZNI!!
229. Szando
szept. 6. 17:46

Sziasztok!

Dr. Novoth Béláról van valakinek tapasztalata? Mellnagyobbitassal kapcsolatban főként, de bármit szívesen meghallgatnék! Köszönöm

szept. 1. 12:12

Sziasztok!

Valaki volt már aki a Honvéd kórházban mell műtéten?

227. mazsola1867 (válaszként erre: 225. - Cinella333)
júl. 20. 13:54
Én nála voltam. :)
júl. 17. 08:10
Sziasztok! Valakinek volt már homlokplasztikája? Olyan szemöldök emelésre készülök, hogy hajvonalból történő metszéssel a homlokomon is kisebbíteni szeretnék, mert zavar, hogy nagyon magas. Szerintetek be merjem ezt vállalni? Fosok, hogy heg maradna. Van köztetek, aki műttetett ilyet?
jún. 26. 21:58
Sziasztok! dr. Traub Alfrédról van valakinek tapasztalata? Köszönöm előre is. :-)
febr. 21. 13:42
sziasztok,Dr Falus Görgyről vagy dr Juhász Péterről vannak tapasztalatok? Esetleg Csuha Lajosban gondolkodom még
223. Magdika40 (válaszként erre: 222. - Miss Angel)
febr. 20. 20:42
Szia! Hogy tudom elolvasn?
2017. dec. 4. 17:27
sziasztok,aki mellműtétre készül,annak esetleg segítség lehet a naplóm....
221. timici
2017. nov. 10. 13:05

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni abban, hogy tudjak plasztikai sebészt választani.

Már volt 3 éve mellnagyobbításom de nem vagyok megelégedve a méretével dr Csuha Lajos mütött már egy határozott elképzeléssel mentem hozzá, hoy milyet szeretnék és ö lebeszélt róla. Persze kis naív ként hittem is a szavának így bele mentem abba a méretbe amit mostanra persze megbántam.

Felvettem már pár orvossal a kapcsolatot e-mailben, de van aki az ár miatt nem felelt meg, volt aki majd csak jövö tavasszal tud adni konzultációra idöpontot....

Külföldön élek és januárra tervezem a mütétet, mert akkor leszünk otthon és addig szeretnék egy megfelelö orvost találni.

Hálás lennék azoknak akik tudának nekem ebben segíteni!

Köszönöm elöre is a segítséget.

Szép napot mindenkinek! Üdv Timi. :)

220. Krisz10
2017. máj. 28. 11:00

Sziasztok!Dr Fábián Zsolt valóban egy kontár!

Nekem maradandó egészség károsodást okozott.

2017. máj. 8. 18:23
Tudja valaki, hogy Sarka Katának az orrát és a szemét ki plasztikázta?
218. koncika (válaszként erre: 217. - Koncika)
2017. ápr. 17. 17:50
És esetleg róla hallottatok? Dr. Abdul-Wadood A. Mokbel
217. koncika
2017. ápr. 17. 17:27

Sziasztok!

Dr. Mohos Gábor (Szeged) plasztikai sebészről van valami véleményetek?

216. ILUS78
2017. márc. 26. 11:24
Sziasztok! Engem Fábián műtött 7- hónaja.kb 4-hónap telt el mikor szóltam neki, hogy valami nem jó, mert tojás nagyságú kemény gümő van az egyik mellemben, a másikban egy kicsit kissebb. Azt mondta, hogy félév után menjek vissza és megbeszéljük. Én most mentem vissza, és tudatta velem, hogy ez nem az ő hibája, és hogy 100 ezret még fizetnem kell mert az altató orvos....stb. de ő az ő részét ingyen megcsinálja🤔.úgyhogy 650+korházi ellátás, és ez az eredmény, hogy még fizessek, és még egy műtét.
2016. szept. 8. 13:04
Sziasztok! Dr.Révész Zsolthoz készülök mellnagyobbító műtétre. Valakinek van vele kapcsolatban tapasztalata?
214. ktm690
2016. ápr. 14. 08:17
Régi a fórum, de Fábián Zsoltot én sem ajánlom. Egy kontár. Maradandó következményekkel.
213. Miss Angel (válaszként erre: 209. - Hanna1982)
2015. okt. 28. 14:12
Istenem....szívből sajnálom :(
212. Mydgard
2015. okt. 27. 15:53

Helló!

Volt egy kézháti feszítő ín műtétem, vágás miatt. Emiatt maradt egy csillag forma heg a kézháton. Varratszedés után 3 hétig körömvirággal kentem a gyors sebgyógyulás végett, majd átálltam a normális hegesedés miatt a Dermatixra. A seb mondhatni már egész jól néz ki, viszont a továbbiakban igénybe vennék még valami plasztikai kezelést. Ehhez keresnék egy megfelelő orvost/rendelőt illetve kezelést. Első nekifutásra a lézeres kezelés tűnik opcionálisnak, mi jöhetne még szóba esetleg?

Summa summárum, kit ajánlanátok (Budapesten) és milyen kezelést?

2015. okt. 19. 20:01
Vajon véletlen, hogy a Fábián doktorúrról annyi borzalmat hallottam, erre megnyitom ezt a fórumot és pont az ő nevét olvasom negatív véleménnyel egyetemben? Ismerősöm azt mondta, hogy borzalmas hentes munka amit csinált neki is, csúnya és fájdalmas vége lett a plasztikának amit csinált és a nyomai egy életen át emlékeztetik ismerősömet rá.
2015. aug. 29. 20:22

Kedves fórumozók !!!!!

Ha van valaki itt a "plasztikai sebészeten" tudnátok ajánlani egy jó dokit ? Felkar plasztikát szeretnék.

Nagyon köszi a válaszokat előre is!!!!!!

2015. aug. 3. 14:37
Nekem fábián tönkrevágta az életem... kb ennyi az annyi. Sose fogják rendbehozni amit szétbarmolt.
2015. ápr. 21. 15:07
és bocsánat, rosszul írtam, nem 605 hanem 610 ezer, de így is megéri :D :)
207. Nikolett5159 (válaszként erre: 206. - Miss Angel)
2015. ápr. 21. 15:06
Nagyon szépen köszönöm, én is remélem! :)
206. Miss Angel (válaszként erre: 205. - Nikolett5159)
2015. ápr. 21. 15:00

ez így tök jó ár :o

remélem sikerül és elégedett leszel az eredménnyel, sok szerencsét .)

205. Nikolett5159 (válaszként erre: 204. - Miss Angel)
2015. ápr. 21. 14:55
Most alapból akció van, 750 ezer helyett 575 ezer + 20 ezer az egy éjszaka és 15 ezer a melltartó, nekem így 605 ezerre jött ki és igen, most a konzultáció ingyenes :)
204. Miss Angel (válaszként erre: 202. - Nikolett5159)
2015. ápr. 21. 14:39

Azóta ingyenes lett a konzi Fábiánnál?

akkor bocsi ezt nem tudtam....

1 2 3 4 5 6 7 8

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook