Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyíregyházán nőgyógyászt kit javasoltok? Ti kit választottatok, választanátok? fórum

Nyíregyházán nőgyógyászt kit javasoltok? Ti kit választottatok, választanátok? (beszélgetős fórum)


102. Brigusz* (válaszként erre: 97. - Cindyke)
2012. máj. 7. 13:23
Én nemrég élek Nyíregyházán és már voltam nőgyógy problémával Dr. Molnárnál. Akkor nagyon alapos,felkészült és kedves volt. Rendbe is jöttem. Most 12 hetes terhes vagyok, rá gondoltam, de nagyon meglepődtem azon amit írtál. Tudnál kicsit konkrétabb dolgot írni,mi az amit elhibázott? Más dokit nem igazán ismerek és még nem hallottam róla ilyen véleményt.Köszönöm a segítséged,mert hamarosan döntenem kell.
101. opi1 (válaszként erre: 99. - Opi1)
2012. márc. 4. 20:26
köszi, majd utánanézek
100. angie28 (válaszként erre: 99. - Opi1)
2012. márc. 3. 10:43

Szia! Én a Pap Károlyról hallottam, hogy nagyon jó különböző nőgyógyászati problémák kezelésében!

Főorvos és nagy tapasztalttal rendelkezik!

A Korányi úton van valahol magánrendelője, ponosan nem tudom, hol.

99. opi1
2012. márc. 1. 21:19

sziasztok

melyik orvost tudnátok ajánlani ha nem terhességről van szó, hanem hormon problémáról (pcos, rendszertelen menstruáció)

98. Titánia83 (válaszként erre: 97. - Cindyke)
2012. márc. 1. 16:44
Én is azt hallottam, hogy sokaknak bejön Molnár doki. De rossz a statisztikája. :(
97. Cindyke (válaszként erre: 92. - Angie28)
2012. márc. 1. 14:58
Nem akarlak elkeseríteni, de én Molnár helyett választottam Kovács Róbertet. Majdnem én is az előbbihez mentem, aztán miután egy ismerősömnek volt 3(!) barátnője is, akinél bakizott, nem is kértem időpontot tőle. :-(
2012. febr. 18. 13:45

Karászi dokit utáltam, amikor csak találkoztam vele szimplán a kórházban valamilyen vizsgálaton olyan mogorva volt, idiótának nézi az embert, kötekszik, stb.

Mikor megláttam, hogy ő az ügyeletes a megindult szülésem napján és az én dokim elérhetetlen, azt mondtam, visszafordulok.

be is szólt akkor is, hogy: "na, még egy császáros! Ezt nem hiszem el"

Mintha én tehetnék róla.

De.. aztán elnézést kért, rendes volt velem.

Fura egy pali, az biztos.

Arról nem tudok, hogy lenne ilyen szabály, mikor mehet haza császáros anyuka!

engem is engedett a Felföldi dr. 4 nap után.

95. Titánia83 (válaszként erre: 94. - Angie28)
2012. febr. 17. 09:50

Igen, első volt.


Karászival én a diabetológián találkoztam, meg a kórházi napok alatt is. Ő nekem nem jött le túl pozitívan. :(


Nem értem, nálunk a csecsemősök nem engedtek. De mondjuk én se mertem hazajönni. Viszont úgy tudom, hogy szabály, hogy természetes szülésnél valami 3-4 nap, császárnál meg 6 nap. Rosszul tudom?


A Búza téri piac melletti utcán, ahol Fábián is.

10 ezer egy rendelés.


Amennyit gondoltam. :)

94. angie28 (válaszként erre: 93. - Titánia83)
2012. febr. 17. 07:50

Köszi a választ Titánia!

Első császárod volt?

Lehet nekem azért volt olyan aggodalmas Karászi doktor, mert 2. császár volt.

A babát nekem mindkétszer adták volna haza betöltött 3 nap után. Úgy tudom a csecsemő szempontjából ez a szabály, hogy betöltse a 3 napot.

Én is adtam a csecsemősöknek ilyesmi kis ajándékokat és hozták vitték szépen a babát.

A lukács doktor hol rendel, mennyiért?

szülésért kért összeget, vagy csak adtál, amennyit gondoltál?

93. Titánia83 (válaszként erre: 92. - Angie28)
2012. febr. 17. 00:01

Nekem dr. Lukács Róbertnél volt a császárom.

Hajnali 5-kor frissen libbent be a műtőbe, jó volt ránézni, erőt adott!


Hétfőn volt a műtét, csütörtök reggel haza akart engedni. A csecsemősök ki voltak akadva, hogy ok, hogy én mehetek, de a gyereket nem adják. Mert hát a császár ilyen olyan műtét, és komplikációk, és egyebek, meg besárgulhat a gyerek... Szóval így maradtunk szombatig.


Mellesleg nem lett semmiféle komplikáció, se sárgulás, semmi. A gyerek jobban volt, mint bármely természetes úton született baba.


Minden esetre szerelkezz fel kávéval és csokival, és fizesd le vele a csecsemősöket, hogy vigyék szopizni a kisbabát, mert különben tápszerezik. Ennek köszönhetően második nap megvolt a tejbelövellés. És mellesleg az őrzőben már cicin volt a babám.

2012. febr. 15. 12:41

Sziasztok! Régen írt ide valaki utoljára! hátha tudtok segíteni nekem.

Sok jót olvastam Molnár Balázsról, rajta gondolkodom. Nem tudjátok, konkrétan ő császár után mennyi idő múlva engedett haza?

És a többi orvos? Tapasztalatok?


Azért kérdezem, mert mi most tervezzük a 3. babát, 3. császár lenne és orvost keresek.

Az első fiam Felföldi Róbertnél született , ügyeletben, nem volt orvosom. 4 éjszakát voltam bent, este 18 órakor szültem.

aztán 2. gyermeknél már hozzá jártam végig magánrendelőbe, rendes volt, hívhattam bármikor, ha nem vette fel, visszahívott, de. . .

Progr. császárra készültünk, de hamarabb indult be a szülés, vasárnap volt, egész nap hívtam, semmire nem reagált, végül este már bementem, a kórház sem érte utól, így megint az ügyeletesnél szültem!

Ezek után Felföldiben annyira megrendült a bizalmam.

Az ügyeletes akkor Karászi Gyula volt.Ő egy rettentő alapos dr. , csak hogy szerinte császár után 6 napig min. bent kell maradni.

Rettentően mentem volna már haza az akkor 2 éves nagyfiamhoz, így elengedett hosszas könyörgés után 5 éjszaka után.

Ez nekem azért is volt nagyon rossz, mert sokkal jobban felépültem 2. császár után, mint az 1. után. Jól éreztem magam, nem volt komplikáció, miért maradjak.

Na, meg az sem volt mindegy, hogy VIP szobában voltam ( én a többit el sem tudtam volna képzelni, az otthon maradt kisfiam és apa miatt, hogy ne lássuk egymást, ne tudjanak meglátogatni)

Szóval én most olyan orvost akarok, aki azért nem annyira aggódós, körülményes, de ugyanakkor alapos, mint pl. Karászi dr.

2011. szept. 27. 14:30

Sziasztok!

Én Dr. Kertes Jánoshoz jártam. (helyettese dr. Molnár Balázs) A világ legjobb, legrendesebb dokija Kertes (nekem). De szülni először dr. Kovács Róbertnél szültem, nagyon ügyes, fájdalommentesen varr és nagyon szépen, lelkiismeretes szuper megértő, segítőkész orvos. A második lányomat dr.Seres Andreánál szültem, le a kalappal előtte is. Egyik doki sem kért pénz, és a feladatukat maximálisan ellátták nálam. Csak ajánlani tudom őket. És más megyéből is fogadtak!

2011. szept. 27. 14:08

Aki ismeri Petróczy doktort, ő mindig ilyen mogorva? :o


Mert én ahányszor találkozok vele, mindig komor. :(

89. Titánia83 (válaszként erre: 88. - Kavicska78)
2011. szept. 27. 12:49

Ha jársz a magánjába, tényleg rendes.

Viszont ez jó pont, hogy elfogadta, amit adtál.

Bár a mai világban mindenki annyit ad, amennyit tud.

2011. szept. 27. 12:04
Sziasztok! Én Kovács Róbertnél szültem júliusban. Teljesen meg vagyok vele elégedve-favorit, mind terhesgondozás, mind szüléslevezetés tekintetében. Nála jobbat nem is kívánhattam volna. Magánrendelés 8000Ft, én nem kérdeztem tarifát-adtam amit gondoltam:)
2011. szept. 27. 11:23

Sziasztok!

Kovács Róberttel kapcsolatban milyen tapasztalatok vannak?Milyen a kismamákkal?Milyen szülésnél?Mennyi a szülési tarifája,megmondja?

Már volt egy császárom,ezért kicsit aggódom,nem tudom mire számíthatok a következőnél.

Nekem szimpatikus doki,de érdekelne azoknak a véleménye akik várandósan hozzá jártak,nála szültek!

86. anett0731 (válaszként erre: 83. - F59ac1fe21)
2011. szept. 25. 21:07

Szia!

Tudom, hogy Felföldiről itt már írtak negatív kritikát is, de én személy szerint meg voltam, vagyok elégedve vele.

Én 2010. jan.-ban kerestem fel, hogy már egy éve abbahagytam a gyógyszert és még mindig össze-vissza van meg ha egyáltalán van mensim. Márc. 20-án pozitívat teszteltem és már több mint 9 hónapos a kislányom.

Nálunk a ciklusfigyelés vált be, igaz előtt rendbe kellett tenni a hormonjaimat is.

Sok sikert!

85. kyla
2011. szept. 25. 20:35
Sziasztok, nekem ismerősöm dr.Losonczi Jánost ajánlotta,róla valami vélemény ,tapasztalat?
84. Titánia83 (válaszként erre: 83. - F59ac1fe21)
2011. szept. 23. 14:25
Őt is jónak mondják. :)
83. f59ac1fe21 (válaszként erre: 82. - Titánia83)
2011. szept. 23. 09:24

Nem ilyen konkrétan, hanem burkoltan fogalmazott.

Hát ilyen ciklusos követés szerinte nálam nem hozna megoldást! Lehet igaza volt, egyébként nagyon kedves volt!

Azóta Pély-Tóth Judithoz járok.

82. Titánia83 (válaszként erre: 81. - F59ac1fe21)
2011. szept. 22. 18:01

Nem vállal el?

És mit mondott, miért?

Én még ilyet nem hallottam! :o

81. f59ac1fe21 (válaszként erre: 79. - Titánia83)
2011. szept. 20. 13:57
Voltam, de nem vállalt el:(
80. hcs2 (válaszként erre: 78. - Titánia83)
2011. szept. 20. 09:36
kösz szépen, hát holnap megyek, nem tudom ki lesz, de legközelebb sztem inkább magánrendelésre megyek van 2-3 szimpatikus doki, addig próbálok dönteni :)
79. Titánia83 (válaszként erre: 75. - F59ac1fe21)
2011. szept. 19. 17:33

A sors iróniája... azóta váltottam. Bocsánat.

Te voltál nála végül?

78. Titánia83 (válaszként erre: 77. - Hcs2)
2011. szept. 19. 17:32

Kovács R. egy vékony és fiatal pasi.

Medvét nem ismerem.

Póka is elég nagy darab, és Adorján sem kicsi. :)

77. hcs2
2011. szept. 19. 16:15

sziasztok!


Nyíregyházán van egy nagydarab doki, szerintem ő Kovács R. vagy Medve. Valaki esetlek tudja, hogy ki lehet az?

Én egyszer voltam nála vizsgálaton, és nagyn jó fej volt. Először megijedtem mikor megláttam mekkor (gondoltam be sem fér a keze :p), de ügyes volt, és nem is fájt

76. Cindyke (válaszként erre: 23. - 3bcce38aab)
2011. szept. 12. 20:30
Naná hogy el van ájulva. Először azért mert milyen bűbájos, aztán mikor kimondja, hogy mennyi az annyi. Úgy kell fellocsolni az embert. :-) Végül Kovács Róbertnél szültem, 100%-ig meg voltam elégedve vele, csak jót tudok mondani róla. 8000 a magánja (de volt hogy a kórházba hívott be!) és 50-et kapott. Csak ajánlani tudom mindenkinek! Nagyon kedves, segítőkész, a szülésnél is teljesen jó volt. Csupa + élmény :-)
75. f59ac1fe21 (válaszként erre: 74. - Titánia83)
2011. jún. 17. 15:50

Köszi a választ.

Tulajdonképpen készülök menni hozzá.

Nekem is elég nyugodtnak tűnt.

Ciklusfigyelést szeretnék, meg egy kis rásegitést, tüszőrepesztés stb.

Ez vajon megoldható lenne e nála?

Akkor neked ő a fogadott dokid?

74. Titánia83 (válaszként erre: 73. - F59ac1fe21)
2011. jún. 17. 15:46

Én azóta is. :)

Rendes, nyugodt, épp ezért könnyen meg is nyugtat, ha ideges vagy. :)

Havonta 1-szer szereti látni a kismamáit.

Mi érdekel róla?

2011. jún. 17. 13:30

Járt valaki azóta dr. Sipos Attilánál?

Érdekelne a tapasztalat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook