Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Plasztikai sebészet fórum

Plasztikai sebészet (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
2007. jan. 19. 20:15
Sziasztok!Orrműtéttel kapcsolatban érdeklőnék.Ha valaki megcsináltatta az orrát kinél,és mi róla vélemény?Vagy kit tudnátok ajánlani?Valamint olyan lett az orrotok amilyennek elképzeltétek,vagy az azért volt egy-két eltérés a tervezezettől.előre is köszi
43. Jankuci (válaszként erre: 42. - Bogca)
2007. jan. 18. 19:59

Szia!


Akiket én ismerek hasonló problémával, mind azt mondták, hogy az orvos intézett nekik mindent. Minden bizonnyal nem ez a rutin, de ezek szerint az orvosoknak tudniuk kell hogyan megy ez, úgyhogy szerintem kérdezd őket. Sokan e-mailben is válaszolnak. Egyébként általában pszichológusi, vagy ortopéd orvosi véleményt kérnek.

42. Bogca
2007. jan. 11. 22:30

Sziasztok !


Most találtam rá erre a jó kis oldalra és egyből kérdeznék is! Fontos lenne meg tudnom ! :)

Ha tud valaki valamit a mellplasztika tb támogatásáról, intézéséről, papírokról... Vagy bármi olyan infoja van amivel végre előrébb juthatnék, azt nagyon megköszönném!26 évesen 1 csodás kisfiúval...de olyan vagyik mint a nagymamám és ezért magányos is. :(

2007. jan. 11. 21:31

Sziasztok!



Ha valaki hallott a Driss PLasztika klinika orvosairól írjátok meg nekem , orvost keresek orrműtéthez.


Köszi!

40. Meli63 (válaszként erre: 38. - Jankuci)
2007. jan. 11. 16:23

szia!

Neked is ő csinálta, vagy "csak" hallottál róla?

köszi

39. Gigi65 (válaszként erre: 38. - Jankuci)
2007. jan. 3. 21:59
Köszi, s közelebb esetleg pesten tudtok v.kit?
38. Jankuci (válaszként erre: 37. - Gigi65)
2007. jan. 2. 17:20

Szia!


Én a Kárász Tamást tudom ajánlani Pécsett.

150-ért csinálja általában, ez tb-s ár. Nagyon sokan járnak hozzá az ára miatt is az ország minden részéből.

37. Gigi65
2007. jan. 2. 15:58

Sziasztok!

Tanácsotok kellene, orrpalsztikai műtéthez kit, javasoltok? (És ha hozzávetőleges árat tudtok annak is örülnék!)

2007. jan. 1. 17:56
Ha mellplasztika, akkor szerintem Jósvay János a Szent Imre kórházban...
35. Ancika
2006. dec. 11. 15:23
Nekem van Bpn egy nagyon jó plasztikai sebészem, gyönyörű melleket csinál. Ha érdekel írjál priviben.
34. tussy
2006. dec. 9. 18:52
Ha valaki hallott a Driss klinika orvosairól írja le nekem. orvost keresek, ugyanis a harmadik mell-műtétem után is olyanok a melleim mint ha 4 lenne. köszi
33. tussy (válaszként erre: 30. - Sárkánylady)
2006. dec. 7. 23:49
szia. én az első mellemet Balajthytól "kaptam" Nagyon rossz, az anyagot úgy tette be, hogy kiszúrta.
32. Jankuci (válaszként erre: 30. - Sárkánylady)
2006. dec. 6. 19:05

Szia!


Elég sok orvos ismerősöm van Pesten (ott lakom), meg Pécsett (itt tanulok). Illetve sok plasztikázott embert is láttam már. Így (cici ügyben) a Tizedes-t tudom ajánlani Pécsett, Pesten pedig a... ... naja, most csakazért sem jut eszembe a neve, de azt tudom róla, hogy a Városligeti fasoron dolgozik és férfi.

Ja, meg a Kovács Annamáriától is láttam egyet, ami akkor nagyon nem tetszett, de idővel úgymond megtalálta a helyét az implantátum, és így már szép.

Sok sikert!

31. Sárkánylady (válaszként erre: 30. - Sárkánylady)
2006. nov. 14. 22:09

Azt elfelejtettem írni, hogy mellplasztika miatt keresek nagggyon jó dokit!

Köszi!

2006. nov. 14. 22:06

Sziasztok!

Érdeklődöm, hogy van-e valakinek tapasztalata Dr. Wagner Pálról, ill. Dr. Balajthyról?

Hallottatok, tudtok róluk valamit?

Előre is köszi az infót!

29. foszi2 (válaszként erre: 28. - Reni baba)
2006. ápr. 18. 12:19

Szia!


Budapesten van az orvos,a Gellért tér közelében.

Dr.Jánky Györgynek hívják.

www.janky.hu a weboldala, én csak ajánlani tudom, hívd föl, egy időpontra bejelentkezel, és ott ő kerek perec megmondja, hogy lehet vagy sem.

Nagyon korrekt, de tényleg.

Sok sikert, majd számolj be mi volt.

28. Reni baba (válaszként erre: 24. - Foszi2)
2006. ápr. 14. 09:56

Sziasztok!


Engem nagyon érdekelne a zsírleszívás, mert mások csinosnak tartanak még a pasim is, de a combomon és a csípőmön szerintem van egy kis felesleg, amit szeretnék eltüntetni. Már három éve aerobikozom, de onnan nem megy le. Ha tudtok ajánlani orvost, írjátok meg a nevét és telefonszámát, valamint a várost, ahol végzi a beavatkozást.

Köszi előre is.

2006. ápr. 14. 07:29

Sziasztok,

nekem pár napja mesélte egy ismerősöm, hogy a combjáról az oldalsó ún. "bohóchájat" szívatta le, és teljesen meg van elégedve.

Viszont: olvastam, hogy plasztikai sebészek azt ajánlják, hogy csak az csináltassa meg a zsírszívást, aki utána is tartani tudja a súlyát, mivel ilyenkor eltávolítják a zsírsejteket, ezért ha hízol, akkor eddig nem várt és abszolút szokatlan helyekre rakódik a zsír. Én ezen az ismerősöm láttam is: pl. felkarra kívülről, vagy mellkasra (nem mellre, hanem fölötte, dekoltázsra) Szóval meggondolandó... Ráadásul orvosi kockázata is van a dolognak: pl. trombózis veszély és egyebek. Szerintem nagyon elszántnak kell lenni hozzás, na és anyagilag is jól kell állni. Ismerősöm kb. 4 évvel ezelőtt 320.000.- ft-ot fizetett két tenyérnyi comb-részért.

26. zoja (válaszként erre: 24. - Foszi2)
2006. ápr. 13. 18:55
Ja amikor leszívattam akkor csak48 kg voltam.Azóta híztam meg
25. Manon
2006. ápr. 13. 15:41
Sziasztok, kb mennyibe kerül egy ilyen beavatkozás?
24. foszi2 (válaszként erre: 23. - Zoja)
2006. ápr. 13. 15:39

Sziasztok!


Nos,én felkerestem a plasztikai sebészt, és megbeszéltem vele a dolgot.

Lírom nektek mit mondott, hátha valaki kacsintgat ezzel a módszerrel.

Szóval, nekem mindenhol van egy kicsi többlet, ezért ezt nem vállalta, azt mondta, hogy akkor, ha csak egy helyen lenne akkor rendben,de ezt diétával lehet csak jobbá tenni, és még ami fontos, hogy 2-3-liter zsírnál többet nem tudnak leszívni, és azzal sem én, sem ő nem lenne elégedett.

Mellesleg egy nagyon kedves korrekt ember, ha esetleg valakit érdekel szívesen megadom a számát.

Azt hiszem azon ritka emberek egyike közé tartozik, akit nem a pénz érdekel, hanem azt is nézi, hogy te mint páciens elégedett legyél.

Jó volt ilyen embert látni :)))

23. zoja (válaszként erre: 22. - Brigitte)
2006. ápr. 11. 23:43
Egyetértek veled.Én a fenekemről szivattam le a zsírt kb14 éve,de állítom nem bántam meg.Igaz akkor még csak 48kg voltam de egy bizonyos pontról nem birtam semmiképpen megszabadulni a feleslegtől. de bármennyit híztam azóta arra a pontra már nem jőt vissza a zsír még mikor68 kg voltam akkor sem.
2006. ápr. 11. 21:55

Én megcsináltattam 11 éve a hasamat és azt mondom, hogy megéri! Szülés után lefogytam, de a hasamról sehogysem ment le a felesleg. A zsírleszívást választottam, mert ha kivágtak volna a bőrből is akkor nem javasoltak volna további terhességet. Utána később született 2 gyermekem. A lényege az, hogy tényleg a zsír tűnik el, nem nő vissza, csak ha sokat eszik valaki, kitágulnak újra a régi megmaradt sejtek, de az a poén nekem, hogy ha elhízom - amúgy egyenletesen hízom mindenhova -, viszont a hasamra nem, az majdnem teljesen lapos marad kövéren is. :)

Az hogy drága és fájdalmas tényleg igaz, de szerintem megéri.

21. foszi2 (válaszként erre: 20. - 4726e582cf)
2006. ápr. 4. 16:28
Köszi nektek az infókat, azt hiszem ezt jobban meggondolom, mint tettem volna!!
20. 4726e582cf (válaszként erre: 19. - Molntak)
2006. ápr. 4. 08:02
Ráadásképpen, hogy ne legyen fenékig tejfel, még fáj is... persze gondolom nem akkor, mikor csinálják, hanem utána... az ott belül csupa seb lesz :(. Grrrrrrrrrrrrrr, belegondolni is szőrnyűűűű.
19. molntak (válaszként erre: 18. - 4726e582cf)
2006. ápr. 4. 08:00
Hát igen és pont azt néztem most, hogy ez a nagy összeg területenként van. És hát bőven van terület az emberen, comb fenék has csípő....
18. 4726e582cf (válaszként erre: 15. - Foszi2)
2006. ápr. 4. 07:53

Hááát... nem kellemes látvány a zsírleszívás, rengetegszer lehet véletlen látni itt-ott :(. Kb max 1 cm átmérőjű csővet szúrnak a problemás helyekre és úgymond "levakarják" a zsírsejteket onnan, persze ez valami vákumot képez, amivel kiszívják. Hát tudod, minden elismerésem, aki erre vetemedik.

De tény és való, hogy az én ismerősömnek is fogynia kellett előbb, nem a fogyókúrát helyettesíti. Hanem alakformáló, de ugye mint írtam, vissza is jött az egész a csajra, holott sportolt, és figyelt arra, hogy mit eszik. Szóval nagy eredménye nem volt, csak ideig óráig és egy halom lóvéba került :(.


Hogy hogy fogyjál le 10 kilót. Egyszerű a képlet, sok mozgás és csökkentett kalóriabevitel. Az már mindegy, hogy Atkins módra, avagy más egyéb módon teszed ezt. Olyan meg nincs, hogy kellőképpen csökkented a kalória bevitelt és mozogsz is, hogy ne fogyjál le! Szóval hajrá! Aztán ha lementek a kilók, akkor lehet szépítgetni, ha van rá keret. :)

17. molntak (válaszként erre: 15. - Foszi2)
2006. ápr. 3. 12:07

DE akkor, ha leszívják a sejtet, akkor mi lesz a helyén??? Ha sokat akarsz leszivatni, akkor lógni fog a bőr. De ezt úgyis elmondják és adnak tanácsot, hogy javasolják e az eljárást vagy nem.

Háát sok sikert. Mindenesetre, jó, hogy nem vágsz bele csak úgy.

16. foszi2 (válaszként erre: 14. - 'szti)
2006. ápr. 3. 11:50

tudod mi a szörnyű??

pontosan tudom, hogy lehet nem hízni, és tartani a súlyomat, de a fogyákúrával mindig becsődölök.

15. foszi2 (válaszként erre: 13. - Molntak)
2006. ápr. 3. 11:49

én azt olvastam, hogy a zsírsejtek leszívásával eltávolítják magát a sejtet is, de technikailag hogy is nézne ez ki???

minden sejtet megszúrnának,hogy kiszívják belőle a felesleget?

nyílván nem,ezért gondolom, hogy a sejteknek is távozni kell.ez így logikus nem?

hogy fogyjak le 10-kilót?

akkor mi a fenének a plasztikai sebész,bár megértem miért írtad, de ha le tudok fogyni 10-kilót, akkor a többi 5-sem lenne katasztrófa.

akkor ne is fogok visszamenni, egyébként meg logikus amit írtál, de gyakorlatilag, pont a fogyókúrát akarom kihagyni a dologból.

ha meg olyan sokára ad időpontot, akkor addig megpróbálok megint tenni valamit, lassan költözünk is, az talán megoldja a gondjaimat.köszi az árat.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook