Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nincs köztünk szex fórum

Nincs köztünk szex (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
255. túrógombócka (válaszként erre: 254. - Insecure)
2016. júl. 8. 10:56
hiába kapar ő, ha a pasi nem akarja. sőt, nagyon megalázó érzés lehet a visszautasítás.
254. insecure (válaszként erre: 251. - Túrógombócka)
2016. júl. 8. 10:54

Nem tudom, nekem ilyen érzésem van az egészből, ahogy ír róla. Igazából túllépne, annyira nem akarja megoldani, szerintem az ő érzelmei is kihűltek.

Én valahogy jobban kaparnék, ha szeretek valakit, de nem vagyunk egyformák.

253. massalhangzo (válaszként erre: 249. - Polivinilklorid)
2016. júl. 8. 10:54
szerintem o meg nem all keszen a szakitasra. es kevesen szakitanak ugy, hogy utana rogton mas pasit rantanak magukra
252. massalhangzo (válaszként erre: 250. - Insecure)
2016. júl. 8. 10:53

de ha egy ferfinak nincs igenye a szexre, olyan no valo hozza, akinek szinten nincs. ez nem olyasmi, mikor beteg, es apolod, mellette allsz. mert ha masfel ev utan a pasinak nagyban lecsappan az igenye, mi varhato 5 ev utan?


nemcsak szex van egy kapcsolatban, de kevesen vagynak foleg fiatalon egy baratsagon alapulo lakotarsi kapcsolatra

251. túrógombócka (válaszként erre: 250. - Insecure)
2016. júl. 8. 10:50

mi abban a könnyen lemondás, h fél éve tűri, h mellékvágányon van?

meg akarta beszélni, a pasi tojik rá.

250. insecure (válaszként erre: 227. - Cintia7310)
2016. júl. 8. 10:48

Én azt gondolom, hogy helye döntés a szakítás, mivel te nem szereted ezt a pasit igazán. Nem mondanál le róla ilyen könnyen.

Igen is van olyan szintű fáradtság, amely mellett nincs igénye a szexre a pasinak. Ezek áthidalandó időszakok.

Ha pedig az igények ennyire eltérőek és emiatt kihűltek az érzelmeid, akkor is szakítani kell.

Mindkettőtök megtalálhatja más mellett a boldogságot.

249. polivinilklorid (válaszként erre: 245. - Cintia7310)
2016. júl. 8. 08:54
Akkor hívd vissza, és mondd meg, hogy vége. Hazafelé viszel dobozokat vagy szép, nagy szemetes zsákokat, és összepakolod a cuccát. Hétvégén meg elmész bulizni, és felszedsz egy jó pasit, hogy észhez térj. Ügy lezárva.
248. messzi idegen (válaszként erre: 1. - Cintia7310)
2016. júl. 8. 07:00

Kihűlt a kapcsolat,vagy dublőr van a dologban...magyarul megcsal.

Szerintem.

Beleolvasgattam a fórumba,nem az egészet olvastam el,de semmit nem jelent,hogy tudod a Face jelszavát,vagy belenézel a telefonjába.

Aki egy kicsit is dörzsölt,ilyenen nem bukik meg.

Ismertem olyat,aki 3-4 nőt is tartott egyszerre,mondjuk nem élt egyikkel sem együtt.

2 év után,ilyen szexuális élet,nagyon gáz.

Mi lesz veletek 5 év múlva?

Egy a lényeg,neked nem jó ebben a kapcsolatban jelenleg.

Szerintem várj még,hátha változik a helyzet,vagy dobjátok fel a szexet valamilyen játékkal.

Ha semmiképpen sem változik a szexuális életetek,akkor el kell gondolkodni a szakításon,de adj neki időt egyelőre.

247. túrógombócka (válaszként erre: 245. - Cintia7310)
2016. júl. 7. 14:28

szerintem te sem mondod neki meg egyértelműen, hogy mi bajod. nem sokat kell mondani, hanem egyszer és komolyan.

ha viszont egyértelmű vagy, akkor neki van valami értelmezési gondja...

246. massalhangzo (válaszként erre: 245. - Cintia7310)
2016. júl. 7. 14:26
mert nem mondtad, hogy vege, hanem hogy menjen a szuleihez, es meglatjatok, hianyol-e
245. Cintia7310 (válaszként erre: 243. - Massalhangzo)
2016. júl. 7. 14:26
Ha tudnám mi a baj, akkor tök jó lenne. Magam se tudom:( Én mondom a magamét, ő hallgat. Ma persze vagy 1000x hívott már, és úgy csinál, mintha én nem is mondtam volna neki, hogy akkor vége. Én már nem értem.
244. massalhangzo (válaszként erre: 242. - Cintia7310)
2016. júl. 7. 14:23

tudom, hogy nehez belatni, de koztetek az a baj, hogy nem szeretitek egymast. lehet, hogy te szereted, de o teged nem. es szerintem te sem szereted ot elegge


masoknal is igy zajlanak a hetkoznapok, dolgoznak, hazamennek, kajalnak, tesznek, vesznek, agyba mennek, szexelnek vagy eppen nem. csak hogy jol erzik magukat, termeszetes ez, mert szeretik egymast. nincs hianyerzetuk, nem ugy elik meg, hogy ez milyen rossz es maskent kene. ez szamit igazan, hogy amikor nincs esemeny, kulon program, hacacare, csak a puszta egyuttlet, jol erzed-e magad a masikkal

243. massalhangzo (válaszként erre: 242. - Cintia7310)
2016. júl. 7. 14:14
de attol mi valtozna, hogy o hetvegen a szuleihez megy? ha egy ferfi nem lenne kepes itt es most megoldani, megbeszelni a dolgokat, hanem par hetre inkabb elmegy, az a kapcsolat vege. szerintem azt sem nagyon tudjatok megbeszelni, hogy tulajdonkeppen mi a baj koztetek, nem?
2016. júl. 7. 14:09
Na majd kiderül ha hétvégén szépen hazamegy akkor mit fog csinálni, addig kivárok adok még neki utána 1-2 hetet, amíg külön vagyunk. Aztán pontot teszek ennek a dolognak a végére.
241. vacsa (válaszként erre: 234. - Cintia7310)
2016. júl. 7. 13:09
Nem tudom mi van a háttérben részéről, de szerintem mindegy is. Nem szeret, nem kíván, elmúlt minden.
240. massalhangzo (válaszként erre: 239. - Túrógombócka)
2016. júl. 7. 13:07
en nem, ha 2 hetente mukodik a pasinak
239. túrógombócka (válaszként erre: 238. - Massalhangzo)
2016. júl. 7. 13:02
első körben egészségügyi problémákra gondolnék...
238. massalhangzo (válaszként erre: 235. - Túrógombócka)
2016. júl. 7. 12:56
en alapbol megkerdojeleznem egy ferfi szavahihetoseget minden teren, ha olyannal jonne nekem, hogy most nincs szukseg a szexre. (mi vaaaaaan?)
237. 4331bba7c7 (válaszként erre: 234. - Cintia7310)
2016. júl. 7. 12:55

"nincs köztünk testi kapcsolat"

Na, ez már többet mutat, mint a nincs szex.

Intimitás, közelség, érintés, szép szavak, stb... Nincsenek?

236. massalhangzo (válaszként erre: 234. - Cintia7310)
2016. júl. 7. 12:55

fogadd meg Saria tanacsat, ne fecserelj tobb idot olyan ferfira, aki nem szeret es nem figyel rad. mondani mindent lehet, de eleg nyilvanvalo, hogy hazudozik, es egyaltalan nem erdekli, hogy neked rossz ez


egy puszinal joves-meneskor meg a kutyamtol is tobbet kapok :D nem akarom elviccelni, de alapbol nem igy kene hozzad allnia, es most ezt nem csak a szexre ertem

235. túrógombócka (válaszként erre: 234. - Cintia7310)
2016. júl. 7. 12:33

ahogy írtam, itt az a baj, h eltérőek az igények. biztos van olyan nő, akinek elég, ha heti egyszer van szex, vagy ritkábban, de neked nem.

fogalmam sincs, ilyen esetben esetleg érdemes-e mondjuk pszichológus segítségét kérni, a párod láthatóan nem érti, hogy baj van.

azt hiszem, egy ilyen kapcsolatból, ahol még gyerek sincs, a legtöbben kilépnének.

234. Cintia7310 (válaszként erre: 230. - Massalhangzo)
2016. júl. 7. 11:59
Igazából én beszéltem ő meg tőmondatokban válaszolt. Szeret, kíván, nem éri mi van velem, biztos valaki telebeszélte a fejem. Neki így minden tökéletes. Ekkor mondtam azt, hogy na akkor hétvégén úgyis le akarsz menni a szüleidhez ott is maradhatsz, hátha rájössz, hogy esetleg én is hiányzom neked. Elmondtam, hogy nekem ez így nem jó, hogy nincs köztünk testi kapcsolat, egy puszi jövéskor-menéskor.
233. Cintia7310 (válaszként erre: 228. - Gribedli***)
2016. júl. 7. 11:55
Nem volt ilyen, tegnap ez volt a reakciója, megmondtam neki, hogy szerintem elhidegült tőlem, erre közölte most nincs szüksége a szexre. A lakás ahol lakunk az enyém igaz kis garzon, de nekem elég.
232. 32fab46f2a (válaszként erre: 1. - Cintia7310)
2016. júl. 7. 11:54
Szia! Nem olvastam végig a fórumot, de megosztom veled a saját tapasztalatom. 8 évig voltam együtt a most már ex párommal. Az elején szép volt, jó volt, napi többszöri együttlét. Hozzátenném, szintén építőiparos volt, ács. Aztán teltek az évek, csökkent az együttlétek száma. Először két naponta, majd heti kétszer,stb. Én a megbeszlés híve vagyok, többször kérdeztem, mi a gond? Semmi semmi, szeretlek, tetszel, kívánlak. Lefogytam több mint 10 kg-ot, hátha ez a baj. Nem változott. Egy egy beszélgetés után mindig jobb volt egy ideig, aztn rosszabb mint előtte. Azt nem mondtam volna, hogy maga a szex rossz volt, most, egy másik kapcsolatban érzem, hogy óriási különbség van. A lényeg, hogy tavaly decemberben vget vetettem ennrk az egésznek, akkor mf július óta nem volt köztünk semmi.... Tönkrement a nőiességembd vetett hitem, az önbizalmam. Még most sem tudom elhinni, hogy egy másik férfinak tetszem, kellek neki így, ahogy vagyok. Légy önző, lehet sok mindent fáradtságra fogni, de van egy határ. Mi is fiatalok vagyunk, én 28, ő 32. Sok évig homokba dugtam a fejem és vártam.... Kár volt.
231. polivinilklorid (válaszként erre: 212. - Cintia7310)
2016. júl. 7. 10:52
Itt a szex elmaradása már csak a pont volt az i-re.
230. massalhangzo (válaszként erre: 227. - Cintia7310)
2016. júl. 7. 10:33
mit beszeltetek meg, vagy min vitaztatok egyaltalan?
229. gribedli*** (válaszként erre: 214. - Cintia7310)
2016. júl. 7. 09:29
Hazaköltözik? De ahol laktok, az mi? A tied vagy albérlet?
228. gribedli*** (válaszként erre: 212. - Cintia7310)
2016. júl. 7. 09:25

Ez most olyan info volt, amit az elején teljesen kihagytál, úgy értem, az elején azt írtad, hogy szeretitek egymást és hogy a kapcsolatban teljesen rendben van minden.


A vállrángatás nekem nem az a kategória. Most ilyen hamar megváltozott vagy előtte is ilyen volt már? Mert ezt nem írtad.

2016. júl. 7. 09:08
Nem a fiúkat nem szereti:) Egyszerűen szerintem a hajtás mellett nem kell neki most semmi és senki. Persze most könyörög, de úgyse változik semmi.
226. Édi982
2016. júl. 6. 22:16
Én már láttam ilyet! Házasság és egy gyerek után derült ki hogy csatak bu.i.....
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook