Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudna valaki Nekem Nyíregyházán nőgyógyászt javasolni, a Jósa András Kórházból? fórum

Tudna valaki Nekem Nyíregyházán nőgyógyászt javasolni, a Jósa András Kórházból? (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 19. 15:07
Első lesz. De nem hangoltál le, sejtem én hogy működnek a dolgok.
2010. okt. 19. 13:36
Próbálj meg utána érdeklődni annak a dokinak akit ajánlottam,róla ilyet nem tudok elképzelni.De azért illúzióid ne legyenek,hiába fizetsz,max pár kedves szóval többet kapsz,behív soron kívűl és bejön a szülésre akkor is,ha szabadnapos.A szakmai munka ugyanaz.Első gyerek?Jaj,nem akartalak lehangolni!
2010. okt. 19. 13:27
Még egy név ugortt be, aki anyukámnak ugy beolvasott, csupán azért mert meg merte kérdezni két hét után, hogy mikor mehet haza, hogy majdnem lebabázott 12 éve az öcsémmel: Póka István.
15. babi1125 (válaszként erre: 14. - Tigris1971)
2010. okt. 19. 13:06
Semmi gond, én sem szoktam fizetni, sőt még életemben nem fizettem. Hál istennek sosem voltam még (mindezidáig) olyan kiszolgáltatott helyzetben, hogy csak ezáltal érezzem magam biztonságban. De itt erről van szó. Mert egy ilyen ismeretlen helyzet előtt, amiben ráadásul ennyi a kockázat, és meglehetősen fontos a velem foglalkozó ember alapossága és szakértelmének alkalmazása, akkor kénytelen vagyok sajnos fizetni ezért. Mert mint ahogy irtad, ha nem akkor megnézhetem magam, jó nem mindne esetben, na dehát... És ez borzasztó.Mert beszélhetnénk , hogy akkor hol az eskü meg stb.De én ugy próbálom felfogni, hogy azért fizetek, hogy az alap szolgáltatáson felülegy alaposabb, és magasabb szintű szolgáltatást vegyek igénybe. Vagyis amire a kórházban nincs ideje és kapacitása, azt magánúton pénz fejében megteszei. Na ehhez keresek egy oylan dokit, akitől valami ilyesmit kapok, és nem az minimum szolgáltatást.
14. Tigris1971 (válaszként erre: 13. - Babi1125)
2010. okt. 19. 12:04
Sajnos a dokiról akit ajánlottam szülészeti információt nem tudok adni,mivel csak 2 éve járok hozzá,de emberileg csak ajánlani tudom.Arról,hogy ki a pénzéhes,igazából az érintettektől tudsz információt kapni,a kismamáktól.Nálam is a kórházban oldotta meg a doki a vizsgálatokat,annyi kedvezményt kaptam,hogy mindig soron kívűl hívott be.De egyébként a dokik pénzéhségéről szerintem mi,betegek tehetünk,főleg azok,akik minden apró dologért pénzt tömködnek a dokik zsebébe.Sajnos lassan ott tartunk,hogy pénz nélkül egyes dokik az alapvető munkájukat sem hajlandók elvégezni,természetesnek veszik,hogy a betegnek kötelessége pluszban nekik fizetni,mert ha nem,megnézheti magát.Bocsi,kicsit elragadtattam magam,nem szoktam orvosnak fizetni,csak magánrendelésen,de természetesen a szülés az más tészta..
13. babi1125 (válaszként erre: 12. - Tigris1971)
2010. okt. 19. 11:44

Igen, ez jó megoldásnak tűnik, csak szerintem, ha felfogadom a dokit , onnantól már ő diktál, nem modhatom, hogy én nem akarok magánrendelésre menni, csak kórháziba...De valóban én is hallottam anno olyan dokikról, akik javában a kórházban oldják meg soron kivul a dolgokat. Csak nem tudom kiről, mert akkoriban még annyira nem érdekelt a téma. Mindneestre, Hajnal, Leskó és Medve szóba sem jöhetnek, illetve sokáig jártam Péli-Tóth Judithoz, de róla rosszakat hallottam. Egyszer voltam, Hajnal lányánál, de a kinézete is megrémit, nem tetszett se a stilusa, se amegjelnése... Leskónál voltam, anno 17 évesen, ugy beszolt, hogy évekig nem is mertem dokihoz menni, és aztán is csak nőhoz, ezt torte meg Kovács Robi, ő kellemes csalódás volt, anyósomnak ajánlották, és ő is csak dicsérte, de tényleg nagyon kedves volt.Kiváncsi leszek, csütörtökön mit fog produkálni. Jut eszembe, Péli-Tóthoz jártam, amikor szinte könyörögni kelett hogy küldjön el uh-re, mert sugaras vizsgálatom lesz, és ha kismama vagyok, biztos káros (3 honapja nem jott meg) , ugyhogy őt is kilőttem.

Bocs, hogy ennyit irtam, csak feltürtek az emlékek.

2010. okt. 19. 10:54
Jól látod,a pénzéhesek azt csinálják,amit írtál,minél több terhesség alatti rutinvizsgálatot magánúton igyekeznek megoldani,amit a kórházban is lehetne,és ugye ilyenkor minden alkalommal fizetsz,akár a szülés árát még plusszban otthagyod.Én mind a két gyerekem szülésének anyagi vonzatát úgy oldottam meg,hogy felfogadtam a dokit,a terhesség alatti vizsgálatoknál amit a kórházban végzett nem fizettem,csak akkor egy összegben,amikor jöttünk ki a babával a kórházból,így tudta,hogy kap pénzt,de végig talpalt,mivel sejthette,hogy csak a végén kapja meg,csúnyán fogalmazva a "munka" elvégzése után.
2010. okt. 19. 07:07
Azt fejtse már ki nekem valaki, hogy mit is foglal magába, hogy Kovács Róbert tólságosan anyagias? Túl sok pénzt vár el a szülésnél? Vagy direkt többször hiv vissza? Vagy ha lehetne kórházba , akkor is magánúton?
10. babi1125 (válaszként erre: 9. - Tigris1971)
2010. okt. 19. 07:05
Ő hány éves? Mióta praktizál? Mert róla is csak jókat hallottam.
2010. okt. 18. 21:08
Sziasztok!Én Dr.Sipos Attilát javasolnám,a kórházban is rendel,de magánrendelése is van a Korányi 68 szám alatt.Sok nődokinál jártam már magánúton is,de nála tapasztaltam igazán,hogy embernek tekint,olyan igazi lelkizős típusú doki,sokáig beszélget is veled,nem csak az ágyra parancsol,és mindent elmagyaráz.Szóval csak ajánlani tudom.
2010. okt. 18. 18:49
Molnár Balázst nagyon szeretik,Ő fiatal de jó doki, Orosz és Kornafel is nagyon jó, és tapasztalt.
2010. okt. 18. 18:20
Engem is érdekel a téma, bár már más fórumon is kersgéltem, aminek aztán káosz lett a vége, amikor már mindenkiről jön hideg is meleg is, akkor már inkább senki sme kellene... De tartom magam az elvemhez,hogy nem az a lényeg mit mondnak, hanem, hogy ki mondja...
2010. febr. 28. 19:36
Sziasztok! Én Orosz Lászlóhoz járok. Igaz nem rég, de elégedett vagyok vele. Biztos tud valamit, mert rengetegen járnak hozzá.
2010. febr. 28. 18:43

Na ez a téma engem is érdekelne. Idén, 2010-ben tudnátok valakit javasolni?


Előre is köszi!

4. pingumaci (válaszként erre: 2. - Dogiz)
2008. júl. 23. 14:38

Szia Köszike!

Remélem neked már megoldódott a műtét során a gondod?Kollár?Utána fogok kérdezni :)

2008. júl. 23. 14:36

Sziasztok!A problémám oka,hogy szülés óta(annak már lassan 3éve),nem állt be a mensim :(

Súlyos vérzés zavarom van és a klimax központba járok 30évesen.Most volt a második műtétem ezzel kapcsolatban,egy egyszerű egésszégügyi,egynapos.Csak ezt ismerik,már rutinból kíírnak és az erős hormongyógyszert,amit most hagytam abba 9hónap után.Csak híztam tőle,másra nem volt jó.Most szeretnénk újra babát is vállalni,de így kicsit tartunk és félünk még a gondolattól is,hogy második gyermekünk is betegen születik!Ezért lenne nagyon fontos,remélem megértitek?!

Előre is köszi a segítségeteket.Mindenkinek szép napot kívánok és persze sok egészséget.Zsuzsa

2008. júl. 23. 14:26
Szia! nem tudom, h. Kollár Dr. van - e még, ő szerintem jó, én elég sokáig jártam, hozzá, (volt egy kissebb műtétem) akkor ismertem meg, de nagyon korrekt volt. Hátha más tud mást is ajánlani:)
2008. júl. 23. 14:24
Sziasztok, tudna valaki Nekem Nyíregyházán nőgyógyászt javasolni, a Jósa András Kórházból?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook