Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyíregyházán nőgyógyászt kit javasoltok? Ti kit választottatok, választanátok? fórum

Nyíregyházán nőgyógyászt kit javasoltok? Ti kit választottatok, választanátok? (beszélgetős fórum)


2010. szept. 29. 15:45

Én is továbbra is Felföldi Róbertet ajánlom :)))

Jan. óta járok hozzá, először egy hormonproblámából gyógyított ki nagyon gyorsan, aztán pedig sikerült összehozni a babát is :) úgy hogy szinte semmilyen ciklusom se volt előtte.

Mióta terhesgondozásra járok hozzá, azóta is nagyon rendes. Ha minden jól magy, 2 hónap múlva nála fogom megszülni a kislányunkat - én nagyon bízom benne!

41. abeni
2010. szept. 29. 15:03

Én Dr. Losonczy Jánost ajánlom.

2 gyerkőcömet szültem nála és a szülések előtt műtött is.

40. Titánia83 (válaszként erre: 39. - 2 gyermek anyukája)
2010. szept. 29. 14:57
Köszi :)
39. 2 gyermek anyukája (válaszként erre: 37. - Titánia83)
2010. szept. 28. 20:54
Szia én Felföldi Róbertet tudnám neked ajánlani egy nagyon rendes lelkiismeretes orvos 2 gyermeket szültem nála.Bármikor felhívhattam minden UH-nál elmagyarázott mindent a páromnak is.
38. Bancsika (válaszként erre: 37. - Titánia83)
2010. szept. 28. 16:35
A barátnőm jár Kovács Róberthez,de rosszat még nem mondott.Tudod,az a legfelháboritóbb,ha már fizetünk,mert sajnos ilyen ez a magyar egészségügy,akkor az a minimum hogy lásson el normálisan.
37. Titánia83 (válaszként erre: 36. - Bancsika)
2010. szept. 28. 14:23

Ez szomorú, igaz őt én sem akartam választani.

Köszi, hogy leírtad. Sajnos Kovács Róbertet is elég anyagiasnak lehet megismerni. És ugye milyen szép nagy bmw-je van. :D


Kit ajánlasz helyettük?

2010. szept. 28. 13:43

Ezt leirni nem tudom,elég hosszú történet lenne,de tudom mit beszélek,nem hiszti a dolog!

Sokáig jártam hozzá,biztam benne!Jó orvos ő mig nincs gond,és elvigyorog a kis ultrahangja mögött.Mikor gond van,és felelőséget kell vállalni,akkor meg magadra hagy.Ha ő olyan nagy koponya,akkor vállalom a felelőséget azért amit diagnosztizálok,vagy ha tévedek elismerem,és megpróbálom helyrehozni,hisz a betege vagyok aki többszázezer forintot hagyott már ott,számla nélkül,nem csajok?!!Azóta máshoz járok,közel egy éve már,és egy dolgot sajnálok,azt a rengeteg pénzt,időt,és az aggódással idegeskedéssel eltelt napokat és éjszakákat,mert 100%-t soha nem mond,mindig terel,kétségek közt hagy,hogy védva legyen és bebiztositsa magát,ha gond van a kis praxisa megmaradjon!Ha elmész hozzá nagyon szimpi lesz, meg minden rendben is lesz, mig nem lesz gond!A lényeg a bizalom,ami nekem is megvolt...,sok jót hallottam róla én is,és nagyon nagyot csalódtam.Emberileg nulla,és szereti a pénzt!Rengeteg orvos van még nyiregyházán akik vannak olyan jók mint Medve!Őt ne!!!

35. csajos83 (válaszként erre: 32. - Bancsika)
2010. szept. 28. 13:40

CSak utólag olvastam a másik fórumon leírtakat.


ÉS dr. Kovács Róbert-ről vélemény?

34. csajos83 (válaszként erre: 32. - Bancsika)
2010. szept. 28. 12:27
Én is Dr. Medve LÁszlót szeretném választani és nagyon jókat hallottam róla olyan ismerőstől, aki mindhárom gyerekét nála szülte. Te mit tudsz róla, amiért ennyire ellenzed?
33. Titánia83 (válaszként erre: 32. - Bancsika)
2010. szept. 28. 12:21
Miért ne? Én még róla nem is olvastam negatívat. Állítólag Kovács Róbert helyettese.
2010. szept. 28. 12:18
Medvét ne!!!!!
2010. júl. 6. 15:12

Szia! Nálam az abszolút favorit Dr. Medve László!

Ha érdekel, hogy miért, már egy másik fórumban írtam róla. A címe: Dr. Medve Lászlóhoz jár/járt valaki terhesgondozásra?

2010. júl. 2. 20:51

Erre én is kíváncsi vagyok, hogy ki lesz a befutó.

Sok sikert, és mielőbbi bady bummot.

2010. júl. 2. 14:27

Nyilván mindenki a sajátjára esküszik.Nálam azért favorit Felföldi doktor.


Viszont amikor a kisfiamat szültem,Dr Kovács Róbert volt a szülőszobán,míg Felföldi be nem ért.Nagyon jó fej volt.

A sógornőm Petróczy Ottóhoz jár,neki nagyon jó véleménye volt róla.


Szóval,Csajos83 vannak nagyon jó orvosok Nyíregyházán,csak győzz választani közülük!

Azért majd ha aktuális lesz,remélem megosztod velünk!

2010. júl. 2. 12:43
Petróczynak mindig volt hozzám egy két kedves szava és még a szülőszobán is beszélgettünk. Ő bejött egyből mikor bementünk a kórházba. Fábián nem, csak a végére :( Pedig éjjel szültem mindkettőt
27. Olgi1977 (válaszként erre: 19. - 3bcce38aab)
2010. júl. 2. 12:40
A második babámat Fábiánnál szültem. Szakmailag OK, de igazi ORVOS. Szülés után átmentem Petróczy Ottóhoz. Nem bántam meg. 3 hónapja szültem nála és maximálisan elégedett voltam vele. Nincs elszállva magától és nem csak orvos, hanem ember is. Nekem ez fontos
2010. júl. 1. 17:45

Szia!

Én Dr.Felföldi Róbertet ajánlanám nagyon rendes lelkiismeretes segítőkész bármikor lehet hívni mindent elmagyaráz szóval nagyon rendes doki. kisfiút szültem nála 1. 4550g a 2. 4400g spontán.

2010. júl. 1. 13:16

Sziasztok!

Én is Felföldihez járok és nagyon meg vagyok elégedve vele, én is csaj ajánlani tudom - ma megyünk megint a párommal hozzá.

Nagyon rendes, lelkiismeretes és közvetlen, teljesen a földön járó dokinak ismertem meg és én eddig még semmi rosszat nem tapasztaltam vagy hallottam - ez a lenti írás nagyon meglepett.

Egyébként nem hiszem, hogy ha annyira olyan lett volna a helyzet akkor kockáztat - sztem inkább csak várt hátha.

Nagyon szeretem pl. hogy magyaráz - mindent elmond hogy mi miért és hogyan.

Én most 20. hetes vagyok és mikor először mentem hozzá - uncsim javasolta - akkor még mensim sem volt - ő hozott rendbe és elsőnek összejött a baba.

Ja és ha úgy van akkor behív a kórházba is megnézni - csak rá kell csörögni, hogy ott vagy és jön is. Nekem pl. így volt 2 naponta hüvelyi uh.-om.

És amikor a csüt.-i magánrendelésen alig tudta nekünk megmutatni meg megmérni a babát, mert anniyra ficánkol és bújkált mondta, hogy menjek majd be kedden a kórházba és megnézzük megint.


Na a lényeg, hogy nekem nagyon szimpi és a párom is nagyon meg van vele elégedve.

De ezt mindenki maga dönti el.


Ja Molnár Balázsról annyit, hogy majdnem hozzá mentem először, csak aztán az uncsim mégsem őt ajánlotta, de egyik ismerősömmel a védőnői kp.-ban futottam össze, egyszerre mentünk jelentkezni és neki Balázs a dokija - számomra akkor derült ki, hogy Felföldi mennyi mindent elmondott nekem amit neki nem és én szinte mindent tudtam, hogy mikor hová kell menni, mikor mit és hogyan néznek stb.- ő pedig semmit, csak nézett a védőnőre hogy mi van.

Ja és amikor vérvételre mentem is meglátotta folyosón és egyből köszönt, nem is én vettem észre, hanem ő, és megkérdezte mi újság hogy vagyok, stb.

2010. jún. 30. 15:46
Ja és én pont fordítva vagyok ezzel.
2010. jún. 30. 15:46
Szerintem,mindenkinek más felel meg nem vagyunk egyformák.Én elvittem a barátnőmet Fábiánhoz, neki nem volt szimpatikus, viszont Orosztól el van ájulva.
22. jennifer lopez (válaszként erre: 21. - Titánia83)
2010. jún. 30. 14:47

Na látod, nem mindenkinek ugyanaz az orvos válik be.

Ha olyan problémám lett volna, mint a b.nődnek, én is kikértem volna más orvos véleményét, de mondom, én maximálisan megbízom benne. Ez olyan dolog, hogy én meg nem mennék Felföldihez, meg Oroszhoz,de nem fejteném ki miért.

21. Titánia83 (válaszként erre: 18. - Jennifer lopez)
2010. jún. 29. 21:01
Háát... én nála biztos nem szülnék. A 27 éves barátnőmnek ki akarta venni a méhét, mígnem egy másik doki felkarolta a csajszit. Ez utóbbi konzultált külföldi profokkal, így most a barátnőm hormonkezelést kap, és nagy valószínűséggel megmarad a méhe, sőt babája is lehet.
2010. jún. 29. 12:48

Sziasztok!

Én Hajdú Biharból mentem Nyíregyre szülni! Egy rossz orvost se tudnék mondani. Akihez jártam Dr. Kertes János volt, de egyszer se sikerült nála szülni, mert a gyerkőcök szivattak a pocakomban, az egyik hamarabb jött Őt Kovács Róbertnél szültem, a másik a kiírtnál később őr Seres Andrea doktor nőnél. Mind a hárommal meg voltam elégedve. Anyagiakat azért nem írok mert Kerteshez jártam magánra az 8000 ft/alkalom. Nagyon lelkiismeretes aranyos orvos. Mindenkinek ajánlom. A szülésnél nem volt egyik orvos se megfogadva, és nem adtam nekik egy doboz csokinál többet. Nagyon segítőkészek voltak. Le a kalappal előttük!!!

2010. jún. 29. 10:24

dr.Fábián Antal, igaz én 9 éve szültem nála,azóta is hozzá járok.Szakmailag le a kalappal, igaz nem egy mézes-mázas doki, és nem is olcsó, de megéri.

Rengeteg betege van.

2010. jún. 29. 08:46
Pap Károly!!! Nem fogsz csalódni! 15 éve járok hozzá, 2 gyereket szültem nála.
2010. jún. 26. 20:08

Én hosszú évek óta járok hozzá és semmi ilyet nem tapasztaltam.


Még szimpi is volt,hogy a szülés alatt azt mondta,ha kiabálni volna kedvem,mert úgy könnyebb,rajta,csak nyugodtan!Őt nem zavarja.

16. Bri* (válaszként erre: 15. - Szkatica30)
2010. jún. 26. 17:59
Hát igen! Eleinte a barátnőm is csak jót mondott, meg árban is jó. De ez a dolog kicsit megdöbbentette.
15. Szkatica30 (válaszként erre: 14. - Bri*)
2010. jún. 26. 14:53

Hát ez tényleg gáz!

Nekem soha nem volt rossz tapasztalatom vele.A húgom is nála szült 2*,Ő is meg volt vele elégedve.


nem is gondoltam volna ilyet róla.

14. Bri*
2010. jún. 26. 12:46

Még, amikor a barátnőm csak terhesgondozásra járt, akkor dicsekedett neki a doki, hogy az egyik szülésnél már gyengült a szívhang, de ő (érted, Ő) bevállalta a sima szülést. Nagyon vagány dolog kockáztatni egy baba és egy anya életét.

Amikor a barátnőm szült, nagyon sokáig hagyta szenvedni úgy, hogy semmit sem tágult, és utána császározta. Ráadásul előtte volt már egy császáros szülése. Szóval annyira nem volt hanyatt esve tőle.

13. Szkatica30 (válaszként erre: 12. - Bri*)
2010. jún. 26. 12:18

Szia!


Mi volt a baj Felföldivel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook