Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Plasztikai sebészet fórum

Plasztikai sebészet (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
14. 'szti
2006. ápr. 3. 11:45
Nekem egy volt kolleganőm a combját-fenekét leszívatta. Nem volt igazán dagi, csak a felsőtestéhez képest aránytalan volt, talán azért. Viszont visszajött rá újra, bár több év alatt. Szerintem az alkat is sokban befolyásol.
2006. ápr. 3. 11:36

Eszembe jutott még valami:)

Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, mert nem olvastam utána, de: a zsírsejteket távolítják el, vagy csak "kiürítik" őket?

Mert nem mindegy. Ha eltávolítják akkor jó lehet a dolog (mármint a hosszútávú eredmény) de ha csak "kiürítik", akkor bizony évek múlva lehet, hogy újra menni kell. És bizony ez sem mellékes.

2006. ápr. 3. 11:22

Szia !


Nem akarlak elkeseríteni, de ha a dokival találkozol, az első mondata az lesz : fogyjon le 10 kg-t...


Más a helyzet persze, ha normál súlyú vagy, csak bizonyos területeken vannak olyan makacs zsírsejtek, amiktől nem tudsz megszabadulni.

Pl.: lovaglónadrág, szülés utáni poci, toka...


Tavalyi árakról hallottam: 200 -400 e Ft közt mozog, a terület nagyságától függően.

Ráadásul a várakozási idő is elég nagy, általában 3-4 hónap. Ha csak nyárra kapsz időpontot, szerintem halaszd el október környékére. Nyáron elég nehezen viselnéd a szorító bugyit, nagdrágot, fűzőt ... a ruha alatt. A nagy meleg + dunsztkötés alatt állandóan viszketne a bőröd...


Azért nyugodtan menj, kérdezz, hasonlíts össze több orvos ajánlatát, és azt válaszd ki, aki anyagilag és emberileg is a legjobb neked !


Sok sikert !

11. foszi2 (válaszként erre: 10. - Foszi2)
2006. ápr. 3. 11:13

a másik dolog meg az, hogy remélem lesz valaki aki átesett hasonló műtéten.

sajnos az ismerőseim csak mellet plasztikáztattak, és az nem ugyanaz.

10. foszi2 (válaszként erre: 9. - 4726e582cf)
2006. ápr. 3. 11:11
köszi szépen amit írtál, ezt ugyan nem írták még le sehol, legalábbis azokban a cikkekben nem olvastam amiket megtaláltam a neten, viszont azt igen, hogy nem lehet leszívni az összes zsírsejtet, tehát bennem is volt kétely ezzel kapcsolatban, hogy az vajon nem tágul-e ki esetleg, és akkor nem is volt igazán az egséznek semmi értelme....
9. 4726e582cf (válaszként erre: 4. - Foszi2)
2006. ápr. 3. 10:42
Lehet, hogy nem téves a cikk, a zsírselyt nem nő vissza, de a többi kitágul... :(. Érdemes több orvost kérdezni, és főképp olyanokat, akik átestek már ilyenen.
8. foszi2 (válaszként erre: 7. - Ezti)
2006. ápr. 3. 10:33

Ez jó hír, én is ezt olvastam, de a sebésszel, még két hét mire talizom, sajnos eléggé elfoglalt, és nem volt korábbra ideje...

Hogy érted azt, hogy kihagytad?

Most aztán tényleg kíváncsi leszek, és ráadásul én úgy vagyok teltebb, hogy mindenhova jött, tehát mindenemhez hozzá kell nyúlnia asebésznek, de ez azért is jó, mert azt olvastam,hogy oda ugyan nem jön vissza ahol leszívták, de máshová igen.

Egy találkára mindenképpen elemegyek, mert annyi mindenre kíváncsi vagyok, és a férjem még mellplasztikát is szeretne, de azt én nem,de majd ez a jövő zenéje.

Tudjátok mit nem tudtam fellelni, hiába keresgéltem, az árakat!!

Tudom, hogy sok, de vajon mennyi az az annyi? Erről valaki nem tud konkrétat? Nyílván minden sebész más áron dolgozik, de mi az ami még elfogadható?

7. Ezti (válaszként erre: 6. - Foszi2)
2006. ápr. 3. 09:52

Szia Foszi!

Szóval bárki bármit mond, ez egy szuper dolog!!!!

Nyilván függ attól, hogy mennyit szeretnél lefogyni, 10 kilót vagy 4-5-öt.

DE: a zsírsejteket is leszívják, tehát ha kicsit is tornázol és nem falsz ész nélkül, akkor: SOHA NEM JÖN VISSZA!!!!

Csupán egy apró és halvány kis kereszt marad a helyén, de olyan helyen csinálják, (köldök kis redője pl.) hogy ha nagyítóval nézed esetleg látod. Egy búvárruhához hasonlót kell otána hordanod, amit nem vehetsz majd le egyátalán hetekig! Nem túl guszti, de van rajta egy elég nagy nyílás a lábak között, tehát ügyes-bajos dolgaid így oldod meg, fürdés kizárt, mosdókesztyű és szivacsos mosakodás. (Tehát randit ne szervezz pár hétig:)


Fú nem tudom mit hagytam ki...


Ja, k..vára fáj. Vagyis nem is igazán fájdalom, úgy érzed inkább mintha átment volna rajtad egy gyorsvonat. De el lehet viselni, és ha leveheted végre a gumigöncöt, a látvány és életed hátralévő fürdőruhás nyaralásai mindenért kárpótolnak:)))))


Vágj bele! HAJRÁ

6. foszi2 (válaszként erre: 5. - Jay)
2006. ápr. 3. 09:33

hát ez itt a baj...

pro-kontra...

5. Jay
2006. ápr. 3. 08:15

Én csak olyat ismerek, akik azért csináltatta meg, mert lefogyott, de pl. a combjáról nem ment annyira le és kb. 3-4 cm-et akart vékonyítani még rajta.

Szóval ami fogyó után maradt azt szivatta le. És mivel utána torna meg miegymás nem jött vissza a cucc. Először le akartam beszélni a csajszit, de rájöttem hogy Ő ettől a 3-4 cm-től nagyon boldog lett. Bár azt mondta többet nem vállalkozna rá.

4. foszi2 (válaszként erre: 3. - 4726e582cf)
2006. ápr. 3. 08:07

Sziasztok!


hát ez elég elkeserítő dolog, én azt olvastam, hogy leszívják a zsírsejteket is, és mivel az nem tud újraképződni, így oda ahonnan leszívták, oda nem hízik vissza az ember, csak ahol nem.

lehet, hogy téves volt a cikk?

3. 4726e582cf (válaszként erre: 1. - Foszi2)
2006. ápr. 3. 07:30
Szia! Nem akarlak elkeseríteni, de a zsírleszívás visszanő :( és nagyon fáj is. Barátnőm is így akart 5-10 kilótól megszabadulni, jah, hát igen, fizetett egy halom pénzt, szenvedett is rendesen, de visszanőtt a zsír :(. Szóval jól gondold meg, hogy mire adsz ki pénzt.
2. molntak (válaszként erre: 1. - Foszi2)
2006. ápr. 3. 06:15

Mennyibe fog kerülni? Jó sokba.

Egyszer mi elmentünk megkérdezni a páromnak, mert vele igazából az a baj, hogy csak hasra hízik. Szóval elmentünk és azt mondták, hogy nem ajánlják, mert sokat kellene eltávolítani és akkor utána lógna a bőr a hasán, annyira, hogy nem segítene több hónapi haskötő hordás sem. Mi ekkor feladtuk. De nézz utána nagyon mert olyan emlékeim vannak, hogy nagyon nagy a kockázati tényező a zsírleszívásnál.

2006. ápr. 3. 05:45

Sziasztok!


Szeretnék egy beszélgetést indítani, mert kíváncsi lennék a véleményetekre egy dologban.

Szóval úgy döntöttem, hogy nem fogyózom tovább, és nem veszek " csodaszereket "sem, hanem felkeresek egy plasztikai sebészt, és elbeszélgetek vele a zsírleszívásról, úgyanis tervezem hogy belevágok egy ilyen dologba.

Mit gondoltok erről, van-e valakinek, esetleg elképzelése arról, hogy érdemes-e vagy nem?

Leginkább az érdekelne, hogy milyenek a tapasztalatok ezzel kapcsolatban, vagy esetleg valaki kipróbálta-e, és mi lett az eredmény, és egyáltalán ami belefér ebbe a témába minden jöhet, az sem baj, ha nagyon lebeszéltek róla, mert akkor legalább elgondolkodok megint rajta, de igazából egy kicsit félek is, meg fogalmam nincs mennyibe fog ez nekem kerülni.

Nagyon várom a kritikákat!!


Mindenkinek kellemes napot!

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook