Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyíregyházán nőgyógyászt kit javasoltok? Ti kit választottatok, választanátok? fórum

Nyíregyházán nőgyógyászt kit javasoltok? Ti kit választottatok, választanátok? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2014. jan. 28. 14:06

Sziasztok!

Vallentina gratulálok a babákhoz!

Egyet értek veled és én is sajnálom odaadni a pénzt a magánrendelőben, de tudom, ha most nem ott kezdek egy újabb missed ab-ot kellett volna átélnem. Az sztk-ból 4+4-en úgy hajtanak el, ahogy illik. Viszont ő már látta a kis 3 mm-es petezsákomat és azt is, hogy a sárgatestem nincs rendben. Ráadásul nekem bevérzés is volt a petezsgák mellett, amit szintén jó, hogy láttunk. Inkább erre költsek, mint később a műtétre és vizsgálatok sorára. Egyébként Nyíregyházán egy magánrendelőben átlagban 10 ezret kérnek el, így nem gondolom, hogy pénzéhesebb mint a többi. Barátnőm is ugyanennyit fizet a dokijának mégis két perc alatt megcsinálja neki az uh-t és már kint is van. Nekem Gál mindig válaszolt a kérdéseimre és sok jó tanáccsal is ellátott. De mondom, kinek ki jön be!

1baba, remélem te sem fogsz csalódni benne! Persze később válthatsz is, még nagyon az elején vagy. Egyébként nem hánytam és szinte semmit sem éreztem. A hasam alja fájdogált időnként, és akkor többet pihentem az ágyikómban. Várom a jelentkezésed!

191. Vallentina (válaszként erre: 190. - Bazsoca)
2014. jan. 28. 11:24
Megírtam priviben
190. bazsoca
2014. jan. 28. 08:20

sziasztok.

így igaz "jó-doki de.....az anyagiak

lombik volt neked?melyik dokinál?

Milyen szurit-kat kaptál leírnád privibe?

Köszönöm

2014. jan. 28. 07:51

:-)

De azért nem vagyok mindig ilyen negatív.

Nagyon boldog vagyok,hogy én is anya lehetek.

:-)

188. Vallentina (válaszként erre: 185. - Bazsoca)
2014. jan. 28. 07:45

Félreértés ne essék,Gál doki tényleg nagyon jó,de nálla is rosz tapasztalataim voltak pénz terén.

Újfehértóra kijár hétfőnként,amiért ugye rendelési időben nem kell fizetni.De ő szinte mindig a magánrendelőjében hívott..jónapot!5000ft :-)

De ettől függetlenűl nagyon jó szakember,ő csinálta a laporoszkópiámat.elsőnek műtöttek, háromszor is benézett rám,kapott egy huszast,a kocsiban maradt a boríték,de így is elfogadta...:-)

187. Vallentina (válaszként erre: 186. - Bazsoca)
2014. jan. 28. 07:39

Köszönöm szépen.

Major Tamást ajánlották a Kaáliban,vártam rá egy fél napot,de nem jött le a rendelőbe.Második alkalommal sem ráadásul még az aszisztens nekem állt,hogy jó lenne ha fogadnék orvost.Erre azt mertem mondani,hogy nem kötelezhet,hogy egy idegent felfogadjak,különben is Major Tamást szerettem volna,de ő megint nem hajlandó fogadni..Ezért a szemtelenségemért(8:20 ra mentem)megkellett várnom,míg megebédelnek és jóval utánna csinálták meg a genetikai UH.t

Úgyhogy nekem ennyi volt Debrecen.:-)

186. bazsoca
2014. jan. 27. 22:28

Gratulálok lányok.Gratula Valentina,de jó dupla öröm.

Kihez jársz-tál debribe?

185. bazsoca (válaszként erre: 182. - Vallentina)
2014. jan. 27. 22:26

Sziasztok.

azt gondolom én is hogy sajnos Gáldr.a pénzt nagyon szereti,azt gondoltuk hogy igen is segít+a pénzemért alig kérdezhettem,csalódtam.

De ki hogy vélekedik....

Akiben bízunk rám figyel:az DR.Pósz Z.-&-Dr.Petróczy O.

184. Vallentina (válaszként erre: 183. - 1baba2012)
2014. jan. 27. 17:11
??nem tudom,még nem szültem.10000,ha a magánrendelőbe mennék,de én oda nem szándékozom járni.De ezzel a "nyomni az orvos zsebét pénzzel"nem értek egyet.Kár,hogy máskép ránk sem néznek..kell adni?!:-)
2014. jan. 27. 15:51
Ha az orvos vizsgálatokért 10.000.-ot kér, akkor szüléskor mennyit illik/kell adni???
2014. jan. 27. 13:39

Sziasztok!Tanácsot,véleményt szeretnék kérni.Anno Monár Balázshoz jártam,sima hagyományos sztk rendelésre az éves rákszűrésekre.Nála kezdtem a kivizsgálást is,mert 2 évi próbálkozás után nem jött a baba.Ő tovább küldött,így kerültem el Gaálhoz,aki aranyos,jó szakember 1 évig vizsgálgatott,megcsinálta a laporoszkópiát is.Sajnos a személyes tapasztalatok szerint nagyon pénzéhes lett,így felkerestem a Kaáli intézetet Debrecenben.

Az első lombikkal sikerült teherbe esnem,így most 14.hetes ikerterhességem van.:-)

Molnár Balázshoz szeretnék járni(eddig debiben voltam,de nagyon flegmák az emberrel)sokba kerül nála egy szülés?Odafigyel a betegére?

Sok pénzem nincs,a stimuláció sokba került...

De mégis csak két babóról van szó.

181. 1baba2012 (válaszként erre: 180. - Réka2222)
2014. jan. 27. 07:58

Szia! :)


Köszönöm ismét a tájékoztatást! :)

Nagyon nagyon várom már a holnap estét az orvos részéről is a megnyugtató visszaigazolást, tanácsokat :)

Neked voltak terhességi tüneteid, hányás, émelygés hasonlók...? Nekem abszolut nincs, nem tudom ez nem baj e? :O

2014. jan. 26. 19:18

Szia 1baba!

Papucs van az öltözőben, nem kell vinned. Asszisztense nincs, így annyira nem is szoktam vele foglalkozni, hogy mennyire hosszított a felső. Ő így is, úgy is lát. Nekem még a melleimet nem vizsgálta.

Ha most a 7 hetesen mindent rendben talál akkor csak kb. 4 hetente fog visszahívni vizsgálatokra. De ne aggódj, rendben lesz minden! A szívhangját is fogjátok hallgatni. :) Már csak két nap és látod a pöttömkédet! És tényleg ne izgulj! A doki annyira megnyugtató jelenség, hogy nem fogod magad kellemetlenül érezni. ;)

179. 1baba2012 (válaszként erre: 178. - Réka2222)
2014. jan. 24. 16:11

Szia Réka!


Nagyon-nagyon szépen köszönöm a tájékoztatást, igazán kellemes benyomást keltettél bennem a Doktor Úrról! :)

Vizsgálathoz vigyek kis mamuszkát/papucsot magammal, mert korábban Rácz Krisztinához jártam nála volt papucska az öltöző és a vizsgáló asztal közötti távra :)

Egy hosszabb tunikában gondoltam menni, ami praktikus a vizsgálathoz, bár nem tudom mellvizsgálást csinál-e?!

Akkor képet fog magától adni, ez jó hír :)

Írok mindenképpen, mi volt kedden :)

Számításaim szerint 7. hetes leszek a jövőhéten ezt követően fog vizsgálatokat kiírni vagy mikor kell ismét mennem hozzá?


Köszönöm szépen aranyos vagy, amiért leírtad tapasztalatodat! :)

2014. jan. 24. 12:03

Szia 1Baba!

Először is gratulálok a kis manódhoz! :)

Én csak ajánlani tudom. Ha tudtam volna írok, hogy a héten szabin van. :( Azt azért tudd, hogy nála érkezési sorrend van. Kétszer már 1,5 órát is várnom kellett, de legtöbbször egy órán belül végeztem. Nagyon kellemes ember. Ha bementél leültet, kicsit beszélgettek, majd küld öltözni és megvizsgál először kézzel, majd az uh-val. Képet eddig még nem kértem, de mindig adott magától, ezért nem kért külön pénzt. Ha a párod elkísér akkor vizsgálat közben megkérdezi, hogy hívja-e be. Minden vizsgálat 10 ezer ft, kivéve ha rákszűrést is csinál, mert akkor 12-t kér. Az uh-on mindent szépen mutogat. Utána kimegy párod, felöltözöl és újra leülsz. Megírja a papírokat, mond minden jó tanácsot és kérdezhetsz nyugodtan, mindig türelmesen és készségesen válaszol. Egyik barátnőm nem volt valamivel tisztában és neki még rajzolt is. :) Szerintem jó kezekben leszel. Én megbízom a szaktudásában! Majd jelentkezz légyszi, hogy milyennek láttad. Én 6-án megyek újra hozzá.

177. 1baba2012 (válaszként erre: 176. - Réka2222)
2014. jan. 23. 11:23

Szia Réka!

Köszönöm szépen válaszodat! :)


Én kedden mentem volna hozzá először /de nem volt betegfogadás majd 28-án/ számításaim szerint 6 hetes kismama vagyok

Eddig én is más dokihoz jártam, viszont az nem keltett túl jó benyomást, így a terhességemet már az elejétől kezdve Gál Jánosnál szeretném megkezdeni.

Sok kérdés fogalmazódik meg bennem, pl. az ultrahang képet amit majd először készít fizetni kell vagy az ilyen jellegű dolgok hogy alakulnak nála?

Türelmes, kedves orvos?

2014. jan. 22. 15:39

Sziasztok!


1baba2012 én Gál Jánoshoz járok. Eddig meg vagyok elégedve vele. Jártam anno pár nőgyógyászhoz, de egy sem volt ilyen! Nem tudom természetes szülésnél milyen, mert egy ismerősöm császárral szült nála.

Mesélj kicsit magadról, meg hogy egyáltalán mire vagy kíváncsi vele kapcsolatban.

13 hetes kismama.

2014. jan. 21. 10:42

Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni, hogy Gál János szülész-nőgyógyászról kinek milyen véleménye van?

2014. jan. 18. 17:44

Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni, hogy Gál János szülész-nőgyógyászról kinek milyen véleménye van?

173. bazsoca (válaszként erre: 172. - Nikoletto1985)
2013. dec. 20. 17:52

Szia Boldog Baba várást!

Vigyázzatok magatokra!

Ugye tudják ők mármint a dokik hogy melyik doki "kismamája vagy,vagy ugye megkérdezi.Mi más dokihoz járunk de sajnos hétvégi ügyeltben volt szerencsém Leskóhoz.Nem jött be de kinek a .....

Puszi Boldog Karácsonyt!B.Ú.É.K!!!Puszi mindenkinek

2013. dec. 10. 11:59
Leskóhoz járok/unk és maximálisan meg vagyunk elégedve vele! :) Bár még 1. gyerkőc lesz és júliusi, de eddig abszolút korrekt!
171. bazsoca (válaszként erre: 170. - Andi1990)
2013. szept. 17. 15:02

Szia Andi gratulálok.

Kérj időpontot ahogy gondolod.

Mi a 8.hétben voltunk uh.az első gyerekkel nem akartam piszkáljon a doki.

Boldog babavárást!Puszi

2013. szept. 17. 13:54

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni!

Július végén jött meg utoljára, és most vettem egy tesztet, ami pozitív lett. Az lenne a kérdésem, hogy mikor lehet menni leghamarabb nőgyógyászhoz? Fábián dokit néztem ki, és itt a fórumban sem láttam rosszat róla!

Várom válaszaitokat!

Köszi

169. llllkk (válaszként erre: 168. - Bazsoca)
2013. szept. 5. 12:26

Szia!

Három doki maradt! Dr. Petróczy, Dr. Ivancsó és Dr Albert közölük vákasztunk! Eddig róluk csak jót hallottunk! Majd kiderül :)

Puszi

168. bazsoca (válaszként erre: 167. - Llllkk)
2013. szept. 5. 10:10

Szia.

Keresed a dokid?Ki mellett döntöttök?

Ajánlani tudom még ugye az én dokim Dr.Petróczi de Dr.Pósz Zoltánt ő is végtelenül odafigyelő nagyon szimpi,barátságos.

Nem flegma,meghalgat,kérdezhetsz.

Puszi

167. llllkk (válaszként erre: 165. - Bazsoca)
2013. szept. 4. 11:41
Köszönjük szépen! Hát reménykedem,hogy nem kell végig járnunk! Remélem Nektek is minél hamarabb összejön! Puszi
166. myra79
2013. szept. 1. 18:39
Sziasztok!Én jártam nődokihoz 2-höz is hát azokat hagyjuk.Jártam folyamatosan Kerteshez is 4 év után megkérdezte hogy jártam e már nála.Most Dr. Felföldihez járok de le a kalappal előtte.
165. bazsoca (válaszként erre: 164. - Llllkk)
2013. szept. 1. 11:51

Ált.értve pénztárca függő a doki választás.

Ha úgy gondoljátok kezdjétek el csiga lassúság,várakozás nehezen telnek a hónapok.

Nekünk ciklus 3.napi vérvételel kezdődött a hormonokat nézik a 22.napon is.

Ha nincs gond Ir,Apuci vizsgálat,Petevezetők,

Nekünk dokink van 1évbe telt míg eljutottunk a hsg.-ig aztán még nem hogy jobb lett volna a helyzet a ciklusom felborult.ciszta-ák jöttek mentek ez fél évbe telt.Idegtépő sirdogálós,várakozós hónapok.

Sok sikert!Ne kelljen végig járonok ezt a hosszú utat!Puszi

164. llllkk
2013. aug. 30. 21:07

Szia!

Még nem voltunk semmilyen vizsgálaton, ezért is tartok ezektől a dolgoktól! Gondolom ha elmegyünk egy dokihoz, ő majd elküld különböző vizsgálatokra. Remélem nem lesz semmi komoly, csak kicsit türelmesebbnek kell lennem! :)

Örülök, hogy a vizsgálatod sikerült, egyel kevesebb gond!

163. bazsoca
2013. aug. 30. 20:18

Szia.Nekem Dr.Petróczy a dokim meddőségi speckó segítő kész.

Voltatok vmi vizsgálatokon,vérvételeken?

Pl.:Hormonok,IR,Férfi vizsgálat,Petevezetők átjárhatósága hycosy vagy rtg.hsg vizsgálat vagy laparoszkópia?

nekem hsg.rtg vizsgálat történt karban altattak jobb o.szuper bal o.:pici bibi de átjutott a kontr.anyag.

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook