Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nincs kedve a pasinak a szexhez? fórum

Miért nincs kedve a pasinak a szexhez? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2017. nov. 10. 17:08
Várom már a vasárnapot úgyhogy kedv az van
2017. nov. 7. 19:21

Nálam ez nem kérdés

Nem tudok válaszolni:)

2017. nov. 6. 22:00
Nem kell itt nagy dolgokra gondolni. A srác szívesebben állítja fel a majomcsapdát, mint beiktatja a lompost.
214. gabesz55 (válaszként erre: 187. - Angelica666)
2017. nov. 6. 21:55
Szia!Ne izgulj,ki fogsz szeretni belőle!
213. 61a61656b0 (válaszként erre: 200. - Angelica666)
2017. nov. 6. 14:02

Egyszerűen nem illetek össze az ágyban.

Van ilyen.

Volt nekem is ifjú koromban ilyen kapcsolatom,fél év után már havi egy szexnél tartottunk.Nagyon kedves fiú volt,cuki családja volt,minden jó volt,kivéve a szex.

Márpedig anélkül nem működhet egy kapcsolat.

Egy férfi esetében meg szerintem az a normális,hogy ha vonzónak találja a párját,akkor nincs olyan, hogy fáradt, vagy nincs kedve,a nap bármely percében tettre kész.

Ugyan "csak" 4 éve vagyunk együtt,kB az első perctől együtt is élünk,de még soha nem utasította vissza a közeledésem,mindegy mit és mennyit dolgozott.

Ő sajnos úgy néz ki,nem a te párod :(

2017. nov. 6. 13:15
Az az ideális, mikor hasonlóak az igények. Mert a ha nincs szex, vagy nem jó a szex, akkor előbb utóbb a kapcsolat is megromlik, a szerelem elmúlik és marad 2 lakótárs. Ami akárhogy is nézzük, nem párkapcsolat.
211. a.manus
2017. nov. 6. 11:33
Gribedli jól beszél, ez a figura ilyen, nem illenek össze szexuálisan és igen, azt megbeszélni, hogy akarjon, kívánjon stb...nem lehet. Egy férfi ha a halálán van is, a szexet nem utasítja vissza...:)mondanám, hogy vicc volt, de nem...
210. gribedli*** (válaszként erre: 209. - F.frezia)
2017. nov. 6. 11:06
Az is. Hiába is kezdeményez, nem kapja meg, de ha ki akarná várni, akkor keresztet is vethet az egészre
2017. nov. 6. 11:01

Szerintem nem a kezdeményezéssel van a gond.. azon túl, hogy nincs szex.

Hanem a visszautasítással.. hogy hagyjál, fáradt vagyok, fáj a fejem, késésben vagyok, stb. Hogy mindig van vmi ürügy. A folyamatos visszautasítás teljesen felőrölne..

208. gribedli*** (válaszként erre: 207. - Angelica666)
2017. nov. 6. 09:37

Na, ez az, hogy az neked baj, hogy mindig te kezdeményezzél. Mert valahol ezt nevelték beléd, hogy a pasi kezdeményezzen. Ezt félretetted a szex nevében de nem tartozik hozzád a kezdeményezés, másképp nem neheztelnél miatta. A férfiakba is, sokukba az van belenevelve, hogy ők kezdeményezzenek és mindig. Hallottál már ilyen fèrfitől olyat hogy "ne mindig nekem kelljen már"? Nem. Megtiszteltetésnek veszi, örül, ha a nő teszi, de nem várja el. Vagyis neki normális, hogy mindig ő tegye és csak akkor mond le róla, ha a másik kifejezetten akar kezdeményezni.


Érzed a kettő közötti különbséget? Te azt szeretnéd, hogy ő akarjon kezdeményezni de nem fog, mert ő nem ilyen. Várhatsz hónapokig is, nem fog, elhiszed? Nem mindenki szex orientált. Nagyon baráti házaspár, akiket ismerek, mindketten túlsúlyosak, ők szex helyett esznek. Nekik az a szex, hogy leülnek és esznek.


Nem lehet megbeszélni. Ha te nem szereted a kelkáposztát, nem lesz olyan, hogy üljünk le megbeszélni, hogy szeresd. De ha nagyon muszáj, meg fogod enni, mert muszáj, nem kényszeríthet rá senki, pláne nem beszélhet rá senki, hogy szeresd. És mivel nem szereted, azt el is felejtheti a másik, hogy te majd még nekiállj önmagadtól indítványozni, hogy legyen ma is meg holnap is kelkáposzta.


Ezt értsd meg! Van olyan, hogy komunikáció, igen. De nem lehet megbeszélni mindent. Ez nem így van, hogy ha te sokszor megbeszéled vele, akkor ő kívánni fog, mert nem. Nem mindenható a megbeszélés.


Ha te ezt akarod az élettől,tedd ezt, ès maradj. De már most is kivagy, ezèrt a helyedben lépnék. Mindennap gondolj arra, hogy na, ma is szexelhettél volna egy brutál jót, ha nem ezzel a nyámnyilával lennél. Jó vesztegetni az idődet?

2017. nov. 6. 09:18

Nem azért élem meg rosszul mert így neveltek.

Nincs bajom a kezdeményezéssel.Sőtt.

De ne Én már mindig szinte.

Azt szeretném hogy ha nem is folyamatában,de legalabb kölcsönös "beosztással"essünk egymásnak.

Nyílvan az emberben ilyenkor sok minden fel merül.

Nemrégiben felhoztam normál hangnemben a témát.Megkerdeztem hogy velem van e a baj.Amire azt felelte hogy dehogyis.

Kíván meg minden.Csak sokszor fáradt meg hasonlók..

Se eleje se vége :(

206. gribedli*** (válaszként erre: 196. - Angelica666)
2017. nov. 6. 09:13

Szerintem ha ezt kényszernek érzed, egyszerűen dobd ki a pitsába, ne haragudjnem illetek össze de tényleg. Vannak olyan pasik is, hogy csak győzze egy nő nunival, nehogymár még kuncsorogni kelljen érte. Persze, rinyálni fog meg vedd vissza, meg minden. Te meg ints be neki!


Neki olyan lány kell, akivel semmit nem kell csinâlni, max olvasnak, tévéznek. Más pasiknak napi igényeik vannak, hidd el! Nem te vagy a hibás, hanem nem a jó palival vagy, aki hozzád illik.


Sajnos, ezt megbeszélni nem lehet. Vagy van, vagy nincs. Megbeszélni a villanyszámlât lehet, meg hogy mi legyen az ebéd. De ha egy pasi nem indul be rád, meg egyáltalân a szexre sem, azt nem lehet megbeszélni mert ő ilyen és kész. Csak otthagyni lehet az ilyet, majd mással boldog lesz és te is mással leszel az.

205. gribedli*** (válaszként erre: 188. - F.frezia)
2017. nov. 6. 09:05

Ezzel nem értek egyet, hogy az zavarja a pasit, hogy a nő kezdeményezett.


Mert itt ebben az esetben pont azèrt kezdemènyezett a nő mert rá volt kènyszerülve mert a pasi az istennek sem kezdeményezett volna.


Az ilyen szitukban gyakran tanácsolják, hogy igen, hagynod kell, várd ki, míg ő kezdeményez. De mivel a pasi előtte SEM tette ezt, nemhogy stimolálná, hanem akkor az lesz, hogy ha eddig, amíg a csaj hetente, naponta, kéthetente kezdeményezett és mittudomén, így összegubizott heti 1 szexet, akkor ha leül és aszongya, na, ugye az a baja a palinak, hogy a nő kezdeményez, tudod, mi lesz? Hogy még annyit sem fognak szexelni. Ha kèri a szexet a csaj (több mint normális, az emberek azért IS vannak együtt, hogy rendszeres és kielégítő nemi életük legyen, mert ha nem, akkor élnének a nagymamájukkal), akkor nincs, mert aranyszive, "teljesítenie kell". De ha kivárná, akkor még annyi se lesz.


Megjegyzem, szerintem pont azok a nők élik meg ezt rosszabbul, akik hagyományos, fèrfi kezdeményezzen típusú udvarlást szeretnek, mert ezt nevelték beléjük, de akkor keressen is magának egy " vaddisznót" és lesz is ilyenben része.


Ez a pasi, akiről a sztori szól, lanyha, aszexuális és nem fog kezdeményezni. Meg még vonakodni is fog. Más pasik megtiszteltetésnek veszik, ha a partnerük kezdeményez, és úgy is fognak viselkedni, nemhogy elutasítani.

204. ab61752c45 (válaszként erre: 203. - Ab61752c45)
2017. nov. 6. 08:46
bocsi eltévedtem
2017. nov. 6. 08:46
szép napot mindenkinek!
202. f.frezia (válaszként erre: 200. - Angelica666)
2017. nov. 6. 08:13

Keressetek fel egy szakembert.

Lelki eredetű is lehet a problámája.

Ha nagyon ellene van, tuti valami gond van.


Anyu barátnőjével esett meg, hogy 23 év házasság után nem volt szex. A férjének nem kellett. Orvoshoz nem volt hajlandó elmenni. Szeretőt is engedélyezett (amígy pedig nagyon jól megvoltak). A nő odáig elment, hogy beadta a válókeresetet.. de nem azért, mert válni akart, hisz imádta a férjét.. egyszerűen csak rá akarta venni, hogy orvoshoz forduljanak a problémával. Nem sikerült. Elváltak, mindketten boldogtalanok.


Én nem értem félre a szabályokat. 9 év után eljutottam addig, hogy lezárjam a házasságumkat. Majd adtunk ennek egy utolsó esélyt, igen.. pontokba szedve. Aminel az volt a célja, hogy újra megtaláljuk egymást. A pontokat már nem tartjuk, de nekünk sokat segített..

201. a.manus (válaszként erre: 200. - Angelica666)
2017. nov. 6. 08:04
Hmm, lehet, hogy valami szervi baja van, cukorbetegség stb..., párod hány éves ha lehet ezt tudni ? Kissé fura, hogy gyorstüzelőből igény nélküli lett...
2017. nov. 6. 07:59

Talán igazatok van.

Furcsa még ennyi idő elteltével is hogy egy ilyenen megcsúszhat egy kapcsolat..

Sosem tapasztaltam még ilyet.

Igen.Tudtommal voltak problemák az előző kapcsolataiban is.

Sőtt,az elején még a gyorstüzeléssel" is meg kellett bírkoznunk.

Amit lassan de biztosan kiköszübültünk.

Szégyelte.De mindent megtettem hogy változzon a dolog.És sikeresen leküzdöttük. :)

Ezért is voltam/vagyok olyan bizakodó.

Próbálom minden oldalról ezt megközelíteni.De már nem nagyon futja az energiámból.

Ha együtt vagyunk az nagyon jó.

Latom hogy neki is.

Mindenre (bizonyos keretek között) nyitott vagyok,csak hogy eytázist nyújtsak.És ő is mindent elkövet hogy nekem jó legyen.

Csak a mennyiség kevés. :(

A szakítások a távkapcsolatból adódtak.

És fogalmazzuk át,mert latom sokan félre értik.Nem szabályok,inkabb kapcsolati pontok.

199. a.manus (válaszként erre: 198. - F.frezia)
2017. nov. 6. 07:35
Szóval így van, itt nem csak a szex egyoldalú, egyszerűen nem ő az igazi akivel leélhetnéd az életed.
2017. nov. 6. 07:22

Amin még megakadt a szemem: 3 év alatt többször szakítottatok és szabályok vannak.


Nálunk 3 év kellett az első vitához.

Szerintem nem ő a te embered.. :(


Elhiszem, hogy szereted.

Én is szerettem az egyik exem. Nagyon. 2 év kellett, mire ott tudtam hagyni és nem kicsit fájt akkor is.

De ha nem érzed a barátoddal az első perctől kezdve azt, hogy igen, boldog vagyok, vele ugyanígy ahogy most vagyunk, le tudnám élni az egész életem, akkor akárhogy is szereted, nem ő az igazi :(

197. a.manus
2017. nov. 6. 06:51
Nem stimmeltek szexuálisan, neki nem játszik szerepet a nemi öröm, nincs nem vágy irántad, a kérdés az tudna még lenni, hogy más hasonló szexuális beállítottságú nővel is zátonyra futna-e a párod. Ennek a kapcsolatnak így vége van, habár ha lemondasz egy csomó aktusról akkor persze nem, de keressetek fel esetleg egy orvost aki a vágy témában otthon van.
2017. nov. 6. 06:36

A szabályok a kapcsolat más területeire vonatkoztak.

Pl. Havi min. 1-szer,leülünk és mint két felnőtt ember megbeszélünk mindent.

Elmondjuk hogy kit mi hogyan érint.Vagy megodást keresünk olyan dolgokra amik mindketönket zavarnak.

Ez mind mind münködik is.Amíg nem jön fel a szex...:(

Igen f.frezia,volt itt mar minden.

Csabítás,a szeme láttára való kenyeztetés...nyílván akkor történt is valami.De basszus ne így inditsunk már minden aktust.

Egyébként 27 éves.És fél éve élünk együtt.

195. f.frezia (válaszként erre: 194. - Epresturmix)
2017. nov. 6. 06:34
Na igen. Nálam ezek a kimondatlan szabályok :)
2017. nov. 6. 04:35
A szexben azért vannak szabályaim. Pl nem szívesen örülnék neki, ha elkezdene fojtogatni, meg verni.
193. Epresturmix (válaszként erre: 192. - F.frezia)
2017. nov. 6. 04:34
Én nem szeretem a dolgokat ilyen direktbe. De biztos jó. :)
192. f.frezia (válaszként erre: 191. - Epresturmix)
2017. nov. 6. 04:19

:)

A szexben az a legjobb, ha nincs szabály..


Amúgy a mélypontunk után nekünk is volt listánk. Mindketten írtunk fel rá pontokat, ami eszünkbe jutott.. de nem a szexre vonatkozott, hanem a kapcsolat jobbá tételére. És tök jó dolgok vannak benne. Kb. 2 hétig tartottuk is, aztán már újra magától értetődő volt minden.

191. Epresturmix (válaszként erre: 190. - F.frezia)
2017. nov. 6. 04:14
A szabályok azért vannak, mert meg kell őket szegni nem? ;) Szabályok...uhh futnék amerre látnék. :D
190. f.frezia (válaszként erre: 189. - Epresturmix)
2017. nov. 6. 04:12
Ő írta, hogy sok szabályt felállítottak az újrakezdéskor.. :)
189. Epresturmix (válaszként erre: 188. - F.frezia)
2017. nov. 6. 03:27
Szabályok? Előre megbeszélt szex? Hű, elmaradtam valamiről a nagy szingliségem ideje alatt? :D
188. f.frezia (válaszként erre: 187. - Angelica666)
2017. nov. 6. 02:30

Sajnálom! :(

Hány éves a párod? Mióta éltek együtt?

Mikor felállítottátok a szabályokat, az magában foglalt heti x szexet?

Szerintem egy kapcsolat hosszú távon akkor működhet jól, ha hasonlóak a szexuális igények. Persze kisebb eltérések lehetnek, de amiről te írsz, az elég nagy különbözőség.

Lehet hülye kérdés, de szokta magát kényeztetni?

Az emberek folyamatosan változnak, lehet egyszerűen másfajta szexet kedvel(ne). Pl. jó pár évvel ezelőtt a gyors, egymásnakesős 5 perces szexet szerettem. És mindenféle 30-40 perces kényeztetést időhúzásnak gondoltam, nem részletezem, de cseppet se voltam oda érte. Az emberek mindig változnak, most már mindent imádok.

Nem tudok férfi aggyal gondolkodni.. de mi van ha azt se szereti, hogy te kezdeményezel, mert az van benne, hogy, na.. megint teljesíteni kell? És ha csak finoman célozgatnál?

Bár gondolom már mindent kipróbáltál..

Tud arról, hogy a szexuális igényeidet talán máshol tervezed kielégíteni? Mit szólt hozzá?

És ahhoz hogy reagál, ha előtte veszed elő a vibrátorod?

Miket szokott csinálni esténként?

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook