Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Plasztikai sebészet fórum

Plasztikai sebészet (beszélgetős fórum)


2007. aug. 25. 21:06
Szia Gallinaccia.Mikor jösz át a mellplasztika forumra?
103. dina0812 (válaszként erre: 102. - 1a50c86bb0)
2007. aug. 25. 21:05
vannak olyan esetek amikor igazad lehet,de mint én is 3 gyerek után fogom most megcsináltattni a melleimet,mert tul sokáig szoptattam." éve gondolkodok rajta és most jutottam el odáig hogy egyszerüen nem tudom elviselni már a látványát sem a melleimnek mert annyira megereszkedtek a sok szopizástol.Vannak olyanok akiknek lelkileg nagyon megterhelö egy csunya mell és sajnos én is ide tartozok.
102. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 99. - True)
2007. aug. 23. 23:52

Szerintem kar hozzanyulni valamihez, ha az normalis meretu es nem aranytalan a testhez kepest, viszont ha neked ez az almod es vagyad, akkor jard korul a lehetosegeket (lehet elveszik a kedvedet, vagy eppen megerositenek abban, amit szeretnel).

Az altatasig meg meggondolhatod :)

101. gallinaccia73 (válaszként erre: 99. - True)
2007. aug. 23. 20:51

Kedves True

Látogass át a mellplasztika fórumra, ott gyűjthetsz tapasztalatokat! És mindenkinek mondom, aki elzárkózik a plasztikai mŰtétektől, hogy "soha ne mondd hogy soha".Mellesleg a mellplasztika fórumon annyi boldog és elégedett nőt találsz, hogy ha ez hiányzik egy szebb világhoz, hát legyen !

100. True (válaszként erre: 95. - Zsókuci78)
2007. aug. 16. 23:04

Ha megcsináltatnám én nála tenném, mert barátnőim mellét ő csinálta és 5év után is csodás a formájuk és a tartásuk.

Dr. Traub Alfréd ( [link]

99. True
2007. aug. 16. 23:02

sziasztok!

Régóta szeretném a melleimet megcsináltatni, 23éves vagyok, nem lógnak nem is kicsik a termetemhez képest, de 2éve rágom magam azon, hogy szeretnék szilikont berakatni. Sokan azt tanácsolják várjak amíg szülök,de 10évig nem tervezem. Az ok amiért vágyom rá, hogy kb 2számmal nagyobb legyen és tudjak melltartó nélkül is mászkálni, másrészt sokkal jobban tetszik a formája és az "állása" mint egy eredetinek. Szeretném kikérni a tanácsotokat, hogy esetleg aki megcsináltatta az megbánta e és, hogy érdemes e.

Nehezen tudom rávenni magam, hogy végre megtegyem...de lemondani se tudok róla.

Köszönöm a segitséget!!!

98. suska
2007. aug. 9. 12:53

Sziasztok

Új tag vagyok,és segitséget kérnék plsztikai seb.kiválasztásához.Az is jó lenne ha el tudnám olvasni a válaszokat ,csk nem tudom,hogy kell?Csináltak már vlkinek endoscopos műtétet?

2007. júl. 27. 16:34

SZIASZTOK


A MÜTÉTEM UTÁNI HEGEK ELÉG CSUNYÁK ÉS VÁR RÁM MÉG EGY MÜTÉT!HALLOTTAM HOGY KÉRHETEM A SEBÉSZTŐL A KORREKCIOS PLASZTIKÁZÁST?!IGAZ EZ?TÉNYLEG VAN ILYEN

2007. júl. 25. 20:37

Sziasztok


21 éves vagyok és ez év márciusában volt egy vastagbél eltávolito mütétem és most sztomám van!

Olyan "sorstársakat" keresek aki tudnának nekem tanácsokat adni abban hogy hogyan tudnám minnél jobban megkönyiteni a mindennapi életet?!Pl.:börápolás a sztoma körül, étkezési szokások...

Remélem valaki tud nekem segiten???

Tudom sablonosan hangzik de tényleg ELÖRE KÖSZÖNÖM mert nagyon jol jönne a segitség

2007. júl. 22. 11:47

Sziasztok!


Kiválasztottam internetről 3 orvost:Dr.Csuha Lajost,Dr.Félszerfalvi Jánost és Dr.Bajusz Hubát.Van-e személyes tapasztalatotok valamelyik orvosról mellnagyobbító műtéttel kapcsolatban?

Előre is nagyon köszönöm!

2007. máj. 25. 15:12

Sziasztok!

Valaki tud valamit a New Face Magánklinikáról?

Dr Kovács Hedvig az orvos. Voltam konzultáción, nagyon szimpatikus volt, de jó lenne egy-két személyes tapasztalat!

Valamit tudtok róla?

2007. máj. 7. 13:51
nekem nem jön be
92. Babi78
2007. márc. 30. 10:19

Sziasztok!


Én Szeged környéki vagyok és szerdán volt egy mellplasztikai műtétem (nem szilikon csak korrekció) és szeretném nektek szívből ajánlani az orvosomat mert piszkosul meg vagyok vele elégedve. Nekem iszonyúan lógtak a melleim és most olyan mintha két fél narancs lenne odaragasztva, műtét után semmi fájdalom. Ja és nem fizettem horibilis összeget.


Babi

2007. márc. 19. 20:15

Sziasztok!



Ha valaki tud valamit Dr. Wágner Pálról légyszi írja meg nekem.



Előre is köszi!

90. sokka
2007. febr. 20. 09:32

Üdv mindenkinek!

Jómagam az orromat szeretném megműttetni, igazán ráfér, még Édesanyám is segít, mert tudja, hogy ez egy olyan "trauma-féle" nálam. Na, de nem is ez a lényeg. Ha tud valaki egy jó, megbízható orvost, kérem szóljon! Köszönöm szépen!

2007. febr. 20. 08:04

Én pár éve voltam nála. Előjegyzett egy kis zsírszívásra. Normális ember nem mondott volna még kicsit sem túlsúlyosnak, de engem zavart a derekamon az a pici. Azóta is zavar.:)

Szóval baromi drága árat mondott, kifizettem az előleget, de a végét már nem, meggondoltam magam, úgyh nem lett műtét. Hát...buktam rajta egy keveset.

DE érdemlegeset nemtudok neked mondani róla, nem láttam munkáit.

88. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 87. - 7130b15964)
2007. febr. 19. 22:28
Nem Kerastase, Shuki Zikri a marka neve, mint a hajszobrasze, aki kitalalta.
87. 7130b15964 (válaszként erre: 84. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 19. 21:17
Kerastase?
86. bkata
2007. febr. 1. 18:47

Sziasztok!

Én a füleimet szeretném megműtetni.Tud valaki ajánlani egy jó orvost?

Köszi

85. 4b9f1d9f0c (válaszként erre: 82. - Jankuci)
2007. jan. 24. 12:47
de az a problema, hogy Magyarorszagon, ha az embernek tele van a zsebe, akkor sem tud se egy igazan jot enni, se igazan minosegi szolgaltatasokat igenybe venni. Pedig igenis van egy reteg, aki megengedhetne maganak a luxust. Ok koltenek is, csak eppen azt hiszik, hogy amit a penzukert kapnak, az tenyleg jo, mivel az a legdragabb es a legjobb, amit otthon talalnak. Pedig nem jo (legalabbis vilagviszonylatban nem...), a szolgaltatasok alacsony szinvonaluak, az uj technikak nincsenek jelen, sem termekek... hat ez van...
84. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 83. - Emoheart)
2007. jan. 21. 16:54
Nem tolem kerdezted, de en tudok. Izraelben kaphato marka, amig azzal festettem a hajam es apoltam, egy szal hajam nem hullott ki, a neve: Shuki Zikri. 5 honapja keresek valami hozza hasonlot itt Europaban, es NINCS. A honlapjukon meg lehet nezni.
83. emoheart (válaszként erre: 82. - Jankuci)
2007. jan. 20. 21:59
Miért tudsz vmi szuper hajpakolást agy sampont, amitől még szebb lesz a hajam? :)
82. Jankuci (válaszként erre: 77. - 4b9f1d9f0c)
2007. jan. 20. 21:56
Meg Mo-on nem tudnák azt az árat megfizetni, amit Amerikában megtudnak. Ezért késik minden. Nemcsak a plasztikai beavatkozások, de még a fodrász márkák is.
2007. jan. 20. 19:05
"Aesthetica" plasztikai sebészetről van valakinek valamilyen tapasztalata?én voltam ott konzultáción,és elég szimpatikusnak tűnt az orvos,meg már jó régóta van a szakmában.de azért nem árt még egy-két infót begyűjteni róla:)
80. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 79. - Emoheart)
2007. jan. 20. 17:04
Koszi a tanacsot, ilyesmin egyet ertek veled, nem szabad sporolni. Azt hittem en vagyok az egyetlen no a vilagon, aki mindent az orrara kap. :@)
2007. jan. 20. 16:52

Na visszaolvasatam.

Antea, egyik bnőmnek kb 1 éve volt orrműtéte mert ő is vagy 4szer eltörte + orrsövényfelrdülése is volt. Szerintem nem jó orvos választott, ugye nem akart rá semmit költeni, úgyh nem magándokihoz ment, hanem csak sima orrsövény műtétre és a nagyapja ismerte az orvost, úgyh az orvos ingyen átszabta neki az eszméletlenül álló ferde, hosszú, 2 helyen púpos orrát.

A formája nagyon szép lett és már nem is szuszog meg horkol a lány, de azóta is mondja h mennyire fájt neki a műtét, és h nem bántak vele túl rendesen a kórházba. Pl azt a gézt amit több napig beledugtak az orrába az ápolónő csak így simán kitépte a csaj meg elájult a fájdalomtól.

Gondolom egy magándokinál nem ilyen barbárok és ilyen nem fordul elő. Úgyh ha megcsináltatod ne spórolj :)


Állkapocs műtétem nekem most volt, felső állkapcs + szájpadlás.. 6 éve van fogszabályzóm és nem tudták megcsinálni úgy a harapásom h egészségesen összepasszoljon a két fogsor.

Nem volt túl vészes, szinte alig dagadt be, és végre jól harapok, tudok rágni, nem kattog az állkapcsom, és fél év múlva le is szedik a fogszabit. És régen az alsó állkapcsom is előre állt egy picit, most már nem áll előre az se :)

úgyh az orvosok nem véletlenül ajánlak ilyen műtéteket.

2007. jan. 20. 16:41

szerintem saját magukért csinálják a plasztikát. és sokszor érthető is.

De amikor csak vkinek egy hatalmas cici kell h a szórakozó helyen rá nyomuljanak. Na az szerintem felesleges.

2007. jan. 20. 16:29

Szeretnek a magyarorszagi szepsegipar/plasztikai sebeszet elmaradttsagarol beszelni. Nem szakmai ertelemben, biztos vagyok benne, hogy a magyar sebeszek szakmai felkeszultsege legalabb olyan szintu mint barhol mashol a vilagban, vagy meg jobb. Viszont az erdekes, hogy nalunk most jutott el odaig a szepsegipar, hogy a botox hasznalata legalis. Aze a botoxe, amit tolunk nyugatabbra mar kevesbe hasznalnak, mivel helyettesitheto olyan technikakkal, amik nem par honapos hatekonysagt mutatnak, a hasznalatuk nem veszelyes, nincs mellekhatasuk, nem lehet a kezelest "elrontani". Szomoru, hogy egy szaklapban olyan kezelest mutatnak be, mint "csodakezeles" es "hazankban MEG nem elerheto", amit az Egyesult Allamokban MAR nem hasznalnak es mar direkt ennek a kezelesnek a mellekhatasait "kijavito" kezeleseket vegeznek (ez a Thermage kezeles, amit mar elavultnak es veszelyesnek nyilvanitottak mindenhol, de nalunk meg egyelore nem elerheto, de gondolom, par ev mulva mar elerheto lesz a magyar nok "boldogsagara....."). Szoval jo lenne, ha mi is kovetnenk a nemzetkozi "trendeket...." kicsit gyorsabban. Jo lenne, ha a mi orvosaink is reszt tudnanak venni nemzetkozi konferenciakon... (mellesleg nem hiszem, hogy anyagi gondok akadalyozzak oket ebben, csak hat esetleg hianyzik a "fejlodesre valo torekves?????"

Varom a hozzaszolasokat, mar ha lesznek, udvozlettel:

Wolf Adrienn

76. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 75. - Droma)
2007. jan. 20. 14:42
Ok, igy ertheto. Hogy erre sosem gondoltam?
75. Droma
2007. jan. 20. 14:40
Dehogynem:) Persze,tetszeni akarnak a pasiknak,de azért ott van bennük,hogy akkor majd jobb leszek,mint az a nő.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook