Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyíregyházán nőgyógyászt kit javasoltok? Ti kit választottatok, választanátok? fórum

Nyíregyházán nőgyógyászt kit javasoltok? Ti kit választottatok, választanátok? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2014. febr. 22. 14:03
Írtam neki erre: "szia, kérlek írj ha bármire szükséged van és beviszem, csak írd meg hol talállak. Vagy ha csak meglátogassalak. Kitartást és jobbulást! Nikol"
281. Nikoletto1985 (válaszként erre: 280. - Vallentina)
2014. febr. 22. 14:02

Én tegnap sms-t kaptam még tőle, azóta nem írt...én is aggódom, remélem nem haragszik meg, hogy kiírom ide az sms-t...nagyon drukkolok neki! Csak most engem is ágyhoz fogtak sok folyadékkal kevés víz miatt...


"Szia! Most ültem az uh előtt 2 órát. Ott minden oké volt. Kapok folyamatosan infulziót, de nagyon rosszul vagy tőle."

280. Vallentina (válaszként erre: 277. - Podagre)
2014. febr. 22. 08:34
Mivan veletek?Mit mondott a doki??
2014. febr. 21. 09:09
Podagre, majd jelentkezz mit mondott a dokid! Remélem megvizsgál. Ennyi magnerot mellett már nem kellene ilyesmit érezned. :( Nem lehet, hogy ezek jósló fájások? Szorítok, hogy minden rendben legyen! Addig is pihenj sokat!
2014. febr. 20. 15:07

Jól teszed!!Nézesd is meg magad a dokival.Biztos ami biztos alapon.

Nem unatkozom,az már biztos.Vidéken.Szakmám a ruhakészítő,sőt 1 éves továbbképzésen megszereztem a gyerekruha-készítő végzettséget is.Dolgoztam olyan varrodában nyíregyen,ahol baby holmikat varrtunk.Meg is van még Ficsorné Erikának az üzlete a Hermann Otto utcában.Bunny Collection.:-)))

277. Podagre (válaszként erre: 276. - Vallentina)
2014. febr. 20. 11:26

Te aztán nem unatkozol, hallod-e! :D Ügyes fehérnép vagy! :)) Varrod a ruhákat? Én is kreatívkodom, de a varráshoz és hasonlókhoz hülye vagyok. :) Vagyis még nem is próbáltam... Pedig ki tudnánk használni a babavárás alatt! Hol laksz vidéken?


Én, ma hívom a dokit, mert este elkezdtem méregetni a keményedéseket. Szinte kerek félóránként jelentkezett. Éjszaka is kínlódtam vele, alig bírtam megfordulni az ágyban, ezért a tettek mezejére lépünk. :) Remélem, nem lesz gáz!

Az egy dolog, hogy keményedik...de hogy olyankor mi az a két tojás két oldalon? Elképzelni sem tudom.

276. Vallentina (válaszként erre: 275. - Podagre)
2014. febr. 20. 08:22

Végül nem voltam,a fogorvoshoz is már a második időpontot mondom le.A munkahelyemen minden évben februárban jótékonysági bált rendezünk.Vidéken ez,és az év végén tartandó iskolabál az év buli lehetősége.Most kb300 jegy eladásánál járunk..

Tehát szervezés,dekoráció,a kollégák fellépő ruháit is én készítem(műsor is szokott lenni)te még nem volt időm!!:-)De hamarosan szorítok időt arra is!:-))

275. Podagre (válaszként erre: 274. - Vallentina)
2014. febr. 19. 21:09

Dejó! Ennek nagyon örülök! :) Jó lehet, hogy érzed mocorogni a babákat! Már én is várom nagyon! :)

Azt elfelejtettem kérdezni, hogy bőrgyógyásznál voltál? Mit mondott?

274. Vallentina (válaszként erre: 273. - Podagre)
2014. febr. 19. 19:14
Minden ok!!Megjött a vércsoport szerológiai lelet.POzitív,ami jó.:-)Mocorognak a picurkim!!
273. Podagre
2014. febr. 19. 18:25
Holnap akkor mindenképpen beszélek vele! Veled minden oké?
272. Vallentina (válaszként erre: 271. - Podagre)
2014. febr. 19. 17:16
Csörögj rá a dokira,majd ő elmondja mit csinálj,de az is lehet hogy behív megnézni.
271. Podagre (válaszként erre: 270. - Vallentina)
2014. febr. 19. 16:19
Szia! Képzeld, közben beszéltem a védőnővel, elmondtam, hogy milyen furcsaságokat észleltem az elmúlt napokban, erre azt mondta, hogy szedjek magnéziumot. Szóltam neki, hogy már 3x2 magnerotot szedek én is, ami nem kis mennyiség. És erre meg nem reagált semmit. Gondozásra majd március 10-én kell mennem az orvosomhoz. Most akkor nem tudom, hogy hívjam fel a dokit, keressem fel vagy mi a tököt kezdjek magammal, mert naponta többször is előfordul. Van amikor sorozatban egymás után.
270. Vallentina (válaszként erre: 269. - Podagre)
2014. febr. 19. 16:05
Szia csajos!Mindenkép említsd meg a dokinak.A méhed feszülése okozhat "gondokat",lehet már említettem,de nekem is feszült és most napi 6 szem magnéziumot szedek,és még szúrnom is kell magam méhlazítóval.A két babó egyre csak nőnek,és a méhed nem bírja az iramot!!:-)
269. Podagre (válaszként erre: 268. - Réka2222)
2014. febr. 19. 13:45

Köszi! C-vitamint még pont nem szedek! :)


Van még valami, amit két-három napja észlelek. Van, amikor elkezd fájni a hasam (olyan furán)és ahogy odanyúlok, érzem, hogy teljesen kemény de úgy, mintha valami maroknyi hosszúkás valami lenne a hasamban. Kb. A csípőcsont lapátjával egyvonalban és általában csak az egyik oldalon. Főleg a jobb oldalon. Ez tart pár percig, aztán megint puha lesz. Nagyon szépen sikerült megfogalmazni, de elég nehéz ezt körbeírni. :) Ismerős ez Nektek? Nooormális? :)

2014. febr. 18. 18:51
Podagre, a barnázgatás miatt a legfontosabb, hogy minél többett feküdj és ne emelj semmit. A babáddal biztos nem lesz semmi baj, de ha mégis élénk piros vért látnál vagy görcsölsz akkor menj az ügyeletre. Ja, és szedj 1000 mg-os C-vitamint. Az ereket is erősíti és amúgy sem árt így télidőben.
267. Podagre
2014. febr. 18. 16:51
Ja, képzeljétek! Már másfél hete barnázgatok. Kétszer látott orvos, amikor elkezdődött, de mindkettő azt mondta, hogy a terhességgel minden rendben van. Csak mivel ilyen sokáig tart, nem tudtam megnyugodni, ezért rendeltem egy magzati szívhanghallgatót. Rögtön meg is találtam vele a tökmagjaimat. :) Hatalmas kő esett le a szívemről! Olyan jó volt, olyan megnyugtató! Nem tudom, hogy bírtam volna ki március 10-ig. Olvastam, hogy zavarja a babákat, de néha napján jó lesz behallgatózni hozzájuk 1-1 percre. Erre a célra tökéletes! Nem bántam meg! :)
266. Podagre (válaszként erre: 265. - Réka2222)
2014. febr. 18. 16:41
Hát már hamar megtanultam, hogy jobb befogni! Mert mindig lesz valami hozzászólás, amitől a hajunk hullik! :) Mi majd április 2-án töltjük a 20 hetet. Legközelebb 17 hetesen megyünk ultrahangra, szerintem utána már elkezdünk kacsintgatni egy-két babaholmira. Úgy nőnek ezek a manók, hogy kétlem, hogy végigvisszük a 40 hetet. Bár nem lehet tudni. :)Most még én sem mernék vásárolgatni, mert túl sok minden van a pakliban. Csak szeretnék kicsit kószálni a bababoltokban. Az nagyon jó lenne már! Bele tudnám élni magam nagyon! :)
2014. febr. 18. 16:19

Vallentina, gratulálok a jó AFP eredményhez! Jaj, én is nagyon várom és bizakodom, hogy minden rendben. Kb. jövő hét elején lesz meg. Jövő pénteken meg genetikai uh.-ra bejelentkeztem.

Tök jó, hogy már így érzed őket. Én 15 hetesen mondtam a dokimnak, hogy akkor érzek valamit, ha ráteszem a hasamra a kezem. Azt mondja, az még csak a méhem és nem is fogom korán érezni a babát, mert elől tapad a méhlepény. Bár lassan már kellene...

Köszi a bugyi infót :D

Most egy fórumon próbálnak a használt pelenka tárolóra rábeszélni... egyelőre még nem tartom fontosnak. Bezacsizom és úgy megy a kakis pelenka rögtön ki a nagy kukába. A bejárati ajtótól 2 m-re sincs.

Podagre, pedig fél idő után jó elkezdeni a vásárlást... nekem sem fogja pl. anyós díjazni... de nem visszük magunkkal :D Inkább ne is mondd a rokonoknak. ;)

264. Podagre (válaszként erre: 261. - Vallentina)
2014. febr. 18. 14:57
Ejjjha! Alakul a kelengye! :) Mi otthon voltunk 2 napig családlátogatáson és anyósom előtt elejtettünk véletlenül egy olyan mondatot, hogy "Szeretnénk szétnézni pár bababoltban". Láttad volna a reakciót! Megkaptuk, hogy ne vásárolgassunk, ne vegyünk még semmit, mert nem szabad, majd ráérünk a végén. Hát bele sem merek gondolni, hogy mi lenne ha a végére hagynánk a vásárlást! :) Úgy látom, hogy anyagilag se mindegy! :P
263. Vallentina (válaszként erre: 262. - Réka2222)
2014. febr. 17. 16:05

:-) A babavilág is jó,de a zsebiben olcsóbb,és mégis jóminőségű cuccok vannak.

Nagyon jó,amiket kaptál,már arra sem kell költeni.

Eldobható bugyi?MIhez hasonlítsam?Mint egy kávészűrő,vagy tea filter anyaga...:-)olyanból van több méretű bugyi..a kórházban szükség lesz rá.De azok is a listámon vannak amiket írtál,fertőtlenítő..stb.

Ma megkaptam a laboreredményeket,az Afp eredménye negatív :-) ezenkívűl van egy pici vashiányom.febr.25.-re kaptam időpontot a genetikai UH-ra.Már úgy megnézném őket!!Ééss egyre többet mocorognak!!!:-))))

2014. febr. 17. 14:28

Vallentina, szétnéztem én is a Zsebibabában. Tök jó kis oldal és örülök, hogy írtad. Majd élesbe nem kell menni ezer helyre. A szomszédom a Babavilágban vásárolgatott. Nekem Nyíregyháza 40 km, így nem mehetek bármikor. Jobban akkor fogok vásárolgatni, ha megyünk uh-ra. Az első a szoptatós párna lesz, azt már március elején megvesszük. :)

Én eddig kaptam kiságyat, légzésfigyelőt, mellszívót és két cumisüveget.

Milyen az az eldobható bugyi? Papírból van?? :O Hallottam már róla, de még nem láttam... na rá googlizok... Van itthon alkohollal átitatott fertőtlenítő, azt majd viszem wc-ülőkét takarítani, mert akaratlanul is össze lesz vérezve. Meg veszek rá papír ülőkét, mert szülés után úgy sem bírunk magasról pisilni...


Podagre, Vallentina örülök, hogy így egymásra találtatok, mint ikres kismamik! :)

261. Vallentina (válaszként erre: 260. - Podagre)
2014. febr. 15. 17:35

Én is néztem a széles verziót,de a nagykaput kéne kinyitni,azon férnék ki.Bár nekem az volt az elvem,hogy egymás mellett legyenek..

Az árakon vagyok nagyon kiakadva!!

Voltam reggel a Zsebibabában..vettem ágynemű granitúrát,szoptatós párnát,cumit,kifogót...körömollót,orszívót,kádat+betétet,a kórházba eldobható bugyit,meg betétet...a kádba befértek.32000 ft. bár tudtam mennyi lesz,mert kiírtam egy cetlire a netről...de akkor is!Ennyiért bevásárolok egy hónapra kaját!!És még 2*ennyi van,egy két ruháról nem is beszélve.Elszomorító!!!Na de az én kicsikéimnek mindent!!!:-)Pedig venni akartam még egy kismama gatyót..


Az nagyon jó,ha tapasztaltak segítenek.Az a tanács a megfizethetetlen..

Nekem a védőnő a barátnőm,és van egy 2.5 éves Zsomborja.Tehát tapasztalat neki van.Amiben tud segít.

260. Podagre (válaszként erre: 259. - Vallentina)
2014. febr. 15. 12:57

Dejóóó! Tényleg kicsi a világ! És ha tényleg ismerős, akkor szerintem bármit meg tudsz tőle rendelni. Úgyis utánanéz!

Azt már szerintem írtam, hogy a Férjem kollégájának is kicsi ikrei vannak. Ő és a felesége felajánlották, hogy menjünk át valamikor és igyekeznek ellátni minket tanácsokkal. Hogy mire van szükségünk, mire nincs, mire figyeljünk oda, stb. Már írtak nekünk listát is. Ez nagyon megnyugtató. Hiszen teljesen más helyzetben vagyunk, mint az egybabás szülők. Pedig én azt hittem az elején, hogy ugyan olyan lesz a felkészülés, csak van amiből több kell. De ez közel sem ilyen egyszerű.

Nekünk ugyanilyen Peg Peregro kocsink lesz! :) Először olyat szerettem volna, amiben egymás mellett vannak. De összezárva akkora, mint egy ház, és 15 kg. Ez a peregro nagyon jónak tűnik és úgy látom, hogy egymással szembe is lehet fordítani. Nagyon szimpi! :)

2014. febr. 15. 07:42

Képzeld el,felhívtam egy hírdetést babakocsiügyben.Kiderült hogy eladták.Később a fickó visszahívott,hogy ő lehet hogy ismer,jobban mondva a páromat ismeri.A lényeg az,hogy ő kimondottan használt babaholmikkal foglalkozik,amit németből hoz.Az a Peg Perego babakocsi ami kéne,azt betudja nekem szerezni.(90e)És felhívta a figyelmemet,hogy most vasárnap 8-15h között lesz bababörze,ahová ő is kijár.Kicsi a világ,és az emberek segítőkészek!!Kellemes csalódás volt!!:-)

A fejfájás engem is gyötört,volt egy kis arcüreggyuszim.A panadolt lehet szedni kismamáknak.

258. Podagre (válaszként erre: 257. - Vallentina)
2014. febr. 14. 21:00

Sajnos mi nem leszünk itthon hétvégén. :/ Honnan informálódsz a bababörzékről?

Tényleg meghökkentő árak vannak, nem csak babakocsi téren. Szerencsénkre a Férjem kollégájának is kicsi ikrei vannak, nekik van valami nagyon szuper kormányozható ikerkocsi mindenféle tartozékkal. Szerintem a baráti ár is borsos lesz.

Ma olyan fejfájással ébredtem, hogy nem volt kedvem mászkálni. Ez az időjárás teljesen kinyír. Igaz, még nem késtünk le semmiről.

257. Vallentina (válaszként erre: 256. - Podagre)
2014. febr. 14. 18:54

A hétvégén bababörze lesz a stadionban.Nekem is mondták.Benézek,hátha!Valamire ráakadok.

Ma voltam babakocsit nézni...:-((

Borzasztó milyen árak vannak!

256. Podagre (válaszként erre: 255. - Vallentina)
2014. febr. 13. 21:44

Én is azt várom már, hogy jobb idő legyen végre. Akkor több kedvünk lesz kimozdulni és elkezdhetjük a festést is.

Most hajnal 4-ig dolgozik a Papus, remélem holnap délután rá tudom venni egy turnéra és benézünk egy-két bababoltba. Legalább szokjuk, amíg nem tisztul le, hogy miket kell megvennünk. Nagy menet lesz ez az 5 hónap! :)

255. Vallentina (válaszként erre: 254. - Podagre)
2014. febr. 13. 19:37

Akkor maradj a niveánál,ha bevállt.mert az jó a bőrödnek!!

Már egyszer hívtam a zöldklinikát,még amikor13-14.hetes voltam.Nagyon szimpi,aranyos volt a csaj akival beszéltem.Mondtam hogy ikrekről van szó,1500 ft pluszt jelen az aranycsomag,amúgy 10500 lenne.A háttérben sikított egy baba,és nevetve mondta hogy rám is ez vár csak dupla ennyi!!:-)

Ma megint hívtam és emlékezett rám,mondta hogy most jelentkezett be hozzá egy másik ikres kismama.Szóval nekem eddig szimpik.


Kiságy téma megoldódott,rokontól kapunk használtan vette,de nagyon jó állapotban két brendonos,kókuszmatracos kiságyat..fenyő,antiktölgy,mint a hálónk bútorzata..

kicsi a házunk és a szobánk is..de úgy tervezem az első 1 hónpot összetolt(megoldható)kiságyban,együtt lesznek.Majd utánna külön,mert amikor majd rugkapálnak...stb,jobb lesz külön..de ez is majd kialakul.

Egyenlőre rendberakjuk a hálót,egy festéssel,amikor egy kicsit jobb lesz az idő.Akkorra lehozzák Pestről a kiságyakat a rokonok...addig várok.:-)várok

de amit tudok,és a keret is engedi bevásárolok.

A 24. hét előtt a saját,korházba menős bőröndömet is elkészítem a babáékkal együtt,és berakom a sarokba,biztos ami biztos alapon,mert attól félek azután már akkora darab leszek...;-)

254. Podagre (válaszként erre: 253. - Vallentina)
2014. febr. 13. 18:50

Pont a Zöldet néztem én is. Nagyon szimpatikus!

Látom, Te is be vagy sózva! :) Én is mennék már! Épp mondtam a férjemnek, hogy legalább menjünk el pár helyre szétnézni. Csak úgy nézelődni. Annyira várom már! :) Ezt a Zsebibabát fel is írtam magamnak. Még messze sincs tőlünk.

Amivel nem tudunk dűlőre jutni, az a babaágy kérdés. Sokat dilemmázunk, hogy ikerágy legyen vagy két szimpla. Bár én inkább a két sima kiságy felé hajlok. A hely sem túl nagy a leendő babaszobában.... Nektek hogy lesz? Elkezdted már berendezni?

A níveában már sokat csalódtam, de ez az olaj nagyon jó! Bekenem magam és nagyon sokáig olyan finom puha tőle a bőröm! És az illata is szuper. :)

253. Vallentina (válaszként erre: 252. - Podagre)
2014. febr. 13. 18:23

19.hetes leszek azon a héten..Nyíregyen a Zöldklinikára megyek a Hősök terén van..Szombaton is nyitva vannak.Jólenne már tudni pontosan a nemüket,mert úgy varrnám az ágynemüt meg a baldachint.Színben megfelelőt .Egy ismerősöm horgolna nekik takarót,pulcsit,sapit...:-)

Most szombaton megyek babakocsit venni,találtam újat,jó árban...és benézek a Zsebibabába a pláza mellett(az a legolcsóbb)megveszem a kádat,hőmérőt...stb.

Mindegy mivel kened,ne hagyd kiszáradni.Az olaj is jó.Én kaptam rokontól,DM-es Alverde-s Mamaglück a neve.Nekem nagyon jó,mert zsíros,és este bekenem fürdés után,és még másnap is egésznap olyan,mintha bekentem volna.A nívea is nagyon megteszi...

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook