Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Plasztikai sebészet fórum

Plasztikai sebészet (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2021. jan. 29. 18:33
Sziasztok! Alsó szemhéjplasztikához és szemöldökemeléshez keresek jó orvost. Tud valaki ajánlani?
2021. jan. 25. 18:39
Hello infó tapasztalat Dr Kovács Hrdvigről?
281. Nala33
2021. jan. 22. 07:40
Sziasztok. Dr. Révész Zsolttal van valakinek tapasztalata? Fenékfelvarrást szeretnék, kit ajánlanátok?
280. 55903e6e20 (válaszként erre: 279. - Anita9023)
2021. jan. 21. 22:31
Szia.nekem 2 éve volt a műtét és még a mai napig szurkál... főleg a menzesz közeledtével .Amúgy amikor műtöttek legalább 3 hónapig szúrt és bele bele nyílalt
2021. jan. 14. 17:01

Sziasztok csajok


Olyan kérdésem lenne, hogy màr lassan 6 héttel mütét útán, abban a mellben amelyik amúgy is fájdalmasabb volt (bal) és lassabban gyógyult, kis tü szúrás szerü érzések és itt, ott diszkomfort érzés is.. valakinek volt már ilyen tapasztalata? Kivülröl szemre véve, minden ok. Van valami vagy csak gyógyul? De hát így le van maradva a màsiktól?☕️

278. Lara8989 (válaszként erre: 261. - Pinty87)
2020. okt. 20. 20:51
Hiába perelsz. Az is egy szánalmas idióta . Dicsekszik az éppen jól sikerült munkáival . Amúgy meg egy jellemtelen, igénytelen orvos . És gondolom ő is megmagyarázta, hogy a Te borod a sz*r...
277. Lara8989 (válaszként erre: 276. - Zsofids)
2020. okt. 20. 20:48

Szia!

Engem műtött . Kétszer . Mind a kétszer egy sz*r lett a munkájának nevezett hanyadek . Ha csak implant oké . De ne varrass mert egy életre viseled a nyomát

276. Zsofids
2020. szept. 13. 12:58
Sziasztok. Dr Sobor Györgyről szeretnék információt kérni! Van itt olyan akit Ő műtött? Már konzultáción is voltam nála és valószinű öt fogom választani!
275. Almafa (válaszként erre: 272. - Bree2)
2020. jún. 28. 14:15
Szia! Dr Sobor Györgyről kaptál infót a fórumon? Esetleg személyes tapasztalatod is van már?
274. Almafa
2020. jún. 28. 14:12
Sziasztok! Dr. Sobor Györgyről szeretnék információt kérni, mell nagyobbítás témában. Köszönöm előre is 😊
2020. jún. 15. 21:43

Sziasztok!


Dr. Haller Ákos plasztikai sebészről érdeklődnék? Volt akit műtött? Mellfelvarrás plusz inplantát?

272. Bree2
2020. ápr. 27. 18:28
Sziasztok, volt-e valaki dr. Sobor Györgyné mellplasztikán?
271. tulipán*** (válaszként erre: 265. - G.Anetta)
2020. ápr. 21. 09:04

Kérd vissza az előleget! Bár amilyen görények a plasztikai sebészek .... és minden fillére úgy ugranak rá mintha az életük múlna rajta és úgy kapaszkodnak belé mint senki más. Szóval nem valószínű, hogy visssza kapod, de próbálkozz meg, hátha szerencséd lesz....

Valószínűleg a kommented óta már a műtét is meg volt, nem mai bejegyzés .... hogy sikerült?

2020. ápr. 21. 08:04
Nemrég láttam, hogy a szem alatti sötét karikákat (nem a megereszkedett bőrt) el tudják tüntetni hialuronsaval injekcióval. megnéztem pár doki oldalát, nagyjából ugyanazt írják mindenhol, de ha sehol, hogy ez mennyibe kerülhet. valakinek van ötlete?
2020. ápr. 16. 07:18
Jó reggelt, homlokplasztika valakinek volt?
268. alsch
2020. márc. 12. 09:26

Sziasztok!



Sobor György, Kiss Erika vagy Németh Tamás műtött innen valakit?


Tapasztalatok érdekelnének.

267. alsch (válaszként erre: 263. - Dzsuli)
2020. márc. 11. 20:06

Szia! En is bejelentkeztem Sobor Gyorgyhoz. Te voltal mar nala? Vegul o fog muteni?

Konzultacio utan kb mikorra tud muteti idopontot adni?

2020. márc. 5. 10:39

Sziasztok! Ha 3 ujjnyira szet van nyilva a hasizmom TB alapon sebesznek kell eloszor megmutatni? Es O ellenorzi is, h a koldok es egyebek rendben vannak-e? Hogyan kell elindulnom?


Sajnos csak TB alapon tudnam megcsinaltatni.


Valaki jart vagy jar hasknlo cipoben?


Minden segitseget koszonok szepen.

2020. márc. 2. 15:04
Sziasztok ! Egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok , hátha valaki járt már hasonló cipőben és tud valami okosságot mondani :) Orrplasztikám lett volna február 27.-én ,ami sajnos elmaradt egy megfázás miatt . Nyílván ,1 éve nem volt semmi bajom , most kellett bealakítanom 😀🤔 Sajnos ez van,már nem tudok mit csinálni ,pedig lelkiekben és minden máshogy is felkészültem ,nagyon rosszul érintett ez az egész. Bár ,ha bele gondolok , az időpont egyeztetés is elég döcögősen ment, a labor eredményem elkavarodott és az utolsó pillanatban került elő .( eskü nem szoktam ilyen balszerencsés lenni 😀) Teljesen azt éreztem ,hogy a sors szánt -szándékkal gördít elém akadályokat ,de akkor is legyűröm. Mindegyis , tehát elmaradt a műtétem , és akkor már itt kezdődik is a problémák sorozata. Kedden ,műtét előtt ígérik hogy visszahívnak ,hogy mik a további teendők. Várok este fél 9ig, majd megcsörren a telefon. Reggel hivjam fel a doktorurat. Reggel beszélünk miután visszahívott. Nem tudja milegyen délután hiv ,beszél az altatóorvossal. Este 9,még mindig semmi ,nem tudom ,hogy készüljek ,igy irtam neki smst. Reggel 6 jön a válasz: nem műt meg ,napközben hívjam új időpont végett. Beszélünk múlthét csütörtökön ,2 hét múlvára van időpont még ,aztán nem tudja előre láthatólag mikor lesz, ha addig nem gyógyulok meg. Örültem ,hogy van két hetem, addig olyan makk egészséges leszek ,mint még sosem :) ! Vasárnap hívjam fel, és akkor megmondja ,hogy készüljek. Hívom vasárnap , hivjam délután mert nincs nála a naptár ,hívom este fél 7 kor , hívjam már holnap reggel , mert elúszott és még kocsiban van. Rendben akkor már nagyon csalódott voltam ,ugyan is a háziorvossal megbeszéltük,meg a munkahelyemen is ,hogy ebben a két hétben itthon maradok ,hogy teljesen meggyógyuljak. Erre ma: 03.02 , megy a telefonálgatás, nem érem el csak több óra múlva jelentkezik. Hogy vagyok ? Hát mondom nem 100%osan még , de mérföldekkel jobban. Hát ,hogy most 5.ére ,3 nap múúúúlva lenne egy időpont ,aztán nem tudja mikor ,mert teljesen bevan táblázva. Értem én ,hogy sok a munka ,csak hát a 2 hétből ,hogy lett 3 nap ? Amivel nem is lenne baj,mert már nagyon vártam/várom ,csak hát még nem teljes mértékben gyógyultam meg. Szerdán telefonáljak neki,hogy vagyok ,de kellene neki új labor is amit valahogy úgy kellene megoldanom ,hogy az is meg legyen szerdára neki ,de holnap még ne menjek el ,mert még van addig két nap és bármi lehet ,de szerdán se menjek el feleslegesen ha még mindig szipogok, de szerda reggel telefonáljak mindenképp,hogy neki ne kelljen megint mindenkit oda rendelni ,aztán még sem lesz meg a műtét.... Nem akartam neki mondani ,hogy a múltkor is én kerestem fel előtte 3nappal ,hogy úgy érzem ,valami nem jó,és hogy ez a műtétet mennyire befolyásolja... Szóval ez a hozzá állás ,hogy már én érzem magam kellemetlenül,hogy hülyének vagyok nézve ,hogy 0 kommunikáció, csak a tájékoztató, amit e-mailben küldtek ki.Eléggé elvagyok emiatt keseredve ,ugyanis a 10% előleget elutaltam már nekik ,viszont ez a hozzáállás ,meg a bizonytalanság , (nyílván egy kis orrfolyással nem maradhatok a végtelenségig itthon és eshetek ki a munkából) teljesen kiidegel. Nem így terveztem és nem azt akarom ,hogy körül ugrájanak és úgy táncoljanak ahogy én fütyülök, de így nem lehet lelkiekben sem erre felkészülni, sem sehogy. Szívem szerint elmennék egy másik orvoshoz ,mert az ilyet nagyon nem szeretem, viszont ennyi pénzt ,nem szeretnék úgymond kidobni az ablakon, azért nem kevés pénzről beszélünk , ezzel mindenki tisztában van. Van arra lehetőség szerintetek ,hogy azt az előleget vissza kapjam ,mert nem tartom valószínűnek ,hogy a két hetet amit kaptam volna elméletileg gyógyulásra ,azt 3 nap alatt betudnám hozni. Köszönöm ,ha valaki ad valami tanácsot Nekem :) Szép napot
2020. márc. 1. 06:21

Üdvözöllek benneteket!

Szeretnék véleményeket,Dr. Mihályfi László munkáiról. Sok pozitívat, és az elmúlt napokban sajna negatív dolgokat is hallottam róla .... Légyszíves jelentkezzen az, akinek volt nâla cici műtétje, felvarrâssal!Szép napot nektek!

263. Dzsuli
2020. febr. 21. 00:31

Van valakinek friss tapasztalata Dr. László Gyula doktor úrral kapcsolatban?


Mellnagyobbításra készülök bizonytalan vagyok a méretet és a dokit illetően.


162 cm, 53 kg vagyok, Mentor 250cc , 275cc, magas profilú implantátum között vacillálok, illetve Dr. Sobor György lenne a másik orvos aki az én esetemben szóba jöhet?


Bármilyen tapasztalatot véleményt szívesen fogadnék :)!

2020. jan. 20. 13:38

Sziasztok!

Nyilvanos naploban szeretnem veletek megosztani egy horrorisztikusan elrontott szemhejplasztika es az azt koveto korrekcios operacioim tortenetet!

Ajanlom mindenki figyelmebe!

Megfontolt orvosvalasztast es gyors gyogyulast kivanok mindenkinek!

261. Pinty87 (válaszként erre: 260. - Zsofica3)
2020. jan. 7. 21:27
Nagyon távoli melleket csinál, nekem nagyon csúnya lett 2 éves korrekcióra mehetek es a sosem logos mellemet felkell varni ugy elbaszta pedig csak nem is szültem még... a magas peofilubol lett egy termeszetes semmilyen undoeito cici , amihez egy kivagott felsot sem tudok felvenni...en tuti perelni fogom...
260. zsofica3 (válaszként erre: 246. - Kézdi)
2020. jan. 7. 10:11
Szia :) milyen véleményeket hallottál Dr. Gáspár Leventéről? Én nála voltam először, de azt írják hogy távoli melleket csinál és nekem nem tűnik természetesnek.
259. zsofica3 (válaszként erre: 248. - TAndi86)
2020. jan. 7. 10:08
Szia Andi, mellnagyobbítást szeretnék Csuha doktorúrnál. Elégedett voltál? Természetesnek tűnik? Mekkorát javasolt? Képeket tudnál mutatni?
258. F2b5
2019. dec. 14. 12:45
Megcáfolnám az előző kommenteket, akik Dr. Marjas Lászlóról írtak. Csak ajánlani tudom a Doktor urat! Végtelenül kedves, alapos orvos, bármikor elérhető volt és remek munkát végzett. Semmi negatívumot nem lehet ellene felhozni, ha hétvégén keresi az ember, készséggel áll a rendelkezésére.
257. Bi28
2019. okt. 8. 08:23
Hogy tudom vissza nézni a naplokat amikbe beengedtetek? ☹️
256. Szokepetra (válaszként erre: 253. - Andymartin)
2019. okt. 6. 09:52

Szia

fordulj bizalommal dr Tonkol Tamashoz, zsenialis orvos. Barcsak mar sokkal elobb ismertem volna. Ha megnezed a naploimat latni fogod mirol beszelek

255. eve1 (válaszként erre: 197. - A2zs)
2019. júl. 22. 07:57
Szia!Sajnos ugyanez a véleményem.. más műtét kapcsán..
254. d7b7aeada0 (válaszként erre: 252. - Elena09)
2019. júl. 20. 13:29
Nezz be a naplomba !! Merem ajanlani a dokimat ! Maximálisan elégedett vagyok . Nagy hasplasztikam volt 😊
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook