Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nincs köztünk szex fórum

Nincs köztünk szex (beszélgetős fórum)


165. lapbarna (válaszként erre: 164. - Massalhangzo)
2016. júl. 6. 14:59

Ez annyira női megközelítés, amennyire csak lehetséges. Ha két ember szereti egymást... Erre mondom.

Egy férfi magában konstatálja, hogy igen, szereti ezt a nőt, többre tartja, mint a többit, és nem álmodozik, nem kóstolgatja a kifejezést, egyszerűen van, és kész. Szerintem. Nem direkt akar rosszat a párjának, de azon túl, hogy megmondja, fáradt, nem gondolkodik el azon, milyen fájdalmat okoz a nőnek.

164. massalhangzo (válaszként erre: 163. - Lapbarna)
2016. júl. 6. 14:45

ez igaz, hogy nincs mit errol annyit beszelni. csak szerintem ott a baj, hogy az volt a reakcio, hagyjal a hulyesegeiddel, nincs semmi, csak faradt vagyok, es minden maradt ugy


ha ket ember szereti egymast, odafigyel arra, hogy a masiknak jo legyen. akar szexben, akar masban. lehet, hogy egy ferfi nem boncolgatja, nem is akarja, de tesz ellene, mert hogy lehet azt vegignezni ilyen gyakran, hogy a masik probalkozik, te elutasitod?

163. lapbarna (válaszként erre: 160. - 328e1b30ab)
2016. júl. 6. 14:40

Most meg leszek kövezve...

Nagyon sok férfival egyszerűen (nőknek megfelelő módon) nem.lehet kommunikálni.

Mert miből ért a nő?

Baja van, elmondja.

Nem figyelsz rám, nem foglalkozol velem, stb csupa "lelki" dolog, és én a szexet is ide sorolom. Mert a férfiak nem szeretnek lelkizni. A szexről csak szex közben szeretnek beszélni, mintegy felvezetésképp.

Úgyhogy én részemről nem megbeszélném a problémákat, hanem hagynám, hogy elmúljanak. Hétköznapian hangozhat, de az idő sok mindent megold. Ha nem nyaggatja, "békén hagyja", esélyt ad rá neki, hogy anélkül jöjjön helyre, hogy be kellene vallania, hogy volt egyáltalán bármi baj. Ugyanis szerintem egy pasi sem szereti, ha beleverik a pofáját abba, amit eltolt.

Persze, ketten vannak a kapcsolatban, de a férfi most nincs toppon. Ez nem vitás. Az is igaz, hogy ezt nagyrészt magának köszönheti. De ha a fórumindító most amiatt otthagyja, mert nincs hetente 2-3-szor együttlét, akkor lehet x év múlva a fejét fogja a falba verni. Nem tudom. Én békén hagynám a férfit. És igen, néha az is beleférne, hogy csak neki legyen jó. Bármikor lehet fordított is a helyzet, és akkor meg lekocsogozné itt a hoxa-tarsadalom a pasit, amiért nem értette meg a párját.

162. massalhangzo (válaszként erre: 158. - Cintia7310)
2016. júl. 6. 14:32
hat ezzel meg nem tudsz mit kezdeni, azt nem lehet kieroszakolni, hogy de akarjal, es ha kezdemenyezesre sem jon meg az etvagya, nem akarja, az baj. ez a kezdemenyezes mit jelent, eljuttok valameddig? vagy rogton mondja, hogy faradt es ne?
161. massalhangzo (válaszként erre: 159. - Lapbarna)
2016. júl. 6. 14:30

hat itt mindenki csak a velemenyet irja le, hiszen a forumindito sem tudja, hogy mi lehet az igazsag, nemhogy mi :D


olyan helyzetben meg nem voltam, hogy engem folyamatosan visszautasitson a parom, olyanban mar igen regen, mikor en utasitottam vissza, de az a kapcsolat hamar veget is ert. de noknel szerintem ez mas, egy ferfinak mar reggel all, es napkozben is sokszor, mig mi nem rohangalunk folyton nedves bugyiban :D

160. 328e1b30ab (válaszként erre: 158. - Cintia7310)
2016. júl. 6. 14:27

Nektek stresszmentesítésre van szükségetek. Két hét nyaralás és a stressz elengedése. Lehet, hogy túl sokat vállaltatok, adjátok kicsit alább, ennyit nem ér.


Egy pihenés alatt pedig kezdjetek el kommunikálni. Nem az a baj, hogy kéthetente vagytok együtt. Az a baj, hogy az általad felvetett problémára vagy igényre az a válasz, hogy hagyd a hülyeségeddel. Azaz nincs kommunikáció.

159. lapbarna (válaszként erre: 156. - Massalhangzo)
2016. júl. 6. 14:27

Na, így már kerek! Odaírtad, hogy "szerintem", és így azért mindjárt más, mint mikor az elején kajánul megjegyezted, hogy tutira van valakije. Persze, jó azt képzelni, hogy ha valami van, akkor az úgy is marad, de a valóságban minden változik. Vannak hullámvölgyek, és vannak nyugalmas, boldog időszakok.

Én remélem, hogy a fórumindító problémája is megoldódik, mármint a párja nem fogja annyira hajtani a pénzt, és több ideje jut majd a párjára, és nem utolsósorban magára is.

158. Cintia7310 (válaszként erre: 151. - Lapbarna)
2016. júl. 6. 14:25
Hát igen lapbarna, ahányszor beszélni szeretnék a problémára mindig azt mondja hagyjam már a hülyeségeimmel nincs baj, csak fáradt mit nem értek meg ezen.
157. 328e1b30ab (válaszként erre: 38. - Édi982)
2016. júl. 6. 14:24

"-Ha van kedve hagyd hogy úgy csinálja ahogy neki jó! Ne lepődj meg, félperc alatt végez és már horkol is..."

Épeszű ember NEM tesz olyat, hogy tűri a szexet. Épeszű ember NEM használja a másik testét saját örömére. Te nem vagy magadnál, erre prostit fizetnek.


"Ez az ember egy kizsigerelt agyonhajszolt ember aki ÉRTED dolgozza ki a belét és megérdemli hogy viszonzás nélkül lecumizzd néha"

NEM. MINDKETTEN DOLGOZNAK, közös célokért. A csaj pedig nem prostituált, hogy a pasi igényeit elégítgesse ki szó nélkül.


Mondd, te normális vagy, hogy ilyeneket ajánlgatsz nőknek, hogy viselkedjenek úgy, mint egy prosti, csak ingyen? Hogy a testüket szolgáltassák ki és kussoljanak közben?!

156. massalhangzo (válaszként erre: 155. - Lapbarna)
2016. júl. 6. 14:19

nem huzok mindenre semat, erre a konkret esetre irtam, hogy szerintem van mas a kepben. ha nem lenne, akkor a kezdemenyezesekbol is tobbnyire szex lenne


gondolom, ha korabban heti egy szex lett volna, akkor a forumindito sem lenne annyira kiakadva, hogy most ketheti vagy haromheti egy van. a faradtsagot is el lehet hinni, csak nem fel evig egy 2 eves kapcsolatban


de tulajdonkeppen mindegy, hogy miert nem kivanja gyakrabban, ha igy marad, szerintem a forumindito egy ido utan kiabrandul, elmulik a szerelem, mert ahhoz nem eleg kez a kezben aludni fiatalon

155. lapbarna (válaszként erre: 152. - Massalhangzo)
2016. júl. 6. 14:10

Szerintem ne tedd rá a nyakad!

Nem lehet-szabad mindenkire ugyanazt a sémát ráhúzni!

Az, hogy 1 hét szabi közben csak egyszer akarta a csajt, persze, nem sok, de 1 hét alatt hosszú hónapokig tartó igénybevételt nem nagyon lehet kipihenni.

Azonkívül szerintem, ha nincs gyerek, közös tulajdon, akkor ha annyira csélcsap lenne, akkor nem várt volna arra, hogy a nő hetente-kéthetente számonkérje a ritka együttléteket, hanem elhajtja, és keres egy másikat.

De ő továbbra is marad.

Ezért mondom, nem mindig minden fekete vagy fehér.

2016. júl. 6. 14:01

lehet, hogy tevedek, mert a forumindito nem reszletezte, de ott a bibi, hogy nem arrol van szo, este osszebujnak, probalkoznak, es a srac mondja, bocsi, de faradt vagyok, nem mukodik, hanem hogy eleve nem akar semmit es visszautasitja a kozeledest. mert igy a legfontosabb, az intimitas veszik el


olvastam itt mas notol hasonlo helyzetben, hogy kiprobalta, ha nem kezdemenyez semmit, meddig birja a parja, valami 8 honapot irt, es akkor is o nem birta tovabb. hat szornyu

153. massalhangzo (válaszként erre: 151. - Lapbarna)
2016. júl. 6. 13:57

az a baj, hogy manapsag tenyleg nagyon keves az egymashoz huseges tars. nalam sosem merult fel ketseg a kapcsolataimban, se oda, se vissza, de nem vagyok vak, es latom, hogy mi zajlik a vilagban. olyanokrol is kiderul, akiknel azt sem hinnem el, hogy egy not fel tudnak szedni, nemhogy sorozatban


szerintem egy ferfiban is rogton felmerulne elsokent, ha a baratnoje folyton migrenre hivatkozna, hogy talan van valaki mas :D nem olyan meglepo, hogy a forumindito is rogton erre gondolt, nemhogy en

152. massalhangzo (válaszként erre: 151. - Lapbarna)
2016. júl. 6. 13:54

nem vitatom, hogy megterhelo a fizikai munka. en is vegeztem sok honapig. azt sem vitatom, hogy sokaknak kisebb a libidoja, eleve nem kivan annyi szexet, mint mas


de naluk szabadsag alatt is, amikor nincs fizikai megterheles, akkor sem mukodott, szoval mirol beszelunk?


en egy 30-as ferfinal, aki nem volt kispalyas korabban sem a noknel, plusz fizikai munkat vegzett fiatal kora ota, azt gondolnam, hogy van valaki mas, akivel idonkent hetyeg, es ezert nincs raindulva az otthonira. de ha nem is errol lenne szo (nyakamat tennem ra egyebkent), akkor is a problema fennall

151. lapbarna (válaszként erre: 146. - Massalhangzo)
2016. júl. 6. 13:50

A fizikai munka, főleg a nehéz fizikai munka igenis megterhelő. De a megállapításodat nyilván saját tapasztalatból meríted. Nyomjál végig pár ilyen napot (nem hetet-hónapot), és akkor azt mondom, na ez a nő bírja!

Én nem beszélek nagy mellénnyel olyasmiről, amiről nincs saját tapasztalatom. Ha közeli ismerőssel van hasonló eset vagy példa, még azt is hangsúlyozom, nehogy bárki azt hihesse, más f.szával verném a csalánt. Pont, mint te.

Az, hogy egyből azt mondtad, hogy van valakije, enyhén szólva elhamarkodott megállapítás, legalábbis véleményem szerint. Olyan sztereotípia, ami meglehetősen korlátolt személyiségre vall.

Az, hogy "beszéljétek meg", szintén csak egy klisé. 1000-ből 1 férfi talán beszélne arról, kiért nincs kedve szexelni. A maradék elhajtaná a kérdezőt, hogy hagyjál már, nincs semmi baj, stb. Mert a férfiak ilyenek. Nem szívesen beszélgetnek ilyesmiről.

150. massalhangzo (válaszként erre: 149. - Gribedli***)
2016. júl. 6. 13:46

nekem volt egyszer egy nagyon ciki esetem, amikor azt hittem egy pasi felesegere, hogy az anyja :D es kiderult, hogy egyidosek raadasul


ha szeretsz valakit, nem szamit, hogy hizik valamennyit, vagy fogy, nincs topon. altalaban a parok tenyleg ugyanannyira figyelnek vagy nem figyelnek magukra, ebbol szerintem ritkan van problema

2016. júl. 6. 13:39

Pl látsz egy jó pasit egy szintben jóval alatta lévő nővel, ne gondold, hogy az a nő marha szép, ha egyszer világos, hogy nem!


Szóval fordítva:)

148. gribedli*** (válaszként erre: 138. - Polivinilklorid)
2016. júl. 6. 13:38

Igazat adok neked, mert nekem is ez az egyértelmű, és fontos számomra mind a saját, mind a partner külseje.


De a gyakorlatban azt látom, hogy másoknak ez tényleg annyira mellékes, ezért fokozatosan rájöttem, hogy míg a csapból is az esztétikus külső folyik, vajmi kevesen vagyunk, akiket ez tényleg érdekel, azokhoz képest akik meg leszarják és mégis van pasijuk/nőjük vagy sokat szexelnek, stb, tehát nem a szépek privilégiuma ez.


Ami meg tényleg meglepő, hogy szerintem hasonló a hasonlóhoz vonzódik és hosszú távon is a hasonló gondolkodás az, ami működik, sőt, nekem az a normális, hogy külsőben is jobban összeillik 2 hasonló szintű ember, a gyakorlatban az van, hogy másoknak ez sem számít, úgyhogy megyek mellette.


Pl látsz egy jó pasit egy szintben jóval alatta lévő nővel, ne gondold, hogy az a nő marha ronda, ha egyszer világos, hogy nem! Az emberek jóval többször átlépnek a rossz külsőn mint gondolnánk. Ha látsz egy jó nőt egy ronda faszival, ugyanez. Sőt, szép nőket megcsalnak ultra rondákkal és így tovább. Mindig van valami mögötte, ami fontosabb mint a külső. De nem mindig a pénz, mert ugye rengetegen rámondják, hogy ja, ronda a nő, de van pénze, bla bla bla.


Nekem, neked, néhányunknak számít a külső, másoknak nem, a szexelés vagy udvarlók mennyisége pedig nem arányos a külsővel mert nem mindenki igényes a partnerére és felesleges bármilyen agymenés emiatt. Felesleges pl az önmarcangolás is azoknál, akik úgy érzik, hogy ez annyira számít abban, hogy őket elhagyták. Teszem azt számítanak olyan dolgok, hogy kedvesség, vagy nem unalmasnak lenni, törődni a másikkal, közös programok, minőségi idő, közös érdeklődési kör, közös célok.


Szexpartnernél meg legtöbbször csak az számít, hogy ki ér rá, ki lakik közelebb, kiért kell kevesebbet hajtani (de tényleg, egyes emberek még sokszor a szexpartnereiket sem válogatják meg)

147. massalhangzo (válaszként erre: 145. - Massalhangzo)
2016. júl. 6. 13:31

ehhez azert hozzatartozik, hogy sok not is ismerek, akinek a ferje nem fizikai munkas, es csak elvetve szexelnek unnepnapokon. olyan hazaspart is ismerek, akiknel evek ota nincs szex, legalabbis egymassal


de egy fiatal not megertek, ha kiborul azon, hogy a ferfi, akit szeret es kivan egy alig 2 eves kapcsolatban csak 2-3 hetente egyszer szexelne. a visszautasitas ferfiaknak, noknek is nagyon rossz

146. massalhangzo (válaszként erre: 144. - Lapbarna)
2016. júl. 6. 13:25
ne csinaljunk mar ugy, mintha a fizikai munka valami kulonleges es kiveteles lenne, ami annyira leterheli szegeny ferfiakat, hogy mar fel sem all nekik
145. massalhangzo (válaszként erre: 144. - Lapbarna)
2016. júl. 6. 13:23

nem ertek egyet. ha ezt irna sok 30-as ferfi, aki mindennap kemeny fizikai munkat vegez, akkor elhinnem. de ismerek parat, 40-est is, aki hajt mint az allat es fizikai munkaban, a felesegeik nem panaszkodnak :D es nem 2 eve vannak egyutt


egyetertenek, ha korabban aktatologatasbol elt volna a srac, es az elso egy-ket honapban minden este kinyulna. na de itt egy olyan sracrol van szo, aki tizeneves kora ota kemeny fizikai munkabol el

144. lapbarna (válaszként erre: 44. - Massalhangzo)
2016. júl. 6. 13:11

Nem kell 10-20 év házasság ahhoz, hogy bármelyik félnek ne legyen kedve a szexhez. Teljesen érthető ez, ha valaki fáradt.

Ne menjünk messzire, vajon hányan voltunk úgy, hogy a babával való éjszakázás után semmi kedvünk sem volt összebújni? Én vállalom, én voltam így. Amit a fórumindító párja csinál, mármint amilyen minőségű és mennyiségű munkát végez, amellett totál elképzelhető, hogy 2-3 hetente akar szexelni. Nyilván nem hasonlítom össze a gyerekkel való foglalkozást bármely fizikai munkával, csak azt szerettem volna jelezni, hogy nekem érthető.

Azt hiszem, gribedli vetette fel, hogy nem lehet összehasonlítani egy olyan 12 órás munkát, ahol nem kell megszakadni, egy azonos időtartamú kemény, fizikai munkával.

Ha te huzamosabb ideig dolgoznál napi 10-12 órát olyan keményen, mint a szóbanforgó férfi, akkor azért megnézném, hányszor lenne kedved bármihez, az alváson-pihenésen kívül...

Persze, te nő vagy, ő meg férfi, már megint ott vagyunk, hogy nem lehet összehasonlítani a dolgokat.

30-asokat, de akár huszonéveseket is megviselheti a folyamatos terhelés. És a fórumindító nem azt mondja, hogy fél éve nincs szex, hanem hogy fél éve csak 2-3 hetente van. Az a csoda, hogy ennyi meló mellett van ennyihez ereje...

143. massalhangzo (válaszként erre: 142. - Cintia7310)
2016. júl. 6. 12:49

nem is a kivaras rossz szerintem, az ember barmennyit varna a masikra, ha kell, csak hat ha egyutt eltek, es erzed folyton, hogy a masik nem kivan, nem kezdemenyez, az nagyon rossz erzes


annyi mindentol lehet atmeneti nem kivanas, csak fel ev az mar sok ahhoz, hogy a pasit se zavarja, mert en nem nagyon hallottam meg arrol, hogy sok ideig nem mukodik ket ember kozott normalisan a szex mindenfele elfogadhato ok nelkul, aztan hirtelen minden jo

142. Cintia7310 (válaszként erre: 141. - Massalhangzo)
2016. júl. 6. 12:40
Hát szerint 2-3 hetente 1 talán. Kivárni? Jó kérdés szeretem őt, rá vágyom, tehát várnék én, de egy párkapcsolatban fontos a szex. És 2 év alatt nem változtam semmit se, ugyanolyan vagyok, mint amikor megismerkedtünk, na jó más szinű a körmöm, meg hosszabb a hajam:)
141. massalhangzo (válaszként erre: 139. - Cintia7310)
2016. júl. 6. 12:37

szerinted ha nem kezdemenyeznel, nem noszogatnad, mennyi szex lenne koztetek?


kivancsi lennek, mennyi az az ido, amit kivarnal meg igy.

140. massalhangzo (válaszként erre: 136. - Gribedli***)
2016. júl. 6. 12:37

nem ertek veled egyet. el tudom kepzelni, hogy ha ket ember osszejon, es valamelyik teljesen elhanyagolja magat, az a masik potenciajara hatassal lehet


de azert fogd mar fel, viccbol irtam, hogy ha nem hizott hirtelen 50 kilosrol 120 kilosra, nem az alap vagyakkal lehet a problema a pasinal :D

139. Cintia7310 (válaszként erre: 136. - Gribedli***)
2016. júl. 6. 12:18
Én is remélem, hogy ez csak átmeneti állapot. És idővel minden helyreáll, ha esetleg nem akkor el kell gondolkoznom, mi kell nekem pénz vagy az, hogy otthon is nőnek érezzem magam. Jelenleg a nőiességem otthon a főzésben a mosásban és a takarításban teljesedik ki:( És még mielőtt valaki azt gondolná, hogy a pénze tart vissza attól, hogy nem lépjek, közlöm, hogy a saját fizetésemből is jól meg tudok élni.
138. polivinilklorid (válaszként erre: 136. - Gribedli***)
2016. júl. 6. 11:44
Én elhiszem, hogy vannak olyan kövér nők, hogy annyi kérőjük van, amennyivel b.ni sem bírnak, de az azért nagyon más, hogy úgy ismernek meg valakit, vagy megtetszik neki egy filigrán nő, aztán évekmúlva kötelességből kellene reszelni egy tonna Donnát. Ha az én kb. 75 kilós kandúrom lenne 140 kg, lehetne felőlem emberileg bármilyen szerethető, nem lenne hozzá gusztusom. Lehet, hogy a szomszédnak így karácsonyfadísz, és csak akkor vetne rá szemet, ha (megmackósodna", de az én ízlésem attól még ugyanolyan marad.
137. polivinilklorid (válaszként erre: 129. - Cintia7310)
2016. júl. 6. 11:37
Ha a saját lakásra gyűjtötök, akkor azért még van mire költeni.
136. gribedli*** (válaszként erre: 131. - Massalhangzo)
2016. júl. 6. 11:35

Meg lehetne érteni, hogy nem kívánja a pasija, ha 120 kilóra hízott? Mintha a rondáknak és duciknak nem lenne szexpartnerük. Itt is volt olyan nő, aki több hoxás nő férjét ágybavitte és még dicsekedett is vele. Mindenki azt gondolta, hogy milyen bomba, mert úgy állította be, egész addig, míg fel nem tette a képét. De az életben is ismerek olyan nőt, akiről mindenki azt mondja, hogy csúnya (nemcsak a nők mondják róla), és mégis sikerül olyan faszikat ágyba vinnie, hogy csak na. Persze, mert ő mindenki után addig jár, míg beadják a derekukat, soha nem mondott még neki senki nemet.


Ezért ezek után, bár nekem speciel nagyon fontos a külső, de már nem csodálkozom semmin, és ha valaki azt mondja, hogy náluk nincs szex, tuti, hogy nem az lesz az első dolog, ami beugrik, hogy mi van a külsejével. Mert annyi ilyennek tanúja voltam már, hogy full gáz külsővel nők mégis bordélyt megszégyenítő nemi életet élnek, hogy én már semmin sem csodálkozom. Nagyon nem ettől függ a szex. Gyakran csak attól függ, olyan apróságoktól, hogy ha egy pasinak szüksége van rá, 2 szingli közül azt fogja választani, akivel kényelmesebb (pl közelebb lakik vagy ilyenek), nem a szebbet. Mert ha csak dugásra kell, minden jó. De az olyan nők akkora arcot növesztenek, mindenből azt vonják le, hogy ők jó nők. Ezért a többi azt gondolja, hogy ha nem szexelik meg őket, biztos azért van, mert valami gáz van a külsejükkel, nem azt, hogy a pasijuk fáradt esetleg vagy más baja van.


Én nem gondolom, hogy a srácot nem zavarja, hogy a fórumindítónak ilyen diszkomfortérzése van már az egésztől, inkább azt gondolom, hogy a srác tehetetlen, kedvetlen, nem tud erőt venni magán, vagy attól tart, hogy a fáradtság miatt felsül vagy ilyenek. Akkor is, ha a 30-as kategória és el tudom képzelni, hogy sem más nő nincs ott, sem a barátnője nem ronda, csak most náluk összejött minden. Idővel kiderül (remélem nem túl későn nekik) hogy összevesznek vagy együtt maradnak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook