Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ti mi alapján választottatok nőgyógyászt? fórum

Ti mi alapján választottatok nőgyógyászt? (tudásbázis kérdés)


22. Gligi (válaszként erre: 19. - Dina2)
2009. aug. 4. 14:38

Hát ja!

A magánrendelőben nem hálapénznek hanem vizitdíjnak hívják, de a szülésért kért összegről nem adnak blokkot ugyebár....☺

2009. aug. 4. 11:29
Nekem sokan ajánlották,jo hire van a dokinak.
20. Dina2 (válaszként erre: 18. - Lackó-zsanett)
2009. aug. 4. 11:03

én is 16 évesen voltam először és azért választottam őt, mert követtem, ahogyan a nővérem két veszélyeztetett terhességét lelkiismeretesen levezette.

ja és nálunk is van az általános orvosi rendelőben egy nőgyógyász, egyszer voltam nála, amiko ilyen céges általános vizsgán voltunk, de nekem annyira ellenszenves, amikor egy ginekológus szélesen mosolyogva, a válladat lapogatva fogad a rendelőben és kísér az asztalhoz és megkérdezi: akkor ugye levetettük azt a bugyikát... :P

19. Dina2 (válaszként erre: 17. - Gligi)
2009. aug. 4. 10:59

mivel a környékünkön csak egy nőgyógyászati rendelő és kórház van (azonos orvosokkal), a hely nem mérvadó.

ja, és nem szülés miatt. csak általános ellenőrzésre szeretnék menni. azért is kellemetlen, mivel az előző orvosom már jó ismert engem is, meg a témába tartozó problémáimat is, a szüléseimet is, stb. most meg valaki idegennek kell újra "kipakolni".


mondjuk, nem ide tartozik, de annak az oka, amiért már nem rendel, az, hogy lefülelték a hálapénzes/borítékos ügyeit. három orvost bocsájtottak el abból a kórházból, miközben szinte kivétel nélkül mindegyik elvárja ugyanezt. most magánrendelőben praktizál...

2009. aug. 4. 10:54

16 éves voltam amikor először mentem nőgyógyászhoz.(Azóta évente járok) Én Anyukám orvosához fordultam.

A mi kis városunk olyan, hogy mindegyik dokiról hallani jót és rosszat egyaránt. 5 éve járok ugyanahhoz a nőgyógyászhoz és nekem eddig nem volt problémám vele.

17. Gligi (válaszként erre: 3. - Dina2)
2009. aug. 4. 10:41
Ja és ha nem szülés miatt keresel orvost akkor is célszerű e szerint választanod, hisz nem mindegy, hogy vizsgálatokra, vagy akármire hova kell járnod!
16. Gligi (válaszként erre: 3. - Dina2)
2009. aug. 4. 10:38

Szia!

Ha tudod, hogy melyik kórházban szeretnél szülni akkor érdemes az ott dolgozó nőgyógyászok közül választanod orvost!

15. Dinus82 (válaszként erre: 13. - 0b3a2e43a1)
2009. aug. 4. 08:41

Most 9 hetes. Szerencsére már most táppénzen lehetek szóval a pihenés tölti ki a mindennapokat. Ellustulni nagyon nem akarok, de én is úgy gondolom, hogy most így a legjobb nekem. Nem olyan könnyen jött össze ez a baba, de most, hogy itt van, nagyon vigyázok rá. Csak néha azon kapom magam, hogy hülyeségeken agyalok. Ha ezt be tudnám fejezni, minden tök jó lenne. :)


Bocsi, hogy eltértünk a fórum témájától... :)

14. 0b3a2e43a1 (válaszként erre: 12. - Dinus82)
2009. aug. 4. 08:33
helyes meglátás!azt nézd hogy Nektek mi a legjobb! a doki nem számít:)
13. 0b3a2e43a1 (válaszként erre: 9. - Dinus82)
2009. aug. 4. 08:32
Am grat a picihez:) csak vigyázz magadra! és a legfontosabb!maradj nyugodt,ne aggódj semmin.. ha esetleg vki idegesít,keveri a sz@rt körülötted,azt kérd h fejezze be,mert szükséged van a nyugalomra,ha nem teszi akkor próbáld kiiktatni az első 3 hónapra az életedből.. ezzel nem akarok rosszat,tapasztalat!:) am mennyi idős várandós vagy??(bocs de a terhes szót utálom:D hisz az a picurka nem teher!:))
12. Dinus82 (válaszként erre: 11. - 0b3a2e43a1)
2009. aug. 4. 08:31
Majd meglátjuk, még eléggé az elején vagyok. Amíg szimpatikus és odafigyel "ránk" addig nem megyek máshova. Az akalmankénti 1500.- sem vág földhöz. Az, hogy a baba mikor akar majd jönni, tényleg csak rajta múlik. :) De inkább szülök másnál, mint hogy csak azért indítsa meg előbb, mert az én kiírásomkor pont nem lesz itthon. (sajna ilyenről is sokat hallani)
11. 0b3a2e43a1 (válaszként erre: 9. - Dinus82)
2009. aug. 4. 08:22
próbáld meg..:) és nyugi...ha pár hónap alatt rájössz mégsem ő a megfelelő,nyugodj meg,mert bármikor válthatsz!Jogodban áll! Am a fogadott doki sem a legjobb ötlet...sokszor tapasztaltam már,hogy kismamák fogadtak fel dokit.... jött szülni...és kiderült a doki épp külföldön van konferencián... így másnál kellett szülnie(teszem hozzá,a picinek nem lehet parancsolni mikor jöjjön...akkor jön ha úgyérzi itt az idő:))
10. 0b3a2e43a1 (válaszként erre: 6. - C69ff6d3e9)
2009. aug. 4. 08:19
nekem volt olyan szerencsém,hogy akihez jártam citót levetetni,ő feltette a dilapánt is és elvégezte a missed ab. befejező műtétemet,pedig nem is volt fogadott orvosom,és az nap nem is kellett volna a kórházban lennie... műtét után párom megkérdezte:mivel tartozunk,mire ő Páromnak:Ugyan,ne sérts meg kérlek!Csak vigyázz Vikire! :)úgyhogy sztem is jó akármelyik doki és még fizetni sem kell..:)
2009. aug. 4. 08:17
Nekem eddig nem volt fogadott dokim. Mentem az SZTK-ba és aki éppen ott volt, megfelelt. Most, hogy babát várok, tanácsot kértem a barátnőimtől, akik már szültek vagy nemsokára fognak és oda mentem, ahova ők járnak. Egyikük kért is nekem időpontot. Nem bántam meg, és úgy gondolom kitartok mellette.
2009. aug. 4. 08:16

én is teljesen elégedett voltam az eddigivel :( ...

de a rendelőben legalább négy-öt orvos rendel. öreg, fiatal? fontosabb a tapasztalat, vagy inkább hogy szimpatikus legyen számomra?

egyik ismerősöm ezt javasolja, másik amazt...

2009. aug. 4. 08:15
én úgy,hogy együtt dolgozom vele... mikor felkerültem Győrbe,nem tudtam kihez menjek majd.. csak figyeltem.. ki hogyan bánik a betegekkel,kollégákkal emberileg,és figyeltem milyenek szakmailag..így számomra könnyű volt dönteni..:)bár egy sima citológiai kenet vételhez nem kell nagy szaktudás,arra bármelyik doki megfelel... de később másra is kelhet,ezért azt tanácsolom,érdeklődj ismerősöktől... aki a legtöbb szavazatot kapja,azt 1x ki kell próbálni...és ha számodra is megfelel,akkor nála maradni:) ennyit tudok egyelőre tanácsolni:) jó válogatást:)
6. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 3. - Dina2)
2009. aug. 4. 08:14

Én SZTK-ba jártam, és sima ügyeletes dokinál szültem.Nem keresünk túl jól, így nem kerestem maszek orvost.Miután szültem is maradt ami volt.Ahhoz hogy egy -egy méhnyakrák szűrésre eljárjak és gyógyszert írassak,nem kell magán.Minek.

De ha neked biztonságot ad akkor inkább szakértelem.Az fontosabb

5. Sirga (válaszként erre: 3. - Dina2)
2009. aug. 4. 08:13
Kétszer jártam úgy, hogy más ajánlása, pozitív tapasztalata alapján mentem nőgyógyászhoz. Nem érte meg.
2009. aug. 4. 08:12
Elmentem a körzeti nőgyógyászhoz, és mivel nagytudású, kedves, és minden értelemben megbízom benne, nála maradtam.
2009. aug. 4. 08:11
kezdettől fogva ugyanahhoz a nőgyógyászhoz jártam, nála is szültem, de most nincs lehetőségem hozzá fordulni. újat kellene keresnem, de mi alapján válasszak? szimpla szimpátia? vagy kérdezgessek másokat?
2009. aug. 4. 08:11
Sehogy.Jártam az SZTK-ba.Nekem jó az is
2009. aug. 4. 08:10
Ti mi alapján választottatok nőgyógyászt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook