Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyíregyházán nőgyógyászt kit javasoltok? Ti kit választottatok, választanátok? fórum

Nyíregyházán nőgyógyászt kit javasoltok? Ti kit választottatok, választanátok? (beszélgetős fórum)


2011. máj. 1. 18:45
Molnár Balázs nagyon jó orvos.
2011. ápr. 28. 19:05
dr. Sipos Attiláról vélemények?
70. Adali
2011. ápr. 28. 15:49
Orosz
69. bancsa1981 (válaszként erre: 67. - Cindyke)
2011. jan. 18. 10:19
Szia! Én Molnár Balázsnál szültem, nagyon meg voltam vele elégedve. Olvasd végig ezt a fórumot, és talán könnyebb dönteni:)
68. mkjudit (válaszként erre: 67. - Cindyke)
2011. jan. 17. 19:48
Dr. Albert László
2011. jan. 17. 18:18
Melyik nyíregyházi nőgyógyászt válasszam?
66. 75596a56f2 (válaszként erre: 65. - Bancsika)
2010. okt. 26. 09:25
Köszönöm! :D
65. Bancsika (válaszként erre: 64. - 75596a56f2)
2010. okt. 21. 14:08
Teljesen igazad van.Olyan orvos nincs aki mindenkinek jó lenne.
2010. okt. 19. 07:52

Babi1125, legyél alapos, és a szívedre hallgass! Sajnos, tény és való, olyat nem fogsz találni, akiről csak jót fogsz hallani!

Olyan dokit válassz, aki számodra a legmegfelelőbb, és Neked a Te kis szempontjaid alapján megfelel!


Sok sikert hozzá! :D

2010. okt. 18. 18:07

Hűha na mostmár végképp összezavarodtam...

Most olvastam végig, és itt aztán mindneki és minden van... Szerencsér még én is ráérek választani, mert csak babatervezési tanácsadásra megyek, de jó lenne megbizható orvostól instrukciókat kapni. Most Kovács Róberttel próbálkozom. Bár mióta meghallottam, hogy állitólag Medve a helyettese, ez nálam kizáró tényezó lesz, ha netán meigazolódik.

62. jennifer lopez (válaszként erre: 60. - Titánia83)
2010. okt. 2. 14:01
Nem haragszom abszolút. Én, amikor terhes voltam soha nem hallgattam azt a sok sajnálkozó kismamát, mert minden terhesség más, és engem nem is tudtak semmivel sem megrémíteni. Medvét már csak azért se válaszd, mert most már rossz érzésekkel mennél hozzá. Kívánom, hogy a legjobbat találd meg, ha meg nem tetszik van még elég orvos.
61. bujuli (válaszként erre: 54. - Jennifer lopez)
2010. okt. 2. 12:01
Én is Paphoz járok, tíz éve, mindenben egyet értek Jeniferrel, annyit hozzá tennék, hogy az egyik fiam életét memgmentette
60. Titánia83 (válaszként erre: 58. - Jennifer lopez)
2010. okt. 1. 21:15
Azért ne haragudj rám! :S
59. Titánia83 (válaszként erre: 58. - Jennifer lopez)
2010. okt. 1. 21:15

Ő csak elviekben merült fel nálam.

Tény, hogy számít az is, hogy minél kevesebb legyen a negatív kritika.


Igaz, elég nagy kínálat van Nyházán nőgyógyászokból.


Nálam sajnos még 1-2 hónapig nem aktuális, addig csak érdeklődő vagyok.


De szerintem számít az első benyomás is majd...

58. jennifer lopez (válaszként erre: 57. - Titánia83)
2010. okt. 1. 21:05
Számold össze hányan mondják, hogy rossz orvos! 3-4? De te tudod! Van elég orvos, választhatsz!
57. Titánia83 (válaszként erre: 56. - Bancsika)
2010. okt. 1. 19:51
Az már nem lehet véletlen, ha ennyien leszólják. :S
56. Bancsika (válaszként erre: 52. - Aeb1496116)
2010. okt. 1. 19:27
Magánrendelőben sem különb!!Pénzéhes bunkó!!!!!
2010. szept. 30. 19:48
Ez igaz! Csak jót senkiről nem lehet hallani! Pontosan ezért olyat kell választani, aki számodra is megfelelő, hiszen valamilyen formába beengeded a kis intim szférádba. De ezt azt hiszem már írtam! :D Na nekem is pont ezért volt nehéz a döntés! :D
2010. szept. 30. 18:42
Én Pap Károlyhoz járok, és nagyon elégedett vagyok vele. 2 gyereket szültem nála. Csak ajánlani tudom. De nem is ezért írok. A genetikai ultrahangot a kórházba csinálják, így megismerhettem én is Medvét. Velem nagyon készséges volt, mindent elmagyarázott. Nagyon szimpatikus volt. Viszont egy másik orvos, azt hiszem Adorján, nagyon unszimpatikus volt. Mikor megkérdeztem, hogy fiú lesz vagy lány, erre azt mondta, hogy majd megtudom ha megszültem. Nem ér ő rá. A szomszédomnak viszont ő az orvosa, szerinte nagyon jó doki.Nem értem, hogy miért hallgattok egy-két emberre. Ez csak 1-2 vélemény. Én is már 16 éve járok az én nőgyógyászomhoz, soha nem váltanék. Az én anyósom nem szereti, meg biztos sokan mások, DE nem érdekel. Mindig fogtok rosszat hallani egyikről másikról.
53. Titánia83 (válaszként erre: 52. - Aeb1496116)
2010. szept. 30. 18:05

Ez azért elég durva. Frászt lehet hozni egy kismamára egy ilyen kijelentéssel. :(((


Gratula, akkor már nincs sok hátra! :)

2010. szept. 30. 15:30

Sziasztok! Csak egy személyes tapasztalat Dr, Medvéről.

A 19. Héten voltam genetikai uh-n nála, aminek gondolom nem kell magyarázzam mi a lényege.

A következő volt a szituáció:

lefeküdtem, éppen hozzám érintette az uh készüléket és felszisszen: - ajajaj - mire én a frászt kaptam el, ere közli hogy a baba alszik, + különben sincs most erre ideje, + egyébként is túl kicsi ez a gyerek , majd menjek vissza 1 hét múlva - és ezzel elköszönt. Köpni nyelni nem tudtam, tiszta ideg lettem, azonnal mentem a magánorvosomhoz. Kiderült hogy minden a legnagyobb rendben van szépen fejlődik, egészséges, megfelelő a korához a súlya is, és jelenleg 31. hetesek vagyunk:-) Ennyit róla, gondolom a magánrendelésén más lett volna, de ezek után én már nem lennék kíváncsi rá. Az én orvosom (dr. Molnár Balázs), a kórházi szakrendelésen is ugyanolyan készséges vadidegen kismamákkal,mint a saját pácienseivel.

2010. szept. 30. 12:46
Ahogy olvasom Medvéről több rosszat olvastam, mint jót!!! :/ Bár lehet, hogy van, aki hozzá jár és szereti!
50. 75596a56f2 (válaszként erre: 49. - Anett0731)
2010. szept. 30. 12:45

Ez így van! Sőt, az a gáz az egészbe, hogy kimondottan őt kértem, vizsgálatra!

Sógornőm mai napig is hozzá jár, nála szülte a második gyermekét. Viszont nekem nem voltak olyan jól a tapasztalataim vele szembe!


Egyébként én Dr. Sipos Attilához járok, és roppantul meg vagyok elégedve vele.

Tutti, hogy egy kicsit el kell gondolkodni rajta, hogy kihez járnál szívesen, mert nem mindegy, hogy kit engedsz be a saját kis szférádba!

49. anett0731 (válaszként erre: 43. - 75596a56f2)
2010. szept. 30. 11:35

Sajnjálom, hogy ez a véleményed, de azért azt nem árt tudni, hogy a kórházban nem lehet vizsgálatokra dokit választani. Sőt még mikor időpontot adnak se mondják meg ki van akkor. tehát gondolom ezért mondta, hogy magánrendelésen tudja fogadni, ha mindenképp hozzá akar menni.

Az meg, hogy kihívta egy ismerőse és medikust küldött be, hát szerintem ezt is tudjuk, hogy így működik. Sajnálatos, de ez van, ilyen a rendszer.

Engem is ilyesztett már meg egy másik doki, vagyis nem doki, hanem Medvének a felesége 4D-n - azt mondta pici a babám és nem a korának megfelelő, aztán kiderült, hogy mégis.

Van ilyen. Ha valaki nem állandóhoz jár és nincs viszonyítási alap ott előfordulhat ilyen.

48. csajos83 (válaszként erre: 47. - Titánia83)
2010. szept. 30. 10:02

Eddig Medve Lászlót szerettem volna orvosomnak, de olvastam róla a napokban elég negatív kritikát.


Kovács Róberten is gondolkodtam, de valahogy elsiklottam mindig fölötte. Róla viszont én sem olvastam semmi rosszat. Most ő esélyes nálam is. Még van kb. 2 hetem, hogy eldöntsem, kihez is menjek végül.

47. Titánia83 (válaszként erre: 46. - Csajos83)
2010. szept. 30. 09:46
Kovács Róbertről negatív kritikát még nem olvastam. Csak én írtam, hogy jobban preferálja a magánt. De amúgy emberileg nagyon rendes, és türelmes, figyelmes. Nem fájdalmas, ahogy vizsgál.
2010. szept. 30. 09:28

Nem nagyon akad köztük olyan, akire csak jót mondanának :S


Nehéz választani.

2010. szept. 30. 09:03
A fórumot olvasva elég vegyes a kínálat. :(
2010. szept. 29. 20:34
Mármint Felföldihez!
2010. szept. 29. 20:33

Sziasztok! Már bocsi, de Felföldiről én nem tudok jót mondani. Rákszűrésen voltam nála a kórházban tavaly akkor semmi gubanc nem volt, de másodjára mikor már hívtam, hogy megint mennék hozzá, akkor közölte, hogy csak a magánrendelőjében hajlandó fogadni...

Másik eset az volt, amikor Anyósom ment hozzá rákszűrésre. Amikor anyósom elmondta a panaszait, kopogtak belibbent Felföldihez egy hölgy ismerőse, ott hagyta Anyósomat, majd 10 perc múlva beküldött hozzá egy medikust, és az vizsgálta meg, holott Anyósom Felföldibe bízott nem a medikusban! :O

Másik diagnosztika: egy ismerősömet úgy megijesztette a terhességi sürgősségin, hogy jó, hogy nem lebabázott. Szegénykém alig tudott megnyugodni.


Egyébként Dr. Molnár Balázs szerintem kiváló! Barátnőm nála fog szülni-hamarosan és eddig sosem hallottam volna tőle azt, hogy nem lett volna alapos, vagy felkészült!


Szóval én hozzá többet biztos nem fogok menni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook