Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyíregyházán nőgyógyászt kit javasoltok? Ti kit választottatok, választanátok? fórum

Nyíregyházán nőgyógyászt kit javasoltok? Ti kit választottatok, választanátok? (beszélgetős fórum)


132. nagymaya (válaszként erre: 131. - Mormota79)
2013. ápr. 2. 21:25
Jaj! Ez tényleg durva. Nem csoda, hogy ott is hagytad.
131. mormota79 (válaszként erre: 130. - Titánia83)
2013. ápr. 2. 21:22
Nagyon sok évvel ezelőtt volt egy terhességem,ő azt mondta,hogy nem fejlődik rendesen a baba,vetessem el.Megtettem.6 hetes kontrollon úgy fogadott,hogy jó napot kismama,hogy van a baba?Kiderült,hogy semmi nyoma nem volt a nála vezetett kartonomon és a kiskönyvemen az abortusznak :-( Ez engem akkor annyira érzékenyen érintett,hogy többé a rendelője közelébe sem mentem.Ezek után megkérdőjelezem azt is,hogy szükséges volt-e az abortusz
130. Titánia83 (válaszként erre: 128. - Mormota79)
2013. ápr. 2. 20:52

Én is leváltottam S. A-t.

Te miért csalódtál benne?

129. Monqa
2013. ápr. 2. 17:08
Dr. Pósz Zoltánról tudtok valamit? 7 hetes vagyok és pajzsmirigyproblémával küzködők.
2013. ápr. 1. 10:21
Én is Fábiánnál szültem mindkét gyerkőcömet,most a harmadikkal is hozzá járok.Egyetlen rossz szót sem tudok mondani róla.A legjobb orvos,akivel találkoztam.Előtte Sipos Attilához jártam,ő az én szememben egy nulla :-( Kovács Róbertről is megvan a vélményem,ami nem pozitív.A többiekkel kapcsolatban nincs személyes véleményem
127. Lollita (válaszként erre: 123. - Angie28)
2013. márc. 28. 15:44

Orosz nem nyert, Medve sem éri utol Fábiánt sorolhatnám még az orvosokat. Fábián a nyerő.


Én is császáros voltam, Fábián nagyon profi volt mindenben, nagyon hamar felépültem, és a vágásom már alig látszik olyan szépen csinálta meg a főorvos úr.

És Fábián is mindig jó kedélyű mosolygós, még ha agyon dolgozta magát akkor is, remek ember.

Bármi komplikáció adódik, nem kel félni Fábián megoldja az tuti. Az a kismama aki hozzá jár nyugodt lehet az egész terhessége alatt.

nyugodt lehet az egész terhessége alatt.

126. Lollita
2013. márc. 28. 15:33

Sziasztok!


Én Fábián Antalt ajánlom mindenkinek.

Maximális mindenben, mint emberileg, mint tudásban, és árban is. Ugyanannyi a magánrendelése mint bármelyik orvosnak, sőt vannak tőle drágábbak.

Szóval azok a hírek amik keringenek róla , hogy pénzéhes, meg mogorva stb. mind nem igaz.

Januárban szültem nála annyi pénzt adsz a szülésért amennyit te gondolsz, tévhit,hogy na majd ő elkér vagyonokat.

Nagyon odafigyel mindenre, és nagyon megnyugtató a személyisége és a profizmusa is. Ja és nem hozzá jártam a terhességem ellőt nőgyógyászhoz, volt több orvosom van viszonyítási alapom. A terhességemre a legjobb orvost szerettem volna megtalálni és sikerült is, most már csak hozzá fogok járni.

Egy 11 hetes pici lány anyukája :-)

Köszönjük Fábián főorvos úrnak.

125. edibest
2013. márc. 16. 07:31
Aki Karászira panaszkodik,az még nem találkozott vérbeli bunkóval. Volt,h este 10-kor jöttem ki a rendelőből és ugyan olyan kedves és türelmes volt,mintha délelőtt 10 lett volna. Persze neki is lehetnek rossz napjai.Szerintem az egyik legjobb szakmailag és emberileg is.
2013. márc. 13. 11:51
Véleményeiteket osszátok meg!!
123. angie28 (válaszként erre: 121. - Miczi Renáta)
2013. jan. 8. 13:16

Renáta, leírnád mi történt?

Sajnálom, remélem azért már jól vagytok!


Mikor még csak érdeklődtem orvos felől, még nem voltam terhes, de már 14 hetes vagyok, 1 augusztusi vetéléssel a hátam mögött, de még mindig nem döntöttem. :)

Pedig már jó lenne, csak hát nagyon félek a 3. császármetszéstől, nem mindegy kit választok.

A pénz is nagy úr, nem szeretnék olyan doktorhoz kerülni, aki kerek-perec kijelenti ennyi és ennyi lesz.

Most egy ismerősöm azt mondta, ő Dr. Orosz Lászlóhoz járt, és mikor rákérdezett a szülésre, hogy mennyibe kerül, azt válaszolta: Ő nem mondja meg, amennyit gondolnak!

Ilyet még nem hallottam Orosz dr-ról, csak, azt hogy kijelenti az összeget.

Van erről tapasztalata valakinek?

Gondolkodom rajta erősen, de a Lukács Róbert is szimpinek tűnik.

122. Katica979 (válaszként erre: 92. - Angie28)
2012. dec. 17. 12:23

Szia!

Én most vagyok állapotos a 3.gyerkőccel.Én előző 2 terhességemmel is Medve doktorhoz jártam és most is nála szülök majd.Sokan mondják hogy anyagias,szerintem nem jobban mint mások.Sokan panaszkodnak rá,sokan dicsérik mint én is.Velem rendes.Sokat nem beszél,nem csacsog meg ilyesmi,de hát nem is azért megyek oda.Első szülésem nem volt komplikáció mentes,de ott szaladgált egy szavára mindenki és mai napig nyílnak az ajtók ha mondom ki az orvosom.Nekem ez is fontos mert nem kell órákig várnom sehol hiszen itthon vár a két kis aprólékom.

2012. dec. 17. 06:59
Karászi Gyula. 2012 szeptember 14 -én szültem nála, ha ő nincs ottmaradunk mind a ketten.
120. Titánia83 (válaszként erre: 118. - Nyugi01)
2012. okt. 2. 01:24
Sajnos őt nem ismerem.
2012. okt. 1. 17:22

Sziasztok.

Ismerem Péli Doktornőt mert medőségire hozzá jártam és őt szeretném megfogadni ő milyen gyakran és menyit kér a magán rendelőben és mennyi a szülés tarifája.Amúgy nagyon kedves nekünk rengeteget segitett eddig is ha valamire szükségünk volt amit debrecenbe kértek.

118. nyugi01 (válaszként erre: 117. - Titánia83)
2012. szept. 24. 22:20

Sziasztok!


Érdeklődni szeretnék, hogy mit hallottatok Dr. Losonczy János főorvosról? Milyen orvos, van tarifája a szülésnél? Mihamarabbi válaszotokat előre is köszönöm!

Egy kismama

117. Titánia83 (válaszként erre: 116. - Brigusz*)
2012. aug. 24. 00:31

Miért veszed a szívedre? Mindenhol lesznek vélemények orvosokról. És vannak tapasztalatok is. Személyes. Azt csak nem fogják letagadni az emberek. Lehet valakinek bejön az egyik orvos, a másiknak nem. Az egyiknek az életét menti meg, a másikat meg műhibával elteszi láb alól. Ne haragudj, de az orvosok is emberből vannak, és vannak nagyon lelkes orvosok, és tudod vannak olyanok is, akik átgázolnak az embereken vagy hibáznak. Én jöttem ki a terhesambulanciáról 10 hetesen sírva. Mert olyat mondott az egyik doki, hogy szívem szerint képen vágtam volna... Vagy mesélhetnék a Pesti MÁV kórház nőgyógyászatáról, ahol majdnem felvágtak, pedig egy pici műtéttel meg lehetett oldani. És harcolnom kellett egy egész osztállyal, és végül találtam egy orvost, aki igazából megtalálta az igazi problémát. Vagy fél évvel később meg bemondták a tv-ben, hogy az osztályvezető orvost eltávolították a székéből. Aki fel akart vágni!


A primitívezés meg ugyanúgy ítélkezés...

116. Brigusz* (válaszként erre: 108. - Cindyke)
2012. aug. 23. 16:56

Köszi a válaszodat! Kedves Cincyke és kedves Mindenki! Most látom, miket írtál és azon gondolkozom, hogy mennyi rosszindulatú ember van (sajnos). Most kezdjem el írni, miket lehet Kovács Róbertről hallani? Műhiba, pénz, stb...

Én ettől inteligensebb vagyok és azt gondolom utoljára néztem meg ezt az oldalt, ahol többségében primitív, egyszerű nők (tisztelet a kivételnek) egyrészt elfogult, másrészt gusztustalanul blamáló véleményeket írnak az orvosokról. Úgy, hogy igazából nem is ismeritek őket, a munkájkukat, a szaktudásukat, csak "én is hallottam" alapján itélkeznek. Fogalmatok sincs róla, mennyi időt és áldozatot szenteltek már a szakmájuknak! Remélem van annyi megérzésük pl. Dr. Molnárnak is, hogy az ilyen betegeket kiszűrjék és messziről kerüljék! Mert azt érdemlitek! Szomorú, hogy meg sem gondoljátok miként sértetek meg akár személyiség jogokat és miként bántjátok meg őket. Azt gondolom, hogy az ilyen hozzászólók után kellene "takarítani"! Szégyen!

115. Titánia83 (válaszként erre: 112. - Gittuci)
2012. aug. 1. 22:21
Nem neked szól. Válaszoltam egy hozzászólásra, ahol személyeskedett a hozzászóló, kiemelve a nevemet.:)
114. Gittuci (válaszként erre: 113. - Angie28)
2012. júl. 27. 08:03

Kedves Angie!

Elhiszem,hogy nagyon rossz érzés lehetett,Hogy beszólogat és flegma 1doki!

Hidd el én tudom,milyen az amikor így viselkedik 1 doki,a beteggel stb. Én kaptam már hideget meleget,orvosoktól az életben!

12-ével ezelőtt,elmentem sztk nőgyógyászati rendelésre, Karászi rendelt,emlékszem Péntek volt!

Aranyos kedves és nagyon együtt érző volt,aztán akkor döntöttem úgy hogy csak hozzá fogok menni!

Nagyon sokáig, csak sztk alapon jártam Pénteki napokon hozzá.

Azért Mert soha nem volt flegma,mindig alapos és megértő volt!

A magánjába csak kb 3 éve járok!

Ezért nem értem,panaszkodnak többen nem csak,te hogy milyen bunkó!

Nem az!!!

Én tuti nem járnék hozzá akkor.

Angie ahogy írtad,ha fizetsz akkor kedves!

Nem értem, velem soha nem volt flegma, igaz kb másfél éve nem voltam,nálla.

Nem változzhatott így meg!

Azóta én Budapesten élek,de mivel még nem csalódtam,benne így le járok majd hozzá magánba.

Épp azért mert,mindig normális volt.

113. angie28 (válaszként erre: 109. - Gittuci)
2012. júl. 25. 11:16

Kedves Gittuci!

Én azt írtam, utáltam, míg nem ismertem meg!

Talán tényleg erős szó ez, de nagyon rossz érzés volt, amikor sztk rendeléseken igen is beszólogatott, tényleg mogorva volt a stílusa.

Más fórumon is olvastam, aki így gondolja, sőt valaki azt írta: "Kórházi berkekben is ismerik mogorva stílusát"

Voltam nála magánban mostanában is sokszor, megismertem és ott, ahol fizetek érte, kedves, alapos. Csak ez így nincs egészen rendben.

A rendes, kórházi rendelésen is így kellene mindenkinek viselkednie. Nem ő az egyetlen, aki ha nem fizetsz, lekezelő.

Szerintem senki nem érdemli meg beszóljanak neki rendesen, ott, ahol a legkiszolgáltatottabb!

112. Gittuci (válaszként erre: 111. - Titánia83)
2012. júl. 22. 11:19

Titania!

Nem tudom ez a sor nekem szólna??

ime:Védőnőtől és dúlától hallottam pár esetről. Lentebb részletezték. Én is ezeket hallottam.


De amúgy meg mindenki véleménye csak egy vélemény. A tiéd is. A neten meg bárki bármit írhat, szóval nem értem a személyeskedést. :)

Mert ha igen nem a te hozzászólásodhoz fogalmaztam. Ha nem nekem szól akkor nem szóltam. De így értelmezném..

111. Titánia83 (válaszként erre: 105. - Kincső80)
2012. júl. 20. 00:17

Védőnőtől és dúlától hallottam pár esetről. Lentebb részletezték. Én is ezeket hallottam.


De amúgy meg mindenki véleménye csak egy vélemény. A tiéd is. A neten meg bárki bármit írhat, szóval nem értem a személyeskedést. :)

110. Titánia83 (válaszként erre: 107. - Nagymaya)
2012. júl. 20. 00:14

Angyal doktorral egyszer találkoztam. Volt egy pici vérzésem a 32. héten. De a babavárás elején is barnázgattam. A lényeg, hogy a kezdetektől több vizsgálaton, uh-n voltam. Két ember mondta meg pontosan, hogy nagyobb két héttel a fiam!

1. A debreceni 4d-s szonográfus a 11. héten.

2. Angyal doktor a vérzés miatti kontrollon. Ő uhzott épp, azért kerültem hozzá. Nézte nagyon a monitort, majd megszólalt, ez a magzat sokkal nagyobb! El vannak számolva a hetek!


Ja én is tudtam ám, hogy hamarabb fogant, nem papír szerint, peteérés idején. :) És ők ketten jöttek rá erre.


Bennem ez nyomott hagyott. Örültem, hogy akkor és ott ő vizsgált.

109. Gittuci (válaszként erre: 96. - Angie28)
2012. júl. 19. 22:52

Kedves Angie!

Utálod a Karászi Gyulát?

Egyáltalán ismered,hogy így beszélsz róla?

Én 12-éve hozzá járok,és mégy 1x nem hallottam volna,hogy mogorva az az flegma lenne.

Ő is ember és lehetnek rossz napjai,De akkor mondj ilyet,ha legalább párszor jártál nálla!

Talán ha olvasná a hozzá szólásod,szted mit szólna?

Megérdemelnéd hogy beszoljon rendesen. :D

Na akkor mondhatnád,hogy útálom.

utálom,,,, mint a gyerekek!!! Komolyan!!!!!!! :D

108. Cindyke (válaszként erre: 102. - Brigusz*)
2012. jún. 9. 10:46
Ne haragudj, csak most néztem ezt a fórumot újra. Molnár egy toxémiát "nézett el" amit ugye annyira nem könnyű, a másik esetben szülés közbeni komplikációt nem tudott megfelelően kezeli, nem akarok hülyeséget írni, már nem emlékszem pontosan mi volt az, de a lényeg, hogy mikor egy másik doki (helyi "sztárnőgyógyász" én személy szerint csak pénzéhesnek hívnám) meglátta, csak annyit mondott, hogy elege van már belőle, hogy mindig a Molnár után kell "takarítani" - szó szerint. Nekem ez elég volt, Kovács Róbertnél szültem, minden ok volt és nagyon kedves, alapos, és nem pénzorientált doki.
2012. máj. 25. 17:00
Én dr. Angyal Gézához járok. Előtte több orvosnál is voltam, igaz nem Nyíregyházán, és mind azt mondta, hogy semmi bajom. Pedig nem jött a baba, és panaszaim voltak. Aztán rátaláltam Angyal doktorra, aki megállapította a bajom, megműtött. Mindig el tudom érni, és segítőkész. Ja, és ami nálam fontos, hogy nem a magas lóról beszél az emberrel, mint sok orvos.
106. Brigusz* (válaszként erre: 105. - Kincső80)
2012. máj. 16. 11:31

Köszönöm a válaszodat!

Természetesen döntöttem már és csakis Dr. Molnár Balázs marad az orvosom. Eléggé utána kérdzetem és sok fórumot is elolvastam és semmi rosszat nem hallottam róla. Sőt! Amit te leírtál én is azt tapasztalom. Tehát ennyit a Molnár doki statisztikájáról, 99%-ban a legjobb! Az az 1% nem érdekel mit ír,vagy mond. Bárcsak minden dokinak ilyen "statisztikája" lenne!

105. Kincső80 (válaszként erre: 102. - Brigusz*)
2012. máj. 10. 12:51

Én nyíregyházi vagyok és már nem egy nőgyógyásznál voltam. Őket inkább nem említeném, voltak nagyon kellemetlen élményeim. Nehezen lettem terhes, meg volt nőgyógyászati problémám is. Egy biztos, Dr.Molnár Balázs nőgyógyászt nagyon tudom ajánlani. Amint elmentem hozzá, megváltozott a véleményem az orvosról. Molnár doktor mind szakmailag, mind emberileg nagyon megbízható, a legjobb. Meggyógyította a betegségemet és egy fél éven belül megfogant a gyermekem. (5 év kisérletezés után!!!)A terhességem és a szülés is végig rendben volt. Dr. Molnár mindig alapos és emberséges volt. Ami pedig nagyon ritka, egy szerény, tisztességes ember.

Szóval szerintem nem az a jellemző amit a Titánia írt Molnár DOKTORRÓL.

2012. máj. 8. 01:20

Én dr. Lukács Róberthez jártam. Ő is nagyon alapos, és nem volt fix tarifája sem, mi annyit adtunk, amennyit gondoltunk. Mármint a császár után. A rendelésre viszont hordhattuk a 10 ezret.


Annyi, hogy volt, hogy a kórházban is megvizsgált.

103. Titánia83 (válaszként erre: 102. - Brigusz*)
2012. máj. 8. 01:19

Nem ismerem annyira Molnárt. Én is csak hallottam, hogy hibázott.


A múltkor ő volt az sztkban. Odamentem egy problémával, amire annyit mondott, hogy használjam a protexint. Semmit nem ért, hiszen az valami "tejsav" készítmény. Mehetek vissza újra. :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook