Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
23283. Rebeka95 (válaszként erre: 23282. - Rasskriszti84)
ma 01:32
1 ev a gyógyulási ido vagy tobb, de erről mindenkit tajekoztatnak műtét előtt..
tegnap 23:35

Sziasztok,

Múlt hét szerdán műtött Rezek doktor. Kedden vette le a gipszet, de egyelőre nem veszek észre semmi változást a műtétet megelőző állapothoz képest. Az zavart az orromban (egyszer már volt mutve), hogy nagyon gomb alakú volt az orrcsucs. Most is annak látom. Ez meg ilyenkor normális? Volt meg olyan aki nem látta egyből a gipsz levétel után az eredményt? Köszönöm a válaszokat előre is!

23281. keki70 (válaszként erre: 23278. - Dodo92)
tegnap 22:34

"5. Sorstárs előtted ült gimiben a padban."😃 😍

/na,így akartam/

23280. keki70 (válaszként erre: 23278. - Dodo92)
tegnap 22:33
😃 😍
23279. Sziszka_ (válaszként erre: 23278. - Dodo92)
tegnap 21:45
Jaj ez nagyon jó, kicsi a világ😅
23278. dodo92
tegnap 21:06

Csatlakozom Palma-eve-hez! :)

És akkor már megragadnám az alkalmat, hogy nevezzek a Top Story of Orrplasztika tapasztalatok by Hoxa nem létező versenyére :DDD

1. szint: Megörülsz, mert a kiderül az egyik kedves műtét előtt álló Sorstársról, hogy egy városban laktok.

2. szint: Sorstárs is Rezeket választotta, nagyon hálás a naplódért és a sok tanácsért.

3. Sorstárs műtétje is nagyon jól sikerül, túléli a gipszes időszakot is.

4. Lekerül Sorstárs gipsze. Naplót nem csinál, de csak Neked küld képet.

5. Sorstárs előtted ült gimiben a padban. (L)

Nyertünk vagy nyertünk? :D

23277. Didike4848
tegnap 20:37
Köszönöm lányok kopogtam hozzátok :)
23276. palma_eve (válaszként erre: 23269. - Didike4848)
tegnap 20:35

Szia! :)

Orrban Rezek számit a legjobbnak, és igen, Kárászt mondják még jónak, pl Kekinek ö csinálta az orrát ami nagyon Szép lett. De sajnos láttam töle nem Szép orrot is, ami nalam egyertelmuve tette, hogy csakis Rezek. Engem is ö mütött, van naplóm is, kopogj be nyugodtan! :)

23275. Mancsi_fit (válaszként erre: 23274. - Dodo92)
tegnap 20:29
Kopogtattam! 😌🤓
23274. dodo92
tegnap 20:04
Sziasztok! 8. heti frissítés a naplómban! :) Szép hétvégét mindenkinek!
23273. Rebeka95 (válaszként erre: 23269. - Didike4848)
tegnap 19:57
Szia! Engem Rezek műtött, kopogj és be engedlek :)) Külön tervért nem kell fizetni, benne van az árban, a konzultáció díja úgy emlékszem 15.000 volt, de ha tévednék akkor valaki javítson ki légyszi! :D
23272. mihailila (válaszként erre: 23258. - Melinda19870)
tegnap 19:49
Énis akkor :)
23271. keki70 (válaszként erre: 23269. - Didike4848)
tegnap 18:35

Szia!

Kárászos vagyok,nincsen naplóm,de van fent képem.

Árak küldve :-)De ezek mindig az aktuálisak,későbbiekben számolni kell a változással./mivel írod,hogy az orrplasztikára nem most kerül sor/

23270. m-erika (válaszként erre: 23268. - Mono2)
tegnap 16:38
Nem, engem Varga Klara doktorno mutott :)
23269. Didike4848
tegnap 15:50
Sziasztok. Elgondolkodtam én is orr műtéten. Bár először is februárban egy cici felvarrás és implant vár rám. Aztán utána kezdenék el újra gyűjteni az orromra is. Viszont már szeretnek most elkezdeni nézelődni. Láttam hogy Rezek és Kárász a top de közülük is melyik a top top? :) mennyibe kerül egy konzultáció náluk és egy számítógépes terv az új orrocskáról? Akit valamelyikük műtött bekukkanthatnák a naplótokba nagyon kiváncsi lennék előtte utána fotokra.
23268. Mono2 (válaszként erre: 23267. - M-erika)
tegnap 13:41
Köszönöm a megnyugtató választ. 😀 Még egy év sem telt el, azt szerintem kivárom. ☺️ Te is a Rezek doktor úrnál voltál? Visszaolvasva a hozzászólásokat az ő nevével találkoztam a legtöbbször. 🙂
23267. m-erika (válaszként erre: 23266. - Mono2)
tegnap 13:32
Szia! Nekem 8.5 eve volt lezeres szemmutetem, a heten pedig orrmutet, nem befolyasol semmit :) De ha nem telt el ilyen sok ido, akkor se szamit semmit.
23266. Mono2
tegnap 12:58
Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy a lézeres szem műtét befolyásol bármit is az orrplasztikát illetően? Volt olyan köztetek, akinek volt korábban szemműtétje és utána orrműtéten esett át? Köszönöm szépen a választ! ☺️ Szép napot mindenkinek! 😊
23265. Rebeka95
tegnapelőtt 17:25
Én is frisitettem picit a naplomat, nem sok kep volt elotte profilbol, aki kiváncsi ra az nyugodtan jelentkezzen a beengeem.☺️ Csodaszép nozit kívánok minden tagnak!🤞😍
23264. keki70 (válaszként erre: 23262. - Palma_eve)
tegnapelőtt 11:29

"Nekem is bejön a masszírozás, sőt nekem kötelezően elő is van írva, óvatosan minden nap, alulról felfelé, az orrcsúcsot tartva."

Ennyit találtam "Elszánt"-tól,azért ez is valami :-)

23263. keki70 (válaszként erre: 23262. - Palma_eve)
tegnapelőtt 11:16
Vannak,aki masszírozták az orrukat orvosi javaslatra,megvan a technikája is,talán olvassák és megírják.
23262. palma_eve (válaszként erre: 23260. - F.Adrienne)
tegnapelőtt 11:05
Igen, biztos van benne valami ilyesmi, a csontos resz nagyon szépen leapadt mostanra nekem is! :) Tényleg ez (is) állhat a dolog mögött, hogy a többi resz nem követi ilyen sebesen ebben es optikailag is nagyobbnak néz ki. Amugy az szerintetek jot tesz neki, hogy mikor kenem fel reggel-este a hidratálo kremet, akkor nagyon gyengéden masszirozgatom?
23261. Sziszka_
tegnapelőtt 11:02
Lekerült a gipsz, kép a naplóban!🤗
23260. F.Adrienne (válaszként erre: 23238. - Palma_eve)
okt. 18. 10:22

Szia PalmaEve!

Nekem is voltak ilyen tapasztalataim, gipszlevétel után természetes,hogy az orr ereszkedik,sőt utána is fog még picit,de ahogyan lapadt az egesz orr, ugyis korrigalodik, és nem veszed észre emiatt,hogy leljebb ereszkedne vagy majd lógós lenne. Emiatt volt, hogy én is megilyedtem,mert azt vettem észre,hogy lóg egy picit, pl. a 2 hetes kontroll után pár nappal azt észleltem, mintha leljebb erszkedett volna az orrcsúcs, meg is ilyedtem,de most megint úgy látom rendeződik.Szerintem ne aggodj, éppen amilyen kedve van az orrodnak,ráadásul meg is vagy fázva..illetve nem tudom összefüggésben lehet e azzal, de pl nekem sokat apadt felül a csontos orrhatnal és nem tudom lehet e az, hogy a viz fentről lefele áramlik, ezzel lehúzva az orrcsucsot...

23259. F.Adrienne (válaszként erre: 23247. - Klau95)
okt. 18. 10:02

Szia Klau!

Nekem is lett egy pulim a csontos orrháton,ahol a púpot szedték le, már gipszlevétel után pár nappal látni lehetett, azt gondoltam ödéma, ami nem kizart,hogy volt,de sajnos nekem nem tűnt el teljesen, nekem sem volt annyira észrevehető egyébként,de majd 11hónappal a műtét után már ott nem hinném,hogy van ödéma,én valszeg így csontosodtam. Ha májusban műtöttek az sem kizárt,hogy még ödéma...de nőlni nem fog attól nem kell félj szerintem!:) Most szeptemberben a 2 műtétemnél a csonthoz már nem nyultak(amről a fentiekben beszéltem, kis pukli),de kár is lett volna,mert mégegyszer farigcsálni a csontot komplikáltabb, pláne, hogy eleve nem volt annyira észrevehető, én említettem a doktor úrnak,de azt mondta oda már nem nyúlna és igaza volt, mert nagyon szépen összehozta a porcos résszel(ami miatt indokolt volt a 2. műtét) így mégannyira sem látszik,aki nem nézi nagyítóval észre sem veszi. Úgyhogy én azt tanácsolom neked nyugodj meg, ha azt mondod nem látni csak érzed akkor meg pláne.Lehet van köztünk olyan akinek szintén van ilyen,de nem is tudja,mert nem nézegeti és fogdossa annyit. Az orrcimpán a kis pattanás szerű az lehet belül egykis heg ahol a varrat van, és azt lehet látni kivülről.Egyik barátnőmnek műtét után 2héttel az orrcimpája orrcsúcs felőli részén jött egy kis pukli, az pont ott van ahol varrták neki össze,azaz ahol a varrat van, valszeg ahogy gyógyul, lett egy pici heg és az amit te kivülről láthatsz, neki is látni,hogy ott egy kis pukli, de én úgy veszem észre alakul neki... ez több héttel a műtét után is kijöhet még, de te fél éves vagy...ugy tudom a belső hegeknek 18hónap kell a teljes gyógyuláshoz...én ugy gondolom ha az már műtét után pár héttel ott volt, vagy nem most jött ki, akkor türelem és magától rendeződik majd remélhetőleg.Tudom,én is parázok,minent észreveszek az orromon, és minden nap találok vmit, aztán ha az rendeződik vagy elfogadom,jön egy másik,bennem is sok kérdés merül fel, aminek ált. utánajárok,de ami saját tapasztalat és tudok segíteni vele szivesen megosztom. Még annyit,hogy akinek kopogtam a naplójába beengedne, azt nagyon megköszönöm! <3

okt. 17. 19:49
Sziasztok! November 28.! Valóra válik az álmom! Valakinek ugyanezen a napon szintén valóra válik esetleg? Dr. Rezek Ödön :-)
23257. agica09
okt. 17. 19:37
Sziasztok! Olvastam, hogy a hatodik hónaptól még jelentősen apadni fog az orrcsucs.Mennyi lehet az?1-2 mm, vagy fél cm?🙂Mennyivel lehet számolni? Sokkal lejjebb mehet még?Milyenek a tapasztalaitok?
23256. Nikniknik (válaszként erre: 23255. - FeketeMacska2)
okt. 17. 11:36

Sziaaa,

en jelentkeztem, beengedsz kerlek?

Jobbulast!!

23255. FeketeMacska2 (válaszként erre: 23254. - FeketeMacska2)
okt. 17. 11:10
Elkezdtem írni egy naplót, ha valaki kíváncsi a dagi fejemre beengedem😁😂
23254. FeketeMacska2 (válaszként erre: 23252. - Keki70)
okt. 16. 11:07
Köszi :D Elkezdem már ma használni. Szerintem kéne lejebb mennie az államnak is, mert szemből furcsán néz ki, mármint látni, hogy történt vele valami. Türelmesnek kell lennem tudom, de azért jobbra számítottam volna :/
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook