Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


10187. Lucky8204 (válaszként erre: 10186. - Supergirl89)
2015. ápr. 2. 20:32

Ezt a pillanatot várom már én is meg persze a gipszlevételt. Olyan életszerűen írjátok le az érzéseket, hogy már szeretnék én is a részese lenni!

De már nincs sok hátra, remélem hamar eltelik ez a pár nap!

10186. supergirl89 (válaszként erre: 10181. - Lucky8204)
2015. ápr. 2. 20:28
Az tuti, hogy bízhatsz benne, mert ahogy láthattuk minden esetben 110%-os eredményt ér el..tehát jobbat mint ami a terv volt.:D Amikor túl voltam a műtéten és este meglátogatott KT, annyira megnyugodtam, hogy el sem tudom mondani.:-) Addig azért izgultam, mert semmi információt nem kaptam, hogy hogyan sikerült a műtét..(bár gondoltam hogy jól), de mégis KT szájából akartam hallani, hogy mi volt..:D amikor azt mondta, hogy jól sikerült (bár nehéz eset voltam), akkor elkezdtem fantáziálgatni hogy vajon milyen lett/lesz, és akkor teljesen felvidultam az örömtől, és könnyeztem és belealudtam a boldogságba..:-)
10185. supergirl89 (válaszként erre: 10182. - Fifizsofi)
2015. ápr. 2. 20:22

Egyébként nem vagy egyedül ezzel, én is mindig szemügyre veszem az orrokat, nem tehetek róla..:D Amikor anno fogszabályzó volt rajtam akkor a fogakat néztem, most meg az orrokat..:D Vajon mi lesz a következő?! :-)

De tudod mi lesz a legjobb Zsófi??:) Amikor majd mások néznek téged irigykedve, hogy milyen szép az orrod :-)

10184. Lucky8204 (válaszként erre: 10179. - Keki70)
2015. ápr. 2. 20:20
Hoppá, erre nem is gondoltam!! Remélem nem fázok arra, hogy ilyen nyitott vagyok :)
10183. supergirl89 (válaszként erre: 10180. - Keki70)
2015. ápr. 2. 20:20
Hát az még nagyobb baj, hogy pizsiben voltam és nem hálóingben.:) Szóval már 2 hibát is elkövettem.:D És tényleg odafigyel minden részletre. Ha az én csúnya formájú nagy orromból egy számomra tökéletes orrot tudott faragni akkor még inkább értem, hogy miért dolgozott rajtam több mint 3 órát. :) A másik amit még fontos elmondanom KT-ról, hogy ahogy ő is mondta az egyik interjúban, ma már nem az a célja a plasztikának, hogy szebbet varázsoljanak az adott testrészből, hanem az hogy a legjobbat hozzák ki belőle. Ezzel a hozzáállással kéne minden plasztikai sebésznek műtenie, de sajnos kevésről mondható el, hogy tényleg a legjobbat hozza ki az alapanyagból...
10182. fifizsofi
2015. ápr. 2. 20:17
A tömegközlekedésen csak az orrokat nézem, tuti perverznek gondolnak. Ti nem vagytok/voltatok így vele? Ja, ma egy csajt leállítottam és megkérdeztem, h plasztikázott-e az orra, mert nagyon szép :))))). Igen volt a válasz :P
10181. Lucky8204 (válaszként erre: 10176. - Supergirl89)
2015. ápr. 2. 20:16

Köszönöm az infót Kedves Supergirl89! :)

Úgy készülök majd, hogy biztosan várnom kell és így nem fog meglepetés érni! Igen, az a legfontosabb, hogy a doki formában legyen! Én bízom benne!!! Mondjuk a konzultáción sem volt egy kapkodó idegbeteg, úgyhogy sejtettem, hogy nem fog elsietni semmit! Olyan kis nyugodtnak tűnik és ez engem is megnyugtat!

10180. keki70 (válaszként erre: 10176. - Supergirl89)
2015. ápr. 2. 20:09

A hálóing miatt volt Dóri,már otthon bele kellett volna bújnod! :-)


"Azt bírom benne, hogy lehet hogy sokszor siet, de ha műteni kell, akkor apait anyait belead, és nem sieti el.:D "

Ez így van,nekem műtét után a nővérke mesélte,hogy nagyon aprólékos,mikor műt,minden kis részletre odafigyel,inkább több időt szán az orra,de jó legyen.

Amikor pedig azt tapasztaltam,hogy még a soproni plázában is neve van,ismerik,ha csak hallomásból is,dícsérték,hogy nagyon jó híre van,akkor öt centivel megnőttem,úgy kihúztam magamat a tartótapaszos orrommal...

10179. keki70 (válaszként erre: 10177. - Lucky8204)
2015. ápr. 2. 20:04
Lucky reméljük,hogy nincs itt a fórumon veled egy napos,mert akkor az ötletedet elveszi és beelőzhet :-)
10178. keki70 (válaszként erre: 10172. - 01gyöngyusz01)
2015. ápr. 2. 20:03

Szia gyöngyusz!


Régen voltál.Nem baj,ha benne van a varrat,ki fog jönni.Arra kell odafigyelni,hogy ne legyen begyulladva,betokosodva-az olyan,mint amikor belenő a bőrbe-akkor nincs gond.

Beindul majd a levegő rendes áramlása is,ha lesz neki hely,amíg duzzadt a nyálkahártya,addig nem tud,de idővel rendeződnie kell.

10177. Lucky8204 (válaszként erre: 10174. - Keki70)
2015. ápr. 2. 20:03

Szia!

Akkor szerintem én már itthonról hálóingbe fogok elindulni :)

Annyit talán tudok várni :)

10176. supergirl89 (válaszként erre: 10160. - Lucky8204)
2015. ápr. 2. 20:00
Lucky8204 drukkolok, hogy ne kelljen annyit várnod mint nekem. :D Én is 9re voltam hivatalos, és fél 12ig malmoztam.:D De valahogy eltelt az idő..:D Az elején tv-ztem, aztán mikor már elfoglaltam a szobát, akkor jöttek az izgalmak..föl-alá járkáltam a szobában és azt mondogattam, hogy jöjjön már valaki, addig is megy az idő, amíg elbeszélgetek valakivel.:D Na szóval én így jártam, de megérte várnom...remélem, hogy te előbb bejutsz, bár KT sosem siet, nekem még 11kor is azt mondta, hoyg nem kell sietni ráérünk..:D Hát itt nem tudom hogy mennyire volt képben az idővel kapcsolatban, de ha ő ráért, akkor én is.:D Nekem az volt a lényeg, hogy ő legjobb formában legyen, hiszen mégiscsak ő kapta szét és rakta össze az orromat.:D Azt bírom benne, hogy lehet hogy sokszor siet, de ha műteni kell, akkor apait anyait belead, és nem sieti el.:D Ez a legfontosabb szerintem! :-)
10175. keki70 (válaszként erre: 10162. - Fifizsofi)
2015. ápr. 2. 19:52
<3 Nagy Dóris ölelés megy <3
10174. keki70 (válaszként erre: 10160. - Lucky8204)
2015. ápr. 2. 19:51

Szia!


A mostani rendszer szerint úgy van,aki előbb hálóingbe bújik és előbb beér a műtőbe,azzal kezdenek,bizony.De a papucsot sem lehet elhagyni,csak párban érvényes :-)


Lucky ha 9h-ás leszel,akkor 11-ig tuti bejutsz a műtőbe,ez így megnyugtató?

10173. keki70 (válaszként erre: 10166. - Padmeviki)
2015. ápr. 2. 19:49

Na én is megérkeztem képnézőbe :-)


Viki profilból nagyon szép,ha lemegy a duzzanat,még lágyabb hatása lesz.

Szemből látszik igazán,hogy mennyire duzzadt,még azért jó lett volna a tartótapasz pár napra.De ha nincs,akkor éjjelre már be is kenheted körömvirágkrémmel,sőt amikor tudod,akkor mindig.

Nem baj,ha asszimmetrikus,nem duzzadhat egyformán mindenhol,ahol összetud gyűlni a nyirokfolyadék a szövetek között,ott össze is fog,megtalálja a helyet,szóval nincs ezzel semmi gond.Egyszerűen önálló életre kelt az orrod,most már nem szorítja le a gipsz.


Nem tehetsz benne kárt az orrszívó-porszívóval,nem kell az egész belsejét kiporszívózni,ez nem olyan mint a lakás,tudod,minden zegzúgot,csak finoman :-)

Elkezdődött a gyógyulási folyamat és ne ijedjél meg,ha hol ilyen,hol olyan állapotot mutat az orrod,ez a legkeményebb időszak,de az idő neked dolgozik.

2015. ápr. 2. 18:42

Sziasztok!

Gratulálok az új nózisoknak és kitartás! :-)

Riri, Lizus mizujs? :-)


Gyógyulgat az enyim is, még van benne varrat ahogy Ririnek is.... remélem kijön gond nélkül!

Még mindíg hangosan szuszogok és nem jön rendesen a legvegő :(

10171. supergirl89 (válaszként erre: 10156. - Fifizsofi)
2015. ápr. 2. 17:35
Hajrá Zsófi, én tudom hogy minden rendben lesz, tudod, csak úgy érdemes nekiállni, ha pozitív gondolatokkal állsz hozzá.:D Tudom, hogy nem könnyű másodjára nekivágni, de büszke lehetsz magadra amiért ilyen erős vagy, hogy nem adtad fel, és megteszel mindent hogy végre rendbe tegyék a nózidat.:D Én személy szerint a legjobbakat kívánom neked és úgy gondolom hogy itt mindenki nevében is beszélek, ha azt mondom, hogy: Fel a fejjel,mi támogatunk mindenben téged, és hozzánk fordulhatsz bármikor. :-) Így ismeretlenül is együttérzek az izgalmaddal és egyben félelmeiddel is, de hidd el nemsokára a boldogságtól fogsz sírni, és mi akkor is itt leszünk, hogy veled együtt örüljünk! :)
10170. supergirl89 (válaszként erre: 10157. - Padmeviki)
2015. ápr. 2. 17:27

Szia Viki!


Na ugye, hogy nem volt miért izgulnod?! :) Gratulálok az új nózidhoz, jól illik az arcodhoz.:-) Gondoltam ám rád munka közben..:D Még tényleg duzzadt de pár hét és sokkal jobban fog látszódni szemből is a változás.:D

10169. bédéé (válaszként erre: 10150. - A739c1e37c)
2015. ápr. 2. 16:57

Köszönöm Corleone:))) Nézegetem a régi :) képeimet és csak ámulok hogy milyen nagy volt a mostanihoz képest:)))

Örülök hogy jól vagy és hogy napról napra csak szépül a nózid:)

Ez az orsziporszi kérdés hááát igen:DDDD Keki azt mondta ezt csak kölcsönbe kaptuk:DDDDDDD

10168. fifizsofi (válaszként erre: 10166. - Padmeviki)
2015. ápr. 2. 16:54
Oldalról gyönyörű! Szemből még nagyon látszik, h duzzadt, de szerintem rendben lesz. :)
10167. bédéé
2015. ápr. 2. 16:45

Sziasztok:))

Padmeviki nálad is boldogság? :)))) Szupeeer:)))Gratulálok az új nózidhoz:)))))

10166. padmeviki
2015. ápr. 2. 14:54

Nagyon aranyosak vagytok!!:)) Tettem fel képeket:) de még nagyo dundi, meg a szemem még véraláfutásos nagyon, szóval elég csapzott vagyok bocsi:) de nagyjából látni milyen lesz majd. Viszont most mintha elkezdett volna asszimetrikusan, a bal oldali orrcsúcsom dagadni. De mintha azt olvastam volna ez normális.



Ja és az orrszívó-porszívóval tehetek kárt szegényben? Kicsit beszippantotta belülről az orrom :/

10165. Chaya1 (válaszként erre: 10157. - Padmeviki)
2015. ápr. 2. 13:34
nem szoktam számon tartani, h kinek, mikor mi aktuális, de a te gipszlevétel-időpontodra emlékeztem. szóval, csatlakozom a képkérők táborához :)
10164. Lucky8204 (válaszként erre: 10161. - Fifizsofi)
2015. ápr. 2. 13:24
Csörögni fog a Tiéd is, hidd el!!!! Igen mindjárt itt van, de már nagyon mennék!!! Azt se bántam volna ha holnap kellett volna mennem :)
10163. fifizsofi (válaszként erre: 10157. - Padmeviki)
2015. ápr. 2. 13:23

Alig vártam, h írjál. Juhééé.

Képet akarunk! Képet akarunk! :) Azt hiszem a munka az agyamra ment...

10162. fifizsofi (válaszként erre: 10158. - Keki70)
2015. ápr. 2. 13:21
Csak annyit tudok írni, h imádlak Dóri :)
10161. fifizsofi (válaszként erre: 10160. - Lucky8204)
2015. ápr. 2. 13:20
Az mindjárt itt van :). Csöröghetne az én telefonom is :(
10160. Lucky8204
2015. ápr. 2. 13:15

Sziasztok!

Nemrég hívott KT asszisztense, 2015. 04. 14-én 9 órakor kell bevonulnom :)

Remélem nem kell majd órákon keresztül várnom mire bejutok a műtőbe. :)

10159. keki70 (válaszként erre: 10157. - Padmeviki)
2015. ápr. 2. 12:31

Viki!!!


Itt a nagy boldogság,de jóóóóó :-)

Nagyon várjuk a képeket,elképesztően jó ilyen sorokat olvasni,amiket írtál.


Sok boldogságot az új orrhoz és gratulálok hozzá <3

10158. keki70 (válaszként erre: 10156. - Fifizsofi)
2015. ápr. 2. 12:28

Szép napot Zsófi!


Tudom,hogy nem könnyű most neked.De talán számít,hogy itt vagyunk melletted és amiben csak tudunk,segíteni fogunk.Ha csak lelkiekben sikerül,már az is valami.

Én nem jártam a te cipődben,de jó pár embert ismerek,aki igen,és tudom,hogy mit éltek át egy év alatt,amíg nem lehetett újra az orrukhoz nyúlni.Kemény egy évről van szó,amihez rengeteg fájdalom,depresszió társul.

Napi szintem kiírták magukból,mert ez adott némi megnyugvást,hogy megértjük őket,hogy fontosak nekünk,mert senkivel sem lehet olyat tenni,hogy bevállalják az orrplasztikáját,miközben tudás nincs hozzá.Ennyire fontos nem lehet egy orvosnak a pénz-mondjuk mi,de tudjuk,hogy sajnos a tapasztalatok mást mutatnak.


Mindenkinek kijár a boldogság,neked is,de ez még hátra van,de átfogod élni,ebben biztos vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook