Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nincs köztünk szex fórum

Nincs köztünk szex (beszélgetős fórum)


45. massalhangzo (válaszként erre: 38. - Édi982)
2016. júl. 5. 19:59
ebben csak en nem latok semmifele ertelmet?
44. massalhangzo (válaszként erre: 40. - Gribedli***)
2016. júl. 5. 19:57

na de tenyleg, egy 2 eves kapcsolatban? mert 10 vagy 20 ev utan meg azt mondom, elofordul. 2 ev utan nem szoktak a ferfiak raunni a szexre es faradtsagra hivatkozni, meg akkor se, ha nincs szerelem


mindegy, hogy kisergeti a forumindito, amit en ferfiaktol lattam, borzalom. bar nem neveznem az ilyet ferfinak. nem kell masik no a munkahelyen, neten is felszednek barkit, kiugranak egy orara, ennyivel elintezik

43. vacsa (válaszként erre: 34. - Gribedli***)
2016. júl. 5. 19:56
Én nem gondolom hogy van más nő. De a vágy hiányzik két év után...
42. Édi982 (válaszként erre: 39. - Fincsi5)
2016. júl. 5. 19:56
Csak realista.
41. massalhangzo (válaszként erre: 35. - F7dd8729a1)
2016. júl. 5. 19:55
en is ezert irtam, ha ez allandosul, ott valami mas van. vagy valaki
40. gribedli*** (válaszként erre: 30. - Massalhangzo)
2016. júl. 5. 19:55

Szerintem túl kevés az infó. Ha tényleg ilyen sokat dolgozik és mindenhova elkíséri a fórumindító és nincs másik nô a munkahelyen, nem tettem volna fel a kérdést, de pl nem írta, hogy amikor szabin vannak, akkor is ezt csinálja-e?


Pl orvos ismerôs házaspár többször is viccelôdött azon, hogy nekik csak bizonyos évszakban születik gyerekük majd, mert a munkaidejük annyira nem összeegyeztethetô és mindketten 24 óráznak egy csomószor, hogy évközben nincs szex, szabin viszont csak az van, olyankor ki se szállnak az ágyból. És ott is a pasi 30-as, a nô majdnem 30. Szóval nem hiszem, hogy minden fekete-fehér, pláne a fórumindító nem lesz elôrébb azzal, ha elkezdjük ismételni semmi infó alapján, hogy tutira van másik nô. Elôször kíváncsi lennék egy kicsit több részletre, mert ebbôl amit leírt, honnan tudhatnánk?

39. fincsi5 (válaszként erre: 38. - Édi982)
2016. júl. 5. 19:54
Ne haragudj, de te lökött vagy.
38. Édi982 (válaszként erre: 10. - Cintia7310)
2016. júl. 5. 19:49

Egy átlag harmincas pasinak ha este levágják a farkát reggelre kinő és dugni akar.... Mindegy mennyit dolgozik.

Két tanácsom van.

-NE kezdeményezz!

-Ha van kedve hagyd hogy úgy csinálja ahogy neki jó! Ne lepődj meg, félperc alatt végez és már horkol is....


Ne aggódj, elmúlik ez a zűrös időszak és te is megkapod a téged megillető figyelmet. Vagy nem de akkor nagyot szívtál /képletesen is meg a valóságban is..../ mert keres egy fiatalabb ugyanilyen odaadó nőt.

A döntés a tied. Ez az ember egy kizsigerelt agyonhajszolt ember aki ÉRTED dolgozza ki a belét és megérdemli hogy viszonzás nélkül lecumizzd néha. Vagy vannak céljai aminek az eléréséhez szüksége van rád. Ha elérte a kitűzött célt akkor dob téged is meg a mostani életét is...

37. fincsi5 (válaszként erre: 36. - Cintia7310)
2016. júl. 5. 19:49

Ha ritkább, ritkább, és kész. Ne törődj a válaszokkal, tudod, hogy piszok sokat dolgozik, kész. 1 valaki írta, hogy ennyi meló után nem csoda.

Annak a legnagyobb a szája, akinél még ritkább, mint nálatok. D

De szombat óta 1...hát még csak kedd van. D

Lesz sűrűbb is, sőt olyan is, mikor te sokallod, nyugi. :)))

2016. júl. 5. 19:44
Amiota egyutt lakunk azota dolgozik tobbet a szakmaja festo burkolo komuves hazakat epit ujit fel. En nemzetkozi fuvarszervezo vagyok ejjel- nappal bekapcsolt telefonnal ami ejjel is sokszor csorog. Azert dolgozik hogy lakast tudjunk venni. Szombaton jottunk haza olaszorszagbol 1x szexeltunk. A munkakat a batyammal csinaljak ketten budos koszos tehet kizart hogy munka kozben csajozni este meg itthon van.
35. f7dd8729a1 (válaszként erre: 33. - Massalhangzo)
2016. júl. 5. 19:44

Persze,előfordul, nem is ezt vitatom.


De nem állandóan! Max egy évben egyszer ;))

34. gribedli*** (válaszként erre: 28. - Massalhangzo)
2016. júl. 5. 19:43

Én nem tudom, de abból, amit leírt, nem gondolnék egybôl megcsalásra. Mi nem dolgozunk ennyit, de belegondoltam, hogy ha ennyit dolgoznánk, lehet, hogy nem jutna se kedv, se idô. Speciel 12 óra meló egész héten, hát ha nekem lenne olyan, még Graziano Pellét is elküldeném a halál farkára kábé.


Mert van ugye 24 óra egy napban, 12 óra meló, egy óra kaja (reggeli+vacsi), egy óra tisztálkodás (fél óra reggel, fél óra este), 8 óra alvás, negyedóra melóba megy, negyedóra hazajön, marad másfél óra szabadidô, nem tudom, lehet, hogy én vagyok rosszul összerakva, hogy ha valaki mindezt egész héten végigcsinálja, akkor talán nem az lesz az elsô gondolata, hogy de jó, most másfél óra, mindent bele törjük szét az ágyat.

33. massalhangzo (válaszként erre: 31. - F7dd8729a1)
2016. júl. 5. 19:40
en megertem, ha valaki faradt, kimerult, hajtasban van, de ha ez allandosul, jo hogy frusztraltta tesz egy not vagy egy ferfit. had ne higgyem el, hogy akar 12 ora favagas utan is egy 30 eves ferfinak 2 hetente all csak fel, mikor nemregen meg fickos volt. es nem erezne azt, ha nincs mas no, hogy ez milyen ciki a baratnojevel szemben, ne erezni, hogy a ferfiassagaval vannak gondok, csak elfordul, hogy faradt
32. vacsa (válaszként erre: 6. - Cintia7310)
2016. júl. 5. 19:39

" a kapcsolatunkkal nincs problema "


" a parom nem kozeledik hozzam "


Hát de, komoly probléma van.

31. f7dd8729a1 (válaszként erre: 29. - Gribedli***)
2016. júl. 5. 19:38

Hát te biztos nem :DDD


A lényeg, engem még 6 éjszakás után 36 óra alvás nélkül se pattint le a párom ;)))

30. massalhangzo (válaszként erre: 27. - Gribedli***)
2016. júl. 5. 19:33

igen, tobbet, hetvegen is. es sajnos nem dulok a szabikban sem

de nem szamit, hogy nalam vagy masnal mi van, mert nem mindenki hasonlo teherbirasu, vagy maskent faraszthatja ki a munka (agyilag, fizikailag)


persze lehet, hogy naluk ez csak most van, es a ferfinak csak most lett sok munkaja, ami lefarasztja, de akkor szerintem ezzel tisztaban lenne a forumindito es nem lenne kerdes

29. gribedli*** (válaszként erre: 26. - F7dd8729a1)
2016. júl. 5. 19:32

Nem, nem értem, csak sok sok szmájlit tettél a végére.


Ha sok szmájlit teszünk, akkor humorosak leszünk?:DDDDDDDDDDDD

28. massalhangzo (válaszként erre: 25. - Gribedli***)
2016. júl. 5. 19:32
gondolod, hogy ez szamitana egy 2 eves kapcsolatban, annyira valtoztak volna a korulmenyek? lehetne alapbol, hogy a ferfi kevesebbszer kivanja, de irta a no, hogy eleinte minden rendben volt. azt sem hiszem, hogy korabban annyival kevesebbet dolgozott volna, es hogy arra sem jon meg a kedve, hogy a baratnoje kezdemenyez
27. gribedli*** (válaszként erre: 23. - Massalhangzo)
2016. júl. 5. 19:31
Több mint 12 órát dolgozol naponta? Gratulálok, kemény.
26. f7dd8729a1 (válaszként erre: 25. - Gribedli***)
2016. júl. 5. 19:30
Na rossz embert akarsz meggyőzni, ha érted mire gondolok ;)))) :DDDDD
25. gribedli*** (válaszként erre: 22. - F7dd8729a1)
2016. júl. 5. 19:28

Persze, aki egész nap mereszti a faszát vagy laza munkahelye van, az igen, legyen is bika! De aki kemény fizikai munkát végez, azok sokszor örülnek, ha lyuk van a seggükön.


De nemcsak fizikai munka, teszem azt, aki gyakran 24 órázik, pl mindketten orvosok, ugyanez a felállás.


Szerintem az a gáz pont, ha egy pár folyton együtt van, sok a szabadidô és mégsem szexelnek eleget, na ott bajok vannak. De aki tényleg látástól mikulásig dolgozik, ott bizony a fáradtság közbelép, ezernyi fórum van ebben a témában.

2016. júl. 5. 19:27

Még kb az lehet, hogy megbuzult :DDD


Én nem zárnám ki ezt a lehetőséget sem :DDD

23. massalhangzo (válaszként erre: 17. - Gribedli***)
2016. júl. 5. 19:17
ne mar, egy 30 evesnek??? en ennel tobbet dolgozok, a parom meg kabe ennyit, es nincs ilyen problema
22. f7dd8729a1 (válaszként erre: 19. - Gribedli***)
2016. júl. 5. 19:16

:DDD


Szexben nincs fáradt pasi ;)))


Pláne nem ennyiszer...

21. massalhangzo (válaszként erre: 19. - Gribedli***)
2016. júl. 5. 19:16

szerintem meg nem normalis, ha egy agyba fekszenek le minden ejjel, de kethetente van csak szex. lehet egy faraszto idoszak, de gondolom nem az a baj, hogy ket hete keves a szex, hanem hogy mar regota


a felrelepok nem este szoktak megoldani az ilyesmit, hanem munka kozben kiugranak haver lakasra

2016. júl. 5. 19:15
Cintia, amikor szabin van, akkor is ilyen a barátod, semmi szex?
19. gribedli*** (válaszként erre: 16. - Massalhangzo)
2016. júl. 5. 19:13

Komolyan, ha valaki tényleg dolgozik, olyan nincs? Ennyire hihetetlen, hogy valaki gyakran 12 órázik?


A csaj elkíséri a melóba és el is megy érte. Hacsak nincs a munkatársai között valaki, mikor lenne rá ideje? Szerintem a pasi "tiszta" csak dögfáradt.

18. 5056d3921a (válaszként erre: 10. - Cintia7310)
2016. júl. 5. 19:12
...és mikor mentek nyaralni/pihenni? Mert ez a nagy hajtás mindkettőtöket fel fogja őrölni.... de ha megéri?
17. gribedli*** (válaszként erre: 10. - Cintia7310)
2016. júl. 5. 19:09
Heti 7 nap 12 órázás... Szerintem egyesek hullák lennének, elhiszem, hogy a libidója a padlót veri.
16. massalhangzo (válaszként erre: 10. - Cintia7310)
2016. júl. 5. 19:08
ja, ha sok a munka, es meg hetvegen is, szex is alig, akkor ott mas no van, ennyi az ok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook