Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Honvéd Kórház plasztikai sebészet vélemények fórum

Honvéd Kórház plasztikai sebészet vélemények (beszélgetős fórum)


15. Fórumozó2 (válaszként erre: 1. - Valakivagyok1984)
2021. jan. 10. 23:32
Halmy doktor... egyáltalán nem vagyok elégedett az eredménnyel sem a hozzåållással! Azt hinné az ember hogy Honvéd Kórház 😲 a nővér elaludt éjjeli ügyeletben 2 óråt csöngettem fåjdalmak közepette mire sikerült felébrednie és gyógyszert kapni. Volt hogy a vacsorához nem adtak zsemlét 1 sonka 1 vaj ennyi. Takarítás hanyagolható az nem fertőtlenítés amit ott csinálnak! Nagyon nézd meg kire bízod magad milyenek a higiénés feltételek.
14. Nicky1986 (válaszként erre: 11. - Valakivagyok1984)
2020. júl. 18. 08:42
Ja bocsi, most latom, h nem nekem szantad;) upsz;)
13. Nicky1986 (válaszként erre: 12. - Valakivagyok1984)
2020. júl. 18. 08:40
Igen, köszi azt lattam. De nem túl pozitiv eredmény:( En is voltam nala konzin , hasrol szeretnem fenékbe. Nekem furcsa, h árat sem mondott, hanem majd küldi emailban... Ha pozitivat hallottal, lattal, akkor már elörebb vagyunk;) Mert en semmit konkretan;(
12. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 9. - Kisvirág85)
2020. júl. 18. 08:12

Engem ő fog műteni hassal októberben.Mint ember nekem nagyon szimpatikus.Jó fej:-)

Mint orvossal nincs tapasztalatom,viszont csak pozitívat hallottam/láttam tőle úgyhogy bízom benne,jó kezekben leszek.

11. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 10. - Nicky1986)
2020. júl. 18. 08:11
Olvass vissza pont róla írnak lentebb.
2020. júl. 17. 15:52
Sziasztok! Valaki esett át zsirátültetesen? Dr. Halmy Csabához mennék ôsszel
2020. júl. 2. 13:40

Sziasztok! Sosem voltak kicsi melleim, most viszont, hogy szültem, meg volt egy hormonális problémám 75F-re nőttek, hozzám képest is túl nagyok. Soha nem szerettem őket, most erősen gondolkodom a kisebbítésen. Dr. Fekete Attilát néztem ki, volt nála valaki? Milyen mint ember, mint orvos? Szép lett a végeredmény?

Előre is köszönöm a válaszaitokat!

8. ÉdesanyaT (válaszként erre: 2. - Zsóka196009)
2020. febr. 4. 16:55
Irtam neked privát üzenetet. Kérlek nem ismerem az oldalt még, remélem megkaptad. Megköszönöm a választ.
7. Agnes200 (válaszként erre: 1. - Valakivagyok1984)
2019. szept. 20. 00:50

Nekem a Halmy doktor úr csinált saját zsírfeltöltéses mell műtétet 2018. végén. Semmi nem maradt meg a beültetett zsírból. (Pedig azt mondta utána, hogy szép volt a zsírom.)


Nekem nagyon mini melleim vannak (úgy kb. 1-1 dl térfogatúak, ha felemelem a karjaim, nem is látszanak, hogy vannak). Tehát nem tudnak megnyúlni, mert korábban sem voltak nagyok. Ezt az „aggodalmamat” a műtét előtti konzultáción, és közvetlenül a műtét előtt is elmondtam a doktor úrnak. A műtét során 1-1 dl zsír lett beletöltve. Utólag azt gondolom, semmi esély nem volt rá, hogy az új zsírsejtek megtapadjanak. Túltöltéskor ugyanis nagy nyomás alá kerülnek az új sejtek, továbbá nincs mihez hozzátapadniuk. Ráadásul az elhaló sejtek akadályozzák az ép sejteket a megtapadásban. Nekem három hónap alatt szinte az egész betöltött zsír eltűnt a melleimből. A maradék pedig az azt követő három hónap során. Úgy gondolom, erősen túl lettek töltve a melleim.


A műtét utáni konzultáción azt mondta a doktor úr, hogy lett volna még leszívott zsír, csak nem lehetett többet betölteni. Rém jó lett volna, ha sikerül eltalálnia a doktor úrnak, hogy ilyen kis mellek feltöltéséhez mennyi zsírt kell leszívni, és nem szív le többet – gondoltam. (Amikor összesen vagyok 57 kg, és műtéti ellenjavallatként került megállapításra a súlyom.)


Combjaim: a belső combomon gyakorlatilag nem látszik a leszívás, a külső combjaimon viszont nagy, sávos horpadások vannak. (A kontrollon kérdeztem a doktor urat, hogy mit csinált másképp a külső illetve belső combomon, de úgy tett, mintha nem hallotta volna a kérdésemet – nem válaszolt.


Ami nagyon negatívan jött még ki a számomra: a 2 hónapos konzultáción mikor látta a doktor úr, hogy minimális zsír maradt csak meg, kedvesen rámmosolygott, hogy hát akkor ő implantátumot helyezne be nekem, mit szólnék hozzá. Pedig előzetesen kerek-perec kijelentettem, hogy implantátumról hallani sem akarok. Úgyhogy ettől olyan érzésem lett, mintha a doktor úr csak valami reklámnak használta volna ezt az egész zsírbetöltés-műtétet nálam ahhoz, hogy na, lássam a műtét után, milyen szép is tud lenni két kis kerek mell, és hogy akkor így majd hátha még egyszer megműttetem magam nála. Szar érzés volt valamiféle reklámtáblának érezni magam.


Azt sem tudta megmondani a doktor úr, hogy a gyulladáscsökkentő gyógyszerem szedését elhagyjam-e vagy sem, azt mondta, majd megkérdezi egy kollégájától, és visszaszól, és addig szedjem a gyógyszerem, de sosem szólt vissza sem igent, sem nemet.


A műtétem úgy lett elhalasztva, hogy a műtéti nap előtt este 6 körül hívott fel a doktor úr, hogy még egy leletet be kellene szereznem és elnézést kér, hogy azt nem mondták addig, de így nem tud megműteni… Utána felhívott az aszisztense is és elmondta, hogy ez gyakori a műtéteknél, hogy valami miatt el kell halasztani.


Volt pár apróság, ami tetszett, pl. hogy nem küldtek mindenkit automatikusan mammográfiára, csak negatív ultrahang eredmény esetén. És a mellkasröntgentől is eltekintettek. Továbbá szép alakúra és teljesen egyformára töltötte a doktor úr a melleimet, nyilvánvalóan van kézügyessége ahhoz amit csinál. Viszont ha nem marad meg semmi a zsír amit betölt, akkor egy kész átverés ez az egész sajátzsírfeltöltés. Személyi kölcsönből mentem a műtétre, otthagytam egy csomó pénzt a klinikán, egészségesen megműttettem magam a semmiért… És amikor látta a doktor úr a konzultáción, hogy eltűnt a betöltött zsír a melleimből, akkor semmi érdeklődést nem láttam rajta, hogy tűnődne, vajon mi lehetett az oka (próbáltam erről valamiféle kommunikációt kezdeni vele, de sikertelenül), sem azt nem láttam rajta, hogy ez zavarta volna, hanem ehelyett előállt a mellimplantátum műtét ötletével. Mintha azt gondolná, hogy a páciensek az ő szórakoztatására járnak oda megműttetni magukat.


Én a saját esetemet írtam le, nem mondom, hogy az olvasó ebből mindenre kiterjedően általánosítson, de ami itt le van írva, az így történt és igaz.

2019. aug. 25. 18:22
Sziasztok! Dr. Nádai Zoltánról (szintén Honvéd) van esetleg valakinek tapasztalata? Esetleg fotó a munkájáról? Köszönöm
5. Tsillagocska (válaszként erre: 4. - Ancsi0722)
2019. júl. 30. 01:42
Szia! Tudsz mutatni elotte-utana fotot?
4. Ancsi0722 (válaszként erre: 1. - Valakivagyok1984)
2019. júl. 19. 13:45
Szia. Engem Dr.Fekete Attila műtött mellkisebbítéssel. Csak jót tudok mondani róla. Mint ember,mint szakértelem terén.
3. dorsza75 (válaszként erre: 2. - Zsóka196009)
2019. júl. 17. 00:53

Szia!

Tb.-re csináltattad?

Üdv.

2. Zsóka196009 (válaszként erre: 1. - Valakivagyok1984)
2019. máj. 17. 15:20
Szia! Engem Dr Haller Ákos műtött, nagy hasplasztikám volt, varrta a hasizmokat, sérvet, levette a körényhasam, 2017 december 11 én, majd 2018. március 28 án felkaron bőrfelesleg eltávolítás, és 2018 november 5 én combomat műtötte. Nagyon szuperül csinálta, emberileg, orvosilag csak szuper jó dolgokat tudok mondani a Doktor úrról. Szinte nem is látszanak meg a műtétek helyei. Fájdalmaim alig voltak
2019. ápr. 14. 08:30

Sziasztok!


Tapasztalatok érdekelnének a Honvéd kórház plasztikai sebészeiről.

Dr.Halmy Csaba

Dr.Fekete Attila

Dr.Haller Ákos akik elsőkörön érdekelnének.

Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook