Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyíregyházán nőgyógyászt kit javasoltok? Ti kit választottatok, választanátok? fórum

Nyíregyházán nőgyógyászt kit javasoltok? Ti kit választottatok, választanátok? (beszélgetős fórum)


162. llllkk
2013. aug. 30. 11:27

Sziasztok!

Mi már egy éve próbálkozunk teherbeeséssel, sikertelenül! :( Nekem pajzsmirigy alulműködésem van, amit gyógyszerrel szinten tartunk! Most kellene orvost választanom, de nem tudom kihez menjek. Tudnátok tippeket adn? Kicsit félek ezektől a vizsgálatoktól, de úgy tűnik muszáj lesz elindulni valamerre, mert magától nem akar jönni a babucink! Segítségeteket előre is köszönöm!

161. bazsoca
2013. júl. 22. 09:31

Szia nem K.Robi a dokink.

Azt gondolnánk ugye ez 1másik doki akiről most írok hogy egy medd.spec.doki pontos,odafigyel hátha szimpi lesz a párnak várandóssága alatt orvosának választja bizalommal.Kellően odaadással,segítőskészen segít!!!Emberek vagyunk hibázunk-hibázhatunk de egy speckó dokinak vissza kellett volna nézetnie a szülés előzményeit,nem történt volna meg a "fájdalom.

160. kisMama095 (válaszként erre: 159. - Bazsoca)
2013. júl. 20. 16:27
Akkor te hozzá jártál? Még csak most csatlakoztam, így nem tudom.
159. bazsoca (válaszként erre: 158. - KisMama095)
2013. júl. 20. 15:29
Elnézést lányok de"Robi-ról annyit h.a föl fölött lépked 1m.-re.-azaz el van szállva.Nem bántás képen pláne a szakmai tudását.De már nem tudja mennyi pénzt kérjen.Nekünk más a dokink de sajnos hétvégi ügyeletre kerültem és egy másik Orvos Dr.Pósz Z.vissza nézette a az első gyerek születését a történetet"B rh Anti-d szurit ő figyelt fel rá.A 2.baba próbálkozása előtt is újra fontos lett volna ha ezt a szurit megkaptam volna akkor nem történt volna meg a sajnálatos"Fájdalom.
158. kisMama095 (válaszként erre: 157. - 4eea4e8001)
2013. júl. 19. 18:28
Szia! Tudnál segíteni akár privált üziben hogy milyen rosszat, mert én még most állok a szülés előtt és hozzá járok.egyébként a tesóm nála szült és ahogy elmondja ég és föld a külömbség az akkori Robi és a mostani robi között negatív irányba.
2013. júl. 13. 17:54
Sziasztok! Én kovács Róbertről sok rosszat hallottam. Mjuk műtét után keveselte a pénzt és utána tiszta rideg volt a beteggel. Aztán szülés után 1x volt csak bent a kismamánál,konkrétan le se szarta.
156. bazsoca (válaszként erre: 155. - Ditkebaba)
2013. júl. 12. 20:01
igen.írtam
155. Ditkebaba (válaszként erre: 153. - Bazsoca)
2013. júl. 12. 13:55
Most olvasom, hogy neked is volt inszem. Itt Nyíregyházán?
154. Ditkebaba (válaszként erre: 153. - Bazsoca)
2013. júl. 12. 13:51

Hétvégével kapcsolatban nincs tapasztalatom, de olyan még nem volt, hogy munkaidőben 100x kellett volna hívni, hogy felvegye, erre értettem, hogy el tudom érni. Bármi gondom volt, segített.

Sajnos nincs babánk, azért küzdünk. :-(

Inszemet csak ő, Gál, és Péli-Tóth csinál, azt gondolom ez sem véletlen.

Köszönöm, most sikerülnie kell.

153. bazsoca (válaszként erre: 152. - Ditkebaba)
2013. júl. 12. 13:43

Szia.

köszönöm válaszodat.

A "bármikor elérhető dologra mit értesz?

Nálunk hétvégére jött ki a sajnos rossz.Próbáltam hívni ugye nem volt ügyeletben ki volt kapcsolva a telója érthető.Kérdezték ki a dokim.Hála jó tapasztalt orvosok ügyeltek akkor jó kezekben voltam.

Van már babátok nála szültél?

Ne haragudj kérdezősködöm.

Sikert kívánol az inszemhez.puszi

152. Ditkebaba (válaszként erre: 150. - Bazsoca)
2013. júl. 12. 12:11
Szia! Én Petróczy dr. úr betege vagyok 5 éve. Meg vagyok elégedve vele, most lesz a 3. inszemünk vele. Rendes, bármikor elérhető. Nem az a barátkozós típus, de én pont a mézes-mázas dokikat nem szeretem. Korrekt, nem beszél mellé, lényegre törő.
151. blvik84
2013. júl. 10. 12:28
Sziasztok! Igaz, hogy nem idevágó téma, de nem találtam jobb helyet, ahol megkérdezhetném, hogy mi a véleményetek, szerintetek érdemes nyíregyházán olyan üzletet nyitni, ahol olcsón, kaució nélkül lehet kölcsönözni, mellszívókat, bébiőröket, fisher price-s fejlesztő, tanító játékokat? Mint 3 gyerekes anyuka, azt tapasztalom, hogy baromi drágák a minőségi termékek, megvesszük, 1-2 hónapig kedvenc játék, aztán nem kell a gyereknek, és eladni nem igazán lehet használtan. Vagy a nehéz anyagi körülmények közt élők meg sem tudják venni ezeket a termékeket. Mit gondoltok lenne egy ilyen boltra kereslet?
150. bazsoca
2013. júl. 4. 12:32

Sziasztok lányok.


Véleményelet szeretnék kérni Dr.Pósz Zoltán és Dr.Petróczy Ottó dr.úrakról?Pénz részére is gondolok.Köszönöm

2013. jún. 7. 11:31

dr.Fábián telefonszáma: 06 42 311 372

rendelési idő: hétfő, szerda elvileg 16-tól de talán hétfőn 13-tól

előjegyzés minden nap 13-18 óráig

2013. jún. 5. 09:49
Sziasztok! Dr. Fábián Antalnak kellene a telefonszáma. Köszönöm
147. Áné B Niki (válaszként erre: 146. - Opi1)
2013. ápr. 16. 17:49
Nem, a 24 héten, négy hetente jártam genetikai uh-ra, a 36. héttől meg hetente sima uh-ra, plusz a tanácsadásokon is volt uh.
146. opi1 (válaszként erre: 145. - Áné B Niki)
2013. ápr. 16. 07:07
ez a 12 hetes uh-n történt?
145. Áné B Niki (válaszként erre: 137. - Titánia83)
2013. ápr. 15. 21:12
Orosz doktorról megvan a véleményem.A terhességem elött volt egy bördaganatom,emiatt szorosabb genetikai vizsgálatok lettek elöirva. A doktor úrnál kb.5 percigt voltam bent az uh és a lelet kiadásal együtt,a pláne az volt,hogy végig azon dünyögött,hogy minek mentem én oda nincs a gyereknek semmi baja. Két nappal késöbb 4d uh-on emliteték meg,hogy a picimnek vesetágulata van amit biztosan látni kellett volna genetikai uhn csak ugyebár nem azzal volt elfoglalva a dr úr!
144. Netti 19 (válaszként erre: 143. - Nagymaya)
2013. ápr. 10. 12:10
Köszönöm és én is mihamarabbit kívánok neked!:)
143. nagymaya (válaszként erre: 142. - Netti 19)
2013. ápr. 9. 15:15
Úgy legyen! Kívánok minél előbbi babásodást! :)
142. Netti 19 (válaszként erre: 141. - Nagymaya)
2013. ápr. 9. 12:25
Mi még az elején tartunk....most írt fel costylbegytet, hátha sikerrel járunk. Igazából nem biztatott semmivel, inkább türelemre intett. Nem akarta, hogy azt gondoljam, hogy na majd ez megold minden problémát és már teherbe is esem...Érthető ez is. De én is úgy érzem, hogy jó doki és mindent megfog tenni, azért hogy segíthessen.
141. nagymaya (válaszként erre: 140. - Netti 19)
2013. ápr. 9. 12:13
A teherbeeséssel nekünk is vannak gondok, csak a lombik jöhet szóba. De mindig biztat a doki, és próbál segíteni.
140. Netti 19 (válaszként erre: 139. - Nagymaya)
2013. ápr. 9. 10:04

Köszönöm a válaszod! Nekem is Ő az orvosom, és meg is vagyok vele elégedve,jó szakembernek tartom, alaposan kivizsgál, körültekintő....Szeretnénk babát vállalni és vannak problémák ami ezt megnehezíti. Nem sokat hallottam még róla, csak a saját tapasztalatom van meg valamint azé, aki ajánlotta.

Csak mások véleményére tapasztalatára is kíváncsi vagyok.

139. nagymaya (válaszként erre: 138. - Netti 19)
2013. ápr. 8. 19:20
Nekem ő az orvosom. Első vizsgálatnál észrevette azt, amit előtte két másik orvos nem. Kétszer műtött. Műtét után minden nap bejött megnézni, még a szabadnapján is.Segítőkész, normál hangnemben beszél az emberrel. Telefonon, ha nem tudom elérni, mindig visszacsörög. Két ismerősöm is nála szűlt, és ők is meg voltak elégedve.
2013. ápr. 8. 15:52
Dr. Angyal Gézáról tudtok vmit?
137. Titánia83 (válaszként erre: 135. - Áné B Niki)
2013. ápr. 8. 15:43

Én nem ismerem Medve doktort, de a 12. hetes genetikán ő vizsgált. És össz-vissz ha 3 percet töltöttem vízszintesben. :( Nekem ez nagyon rossz volt, mert tényleg csak pár alap dolgot nézett meg. Oké, hogy a kombinált teszt fizetős lett, de azért egy picit ránézhetett volna a szervekre is.


2011-ben Orosz doktor vizsgált az összes genetikán, és nekem is megnyugtató volt, hogy mindent alaposan átnézett.

136. Titánia83 (válaszként erre: 131. - Mormota79)
2013. ápr. 8. 15:41
Úristen, nagyon sajnálom. :(
2013. ápr. 5. 15:48
Dr. Karászi Gyula, nála szültem tavaly szeptemberben császárral.A terhesség alatt végig teljesen normális volt, a tanácsadások alkalmával is minden leletet elmagyarázott, az uh-on is mindent mutatott, nem zavarta le az egészet 15 perc alatt, mint mástól hallottam ,hogy neki az orvosánál annyi volt a tanácsadás. Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!
134. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 129. - Monqa)
2013. ápr. 2. 22:02
Én nála szültem.Rendes,normáslis orvos..nem volt fogadott orvosom,így a 9 hónap alatt több orvos is vizsgált..Akkor ő volt az ügyeletes.
133. mormota79 (válaszként erre: 132. - Nagymaya)
2013. ápr. 2. 21:51
8 évvel ezelőtt volt,már túl vagyok rajta,de akkor szinte sokkolt a dolog.Talán ha visszamennénk az időben,akkor még az abortusz előtt elmentem volna más dokihoz...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook