Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyíregyházán nőgyógyászt kit javasoltok? Ti kit választottatok, választanátok? fórum

Nyíregyházán nőgyógyászt kit javasoltok? Ti kit választottatok, választanátok? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
12. Bri*
2010. jún. 24. 18:47
Én Dr. Gál Jánosnál szültem 13 éve a nagyobbik, 20 hónapja a kisebbik gyerkőcöt. Meg voltam vele elégedve mindkétszer. A tarifája nem olcsó, 20 hónapja egy vizsgálat 8.000 Ft., a szülés a vizsgálati díj 8x-a, császár + 10 ezer. A barátnőm Dr. Felföldinél szült. Azt mondta, még egyszer nem menne hozzá.
11. Titánia83 (válaszként erre: 10. - Csajos83)
2010. jún. 24. 14:00
Asszem ők egymás helyettesei. Róla beszéltünk lentebb. :D
2010. jún. 24. 13:45
Nekem Dr. Medve Lászlót ajánlották, nála állítólag 8000.- egy rendelés és olyan 60.000.- az alsó határa a szülésnek, de pénztárcádra bízza. Ezek tavalyi árak voltak nála és aki mondta, nagyon meg volt elégedve vele. Mindenképpen szeretnék fogadni orvost, csak még kérdés, hogy kit? Mindenesetre örülök neki, hogy ilyen aktívak vagytok válaszadást tekintve. Dr. Kovács Róbertről is jókat hallottam és ő nem is lenne hozzánk túlságosan messze, de neki nem tudok tarifát mondani. Nehéz dönteni, de még ráérek, jelenleg még próbálkozunk a babával, vagyis még csak az első próbálkozás eredményét várjuk.
9. Titánia83 (válaszként erre: 8. - Bancsa1981)
2010. jún. 24. 13:22

Jaj, én már annyit csalódtam a nődokikban, és pedig már végig jártam Debrecent és Budapest egy kis részét is.


Reménykedni nem merek Róbertben, nem akarok csalódni. De elég jók másoktól is a visszajelzések, szóval azért még bízok, hogy ő lesz a számomra minden szempontból tökéletes orvos. :)

8. bancsa1981 (válaszként erre: 7. - Titánia83)
2010. jún. 24. 13:19
Dede:D
7. Titánia83 (válaszként erre: 5. - Bancsa1981)
2010. jún. 24. 13:15
Nem veled beszélgettünk arról a Nyíregyházi babák és mamák fórumán, hogy van egy helyettese, aki a te orvosod, és ők váltják egymást, meg egymásnak adják át a pácienseket? :)
2010. jún. 24. 13:11
Szia.Én igaz nem nyíregyházi vagyok,de a véleményem az,hogy mindenféleképp válasz orvost mert ha nem akkor nem nagyon foglalkoznak veled.Nálunk ez így müködik.Én 10 hónapja szültem és 30000 adtam a dokinak meg havonta a magánrendelés+5000.De hallottam már hogy ha nem régi betege vagy az orvosnak akkor több a tarifa.Van aki megmondja,hogy mennyi lesz.
5. bancsa1981 (válaszként erre: 4. - Titánia83)
2010. jún. 24. 13:10

Ő is nagyon jó, a dokim neki adott volna át, ha akkor jön a kislányom, amíg ő szabin van:)


Ja, és kaptam minden rendelésen 1-2 uh képet:)

2010. jún. 24. 13:08

Szia!


Ez engem is nagyon érdekel. :)

Én már jártam ott egy orvosnál, dr. Kovács Róbertnél, és vele elsőre meg voltam elégedve.

Ő a magánrendelésén 8000 ftot kért, de nézett hasi és hüvelyi UH-n is ennyiért.

2010. jún. 24. 13:08

Az én orvosom Dr. Felföldi Róbert.Sok fórumon elmondtam már,hogy a kora ellenére egy úri ember.(olyan negyven körül van)

Mindkét gyerkőcömmel hozzá jártam,nála szültem és nagyon meg voltam vele elégedve.Most tízezer a tarifája,de ennél olcsóbban Nyíregyen senki nem dolgozik már szinte.

2010. jún. 24. 13:07
Szia! Én dr. Molnár Balázshoz jártam, nála is szültem. A magánrendelés 8000 volt, szüléskor 40 ezret kapott. nagyon szerény, lelkiismeretes doki, ha lesz kistesó akkor is nála fogok szülni.
2010. jún. 24. 13:00

Sziasztok. Teherbeesés előtt állva mindenkiben felmerül a kérdés, hogy kit válasszon nőgyógyásznak? A legtöbben ahhoz mennek, akihez a családból, ismerősi körből is jártak már.

Mi is babát szeretnénk párommal együtt, megtettük már a szükséges lépéseket is ennek érdekében és most az eredményét várjuk türelmetlenül :)

Mivel a családban, rokonságban régen volt babaszületés, ezért kérném a segítségeteket abban, hogy Nyíregyházán ti kihez jártatok, illetve kiről mit hallottatok? Ki milyen tarifával dolgozik, illetve hogyan áll a betegeihez?

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook