Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van tapasztalatotok Dr. Pataki Gergely által készített orrplasztikával kapcsolatban? fórum

Van tapasztalatotok Dr. Pataki Gergely által készített orrplasztikával kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


4. c9155193c4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 28. 13:51
Kérdezd meg tőle. Biztosan szívesen fogad majd és az eredmény is kiváló lesz.
2021. dec. 28. 11:58

Szia!

Szerintem Pataki doktor úr orrot nem igazán operál. Engem tavaly nyáron arcon harapott egy kutyus, hegkezelés miatt sokat jártam a doktor úr plasztikai sebészetére. Ahogy apadt le a dagadás az orromról és környékéről, kiderült, hogy a némileg az orrom is eldeformálódott a harapás következtében. Amikor rákérdeztem, hogy ezzel mit lehet tenni, akkor ott a sebészeten dr. Szűcs Attilát javasolták, aki fül-orr-gégész plasztikai sebész. Szóval fel sem merült, hogy Pataki doktor úr végezze a műtétet, pedig a hegkezelésben ő is részt vett. De ez csak egy feltételezés :) lehet, hogy mégis végez ilyet, de én azt ajánlom, ha orrplasztikán gondolkozol, akkor fül-orr-gégész orvossal konzultálj.

2021. ápr. 7. 20:31
Nekem a később (hónapokkal) érkező válaszok is sok segítséget nyújtanának. Ha van, tapasztalatotok ne tartsátok magatokban!:)
2021. ápr. 2. 16:19
Milyen stílusban operálja? Egyedi a végeredmény, amit a páciens kér, vagy séma alapján dolgozik? Mennyibe kerül a beavatkozás kb.? Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook