Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Gáspár Levente plasztikai sebész fórum

Dr. Gáspár Levente plasztikai sebész (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
3472. Szaszabiiii (válaszként erre: 3471. - KataDobi)
jún. 17. 11:36
Téged is Gáspár műtött?
3471. KataDobi (válaszként erre: 3467. - Szaszabiiii)
jún. 16. 22:13
Ígérem neked, hogy semmi bajod nem lesz. Én a négy éves gyerkőcöm születése óta nem aludtam olyan jót mint a műtét alatt és az azt követő pár órában! 😂
3470. Szaszabiiii (válaszként erre: 3469. - Lpaldi)
jún. 16. 15:05
Nem olvastam olyat szerencsére 😉 augusztusba bejelentkeztek hozzá konzira aztán majd meglátjuk mi lesz. Követem facen is őt. Meg kiírtam egy kérdést facen plasztika oldalra is. Addig spanolom magam, hogy nem lehet semmi bajom. Köszönöm . Aztán majd hátha beengednek itt olvasni a naplót a Gáspáros csajok
3469. lpaldi (válaszként erre: 3467. - Szaszabiiii)
jún. 16. 12:15

Ne iizgulj, csak gondolj bele hogy hany esetről olvastál hogy egy egészséges ember nem ébredt fel mellműtét után? 😉 hidd el, terjedne a híre mint a futótűz..

Ezért csináljak a sok sok vizsgálatot előtte.

Ha rossz volt az előző ebredezes, kérdezd meg mit kaptál akkor és mondd el a mostani altató orvosnak, hátha tud mást használni.

tudom, mondani könnyű.. de próbáld meg leküzdeni a félelmedet mert Gáspár doki nem műt meg ha megérzi Rajtad. Olvastam már vkitol itt, és nekem is kiemelte a konzin, hogy szivbaj nélkül hazaküld bárkit a műtét napján. Mondván hogy ne vonzza be itt neki a “szart” azzal hogy fél.

3468. nose
jún. 16. 00:13
sziasztok ! van akinek Gáspár doki 500cc vagy nagyobb implantatumot tett be ?
jún. 14. 09:25

Sziasztok

Elolvastam minden hozzászólást. Ősszel szeretném megműttetni a cicijeimet mert a 2 gyerektől ramaty állapotba kerültek. Hipochonder lévén persze attól félek, hogy altatás közben megáll a szívem vagy esetleg tüdőembóliát kapok. Tudom kicsi az esélye csak ez tart vissza... azt is tudom, hogy ilyen felfogással nem jó neki kezdeni egy műtétnek. De!!! Valószínű nem is fog változni a hozzáállásom csak bízhatok, hogy minden rendben lesz. 3 éve kivették az epémet és akkor az altatóorvos “ elfelejtett “ megkeresni... elég rossz élmény volt az ébresztés is.... mély nyomot hagyott bennem

3466. Cukika08 (válaszként erre: 3464. - Zsani85)
jún. 13. 20:42
Bocsi összetévesztettelek Zsani83-al 😳😅
3465. Cukika08 (válaszként erre: 3464. - Zsani85)
jún. 13. 20:38
Nekem ilyen van és benne vagy a naplómban. 😉
3464. Zsani85
jún. 13. 18:28

Sziasztok!

Ma voltam a Doktor úrnál konzin,420as extra magas profilút ajánlott.Van valaki akinek ilyen van?Csak hogy lássam , h nagyjából mire számíthatok.

3463. Eszter (válaszként erre: 3462. - Sziszifuszi94)
jún. 9. 22:21
szuper,koszi a valaszt :)
3462. Sziszifuszi94 (válaszként erre: 3461. - Eszter)
jún. 9. 22:20

Szio! Én a helyszínen csináltattam mindent. A műtét időpontja előtt egy héttel kellett mennem a vizsgálatokra. Nekem a Doktor úr adott időpontot,szóval az ő telefonszámán keresd. :)

Sok sikert!

3461. Eszter
jún. 9. 15:50
sziasztok lanyok! volt olyan kozuletek,aki a vervizsgalatot es az EKG-t a helyszinen csinaltatta? mennyivel korabban jelentkeztetek be? melyik telo szamon? csak mert nem talalok kozponti szamot.elore is koszi :)
3460. Cukika08
jún. 6. 17:09
Csajoook! Elindítottam a naplómat, kopogjatok ha érdekel. 😊
3459. Zsani85 (válaszként erre: 3458. - Sziszifuszi94)
jún. 4. 14:03
Köszönöm😊
3458. Sziszifuszi94 (válaszként erre: 3457. - Zsani85)
jún. 3. 13:22

Szio.

Én úgy tudom csak készpénzben vagy utalással lehet nála fizetni.

Az árat Euróban határozza meg, de az utalást csak forintban tudod kiegyenlíteni. :)

3457. Zsani85
jún. 1. 15:08

Sziasztok!

Nem tudja valaki véletlenül, h Gáspár doktornál lehet e kártyával vagy egészségpénztár kártyával fizetni?

3456. Szofi20 (válaszként erre: 3455. - Ramona111)
máj. 23. 11:59
Köszönöm szépen! :) Akkor igyekszem én is legalább ennyi időre segítséget kérni.
3455. Ramona111 (válaszként erre: 3454. - Szofi20)
máj. 22. 21:32
Szia! Nekem 4hetesek a cicik (felvarrás+impli) és 2 éves a kislányom. Varratszedésig (3hét) végig volt segítségem,azóta én látom el őt teljesen. 😊 Persze óvatosan,kímélve kell mozogni,mert az első 6 hét a legfontosabb. GL sokszor elmondta! 😄
3454. Szofi20
máj. 21. 22:36
Sziasztok! Van esetleg olyan közöttetek, aki kisgyerkőc mellett (1,5-2 éves) csináltatta meg a cicijeit? Érdekelne, hogy műtét után mennyivel tudta már maga ellátni a babócát. Köszi a tapasztalatmegosztásokat! :))
3453. Sziszifuszi94 (válaszként erre: 3450. - Enikotancsics)
máj. 21. 00:31

Szia. Általában 1,5-2 hónap a várólista a konzultációs időpontra. Ott mindent alaposan átbeszéltek.

A műtét napján valóban reggel vagy délelőtt van még egy konzultáció ha jól tudom, akkor beszélsz az altató orvossal is, és utána van a műtét, de a fontos részleteket már hónapokkal előtte megbeszélitek. A műtét időpontjára nekem 2,5 hónapot kellett várnom, 29.-én lesz a nagy nap. :)

Az összeg más akkor is ha szültél és akkor is ha nem. Nekem 3300€ úgy, hogy még nem szültem. :)

3452. Cukika08 (válaszként erre: 3450. - Enikotancsics)
máj. 19. 15:36
Délelőtt konzultáció délután műtét?? Ez remélem csak vicc. Ez műtét, manapság már a jó fodrászokra is várni kell két hetet. 😳 Gáspár ilyenbe biztos nemfog belemenni. Nála mindenfèle orvosi vizsgálat kell előtte és csak ha 100%an egészséges vagy akkor műt meg. Nőgyógyászati fogászati fül-orr-gége gócvizsgálat mellultrahang, EKG és egy hetes labor. Illetve műtét után 1 héttel kötéscsere és 3 hetesen varratszedés. Egyèbként konzira is kell nála várni két hetet kb. Révész bizti belemegyaz ilyenbe, ő egy nap akar 15 embert is megműt. Este 10kor is tolt már be valakit műtétre. Szerintem ne siesd el. Ez nem egy műköröm amit letudsz könnyen szedetni.
3451. bmonik (válaszként erre: 3444. - Nicol86)
máj. 18. 12:30
Szia! Kopogtam a naplódban , ma voltam GLnél s ekkora méretet mondott nekem is , köszi ha beengedsz !
máj. 17. 23:05

Sziasztok

Tudnátok tapasztalatokat írni Gáspár dokiròl?

Még csak orientalodom , nem tudom kinél mikor hogyan, csak hogy minek hamarabb 😁

Mekkora nàla a Váròlista?

Volt aki külföldről ment haza cicit csinàltatni ès a műtét útán vissza is jött? Szerintetek igy is vállalja a doki?

Hallottam màr olyat hogy utàna 1 hèttel vissza repültek ès ellenőrzésre sem kellett vissza menni.

Illetve hogy Délelőtt volt a konzultáció ès dèlutàn pedig a műtét!

Milyen Implantátumot használ Gáspár doki?

A €2600 a végösszeg mindennel együtt ?

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat 😁😊

máj. 8. 22:29

Sziasztok!

Mennyire kellemetlen a varratszedés?

Felvarrásom is volt.

máj. 7. 18:38

Sziasztok!

Melyik fajta c-vitamint és e-vitamint ajánljátok?

Melyik típusnak, márkának a legjobb és legtartósabb a hatása?

Szeretném ha jó lenne a vérképem, bocsi a sok kérdésért! :)

3447. Tike9712 (válaszként erre: 3433. - 1986Anita)
máj. 6. 10:45
Anita, bàr nekem ebben nincs személyes tapasztalatom mivel még nem szültem igazából az a vélemènyem, hogy Gáspár nagyon olyan orvos aki mindent betartat és pontosan végez, ugyhogy szerintem hívd fel és egyeztess vele konzi időpontot de valószínüleg ugy sem fogja azt mondani, hogy a fél évet nem kell megvàrnod, mivel ő tényleg a biztosra megy, soha semmiből nem enged ami le van írva. ( ami pozitív is persze)
3446. Tike9712 (válaszként erre: 3443. - Sziszifuszi94)
máj. 6. 10:41
Szerintem nyugodtan elkezdhetsz kondizni csak a mell izmaidat kevésbè dolgoztasd mert annál nehezebb lesz alá tenni az implantátumot. A többi izmot kevésbé érinti a dolog meg persze a műtét alatti pihenőben ugyis félbe kell hagynod kicsit az edzèseket , de hidd el sokkal gyorsabban regenerálódik a műtèt utàn egy rendszeresen dolgoztatott jól működő szervezet.
3445. dogmami (válaszként erre: 3443. - Sziszifuszi94)
máj. 1. 16:35
Szia! Szerintem ugyan úgy eltudod kezdeni az izomépítést, persze csak azután,hogy kivártad a regenerációs időszakot. Ez a pár hét már úgysem elég izomépítésre. Engem 25-én műt, én le is állok az edzéssel műtét elött két héttel, nehogy az izomláz miatt rosszat mutasson a vérkép.
3444. nicol86
ápr. 27. 20:58
Sziasztok lányok! Régen tettem képeket, most vagyok 9 hetes! Új képek a naplómba akit érdekel. :) (330 magas)
ápr. 26. 22:22

Sziasztok. Ismét egy kérdés.

Január óta fogytam 12kg-ot, elhatároztam, hogy ha meg lesz a cici szépen lassan elkezdek kondiba járni és fejlesztem az izomzatom, de így, hogy eddig csak a fogyással haladtam, az izomnöveléssel nem, nem tudom mennyire lenne célszerű ezt a műtét után elkezdeni.

Szerintetek?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook